Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Alborada :( wspólczuje Ja przeszlam własnie w stan chronicznego zmeczenia , i braku mocy :( Albo to przesilenie wiosenne albo jestem w ciąży ;) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Prosze o rade: Będe chrzestną. Co lepiej na chrzciny kupić www.patery.com.pl/aniol-stroz-iii-p-1179.html?o... czy np to www.kocyki.eu/ Dodam, że zależy mi na tym by to była pamiątka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alborada1983 współczuję! ale to bardzo dobrze, mluszek się zagniezdza :) Ja na szczęscie wymiotowałam tylko raz i brrr to było okropne. Lekarz przepisał Ci może no spe? bo na takie bóle typu skurczowego (jeśli występują) to dobrze jest wziąść. mini55 oby to było to drugie, hihihi :) Patrzyłam na Twój suwaczeki i jestem w sumie niedaleko :) w czerwcu masz termin? Moluś jedno i drugie będzie fajną pamiątką ale ja bym wolała kocyk jest rewelacyjny! A ewentualnie symbolicznie medalik do łańcuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś ja bym wybrała tą patere, ładna i tematyczna. Ale dokupiłabym coś dodatkowo z bardziej zwykłych rzeczy np ciuszek ładny. W jakim wieku jest dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alborada trzymaj się, mnie pocieszali że to minie... No i odpókać moje mdłości minęły, chociaż nie do końca wszystko jest super ale już nie ma już tragedii, apetyt szwankuje, czasem mi niedobrze ale w sumie jest ok. Kolejne usg mam 27 marca. Moluś ten obrazek to dobry wybór na chrzciny, pamiątka na całe życie, jeszcze coś z tyłu wygraweruj i super prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie też wieje, że łeb chce urwać !! Dziś idziemy do teściowej na im. cholernie mi się nie chce. @ przyszła. Wielka jest ! dawno taka nie była. Ale dobrze bo tzn, że jajnik chodzi. Esterka teraz ma 3 miesiące i 10 dni :) Też jestem za tym srebnym obrazkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alborada1983
Karyn biore no-spe ale raczej ja nie mam bolu skurczowego tylko takie klucie i jakies dziwne "ciągniecie" Mysle ze to moze macica sie powieksza lub hormony wszystko "tam" rozpychaja:) Aga ja dzis mialam rano niewielkie mdlosci Mam nadzieje ze juz tak bardzo mnie nie bedzie meczyc Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś jak tam po imieninach ;) Alborada mam nadzieję że mdłości szybko ci minął, a te bóle to jak mówisz pewnie hormony szaleją, nie ma się co dziwić że coś nam dolega, w końcu to ciąża hi hi :) Ja nie mam za specjalnie jakiś bólów, ale nie obywa sie bez różniastych dolegliwości, jak nie to, to znowu co innego. Ale niech tam dolega, aby wszystko było dobrze i brzuszek rósł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Imieniny jakoś zleciały -dziękuje ;) Ale byli też moi rodzice i wójek więc nawet było miło. Dziś zaczynam brać TAMOXIFEN \"EBEWE\" 20 Fajnie, że dizś piątek. Musze uszykować manu na świeta i zacząc robić zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szybko po prośbie ;) mamy tu jakaś reprezentację z Poznania - pomóżcie uszczęśliwić Męża :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, gdzie się podziewacie? Co u Was? Ja dziś zaszalałam, humor mi się poprawił - w jednym sklepie kupiłam plaszcz, spódnicę i spodnie. W moim przypadku, to takie zakupy zdarzają się raz na 10 lat, więc :-D Emi dzisiaj znów spadła z łózka i... przegryzła sobie wargę. ma spuchniętą, ehhh :-/ poza tym stara bida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama jesteśmy tylko nie ma o czym za bardzo pisać. Jak mówisz stara bida :) Fajnie że zakupy udane, ja to ostatnio wogóle nie mam ochoty na zakupy, przynajmniej kasy nie wydaję hi hi, choć w sobotę kupiłam sobie fajną tunikę, będzie dobra teraz i później na rosnący brzuszek. A jak tam atmosfera przedświąteczna? Ja nie planuję nic u siebie, idziemy do teściów i do mojego taty, fajnie bo chyba nie dałabym rady stać przy garach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znów się pochwale - dziś do wczorajszych zakupów dokupiłam buty - pełnia szczęścia Emilka traci apetyt, nie chce jeść wogóle kaszek na mleku, a to one były ciągle takim filarem w jej menu. Nie wiem, co robić. Co do świąt to mamy zajęty czas- poza domem. I całe szczęście, bo nie mam możliwości zrobić wielu rzeczy przy Emi, więc trochę odpocznę. 27 mam imieninki, więc planuję jakąś imprezkę w kwietniu, ale to jeszcze czas. Przyszle mamuśki może pochwalicie się brzuszkami, co??? Tak chętnie bym sobie popatrzyła i może się zapatrzyła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama wyslalam Ci mój brzuszek A ja dzis mam sprzatanie świata :) pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini tobie zostało tyle do urodzenia maleństwa co ja jestem w ciąży :) Prześlij i mi zdjęcie brzuszka, ciekawa jestem czy duży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM ! po mocno zawirowanym weekendzie, ze o poniedziałku nie wspomnę w sobotę o mało co nie pojechaliśmy do Krakowa a ze decyzja zapadała o 16 ....w Krakowie bylibyśmy po 20 ..... a jeszcze powrót :o przełożylismy to na niedziele rano w rezultacie pojechaliśmy w poniedziałek no al eMąż wymarzony prezent dostał i jeszcze an tym zarobimy :D Bobs wzorowo zachowywał się w podróży do domu dotarliśmy o 1 w noocy - obudzil siei bawił do 2.30 :o ale jak padlismy spalismy do 9 zaraz może nas wam pokażę (o ile znajdę kabelek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś Wam pokażę oto Awam http://channah.wrzuta.pl/obraz/hDoD3JT7EV/ Awam wiosenny http://channah.wrzuta.pl/obraz/5WqJXHcuyh/ rano, okiem Taty Awama http://channah.wrzuta.pl/obraz/xLr9jiPELe/ Nestle na sucho - potem sobie w filiżankę z kaszkę kichnąl - wyobrazacie sobie co sie stało http://channah.wrzuta.pl/obraz/1GnSvaYhYf/ dobra, może teraz poprasuję No i zamawiam zdjęcia brzuszków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini dziękuję że mi pokazałaś, jaki sliczny i jaki już duży. jesteś fajną przyszłą mamusią, czekam na następne fotki, ale z niecierpliwością na jego zawartość :-D A krecha jak malowana ;-) ja miałam późno kreskę, tzn zatrzymała mi się na ok 10cm i tak stała, a potem ni z tego ni z owego sięgała wysokooo! Znikła chyba jakiś czas temu dopiero, bo kiedyś miałam, ale teraz patrze, że już jej nie widać ;-) Nie wiem, czy pisałaś - co będzie? Syn czy córka? Agunia jak samopoczucie? Channah też byłam w Krakowie - w sobotę, ale u mnie to 60km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alborada1983
hej dziewczynki Ja juz musialam kupic ciazowe spodenki bo choc dopiero 3 miesiac to juz mi sie powiekszyl;) Znajomi mi mowia ze to za wczesnie na powiekszony brzusio ale coz..Ja juz w 2 mcu mialam ta brązową kreseczke na brzuchu a czytalam ze pojawia sie ok 5 mca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłalam wam zdjecia :) dziewczyny normalnie szok od rana - cieknie mi z cycków :( Juz od dawna pojawiała mi sie wydzielina , ale znajdowalam po nocy zaschnietych kilka kropel na koszulce ( z lewej strony)... A dzis mi normalnie kapie od rana :( i to z obu Na poczatku myslałam ze sie ochlapalam jak poczulam wilgoć na koszulce a teraz zauawzylam ze to zasycha i za chwilke znowu pojawiaja wilgotne kropki :( troche sie przejełam !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki Bobs duży!!!! Tzn. Awam;-) Ja tez poproszę o zdjęcia brzuszków: asiaburza@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah rzeczywiście zwariowane masz czasem życie :) Miama samopoczucie ok, czuję się w miarę dobrze, czasem mi niedobrze szczegółnie wieczorem albo jak zaczynam być głodna, z apetytem bywa różnie ale już nie ma tragedii jak na początku, poza tym pracuję i póki co nie wybieram sie na zwolnienie. Alborada jestem w szoku że już brzuszek tak ci urósł no i ta kreska tak wcześnie :) Ale fajnie, ja też bym już chciała większy brzuszek, chociaż nie powiem trochę już coś widać :) A jak się czuejsz, kiedy masz usg? Mini to \"przeciekanie\" jest chyba nieuniknione... proponuję wkładki laktacyjne no tylko że w nocy gorzej bo trzeba by w staniku spać chyba. Ale masz fajny brzusio! Asik pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie dostałam zdjęć :( Chętnie bym wysłał swoje ale nie mam prawie brzucha! mimi55 mi też zaczeło lecieć z dwóch piersi ( Od wczoraj mocniej). Dziś rozliczm Pit-y, ale jestem nieprzytomna bo nie śpię od 4.40 rano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyń wysłałam :) myślicie ze od tego ze piersi mi sie przygotowywują do produkcji mleka tak strasznie mnie ostatnio suszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn- a ty gdzie chowasz brzusio?:-) pewnie niedługo zacznie rosnąć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini mi też ciekło z piersi czasem, po kilku dniach znów przestawało i tak już do końca. Aga i tak trzymaj, ciąża to nie choroba, więc trzeba żyć jak dawniej, albo prawie ;-) Czekam na dalsze brzuszki - lidus@o2.pl Doczekacie się brzuszków, a potem jak już będą wieeeelkie to będziecie ich miały dość :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi55 dzięki za zdjęcia, jejku jaka Ty jesteś zgrabna! nie będziesz miała problemu z powrotem do figury przed ciążą . A wiesz , że odkąd leci mi siara to też bardziej mnie suszy i dużo więcej piję - widocznie taka jest kolejność :) (chociaż dziś prawie wcale nie leciało). A macie już wybrane imię? Asiku25 mój brzusio \"poszedł\" na boki ale już powoli zaczyna rosnąć. Po Świętach zrobię foty i wyślę (jeśli znajdę czas to postaram się przed świętami) może już dużooo urośnie :) Teraz ledwo siedzę * jakoś walczę ze snem, muszę się położyć później, żeby nie budzić się znów o ok. 5 rano. Dlaczego mój dzidziuś nie daje mi pospać do 8 rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi, dostałam zdjęcia .... jestem pod wielkim wrażeniem całokształt po prostu przesympatyczny a sam bohater fotki - brzuszek - uroczy :) ale ja kolejnego długo jeszcze nie chcę :p Karyn - Twoja kolej :D zmykam do pracy, dziś tak namotałam, ze całe popołudnie dzwoniłam po urzędach pocztowych i do Klienta ... ale wyglada na to, ze będzie dobrze muszę się pilnować buziaqi dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×