Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

hej! a ja to co?? Też chce zobaczyć !!!! Mimi czekam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jakze mi miło :D Tylu komplementów to ja juz dawno nie słyszalam :D Uwielbiam was !!!!!! pozdrowionka serdeczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alborada1983
Aga mam usg gdzies na poczatku kwietnia tzn w 12 tyg Juz wszyscy rozpoznaja ciaze po moim brzuchu Ale daja mi 5 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi, podam ci niezawodny przepis na to, by zbierać komplementy .... podrzucaj nam więcej fotek :D niedawno wróciłam ze spaceru - zimowego :D cudownie wygląda wieczór, wirujące w świetle lamp płatki śniegu śnieg pod nogami ... tylko spodnei mokre po kolana :D no al ejak siełazi po zaspach :p dobrze mi takie samotne wyjście zrobiło ... buziaki, mykam na kolację:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! ....wiem, wiem...... wstyd się przynać ile mnie tu nie było :o I to ja, założycielka....!!! U nas, w skrócie; wszystko ok. Ja nadal jestem z Matim w domku. Mat od ukończenia 12 mc chodzi już sam!!! Na dzień dzisiejszy to biega!:) Kawał łobuza z niego ;) 1 Urodzinki wyszły super. Była nabliższa rodzinka. Mąż upiekł tort.... był pyszny, zaskoczył mnie :p Przed urodzinami Mateo nie było mnie przez tydzień w kraju, ale o tym kiedy indziej.... Karmić zakończyłam dokładnie w 11 miesiącu (moim założeniem było odstawić Matiego od piersi między 10, a 12 miesiącem życia), więc się udało i co najważniejsze, przeszło bardzo gładko! To chyba wszystko, tak na szybko.... Postaram się zorientować co tam u Was słychać. Pozdrawiam Was wszystkie!!! Podwójne buziaki dla przyszłych mamuś i ich brzuszków 👄!!! Mam nadzieję, że wybaczycie mi tak długą nieobecność....hmmm?? buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla- super że jesteś:-) Wybaczyć wybaczymy, ale żeby mi to było ostatni raz!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich wpadłam bo Kamilka odwiedziła mnie u mnie na blogu....dziekuje u mnie nie najlepiej :( ale ciągle zyje nadzieją że bedzie dobrze! nie chce Wam tu marudzic wpadnijcie jeśli chcecie na blog ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alborada no to fajnie że brzuszek tak ładnie rośnie, koniecznie wyślij zdjęcia! U mnie też co nieco widać ale to tylko ja dostrzegam póki co :) hej Kamilla, fajnie że jesteś! Agapka pozdrowienia, pomarudź nam trochę, chętnie posłuchamy co się dzieje u ciebie, trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś prawie mnie dogoniłaś :-) Kamilla dawno Cię nie było, dobrze, że wróciłaś. Za mało informacji, może jakaś foteczka, co? Agapka marudź, jeśli Ci to tylko pomoże w stópce nowe fotki ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ❤️ :) Miama, wiem , że za mało info....po świętach obiecuję rozpisać się :D I wtedy na spokojnie podeślę Wam fotki!!! Agapko-nie ma sprawy, i pisz, marudź i wyrzuć tu z siebie wszystko co leży Ci na duszy....będzie Ci lżej!!! Trzymam za twojego maluszka kciuki!!! Póki co, wybaczcie, zmykam, bo moje chłopaki siedzą już za długo w wannie....musze ich powyciągać ;) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY!!!! Moc buziaków!!!👄 papapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alborada1983
Dziewczyny robilam dzis usg Cos mnie tknelo Okazuje sie ze w 10 tyg i 4 dni ma tylko 28,2 mm Jest zbyt male bo na 9,5 tyg Nie wiem co sie dzieje bo do tej pory miescilo sie w normach Troche sie martwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla trzymam za słowo. Alborada a co powiedział lekarz? Ja myślę, że to nie jest tak duża różnica, żeby miało być coś nie tak. ALe najlepiej wybierz się na jakieś dokładniejsze badanie, przynajmniej będziesz wedzieć że wszystko ok. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak mam wam o tym napisać, żadne słowa nie oddadzą w pełni tego co czuję:-) Zamiast złożyć wam świąteczne życzenia mam dla was (a szczególnie dla siebie) najpiękniejszy prezent na świecie. Dzisiaj rano zrobiłam test i wyszły dwie piękne nie budzące żadnych wątpliwości krechy!!!!!:-) Jestem w ciąży! Jak cudownie móc napisać to zdanie:-) Żeby tylko wszystko było dobrze aż do szczęśliwego porodu... @ miałam dostać jakieś 3-4 dni temu i nadal cisza więc zatestowałam:-) Na razie pobolewają mnie tylko piersi i brzuch chwilami jak na @. Mam nadzieję że franca opuściła mnie na dobre i nie zrobi mi żadnego przykrego numeru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak mam wam o tym napisać, żadne słowa nie oddadzą w pełni tego co czuję:-) Zamiast złożyć wam świąteczne życzenia mam dla was (a szczególnie dla siebie) najpiękniejszy prezent na świecie. Dzisiaj rano zrobiłam test i wyszły dwie piękne nie budzące żadnych wątpliwości krechy!!!!!:-) Jestem w ciąży! Jak cudownie móc napisać to zdanie:-) Żeby tylko wszystko było dobrze aż do szczęśliwego porodu... @ miałam dostać jakieś 3-4 dni temu i nadal cisza więc zatestowałam:-) Na razie pobolewają mnie tylko piersi i brzuch chwilami jak na @. Mam nadzieję że franca opuściła mnie na dobre i nie zrobi mi żadnego przykrego numeru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIKUUU!!! CIESZĘ SIĘ ZE MOGE CI JAKO PIERWSZA POGRATULOWAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):) Wiedziałam ze to koncu Ci sie uda!!!!! tERAZ BAZ SPOKOJNA NIE DENERWUJ SIE I DBAJ O SIEBIE ! :) I koniecznie relacjonuj nam co i jak u Ciebie.... Mini - siarą sie nie przejmuj, mi tez cieła od 6 miesiaca, raz mniej raz wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku!!!!!! GRATULACJE OD NAS!!!! Ależ piękny Świąteczny prezent! Alborada nie martw się, a może za parę dni powtórz USG. Ale dzidziuś na tym etapie ciązy nie musi przybierać książkowo najważniejsze, że serduszko bije :). Malutki baranek ma złote różki, pilnuje pisanek na trawce z rzeżuszki. Gdy nikt nie patrzy chorągiewką buja i beczy cichutko Wesołego Alleluja! WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku a jak mąż zareagował na wiadomość? Od razu powiedziałas? :) Kiedy sie do lekarza wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, że ze mną wytrwałyście tyle czasu- wreszcie się doczekałyśmy tego cudu i u mnie:-) Mężowi nic nie mówiłam wcześniej, rano zrobiłam test i jak tylko wyszłam z łazienki to z trzęsącymi się rękami podałam mu test i powiedziałam że chyba się nam udało:-) Miałam ściśnięte gardło i łzy w oczach:-) Bardzo się ucieszył i nie może się doczekać potwierdzenia u lekarza. Czy jak pójdę w tym tygodniu po świętach to nie będzie za wcześnie? Dzisiaj jest 31dc czyli 5 tydzień ciąży, tak? Jejku jak to się cudownie pisze tak w pierwszej osobie o ciąży:-) Powiedzieliśmy tylko rodzicom i teściom- strasznie się ucieszyli i wzruszyli:-) Boję się zapeszyć więc znajomym powiem dopiero po wizycie u gin. Na pewno będę was zasypywać setkami pytań o których już była mowa na forum, ale normalnie czuję pustkę w głowie gdy to dotyczy mnie:-) Np. czy te bóle brzucha jak na @ niezbyt częste, to normalne tak? To hormony? A z kawki tak zupełnie i od razu zrezygnować? Pozdrawiam i mocno was ściskam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Asik, jak skończę płakać z radości (najpierw skalaliśmy z Mężem jak głupole po kuchni :D ) to napiszę coś wiecej :D cudownie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku pytaj bez krępacji :) Na wszystko z ochotą odpowiemy! :) Myślę że w tym tygodniu lekarz niewiele Ci powie, może jak zrobi USG to bedzie juz pęcherzyk ciążowy ale może i nie, może tez byc za wczesnie. Powie ze np macica (chyba macica albo szyjka nie pamietam) jest rozpulchniona i zamknietawiec ciaza wysoce prawdopodobna - mi to wlasnie powiedzial ale w 7 tc, i umowilam sie na USG na ok 10 tc. Wówczas juz widzialam serucho. Ja bym poszła nawet i w 5 tc. Bo i tak trzebaby zaczac robic jakies badania, chocby mocz i krew na poczatek. Bóle małpowe miałam wlasnie do ok 5 tygodnia potem mi przeszlo, ale uczucie jest takie jakbys miala sie zaraz zakrwawic ale nic nie leci :) Wiec luzik, tak ma byc. A z kawy lepiej zrezygnowac , mimo to ja pilam tak 1 na tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no ja nadal z rogalem :D Asik, tak jak Jana już wykład zrobiła co tam gin może zobaczyć :D ja pęcherzyk widziałam w 5 tc a serduszko jak ciąza miał 6 tyg i 4 dni ale super :D przepraszam wszystkie obecne przyszłe Mamy, ze tak entuzjastycznie nie reagowałam , ale ... Asik to moja bliska, choć na razie tylko wirtualna przyjaciółka, a na tę wieść czekam .... całe życie mojego synka i ładny kawał mojej ciaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana już Twoje watpliwości chyba rozwiała :) wow, całe życie Bobsa czekam na te wieści :D jutro mu powiem, ok Asiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik wow - cudownie !!!!!!!!!! Ja polecialam zaraz do gina po zrobieniu testu :) Tylko wiesz ,zalezy jaki gin.. Z tego co slyszałam to dziewczyny nazekaly ze panstwowy to nawet karty ciązy nie chcial zakladac bo mowił ze za wczesnie - Ja dostałam skierowanie na USG jeszcze przed ciąża a ze długo czekałam ,to na USG w 6 tyg zobaczylam juz malego kropka z pulsującym serduchem :) i dlatego ginka chyba nie miała watpliwosci co do załozenia karty ciązy :D Strasznie się ciesze - gratulacje od mojego męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alborada1983
Asiczku gratulacje:)!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiedzialam ze Ci sie uda To byla tylko kwestia czasu:) Ja w 38 dniu ciazy poszlam na usg i widac bylo juz zarodek (5 tydzien i 3 dni) W 6 tygodniu powinno byc widac bijace serduszko tzn od ok 42 dnia ciazy Idz koniecznie do gina On Ci powie co dalej Jeszcze raz gratuluje i zycze powodzenia Ciesze sie razem z Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alborada1983
jem kupe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiczku!!! Po prostu brak mi słów, tak bardzo się cieszę, że nie wiem co powiedzieć, po prostu WIELGACHNE GRATULACJE !!! W końcu i Ty się doczekałaś fasolki, tak bardzo ci gratuluję.... ach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×