Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Fajnie tak, mam nadzieję że tez tak na mnie podziała ciąża. A z tą szkołą rodzenia to rzeczywiście trzeba się będzie pospieszyc. Ale najpierw trzeba być w ciąży...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziesz, będziesz....napewno!!!! Zobaczysz!!Poradzisz sobie z tą prolaktyną i będzie dobrze!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej asik:) nie uwierzysz co wlasnie robie......ogladam film z national geographic o rozwoju dziecka w lonie matki:)czyli film od samego zaplodnienia do porodu i modle sie w duchu zeby @ nie przyszla ale u mnie jest dopiero 1.20 w nocy wiec jeszcze mam jutrzejszy caly dzien na jej przywitanie:( tak wiec poki co cisza ale mam jeszcze czas a ja mam zawsze 12 -sto dniowa faze lutealna(czyli 12 dni po owu dostaje @) czyli jak jutro nie przyjdzie to juz nie przyjdzie i to na bank wiec jutro mam chwile prawdy asik ten film jest taki piekny i interesujacy,ze trudno sobie wyobrazic kolejny miesiac porazki i znow to wykanczajace czekanie ,tym bardziej,ze ja mam tak bardzo dlugie cykle,ze kazda normalna kobieta zdazy miec poltora cyklu znaim moj sie skonczy:( pocieszam sie tylko tym ,ze w przyszlym cyklu czeka mnie duzo nowosci i przezyc,ktore pozwola mi nie myslec tak obsesyjnie o fasolkowaniu bo od piatku rozpoczynamy przeprowadzke do nowego domku pod lasem,z ktorego sie niesamowicie ciesze!!!potem zaraz w nastepny weekend rozpoczynamy kurs nurkowania ,ktory potrwa dwa weekendy z rzedu a jak sie skonczy to jedziemy do chicago na wycieczke a w miedzyczasie jeszcze wypada swieto dziekczynienia czyli wielkie indykowe obrzarstwo co mam nadzieje zajmie moja uwage wystarczajaco by nie zbzikowac......do nstepnej@:(albo i nie..:) asik trzymam za ciebie kciuki i ide dokonczyc film a nasze @ niech spier...... gdzie pieprz rosnie:)!!!!! pozdrawiam wszystkie ranne ptaszki i nocne marki z innych stref czasowych:) milego czwartku babeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moje mile prosze was bardzo o slubne fotki bo to sa najpieknieksze po dzidziusiach foteczki:)darki i tiki i rosy juz mam wiec czekam na kolejne do kolekcji czyli:kamila7 ,asik,jana,molus,mikolajka,miama,didalina i wszystkich kogo nie wymienilam:)czekam z niecierpliwoscia na te piekne foty a mikolajka twoje foty kacperka nie dotarly wiec prosze sprobuj jeszcze raz:) wiekie buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Greta- piekny musi być ten film... Ale by było super jakbyśmy mogły już teraz przeżywać te n początkowy okres ciąży...:-) Ciekawie ci się zapowiada najbliższy cykl. Tyle wrażeń, wycieczek, nowości:-) Super!:-) Jeśli jednak @ nie przyjdzie to chyba będziesz musiała zrezygnować z nurkowania. Ktoś chyba już pisał na topiku na ten temat? Czy coś mi się pokręciło? No tak cały cykl nie wierzyłam że zajscie może być możliwe w tym miesiącu a teraz czekam żeby @ nie przyszła wcale. I gdzie tu logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greta- ślubne fotki chętnie prześlę, tylko muszę przynieść płytę ze zdjęciami z domku:-) Może jutro uda mi się nie zapomnieć. Kamilla to ranny ptaszek a ty dla równowagi nocny marek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik ja znurkowania nie zrezygnuje bo za bardzo sie napalilam i nie sadze zeby 3 tygodniowa ciaza miala jakies zagrozenie z tego powodu bo kobiety do 6 tygodnia czesto nie widza ,ze sa w ciazy i wszystko jest w porzadku,nie mozna tez przesadzac z nadwrazliwoscia bo to tez sie zle konczy....ale asik ja nie wierze,ze moglo mi sie udac i chyba nawet jak 2 kreski zobacze to nie uwierze a ciebie kochana moja podziwiam za cierpiwosc i wytrwalosc!!!!!dzielnie to znosisz a powiedz mi jak to znosi twoj maz????nakreca cie jeszcze bardziej czy jest spokojny i czeka co przyniesie los jak moj rafal??? ile my kobitki musimy znosic w zwiazku z tym naszym macierzynstwem to faceci nie maja pojecia.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno...asik gdzie ty pracujesz i na czym polega twoja praca???bardzo mnie to ciekawi bo tak naprawde niewiele wiemy o sobie a poznawanie sie nawzajem bardzo zbliza...czekam na fociaki ze slubnego kobierca:)kiedy maialas slub i ile byliscie razem przed slubem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greta- może i racja z tym nurkowaniem... Nie ma co przesadzać ani w jedną ani w drugą stronę. Najważniejsze zdrowe podejście do ciąży. Hmm, jestem pracownikiem publicznej słuzby zdrowia, więc wiem co nieco na temat kolejek, świetnego podejścia lekarzy do dawania wszelkiego rodzaju skierowań i w ogóle leczenia... Pracuję w biurze, w sekcji analiz kosztowych. Jestem mężatką od 25.06.2005r. Z moim mężem jestem od końca wakacji 2003, po 5 miesiącach zamieszkaliśmy razem i stwierdziliśmy że to jest TO:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Musiałam nadrobić zaległości w czytaniu... Greta domek pod lasem! Moje marzenie!!! Ale Ci zazdroszcze! W ogóle to prosz eo fotki jak będziesz w Chciago. Bardzo chciałabym kiedyś pojechać do Chicago, NY, Las Vegas, Hollywood. :) Ja też czekam na @ i mam nadzieje, że nie przyjdzie! Tak bardzo bym chciała! Trzymam za Was kciuki8 też laseczki... Ten film też widziałam- coś wspaniałego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek pod lasem- rewelacja!!!:-) Fotki proszę, koniecznie! Z wyprawy do Chicago tez!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja: PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......06.12.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv,PRL tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................starania_zawieszone lola78 .......ola .............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......Karolina.....28.....destin(floryda)........3............09.11 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............14...........09.11 Agapka........Emilia.......22.......Płock... ..............2.............2.10. Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................2........ok.16.11 Kamilkaaaa26...Ania......26....małopolska.............1............02.10 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...32...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07...chłop....1 darka...daria........29.......malbork.......22....15marzec.......?......2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2007........Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanko czysto teoretyczne. Jeśli @ jednak nie przyjdzie to jak długo czekać z testem? Gin powiedziała że jak tylko się dowiem, że jestem w ciąży to mam odstawić bromergon, więc jak długo będzie bezpiecznie czekać na @? To pewnie teraz zapeszyłam i zaraz małpisko przylezie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Miama - cudny balonik i duzy już :) W szpitalu ze mną leżały 2 dziewczyny które były jużw 35 i 36 tygodniu a brzuszki miały bardzo malutkie. Jak sie dowiedziałam w którym są tygodniu to byłam w szoku. I właśnie m.in. z tego powodu leżą w szpitalu, bo mają bardzo małe dzidziusie jak na ten wiek ciąży. Mikołajko ja dalej nie mam fotek twojego maleńswta :( Mikoajko dobrze że piszesz o swoim szczęściu, nie przeszkadza mi to. Przeciez musi być trochę optymizmu i pozytywnych przykładów. Jeśli jest powód do szczęśia to przecież trzeba sie tym cieszyć. Moze kiedyś i mi będzie to dane. Ja czuę się róznie raz dobrze a czasem mnie dół łapie, szczególnie wieczorem jak ide spać, wczoraj chyba miałam kryzys, ale dzisiaj jest już lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......06.12.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv,PRL tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................starania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......Karolina.....28.....destin(floryda)........3............09.11 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................"x"...........27.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............14...........09.11 Agapka........Emilia.......22.......Płock... ..............2.............2.10. Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................2........ok.16.11 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...32...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07...chłop....1 darka...daria........29.......malbork.......22....15marzec.......?......2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2007........Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaa- będzie dobrze, na pewno, zobaczysz! Niedługo i ty będziesz szczęsliwa i każda z nas będzie tuliła swoją dzidzie do piersi!:-) Miama jest najlepszym dowodem, że mimo przeszkód można cieszyć się piękną zdrową ciążą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greta znalazłam fotki ze ślubu. Wspaniały to był dzień :) Asik przy okazji Tobie też wyśle. Jak ktoś chce prosze napisać.:) Czekam na Wasze. Miama nie mam nadal zdjęć balonika 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......06.12.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv,PRL tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................starania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......Karolina.....28.....destin(floryda)........3............09.11 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.11 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............14...........09.11 Agapka........Emilia.......22.......Płock... ..............2.............2.10. Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................2........ok.16.11 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...32...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07...chłop....1 darka...daria........29.......malbork.......22....15marzec.......?......2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2007........Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikolajka ;( a ja nadal niemam foteczek kacperka :( :(:( ;) mam glosno o nie krzyczecccCCCCC asik test powinno sie robic po 18-tej wyszej temp. ale jak nie mierzysz temp !?. czyli to wychodzi 3 dni po terminie spodziewanej @ ;) ale czesto sie zdarza ze dziewczyny robia juz w dniu spodziewanej @ ?? hehe a co nadal czaruje czary mary - chokus pokus :P a tak przyokazji mi tez przydal by sie maly masezyk :P bo moj ostatnio jest wiecznie zmeczony :( praca go wykancza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej by było jakby nam obu wyszło- mogłybyśmy porównywać objawy na tym samym etapie ciąży:-) Z tym testem bym się tak nie spieszyła, tylko jeśli by się udało to boję się brać ten bromergon. Kurcze, myślę o testowaniu o zaprzestaniu brania bromergonu a @ się pewnie ze mnie śmieje i zaraz przyjdzie. Niby się tego spodziewałam cały cykl ale jak przychodzi co do czego to jednak wolałabym niespodziankę w postaci braku @ na dłuuugo. Moluś- fotki jeszcze nie doszły ale sprawdzę jeszcze raz. W razie czego się upomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik jeśli się boisz o te tabletki to lec pędem na betęHCG. wtedy wynik juz na 100% pokaże czy ciaza, czy nie, a z testami sikanymi roznie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igiełka i kłucie- fuj, brzydal, boję... Pewnie robię wiele hałasu o nic, @ przyjdzie zaraz, a test przyda się na przyszły miesiąc... pod choinkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik jeszcze nie wysłałam! obrabiam jew dopier w photoshopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze @ nie ma. Ale kurcze, chyba przyjdzie. Co prawda nic mnie nie boli ani żadnych objawów nie mam ale ciążowych też nie... A to nie jest tak, że jak się jest w ciąży to ZAWSZE bolą piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×