Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

prowadzę sobie sklep, moje dziewczyny coraz większe, starsza już idzie do starszaków, młodsza do maluszków. A u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bcdsydc
Hej dziewczyny chcialabym do was dolaczyc ze swoim narzeczonym zaczniemy starania o maluszka w sierpniu jak wrocimy na urlop do Polski jak narazie lykam tylko kwas foliowy czy wiecie moze czy powinnam lykac jeszcze cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kwas foliowy Ci narazie wystarczy. Tutaj na forum same weteranki, które starania mają za sobą już dawno, coś ostatnio nikt tu nie chce zaglądać. Spróbuj utworzyć nowy wątek, osób które tak jak Ty zaczną starania, abyście mogły wspólnie to przeżywać, wspierać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazingcrazy
witam Panie można dołączyć? mam nadzieje, że niedługo przystąpie do grona szczęśliwych kobiet w ciąży. Planujemy ciążę, odstawiłam tabletki anty pół roku temu, na początku 2 miesiące okres był w normie, teraz strasznie wariuje. Czasem czekałam nawet 70 czy 40 dni.Teraz jest 41 dzień a ja nadal nie mam okresu, może to i dobrze, bo podejrzewam ciąże. Nie chce sobie wmawiać ciąży i szukać potencjalnych objawów, ale od jakiś paru dni mam częste wizyty w łazience. Dziś chcę zrobić test ale nie chce się rozczarować. Pewnie wiecie co to znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Gdzie się podziałyście, czy serio nikt ze starej gwardii tutaj nie zagląda? amazingcrazy - testuj, jeśli biegasz do wc i po nocach nie możesz z tego powodu spa, to pewnie ciąża. A jak ze śluzem? Zrób test albo badanie beta hcg z krwi i spokojnie umów się na wizytę u ginka, ale nie za szybko, bo teraz niewiele będzie widać. Najlepiej za jakieś 3-4 tygodnie. Stara gwardio - chwalę się.... będę miała 3 dzidzię :-) jestem w 3 miesiącu.... ;-) oczywiście że wpadka, przestawiła mi się owu o całe 2,5 tygodnia. Może tym razem udało się ustrzelić chłopczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum dla rodziców
Witajcie, zapraszam do odwiedzenie nowego forum dla rodziców. Nasze miejsce, gdzie odnajdzie się każda przyszła, świeżo upieczona i doświadczona Mama oraz Tatusiowie. Zapraszam Was do dyskusji!!! Szukajcie rodziców ze swoich regionów, Mam, które rodzą w tym samym miesiącu co Wy i dyskutujcie o wszystkim co dotyczy Was i Waszych pociech!!! Zapraszamy: http://brzuchatki.pl/forum/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona85
Cześć Drogie dziewczyny. Mam 27 lat i planuję ciążę, niestety jestem po jednym poronieniu, leżałam w szpitalu na Jaczewskiego w Lublinie, teraz planujemy z mężem ponowne zajście, mój lekarz przygotowujący mnie od ciąży przepisał mi kwas foliwy 5mg, z racji , iż powodem poronienia była wada układu nerwowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona85
Cześć Drogie dziewczyny. Mam 27 lat i planuję ciążę, niestety jestem po jednym poronieniu, leżałam w szpitalu na Jaczewskiego w Lublinie, teraz planujemy z mężem ponowne zajście, mój lekarz przygotowujący mnie od ciąży przepisał mi kwas foliwy 5mg, z racji , iż powodem poronienia była wada układu nerwowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaaa26
Miama gratulacje :) jak się czujecie? i co słychać u reszty dziewczyn i dzieciaczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję, czujemy się nieźle, trochę przeszłam na początku ciąży, trafiłam do szpitala, złapałam jakąś bakterię, brałam dozylnie antybiotyki, teraz jest ok. Co do płci, to jeszcze nie wiem, zaczął mi się 5 miesiąc, za 3 tygodnie mam połówkowe USG. Dziewczynki radzą sobie w przedszkolu nieźle. odezwijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaaa26
Miama to gratulacje :) Faktycznie miałaś ciężkie początki ale najważniejsze że teraz jest już ok. I jak tam po usg połówkowym? Wiesz już co nosisz pod serduchem? Chłopak czy kolejna dziewczynka? ja pomału też myślę o kolejnym brzdącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! jeszcze trochę ponad 2 miechy i będzie na świecie mój SYNEK :-) Jestem w 30 tc. Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaaa26
Miama no super, gratuluję synka :) Na kiedy masz termin? Imię już wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie będzie Jaś, ale poczekamy co powie jak się urodzi ;-) Terminy mam dwa, jeden za 10 dni, drugi za 3 tygodnie więc to już finisz.... Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaaa26
Miama i jak? Odezwij się co was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaaa26
co u was miało być w poprzednim poście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Urodziłam 6 kwietnia. Antoś bo tak ostatecznie nazwaliśmy naszego syneczka miał 4280 i 61 cm. Poród tym razem był CC, z kilku powodów. Dziewczynki są zachwycone Braciszkiem. A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaaaa26
Miama gratuluję syneczka. Jak sobie radzisz z trójką dzieciaków? Bo ja mam jedno i czasami nie wyrabiam. Chciałabym już drugie dzieciątko, ale boję się że nie dam rady. Nie wiem czy tylko mój mlody jest taki absorbujący i ciężki w wychowaniu czy wszystkie dzieciaki takie. No i efekt jest taki że mąż nie chce drugiego dziecka :( A czemu miałaś cesarkę? pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaaaa26
Miama gratuluję syneczka. Jak sobie radzisz z trójką dzieciaków? Bo ja mam jedno i czasami nie wyrabiam. Chciałabym już drugie dzieciątko, ale boję się że nie dam rady. Nie wiem czy tylko mój mlody jest taki absorbujący i ciężki w wychowaniu czy wszystkie dzieciaki takie. No i efekt jest taki że mąż nie chce drugiego dziecka :( A czemu miałaś cesarkę? pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×