Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Moluś z powodu niekorzystania ze skrzynki zablokowali mi konto. Możesz wysłać jeszcze raz? lidus@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś już mailem gratulowałam ale jeszcze raz tu na forum - wielkie gratulacje kochana za tak dłuuuuuuuugo wyczekiwaną dzidzię!!! W karmieniu bądź wytrwała i nie poddawaj się, ja też miałam na początku problemy, mała nie umiała i nie chciała ssać, używałam nakładek na sutki itp.. ale wróciłyśmy do domu i było coraz lepiej aż w końcu normalnie. Kamilka dla ciebie też wielkie gratulacje z okazji narodzin synka! Z karmieniem na pewno się unormuje, na początku tak jest że dzieciaczki jedzą i jedzą, ale mam nadzieję, że odsapniesz w końcu :) Asik co do odstawienia od piersi to nie było żadnych problemów, aż sama byłam w szoku. Zacznę, że karmiłam już małą tylko na noc. Powiedziałam jej że cycuś pa pa, że już nie ma mleczka i o dziwo za bardzo nie protestowała. Oczywiście chciała ale tłumaczyłam i odpuszczała. Każdemu bym życzyła takiego bezproblemowego odstawiania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś dziękuję za fotki. Nareszcie się doczekałaś pięknej malutkiej dzidziulki, jest naprawdę ślicznusia. Fajnie razem wyglądacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga- no to faktycznie bezproblemowe odstawienie od piersi:-) A ja nadal dojrzewam do odstawienia i myślę, że to już niedługo. Oby się szybko przyzwyczaił do zasypiania bez cycusia... Ja to chyba jestem generalnie cykor, jeśli chodzi o jakiekolwiek zmiany. Tylko kopa w tyłek mi dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik myślę, że to też zależy od Ciebie samej. Emilka mi się odstawiła bez problemu, z Gosią chyba będzie gorzej. tym bardziej że trochę mi szkoda będzie tego cycania, bo nie planuję następnej dzidzi i najprawdopodobniej to już będą ostatnie tak intymne chwile z dzieckiem. Moluś jak Wam razem leci, co? bo u mnie idzie jak burza. Gosia prawie chodzi, tzn na razie próbuje się wypuszczać ale po 1-2 kroczkach spada na pupę. jest zbyt popyrtana. Emilka idzie od września do przedszkola, no i jestem cała chora jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej co u WAS moje Drogie ?? moja Natka jutro konczy juz 8 tyg i jest cudowana :) pozdrawiam gorąco !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś ależ to leci. Jak Wam jest razem, hę? Moja Gosia zaczęła już sama chodzić, a za 8 dni kończy 11 m-cy. Natomiast Emilka to mała strojnisia, uznaje wyłącznie sukienki i spódniczki, od września czeka nas przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A mój Synuś od początku czerwca choruje:-( Miał infekcję gardła, musiał brać antybiotyk, jak skończył dalej pokasływał, a po 4 dniach do teraz mega kaszel, ale już bez gorączki i osłuchowo też niby ok. Robię mu inhalacje i daję krople na ewentualną alergię, ale pomogło tylko tyle, że nie kaszle przez sen i jego stan się nie pogorszył. Jutro znowu do kontroli. Jeszcze miałam szopki z pracą mimo, że jestem na urlopie wychowawczym- normalnie paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama ależ ci dziewczyny rosną.... Gosia chodzi, Emi już zaraz do przedszkola... ehh czas leci Moluś cudownie, że Natka taka cudowna!!! Jak tam wam razem leci? Asik a może mały rzeczywiście ma jakąś alergię? Może zróbcie testy? Mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje i będzie wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Miama oj szybciutko zaczęła chodzić twoja Gosia :) Gratulacje dla małej. Moluś cudownie ze twoja malutka taka fajna. A jak z karmieniem, karmisz ja piersią? Asik współczuje choróbsk małego. A ile wzięłaś wychowawczego? Planujesz potem wracać do pracy? Jak w ogóle jet to rozwiązane u Ciebie w pracy, jest ktoś na zastępstwo za Ciebie? Pytam bo mam dylemat co robić po macierzyńskim. Już niedługo się kończy a ja nie wiem co robić, czy wracać do pracy czy wziąć sobie chociaż pół roku wychowawczego. Normalnie nie wyobrażam sobie zostawić małego teściowej i wrócić do pracy a z drugiej trony boję się że jak wezmę wychowawczy to nie potem zwolnią z pracy :( Mój mały też kochany, coraz fajniejszy. Wcześniej miał problemy z brzuszkiem i kolki więc było ciężko. Ale teraz to już pogodne dziecko, uśmiecha się, gada po swojemu, tylko ciągle chce żebym przy nim byla i nie mogę go zostawić na chwile samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Miama oj szybciutko zaczęła chodzić twoja Gosia :) Gratulacje dla małej. Moluś cudownie ze twoja malutka taka fajna. A jak z karmieniem, karmisz ja piersią? Asik współczuje choróbsk małego. A ile wzięłaś wychowawczego? Planujesz potem wracać do pracy? Jak w ogóle jet to rozwiązane u Ciebie w pracy, jest ktoś na zastępstwo za Ciebie? Pytam bo mam dylemat co robić po macierzyńskim. Już niedługo się kończy a ja nie wiem co robić, czy wracać do pracy czy wziąć sobie chociaż pół roku wychowawczego. Normalnie nie wyobrażam sobie zostawić małego teściowej i wrócić do pracy a z drugiej trony boję się że jak wezmę wychowawczy to nie potem zwolnią z pracy :( Mój mały też kochany, coraz fajniejszy. Wcześniej miał problemy z brzuszkiem i kolki więc było ciężko. Ale teraz to już pogodne dziecko, uśmiecha się, gada po swojemu, tylko ciągle chce żebym przy nim byla i nie mogę go zostawić na chwile samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej.. u nas dobrze... Mała rośnie :) ma już 2,5 mies. tu są fotki http://picasaweb.google.pl/103583521625359175067/Nataszka?feat=directlink Asik jak Mały ? Kamilka ja np chcę z Małą być jak najdłuzej. Tyle na nią czekałam więc nie wróce tak szybko do pracy... ja "jade" na butli. Pokarmu miałam tylko pare dni a cycki mam takie jak bym karmiła rok :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Moluś słodka ta twoja Nataszka :) Czyli idziesz później na wychowawczy? Ja właśnie też bym chciała wziąć po też długo czekałam na małego, do tego 2 poprzednie ciąże nieudane, a ta cała przeleżana. Tak bym chciała być z nim jak najdłużej. Tylko cały czas się boję że potem nie będę miała powrotu do pracy. A w mojej małej miejscowości to nie ma szans be znajomości na pracę biurową. Ehhhhhhh trudne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja miejscowasc tez mała ale na szczescie boss nawet OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama maluszka
Moluś to planujesz brać 3 lata wychowawczego? Jakim mlekiem karmisz małą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama maluszka
Moluś nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
hop hop dziewczyny gzie się podziewacie wszystkie? Moluś fajnie że masz możliwość wziąć tyle wychowawczego i mieć nadzieję na powrót do pracy. Ja dalej się waham co zrobić i czy wziąć ok. pól roku wychowawczego, bo niestety boję się o pracę. Jej normalnie nie wiem co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Tak Gosia szybko zaczęła chodzić, ale jej starsza siostra chodziła jak miała 10 m-cy więc jeszcze szybciej. U nas cięzko, idą czwórki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś piękne fotki, Nataszka już taka duża i tak ślicznie się uśmiecha. najbardziej rozczuliła mnie fotka jak sobie razem śpicie. A powiedz macie w planach starania o rodzeństwo dla Nataszki? Wiem, jak było z małą, ale cuda czasem się zdarzają. Zdrówka dla Waszych maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA :* Miama dzięki :) co do rodzeństwa...narazie musimy spłacić Natasze a potem pomyślimy... nie wiem...to jest naprawde trudna decyzja... buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś jasne, tak tylko pytam. A u nas pomału. Upały wykańczają, Gosia znów niespokojna. pomyśleć, że rok temu męczyłam się z wielkim brzuchem w szpitalu a tu już młoda popinkala po świecie. Emi zamęcza mnie swoją rozdartością. Od jutra w ruch idzie metoda kar i nagród. Czyli... po staremu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po latach! :) Mam nadzieję, że mnie trochę pamiętacie. Pisałam jakieś 2,5 r. temu. Mam znów więcej czasu (Arturek skończył 2 latka więc robi się czasami samodzielny hihi) no i mam stały dostęp do inter. Gratuluję nowych pociech! Mam nadzieję, że ja też niedługo dołącze do przyszłych mamuś. :D Fajnie, że jesteśćie p.s. w wolnej chwili postaram sie nadrobić zaległości i trochę poczytam w stecz... padam na nos bo mały dał mi dziś popalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn no jasne że pamiętamy. Czyli rozumiem że znów jesteś planującą. powodzenia! U mnie dziś znów ząbkowanie. Gosi idą czwórki i mamy 38 stopni gorączki. Emilka za to ma się odpukać świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn no jasne że pamiętamy. Czyli rozumiem że znów jesteś planującą. powodzenia! U mnie dziś znów ząbkowanie. Gosi idą czwórki i mamy 38 stopni gorączki. Emilka za to ma się odpukać świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn no jasne że pamiętamy. Czyli rozumiem że znów jesteś planującą. powodzenia! U mnie dziś znów ząbkowanie. Gosi idą czwórki i mamy 38 stopni gorączki. Emilka za to ma się odpukać świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Miama :) Tak od miesiąca się staramy o córeczkę :D Trochę się boje czy dam radę jak sobie poradzę z Artkiem będąc w ciąży. Ale pocieszam się tym, że to chwilowe. A później będzie dobrze. U nas ząbki naszczęscie przeszły bardzo spokojnie. Ile Gosia ma miesięcy? Jaka jest róźnica między dziewczynkami? Sciskamy mocno Emi i Gosię ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn to trzymam kciuki! Gosia za kilka dni kończy roczek. Emilka skończyła 3,5 roczku. Więc dzieli je równe 2,5 roku. dasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś GRATULUJEMY!!!!! Śliczna Nataszka (moja babcia miała tak na imię). U nas też Arturek był króciutko na cycu - jakiś tydzień. wogóle nie uznawał piersi, był płacz i wyprężanie jak go tylko przystawiałam. Teraz jesteśmy na nutramigenie, ma skaze białkową. Miama super, że udało Wam się i dziewczynki mają małą róźnicę wieku. Jak dobrze pójdzie to u nas będzie ok. 3 lata. Dziewczyny a planowałyście płeć dziecka? Czytałam, że żeby był chłopieć to trzeba współzyć w dniu owulacji, a dziewczynka to 2-3- dni przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karyn poprawdzie nie planowałam Gosi, więc i płci nie udało się zaplanować ;-) w sumie planowałam ale tak pół roku później. Wyszla wcześniej..... Co do Emilki to po 1 poronieniu byłm bardzo zdeterminowana żeby mieć dziecko, więc o płci się nie myślało. A dziś Gosi stuknął 1 roczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×