Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Hejka, ja tylko na chwilę,ale postaram się bywać częściej:-) Chciałam się pochwalić, że w niedzielę, przedwczoraj, mój synuś skończył 2 latka i jednocześnie okazało się, że pod koniec lipca zostanie starszym bratem:-) U lekarza jeszcze nie byłam, bo to za wcześnie, wybiorę się za ok. 2 tygodnie, żeby było widać już serduszko, o ile nic się nie będzie działo wcześniej. 100krocia- gratuluję dorodnego synusia! Karyn- widzę, że u ciebie też staranka owocne:-) Mam nadzieję, że zagrożenie minęło na dobre! A nam się udało w drugim cyklu starań, normalnie cudownie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! wreszcie jakiś ruch! 100krocia no gratulacje. urodzil się dzień przed moimi 30-tymi urodzinami, hehe ;-) Co do przedszkola, to jak widzisz i u nas masakra. Jak karmisz piersią to małemu nic nie powinno być. Ale masz farta, parka, no no no. Moluś biedulka. Ale tak to już jest z tymi brzdącami. Na szczęście dziecko szybko wychodzi ze złamań. Asik gratulejszyn, popatrz jak szybciutko poszło. Trzymam kciuki za fasolkę. U nas dalej ospa, Emilka przywlokła z przedszkola, powoli sie jej zasusza, natomiast Gosia w poczekalni, a ciągle kaszle, śpika, mam chwilami dość tych choróbsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Miama żeb yś wiedziła co ja przeżyłam....jak zły sen to było ! a do tego koleś jej żle to zrobił bo w poniedziałek gips jej spadł !!! musieliśmy znowu jechać, czekać w kolejce stresować się. szczęście takie w tym wszystkim, że jej to nie boli Asik to dopiero nowina! bardzo się ciesze....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś oj musiałaś bardzo to przeżyć. trzymajcie się ciepło. U nas ospa numer 2. Emi już wychodzi z ospy, strupki odpadają, teraz przyszła pora na Gosię. Rany, masakra, mówię Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u Was? My powoli dochodzimy do siebie po tych wstrętnych ospach, zwłaszcza z małą mieliśmy mega problem, była strasznie obsypana. A Wy jak? Żyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
1000krocia moje gratulacje :) Ale dużego chłopczyka urodziłaś. Napisz coś więcej o porodzie i o malutkim. Jak rodziłaś? Z tego co kojarzę to udalo Ci się donosić ciąże prawie do końca. Miałaś cc? Asik no super nowina :) Zobacz jak tym razem szybko poszło. Co tam u Ciebie? jak się czujesz, jak maluszek? Miama oj faktycznie pochorowały się ostatnio twoje dziewczyny. Dobrze że już jest lepiej. Karyn co u Ciebie? Moluś biedna Nataszka. I jak jej rączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ciąża potwierdzona, widziałam i słyszałam serduszko:-) Teraz jestem w 7 tyg i zaczęły mi się trochę mdłości ale bez wymiotów, zmęczenie i dzisiaj ból głowy. Robiłam Arkowi wymaz z gardła i nosa, bo często chorował i okazało się, że ma w nosie dwie bakterie pneumokokowe. Także teraz jest na antybiotyku, a po leczeniu szczepienie. Żałuję, że tak zwlekałam z tym szczepieniem. Podobno to najczęstsze bakterie żłobkowo- przedszkolne, a Arek jeździ do Klubu Malucha po 2 godzinki dziennie i musiał tam złapać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super !!!! to na kiedy termin ?? u nas ok. Gipsu nie ma już od 4 XII i wszystko gra :) Nataszka zaraz skonczy 8 mies :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama maluszka
Moluś a Nataszka to złamała sobie tą rączkę? Asik no to gratulacje, super że z maluszkiem wszystko dobrze:) Szkoda że Arek choruje i to jeszcze pneumokoki mu wykryli, ehhh. My dzisiaj właśnie daliśmy małemu pierwszą dawkę pneumokoków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Co u Was? U nas mija zapalenie oskrzeli, czyli ciąg dalszy chorowania. jak po świętach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na szczescie wszyscy zdrowi. po swietach ok musze wyslac Wam kilka fot Natyszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- dziękuję za fotki! Nataszka piękna:-) Jakie super włoski:-) U mnie ok, już 10 tydzień, 1/4 ciąży za mną, ależ ten czas leci. Arek znowu chory, ale na razie bez antybiotyków. Biedny nosek zasmarkany i zatkany:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Jak leci Kobietki? U nas na szczęście zdrowo, oby jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
dziewczęta co tam u was i waszych pociech? Mój mały rozrabia na całego i wszystko jest ciekawsze od zabawek. jest go wszędzie pełno mimo że jeszcze sam nie chodzi. Aż strach pomyśleć co się będzie działo jak sam zacznie dreptać .... Asik, karyn jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam się wcale nie chwalę, bo od wczoraj dopiero jako tako...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się wypiszę z tego towarzystwa, zawsze coś palnę, a potem zwrot akcji... Znów gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaaa26
Miama e tam zaraz wypiszesz się. Zdrówka dla dziewczynek życzę A gdzie reszta dziewczyn? Już tu nie zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) Natasza ma 10 mies - 5 zebow, sama wstaje , raczkuje robi papa,bravo przebija "5" w nocy czasem je, zalezy. ale wody napic sie musi. spac chodzi o 20 tej i spi d 7 ale czesciej do 6 !! potem drzemka -czasem dwie... co je - wszystko co jej dam uwielbia banana kiwi jabłko makaron chleb brokuły... no i robi siku na nocnik jak ja posadze :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama maluszka
Moluś no jesteś :) Mądra już twoja Nataszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, nie wypisałam się ;-) Nie piszę że u nas średnio na jeża :-P Moluś wow super, ale te dzieciaki szybko się rozwijają. No i ładnie je Nataszka, ale poczekaj, jak wyruszy to już nie będzie taka chętna. Kamilka a Ty czemu nic się nie chwalisz? Co słychać? Moja Gosia nauczyła się skakać, czasem w locie ją chwytam jak się gdzieś wygramoli. Poza tym dużo mówi, niebawem puści się jej potok słów. A Emi to już inna inszość. Zadziwia mnie ilościa i jakościa wiedzy, jest bardzo samodzielna, rezolutna i... uparta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! 100krocia gratulacje! Super że masz "parkę" :) poznasz uroki wychowywania dziewczynki i chłopca :) Moluś już do nocniczka sisusu? Kurcze jak szybko :) Mądra dziewczynka :) Asik25 no to gratulacje! Szybka akcja była hihi (my staraliśmy się 3 cykle ) Miama dziewczynki mojej przyjaciółki też non stop chore (starsza chodzi do przedszkola...) od września zdrowe były może koło miesiąca. A tak to cały czas coś łapią, masakra. A u nas do porodu zostało 2,5 miesiąca. Będzie chłopaczysko :) Kopie na całego, nie źle daje mi popalić. Żadko piszę bo w domu roboty pełno i źle się czuje. Strasznie źle przechodzę tą ciążę i cieszę się że to już ostatnia :P Mam podwyższony cukier i w moczu też jest (8,1mol/l a norma ok. 6) Jestem na diecie bez cukrowei i niskowęglowodanowej i nie mogę się przyzwyczaić. Często jestem głodna, nie mogę się najeść :( Dodatkowo często choruje , wszystko się mnie czepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! 100krocia gratulacje! Super że masz "parkę" :) poznasz uroki wychowywania dziewczynki i chłopca :) Moluś już do nocniczka sisusu? Kurcze jak szybko :) Mądra dziewczynka :) Asik25 no to gratulacje! Szybka akcja była hihi (my staraliśmy się 3 cykle ) Miama dziewczynki mojej przyjaciółki też non stop chore (starsza chodzi do przedszkola...) od września zdrowe były może koło miesiąca. A tak to cały czas coś łapią, masakra. A u nas do porodu zostało 2,5 miesiąca. Będzie chłopaczysko :) Kopie na całego, nie źle daje mi popalić. Żadko piszę bo w domu roboty pełno i źle się czuje. Strasznie źle przechodzę tą ciążę i cieszę się że to już ostatnia :P Mam podwyższony cukier i w moczu też jest (8,1mol/l a norma ok. 6) Jestem na diecie bez cukrowei i niskowęglowodanowej i nie mogę się przyzwyczaić. Często jestem głodna, nie mogę się najeść :( Dodatkowo często choruje , wszystko się mnie czepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn ale super, tylko szkoda, że ciężko przechodzisz tę ciążę, ale niedługo rozwiązanie, a potem zostanie tylko wspomnienie. Miłe wspomnienie. powodzenia! U mnie ciiiiisza, wiosna za progiem, więc liczę na to, że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama mam nadzieję, że kiedyś będe miło wspominać . Póki co nikt mnie już nie namówi na następną ciążę hihi. Przez ostatnie 2 dni bardzo brzuch mi się napinał i pobolewał. Wystraszyliśmy się ale wczoraj przeleżałam prawie cały dzień + nospa i przeszło. Jeszcze by mi brakowało przedwczesnego porodu... Już mi się maży powrót do pracy, myślę o czyms swoim i już nie mogę się doczekać jak wystartuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i o zdrowie sie pytam :) hehe u mnie tak sobie, ja alergia i Natacha tez... Karyn - urodzisz zapomnisz... ;) ja bym, bardzo chciała byc w ciazy znowu - super sie czułam bosakie uczucie miec zycie w sobie... po za tym ok buziaki Laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukier wrócił do normy :D ciesze się bardzo! Powoli pakuję torbę - zrobilismy drobne zakupy (udało mi się zakupić koszule do szpitala po 15zł szt.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×