Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Wszystkiego najlepszego dla Gosi z okazji urodzinek! Arturek przesyła buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Dawno się nie odzywałam, bo byliśmy w Rewalu- było cudownie, a teraz walczymy z anginą ropną- masakra. Na szczęście skończyliśmy zastrzyki i gorączkę i kontynuujemy leczenie antybiotykiem doustnym. Będę na urlopie wychowawczym do końca 2011r. A wtedy zamierzam być w ciąży lub na urlopie macierzyńskim:-) Tak, niedługo zaczynamy starania o rodzeństwo dla Arusia. Jakby się udało od razu to będzie różnica 2,5 a rocznikowo 3 lat więc chyba najwyższa pora. Moluś- Nataszka jest absolutnie cudowna:-) Miama- buziaki dla Roczniaka i Emilki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję w imieniu solenizantki. Asik powodzenia. To jakby się udało, to będziesz mieć taką różnicę jak i ja. Taka różnica jest IDEALNA!!! Wiem co mówię. Na początku będzie ciężko, ale potem coraz lepiej. Myślę że jeszcze 2-3 lata i dziewczyny będą jak papużki nierozłączki. Wszystko na to wskazuje. Cieszę się że u mnie tak się udało. Więc oby i u Ciebie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pozdrowienia dla wszystkich. U nas ok, Natalka rośnie, we wrześniu skończy 3 latka i pójdzie do przedszkola. Nie chciałam pisać wcześniej, ale jestem w ciąży. 24tc, termin na listopad. Będzie chłopczyk. Niestety ta ciąża taka sama jak poprzednia. Caly czas leżę i mam załozony pessar bo szyjka się skraca. Doo tego dochodzą skurcze, ale na szczęście tylko kilka na dzień. Mam nadzieję, że dotrwam chociaż do października. Powodzenia Asik w staraniach, oby tym razem poszło sprawniej. Nataszka śliczna. Trzymajcie za nas kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka !! ale się ożywiło :D Karyn jak miło Cię "widzieć" :) no i powodzenia !!! :) Asik Tobie też Kochana !! Ale duże te Wasze dzieciaki dziewczyny !! czas leci...szok w linku co jakiś czas dodaje nowe foty. No idziękuje za komentarze co do urody mojej córci :) leży teraz grzecznie włóżeczku i chyba idzie kupa sądząc po odgłosach ;) No i musze się pochwalić ,że już chyba od 3 tyg. Natka przesypią całą noc :) super sprawa :) 100krocia wielkie gratulacje...szkoda tylko , że musisz leżeć. Wiesz, kogo nosisz pod sercem ? pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- właśnie też mi się wydaje, że to dobra różnica wieku:-) 100krocia- cudownie, gratuluję ciąży, no i w dodatku będziesz miała pareczkę w domku:-) Na pewno wszystko dobrze się skończy, niech synek grzecznie czeka na późną jesień:-) Moluś- no to elegancko! Cała nocka przespana to super sprawa. Moje dziecko jeszcze się budzi przeważnie raz na cycusia i chyba właśnie przez to, że jest na cycusiu. Muszę go w końcu odstawić... A ostatnio, odkąd jest na antybiotyku budzi się w nocy po północy i bardzo długo nie może zasnąć... Masakra, może brzuszek go po tym leku boli, czy co? Oby do poniedziałku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 krocia gratulacje! Asik - ja też tak jak Miama jestem zadowolona z różnicy wieku między moimi córeczkami :) Już teraz ładnie się za sobą bawią. Aż nie moge uwierzyć ze Justynka kończy niedługo 4 latka... czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 krocia - chłopczyk - jakoś nie doczytałam. a dziś przypada moja drewniana rocznica ślubu - czyli piąta Jana hello :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ przyszła jakos tak wcześniej :( to już 2 m-c i cisza. A miałam nadzieję, że będzie jak za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no nie łam się ! co to jest 2 mies...prędzej czy później się uda...zobaczysz :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że to nie długo ale chciałabym urodzić na wiosnę . Zresztą czas pokaze jak się wszystko ułoży/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo dziewczynki moje kochane :) ja na razie nie planuje,ale przyszłam Was odwiedzić :) 100-krocia gratuluje!!! wiem co to pessar i leżenie..to samo przechodziałam,ale póxniej przynajmniej po zdjęciu pessaru poród expresowy :) Molusiu widze pełnie szczęścia u Ciebie-super!!!!!!1cieszę się z Tobą! wszystkich bez wyjątków serdecznie ściskam U nas dwa latka minęły,Helena jest kochana,nadal na cycusiu,będziemy sie lada dzień odstawiać.Gada jak najęta,tańczy,śpiewa itp. Jest czadowo zapraszam na mojego foto bloga tam można na bieżąco śledzić Helenę. http://emiliaphotography.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
100krocia co tam u Ciebie? Ja się czujesz? Wiem co to leżenie w ciąży bo ja całą przeleżałam, ale warto! A powiedz mi jak sobie radzisz z Natalką, bo mając takiego dzieciaczka na pewno nie jest łatwo leżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. leże sobie z zagrożoną ciążą, zaczełam plamić. Leżę plackiem. Wczoraj widziałam na usg bijące serduszko i 8mm człowieczka. Wg obliczeń maleństwo ma 7 tyg. radość miesza się z ogromnym strachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Karyn to leż, leż i jeszcze raz leż. Wiem jakie to trudne bo przeleżałam całą ciążę. Także trzymam kciuki i pisz co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też trzymam :* u nas ok. Nataszka ma już 6 mies :) Zdrowa i zajebista jest :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn kciuki za fasolkę zaciśnięte. Czyli staranka owocne. Moluś cieszę się Twoim szczęściem. A moje dwie pannice też super, tylko odkąd Emi poszła do przedszkola, ciągle chorują. teraz przechodzimy anginę ropną. Ogólnie ok, kochają się, leją, ot jak to w rodzeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wszystko narazie jest ok, plamienia ustąpiły i brzuch boli coraz mniej. Zaczynamy 12 tydzień. Miama mojej przyjaciółki córeczka też cały czas choruje (we wrześniu poszła do przedszkola) ale cóż trzeba to przeczekać. Uściskaj dziewczynki od nas :) Juz się nie mogę doczekać kiedy będę miała dwójkę w domu! :) Artuś ma prawie 2,5 r. i zaczyna gadać jak najęty, a kłamie przy tym... wszystko co zbroi zwala na kotka, psa lub dziadzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karyn mówię Ci z dwójeczką jest i komedia i dramat. potrafią doprowadzić do łez ze śmiechu i załamać. Ale nie wyobrażam sobie żeby w domu byłą tylko jedna z tych dwóch moich łobuziarek. trzymam kciuki za Was, dobrze że jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas choróbsk ciąg dalszy. po anginie ropnej przerabialiśmy teraz rotawirus :-/ teraz czekamy na ospę, w przedszkolu u Emilki już jest od 2 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 12.11.2010 roku urodził się Adaś 3840g/58cm. Natalka znowy chora, te przedszkole to masakra, we wrześniu była 2,5 tygodnia, w październiku tydzień, a w listopadzie 3 dni. Mam nadzieję, że nie zarazi małego. Choruje już od 10 dni, ale lekarka nie widzi podstaw do antybiotyku, echhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW !! WIELKIE GRATKI 100-krocia moja Nataszka spadła z kanapy i ma raczke w gipsie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×