Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Witam Was serdecznie. Oj puściutko tutaj przed świętami, ale to zrozumiałe zupełnie. Channah fotki Twoje i Kubińskiego świetne! On jest już taki duży, a dopiero rosnął u Ciebie w brzuniu. Zresztą po Tobie też nic nie widać, żebyś kiedykolwiek była w ciąży. SUPER! U mnie ok, niestety małą nadal czuję w tym samym miejscu, więc psychicznie przygotowywuję się do cesarki...... W domu rozpierducha. Wymieniają nam okna, a ja nawet palcem kiwnąć nie mogę. Będę czekać aż mąż z pracy wróci, żeby zacząć ogarniać bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- a jak te ćwiczenia, które poleciła ci Darka? Wymiany okein nie zazdroszczę, zawsze \"trochę\" bałaganu się narobi. Za to później fajny efekt- cieplutko i ładnie:-) I nie będzie wiało Emilce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam to ćwiczenie, ale jest ono dla mnie piekielnie trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki! :) Jutro termin na @. Chociaż mało przytulania było małą nadzieje mam. Szczególnie, że cycoszki tak bolą i takie bardziej pełniejsze się zrobiły. :) Jak jutro @ nie przyjdzie to może w środe rano zrobie test...? channah dzieki za foty! Kubole superowy :) Miama super balonik :) 100krocia pisz zaraz po powrocie od gina! ❤️ dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła!!! 100krocia- pisz po wizycie, co i jak! Miama- w takim razie nie przemęczaj się tymi ćwiczeniami, widocznie są dobre na wcześniejszym etapie ciąży:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak weszlam(czy raczej wtoczylam sie) dzis do mojego banku to wszyscy-\"ty jeszcze tu??!!!-mile powitanie nie ma co...;) ale po co mam siedziec w domu-przeciez wegla nie przewalam w robocie i nie jest ciezko... Zdjec nie chcialamjuz robic w dwupaku bo wygladam strasznie-taka spuchnieta-z kazdej strony-ale moze zrobie cos dzis specjalnie dla was... Wczoraj siostra kupila mi kolyske wiec lozeczko rozlozylismy spowrotem na czesci i do garazu-przyda sie doopiero w nowym domu(za jakies 3 miesiace) Miama-to cwiczenie faktycznie jest trudne(tak dla rozrywki sobie sprobowalalm) i nie nadwyrezaj sie, bo bedziesz miala to co ja-czyli calkowita niemoznosc chodzenia... dobra zabieram sie za moje papiery-bo ja jak zwykle pierw harbatka, poczytac kafe...a robota czeka..;) Buziaki ahaaa...co do kontaktu to moze ktoras mi poda komorke to wysle sms-a jakby cos sie przydazylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Miama- dzięki za fotki, ślicznie wyglądasz! :) Channah- pewnie Ci juz to mówiłam, ale powiem raz jeszcze; uroczego masz synusia!!!! Gosik- nie dziwię się twoim kolegom z pracy, że tak Cię witają...gdybyśmy razem pracowały też bym Cię tak witała ;) Czekam na fotki od Ciebie, fajnie tak zobaczyć (jeszcze) zaciążoną Gosik, bo zaniedługo to będą tylko miłe wspomnienia i fotki twojego małego skarba będziemy podziwiać :) U nas dobrze :) Co prawda mało leżę...ale jest ok. W weekend ubraliśmy z Mężem chinkę...Było super! :D Poustawiałampo całym domku wszelkie gadżety świąteczne! Uwielbiam to!!!! Dziś jeszcze stroiki (wianuszki) mam w planie zrobić :) Co do mojej pracy mgr to obrona w styczniu. Nie zdązyłam w grudniu.... no ale niech już będzie ;) co mam zrobić. Dlatego jeszcze ostatnie szlify robię. Buziaki dla wdzystkich \"planujących\"... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaczki uciekłam z domu na czas wymiany okien i myślałąm, że jak wrócę to już fachowcy sobie pójdą, ale wygląda na to, że oni tu do późna zabawią. Echhhhhhhhhh i kolejny dzień w bałaganie . Ćwiczonka robić nie będę, trudno, już sobie wbiłam do głowy perspektywę cesarki. Dajcie znać dziewczyny jak tam po wizytach i czy te wstrętne @ nie przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. Cysta ma 38mm. Gin powiedział, że wyglada to lepiej (byłam i innym gabinecie i nie miał mojej karty więc nie wiem, na ile pamięta jej poprzedni stan). Kazał przyjść zaraz po @ do kontroi. Powiedział, że jest szansa, że się wchłonie i na razie nie dał mi żadnych tabletek. Pójdę do niego prawdopodobnie 8 stycznia. Mam nadzieję, że wtedy już jej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraźcie sobie, że poszli dopiero przed godziną. Biedne chłopiska, cały dzień poza domem. Będzie teraz trzeba ogarnąć jakoś ten sajgon. 100krocia na pewno będzie dobrze. Trzymam kciuki za wchłonięcie cysty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia- moja cysta też się wtedy wchłonęła bez leków, samoistnie. Będzie dobrze:-) Gosik- jak byś się jednak zdecydowała to poproszę o zdjęcie w dwupaku:-) Moluś- jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Uśmiech mam od ucha do ucha bo dziś przyjeżdża moj Brat, którego nie widziłam ponad 8 miesięcy! Co do @ to nie ma ale chyba przyjdzie. 🌻 dla WAS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- to czekamy na dobre wiadomości po jutrzejszym teście, jeśli zdecydujesz się go zrobić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś może akurat się udało. Tylko się nie nakręcaj. Dzisiaj w nocy pobolewał mnie brzuszek, tak nie mocno, ale jednak. Chyba ma to związek z tymi przepowiadającymi. Muszę się strasznie pilnować. Miłego dzionka ;-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Miama- czekamy na Emilkę, w końcu może sie pojawić w każdej chwili:-) Bądź dzielna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik 🌻 jestem dzielna ;-) brrrrrrrrrrr a przynajmniej się staram :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo....... MIAMA....super brzusio...kiedy ja taki mialam....ehhhh, czasami rano budziłam sie i z przyzwyczajenia chciałam sie przywitac z brzuchalkiem, a tu nic........i wtedy nachylalam sie nad lozeczkiem i sobie mowiłam, a to tu leży moj kochany mieszkaniec brzuszka....:) Juz niedługo bedziesz tulila swoja Emilke... ❤️ Trzymam kciuki, zeby wszystko szczesliwie poszło i szybciutko!!! Aby było jeszcze szybciej niz u mnie...;) Kacperek w Swięta będzie miał ważne wydarzenie w swoim życiu....chrzciny...juz jest pieknie wystrojony i czekamy do Świąt...;) ostatnio moj syn odkrył że ma rączki....ale się uśmiałam jak zobaczyłam jak on je sobie ogląda z takim zaciekawieniem i poniekąd ze zdziwieniem....super mina na zdjęcie-będę musiała go kiedyś uwiecznić bo to takie słodkie....jak sobie tak je ogląda i gada do nich...;) albo zrobimy jakiś filmik....:) a poza tym pokreciły mu się pory snu, bo cały dzień przesypia, a wnocy od 23 do 3-4 chce sie bawic....i chodze ostatnimi dniami na rzesach czasami...kiedys poszedł spać dopiero o 5:30....juz wszystkiego probowałam...póżniejsza kąpiel...dluższe zabawy i przeciąganie tej pory snu...nic nie daje-jak jest zmęczony to zasypia w trakcie zabawy i już!!! Jednostka niereformowalna...i już!!! Mam nadzieje to przeczekać jakoś ...może wkońcu mu sie odwróci....:) Eh....czego to nie zrobi sie dla dziecka....❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ Dziewczeta jako ze jutro wyjeżdzamy do rodzicow...juz na czas swiat i sylwestra....to chcialam Wam wszystkim życzyć zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń w Nowym 2007 Roku, szalonej zabawy sylwestrowej... ❤️ Wszystkim \"BRZUCHATKOM\" szczęśliwego rozwiązania,zdrowiutkich i śliczniutkich oraz spokojniutkich dzieciątek....i jak najwięcej przespanych nocek!!! ;) 🌻 Wszystkim planującym i starającym się - sczęśliwych strzałów w dziesiątkę, chociaż jednego...ale celnego...;) optymizmu w patrzeniu w przyszłość i wiary, że sie uda...no i tulenia w Nowym Roku swych pociech w ramionach....:) ❤️ Wszystkim mamusiom...(sobie też...hi hi hi...) moc wrażeń i niezapomnianych chwil z waszymi pocieszkami, zdrowiutkich dzieciątek...cierpliwości, pogody ducha i dużo, dużo miłośći....;) Buziaki kochane i pewnie odezwe się już w NOWYM ROKU....;) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka- przepiekne życzenia:-) Dziękuję!:-) Dla całej Twojej rodzinki równiez wszystkiego najlepszego i jeszcze lepszego Roku 2007!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitulka
Cześć dziewczyny! Ja też jestem tą, która planuje dziecko w najbliższym czasie. Moje przygotowania do ciąży polegają na braniu kwasu foliowego - chyba już dwa lata, ostatnio brałam witaminy i minerały dla kobiet w ciąży, staram się zdrowo odzywiać. Obecnie jestem w 23 dc i nie wiem czy jestem w ciąży - mam nadzieję, że tak. Chciałabym , żeby był już 28 - 30 dc i wszystko się wyjaśniło, jednocześnie nie mogę się już doczekać , a z drugiej strony bardzo się boję, że nic z tego nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Moluś - 3mam kciuki!!!!!! :) Ból brzucha na początku ciąży tez jest taki jak na @ :) Mikołajka - fajnie ze twój synek wie, ze ma łapki, Justyś jeszcze tego nie odkryła. Za to już artykuuje \"gu\" \"agu\" i \"agi\" :) Ja nie mam na nic czasu dlatego mało zaglądam na kafe.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! :) Wczoraj byliśmy z Mężem na usg i podglądaliśmy naszego skarba! Potwierdziło się, że będziemy mieć Synusia :D Mąż oczywiście znów skakał pod sufit!Ja oczywiście też :D Wszystko oki. Maluszek waży 2 kg (dokładnie 2050g). Było super! Qrcze, nie zdążyłąm złozyć życzeń Mikołajce....gdybyś jednak tu zglądnęła jakimś cudem Mikołajko to ja i Mateuszek również zyczymy Zdrowych, spokojnych Świąt, samych radości z macierzyństwa, aby ten swój szkrabek rósł zdrowo! 🌼 Czy mi się wydaje czy Gosik się wczoraj nie odezwała...... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×