Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

GOSIK-:-)) SUPER FOTKI-DZIĘKI!!miło Cie poznać:-))i fajnie jest wiedziec jak wyglądacie:-)) kiedys to było nie mozliwe a teraz prosze klik i juz fotki lecą za ocean...... oczywiscie wciaż próbuje wysłac swoje do Ciebie... narazie pokazuje ze wysyła:-)bedę probowała...jak tylko cos dojdzie daj prosze znac :-))) oj chyba tylko ja tu non stop przy tym kompie slęczę...ale musze wszystko nadrobic bo szykuje mi się wyjazd:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka-ty sleczysz nad komputerem?? ja tu musze sie meczyc przed tym ekranem jeszcze godzine...:( zdjecia w koncu dostalam-obydwa komplety-dziekuje bardzo-szczerze mowiac to mialalam inne wyobrazenie-ale bardzo miala niespodzianka...po prostu wyobrazalam sobie ze masz ciemne wlosy, i tak w ogole-inaczej... bardzo ladna z was para- i taka...szczesliwa-az milo popatrzec..:) ja za godzine sie zmywam do domku-po drodze jeszcze musze zajechac na spray tanning...bo w sobote mam wesele kolegi i musze nabrac troszke koloru, bo jestem blada po tej zimie...a na normalne opalanie nie mam czasu i...zdrowia! pozdrowienia,paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIK- fajnie że fotki dotarły za ocean :-))ja juz wysiadam przy kompie:-((zaraz spadam do wyrka... jak ja już siedziałam przy kompie to Ty za oceanem pewnie jeszcze smacznie spałaś:-))ha ha ...ciekawe jak sobie mnie wyobrażałaś?? czy jest aż tak żle???a wiesz co, właśnie teraz mam ciemnie włosy...ale reszta niestety się nie zmieniła...miłej pracy:-))u nas juz ciemna nocka:-(( pracujesz przy kompie? napisz co porabiacie tam na drugiej połówce Swiata :-)) pozdrowionka i dobrej nocki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje w banku przy kredytach mieszkaniowych...praca jak praca, nie za bardzo mnie interesuje, dlatego robie nastepna szkole-chce zaczac od nowego roku CMA (Certified Management Accountant) to jest szkola podyplomowa, 2 letnia-cos pomiedzy bieglym ksiegowym i MBA...ale dluuuuga droga przede mna...no coz jak sie chce do czegos dojsc, to trzeba sie przemeczyc pare lat... dobra, ja tez juz po malutku zbieram sie do wyjscia-dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witjcie! Darka- bardzo dziekuję za fotki!I za taką hojność, tyle zdjęć dostałam.... A ja tak skromnie tylko jedno.... Strasznie się ucieszyłam, bo uwielbiam oglądć wszystko co związane ze ślubem! Wyglądałaś CUDNIE!!!bardzo ładna kobitka Z Ciebie!!! Tworzycie z mężem uroczą parę!!! Gosik- dobrze, że się odezwałaś, bo już miałam się upominać o Ciebie :)! Wysyłam dziś Tobie i Asikowi, zdjęcie ślubne! Karyn- jak samopoczucie? Jana- jak tam wyniki z badań? Dla wszystkich 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila..jestem jestem...i przepraszam za mala nieobecnosc...! czekam na zdjecia bo jeszcze nic nie dostalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z miasta. Musiałam zrobic sobie zdjęcia do nowych dokumentów - wszystkie musze wymienić :( Wyniki toxo dobre, tzn zdrowa jestem - IgM półilościowo 0.031, gdzie ujemny to od 0 do 0.9 dodatni >1.1 między 0.9 a 1.1 wątpliwy. Mam nową ciekawą dolegliwość ciążową - jak tylko oglądam gazety dla kobiet w ciąży i matek to zaczynam ryczeć :D I nie mogę się pohamować, nie wiem czemu tak mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :-)) ja dalej slecze przed kompem:-(( choć dzis udalo mi sie wyskoczyc na specer z moim psiakiem:-)) ale czeka mnie jeszcze wieczór z komp.wyjazd staję cię coraz bardziej realny:-)) może juz w niedz.dlatego musze dzis i jutro ostro popracować :-))) JANA- to sprawka tych hormonów i emocji :-)))uważaj na siebie:-))a ja dokumentow do tej pory jeszcze nie zmieniłam...a miesiace lecą:-))na poczatek zmienie tylko dowód...a reszta sobie poczeka:-)) wczoraj póżnym wieczorem ogladałam program na polsacie o rodzicach po poronieniu....może któras z Was widziała...spłakałam sie strasznie i długo nie mogłam spać... myślałam o naszej agapce.....jak musi cierpiec biedulka...program dotyczył głównie tego co sie dzieje z płodem w szpitalu, po zabiegu...rodzice praktycznie nie maja zadnych praw do swojego nienarodzonego dziecka:-(( a lekarze na zywaja go poprostu materiałem biologicznym...i wciskaja kobietom że płód oddany został do badania...a w realu ląduje w zakładzie utylizacji.................................................................................................................................................................. brak słów....tylko jedna kobieta sworzyła fundacje NAZARET i próbuje nienarodzone dzieci godnie pochować............................. wszyscy powinnismy mieć do tego prawo!!!!!!!!!!! lekarze uważaja że jak konieta nie widzi płodu to szybciej zapomni, mniej cierpi.....a chyba właśnie wtedy zaczyna sie prawdziwy dramat.....i życie ze świadomością że nie wiemy co się dzieje z nasza kruszynką , ktora przeciez juz zdażyliśmy pokochać.................................................................................................................................................................. i ciekawe dlaczego program ten był tak póżno w nocy??wystarczy wejść na forum by zobaczyc jak wielu rodzin ten problem dotyczy............................................................................ żyjemy w bardzo smutnym i zacofanym kraju:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey :-) gdzie sie podziały wszystkie dziewczyny???:-))) no tak w całej Polsce piękny weekend... a u nas padało cały dzionek a ja dalej przy tym kompie :-((oczy czerwone i na orbitach, pleców nie czuje...rano zrobiłam sobie wodny masaż:-)) i tak zastanawiałam się czy takie urządzenie można uzywać będąc w ciązy? no ale wyjazd coraz bliżej:-)) chyba już w poniedziałek rano:-)) a co u Was??? DOBREJ NOCKI :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! 100krocia, pisz co tam u ciebie! Weekend był cudny, za takim ciepełkiem właśnie tęskniłam! :D Gosik, dzięki za fotkę, nie miałam problemów z rozpoznaniem ;) Dziewczyny, moje staranka prawdopodobnie znów się odwleką...... a to z powodu pracy! Nie chce zapeszać, ale już zniem 1.06.2006 ropoczynam pracę. Jestem oststnio strasznie zabiegana. Dziś też nie ma mnie prawie w ogóle w domku! Teraz zmykam, muszę pozałatwiać parę spraw.... Miłego dzionka! Buźka dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie! Darka- dziękuję za piękne zdjęcia:-) Ja swoich dzisiaj nie mam ale obiecuję sie poprawić. Kamilla- nie dostałam od ciebie tych slubnych zdjęć:-( A bardzo bym chciała... Podczas weekendu staranka były i owszem:-) Teraz bolą i urosły piersi, czyli jak sądzę jestem już po jajeczkowaniu. Od dzisiejszego wieczora będę znowu brać duphaston, może pomoże się zgnieździć dzidziusiowi:-) Tak strrrrasznie bym chciała żeby tym razem się udało... Ale to żadna nowość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka, Kamilla- zaktualizujcie tabelkę bo chyba jest nieaktualna. Gosik- jak możesz to dopisz termin @ żebyśmy wiedziały kiedy cię męczyć o wynik testu:-) A co z dziewczynami które już od dawna się nieodzywają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla- już sprawdziłam pocztę- dostałam zdjęcie:-) Bardzo ładne, dzięki! Oczywiście postaram się wysłać też jakieś zdjęcia w najbliższym czasie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim starym i nowym🌻 dziś juz byłam na badankach...hormonalne beda w czwartek a toxo,cyto , rózyczka na początku maja..juz sie nie mige doczekac wyników zobaczymy co wykażą! kupiłam sliczny pierścionek z niebeiskimi crkoniami aby przypominał mi o nienerodzonej dzidzi {kwiat} miałam jakaś taką wewnetrzną potzrebę {kwiat} co u was słychać kochane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzce mi co oprócz badan które robiłam warto by było zrobić????? mam zrobione -toxoplazmoza -cytomegalia -rózyczka -TSH co jeszcze ????podpowiedzcie...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agapko! Myślę że pomysł z pierścionkiem jest bardzo dobry. To może pełnić funkcję pewnego rodzaju terapii, taki symbol, który będziesz zawsze miała blisko siebie. Z badankami to raczej ci nie doradzę, hormony na pewno ale to już zrobiłaś. Teraz tylko trzeba poczekać na wyniki. Może lekarz ci coś jeszcze doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :-)) TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........13.04..........TSH,Tf3, Tf4,ATPO, morf. 100krocia......................24....Rybnik.......10.05.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 04.....ogólne, TSH darka.........daria..........29....Malbork...... 04.05........ogólne Agapka.....Emilka....22........Płock..............?................? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............8...........06.05 Moluś..........Joanna.....29....Koło.......STARANIE ZAWIESZONE julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02-- G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn...............2.......... aleksandra.....alex......28.....londyn.................4.............10.04 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania.....24.........Śląsk.........5.......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30.........Śląsk........10......2pażdziernik...?.....5 Mikołajka..Monika...26........Wa-wa.......8/9....pażdziernik....?.....3 J_A_N_A...Joanna....23....Zielona Góra....12.....4listopad.......?.....6 k ala....Kalina.......26.....Gdańsk...........6.....19 listopad........?....2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm- tak przeanalizowałam tabelkę i w tabelce dla starających sie zostałam tak na prawdę tylko z Gosik- reszta dziewczyn od dawna się nie odzywa... Nie chcę być wredna albo czepialska, ale może lepiej je wyrzucić z tabelki? Co wy na to? Kamilla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha miałam byc już dziś daleko a tymczasem dalej w domku przy kompie :-)) i po co tak siedziałam dzień i noc nad ofertą by zdążyc?niestety wyjazd się perzełożył na niewiadomo kiedy:-)),facet od ktorego wszystko zależy wyladował w szpitalu:-((,widocznie tak miało byc. ale za to dziś mam luz, mój znów na wyjeździe-Trójmiasto, a ja w domeczku:-)) Asik- czekamy na fotki:-)) i trzymamy kciuki by sie udało:-))) Agapka- bądź dzielna:-)) zobaczysz wszystko się dobrze skończy:-)) te badanka ktore juz zrobiłas są chyba najważniejsze ale warto zrobić też te podstawowe badania:morfologia, grupa krwi Twoja i przyszłego taty, glukoza, cytologia,słyszałam tez po poronieniu warto zbadać płytki i krzepliwość krwi:-)) a pierścionek to fajny pomysł, choć i tak pewnie zawsze bedziesz pamietała................. czas na kawkę:-)) cieszmy się i wierzmy że wiosna nas lubi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysł z ta tabelką:-) ja jestem za, przeciez zawsze moze się ktos ponownie dopisać:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie jak nie ma sprzeciwu to proponuję aby dzieła dokonała Kamilla jako założycielka topiku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka była pyszna:-))nie potrafię bez niej zyć:-))i nie wiem jak to z nia będzie gdy będę już w ciaży:-))niestety z ciasta nie zostało ani kawałka!wczoraj byli u nas moi rodzice, tesciowie, kuzyn ... Asik- :-))jestes w pracy? co probiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik--😘 darka--morfologie,cytologie i grupe kriw tez już mam ;) wiec nie wiem co moge jeszcze :)ale dziekuje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........13.04..........TSH,Tf3, Tf4,ATPO, morf. 100krocia......................24....Rybnik.......10.05.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 04.....ogólne, TSH darka.........daria..........29....Malbork...... 04.05........ogólne Agapka.....Emilka....22........Płock..............?................? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............8...........06.05 Moluś..........Joanna.....29....Koło.......STARANIE ZAWIESZONE julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02-- G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn...............4..........26.04 aleksandra.....alex......28.....londyn.................4.............10.04 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania.....24.........Śląsk.........5.......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30.........Śląsk........10......2pażdziernik...?.....5 Mikołajka..Monika...26........Wa-wa.......8/9....pażdziernik....?.....3 J_A_N_A...Joanna....23....Zielona Góra....12.....4listopad.......?.....6 k ala....Kalina.......26.....Gdańsk...........6.....19 listopad........?....2 hej dziewczyny, Asik..melduje poslusznie ze informacje w tabelce zmienilam...;) jestem taka zmeczona bo w sobote bylismy na weselu kolegi i cala niedziele odsypialam...tak sie zaczelalam zastanawiac...co by bylo gdyby sie okazalo,ze jestem juz w ciazy a ja sobie w sobote 2 drinki wypilam...czy to by nie zaszkodzilo...tak tylko gdybam... w pracy nudy na 102...chociaz bede miala czas szukac innej pracy na internecie...! Agapka swietny pomysl z tym pierscionkiem...! Daria a co ty porabiasz zawodowo-bo chyba przegaspilam ta info-albo sie nie pochwalilas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey GOSIK :-)) chyba nie pisałam co konkretnie robię, no bo w kńcu jest to forum dot. ciąży:-)) kształciłam się w kierunkach artystycznych, sztuka to od zawsze była moja pasja :-)) po maturze studiowałam w Anglii, najpierw angielski a potem Art&Design, w Polsce studium Fotografii w Gdańsku. i staram sie robić to co lubie:-)) obecnie z męzem mamy małą firmę:-)projektujemy i produkujemy artystyczne szkło dekoracyjne, tylko ręczna robota:-) zajmujemy sie handlem:-) sprzedajemy nasz towar w hurtowniach i sklepach w Polsce, obecnie szukamy odbiorców w Europie zachodniej. Teściowie maja sklep kwiaciarnia z galerią tak więc łączymy swe siły i razem szukamy, oni ciekawych produktow a my nowych odbiorcow :-)) zajmujemy się głownie szkłem, ale hadlujemy różnym towarem:-)) mamy swoja stronke www. ale obecnie jest uaktualniana :-(( http://www.noboart.serf.pl/glass.html to link do miejsca gdzie ją teraz przechowujemy:-))ale wkrótce bedzie nowa:-)) tak więc mój jezdzi z towarem a ja przy kompie:-)) oczywiscie czasami jeździmy razem:-)) ale teraz znow referat napisałam:-)) jak juz pewnie wszyscy zauważyli ja zawsze duzo gadam i piszę....... jak zaczne to nie mogę skończyć :-)) KONIEC . 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria--wowww ale łądnie ,no no artystyczna dusza ;) tak trzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale daleko uciekł nasz topik. Trzeba troszkę odświeżyć. Darka- piękna praca:-) Pozazdrościć talentu:-) Od wczoraj biorę duphaston, brzuch trochę pobolewa, ale zaczął jeszcze zanim wzięłam. Piersi jak ta lala- mogłyby takie zostać na stałe:-) Są nawet jakby trochę większe niż zwykle w drugiej połowie cyklu. No i oczywiście, tradycyjnie, jak co miesiąc \"jestem w ciąży\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik--;) po duphostanie ebdziesz miała peirsi lekko powiekszone i obolałe,tak juz on działa ;) buxka😘 co u Was kobietki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agapa! jak sie czujesz??? Poprawiam tabelke. Przeniosłam sie do przygotowujacych sie bo jeszcze tylko 3 mies i zaczynamy znowu starania :D TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........13.04..........TSH,Tf3, Tf4,ATPO, morf. 100krocia......................24....Rybnik.......10.05.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 04.....ogólne, TSH darka.........daria..........29....Malbork...... 04.05........ogólne Agapka.....Emilka....22........Płock..............?................? Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............8...........06.05 julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02-- G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn...............4..........26.04 aleksandra.....alex......28.....londyn.................4.............10.04 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania.....24.........Śląsk.........5.......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30.........Śląsk........10......2pażdziernik...?.....5 Mikołajka..Monika...26........Wa-wa.......8/9....pażdziernik....?.....3 J_A_N_A...Joanna....23....Zielona Góra....12.....4listopad.......?.....6 k ala....Kalina.......26.....Gdańsk...........6.....19 listopad........?....2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×