Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Szczerze mówiąc, ja jakbym miała wybór to też by mnie tu nie było:-) Takie piękne słońce a ja w murach... Na razie mam od swojej strony słońce ale za jakieś 2 godz do końca dnia będę miała już cień:-( Ale za to po pracy spacerek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miama
cześć Dziwczyny, mam pytanko, otóż też staram się o dziecko i być może się udało - od kilku dni mam temperaturę 37,2 i nie spada. Do tego zaczęłam lecieć z wagi, a mam 80 kg przy wzroscie 1,73 więc lekką nadwagę i mam problem ze zrzuceniem każdego kilograma. Od dwóch cykli staram się o dzidziusia. Jak myslicie czy to jest to? czy z innego powodu występują te wahania. Dodam, że jestem przed miesiączką, więc pewnie test nie wyjdzie, a nie mam objawów typu nudności, brak łaknienia etc. Proszę napiszcie, może któraś miała podobne doświadczenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- jeśli chodzi o mnie to nie mam w tych sprawach doświadczenia bo dopiero się staram, ale istnieje moim zdaniem taka możliwość, słyszałam o takich przypadkach że na początku ciąży traci się na wadze. Oczywiście mogą też być inne przyczyny. Najlepiej przetrzymać do terminu @ i zatestować. Powodzenia!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik- u nas jak na razie cieplutko ok 20 stopni:-) Ale od jutra zapowiadają pogorszenie pogody. Może się nie sprawdzi... Może nam napiszesz popołudniu naszego czasu że zobaczyłaś 2 kreseczki na teście:-) Jutro rano jak tylko wejdę na kafe to chętnie ci pogratuluję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec...@ jeszcze nie mam, test juz czeka na mnie w domku, ale chyba jeszcze za wczesnie zyby robic-dopiero jeden dzien po-i szczerze mowiac nic nie czuje, ani mnie piersi nie bola, ani nie chudne...wiec nie wiem co jest grane...na razie nie chce sie rozczarowc dltego nie robie testu...poczekam do weekendu...Asik-moze mi pogratulujesz po niedzieli..:) za tydzien przyjzdzaja do mnie tesciowie z wizyta..na caly miesiac...bardzo sie ciesze bo to super ludzie-a mama mojego chlopaka bedzie nam codziennie gotowac-w koncu obiad bedzie na czas...;) buziaczki dla wszytskich...ale gdzie wy wszystkie jestescie-Karyn, Kamilla, Channah, daria...meldowac mi sie tu!!!! no i dlla starych bywalcow-Asi i Agapki ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miama
Dzięki Asik25. Zobaczymy po weekendzie może. Nikt już nic wiecej na ten mój temat nie wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama...powiem ci jak ja mam...temperatura pow 37 od jakis 13 dni a okres spoznia mi sie 2 dni...na razie testu nie robie bo nie chce sie za szybko rozczarowac...zadnych innych znakow nie mam...wsio w normie...wiec nie bardzo moge ci pomoc...chociaz moj chlopak wczoraj zauwazyl, ze piersi mi sie powiekszyly...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miama
Gosik czyli jesteśmy w tym samym punkcie wyjścia. Z tym że ja do @ mam jeszcze ze 2 dni, ale też mi się wydaje, że mam wieksze piersi, mimo tej mniejszej wagi. tyle że mam zawsze większe przed @, hmmmmmmmm 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik i Miama- trzymam za was kciuki bardzo, bardzo mocno!!!!!! Oby wam się udało:-) Na mój termin @ muszę jeszcze trochę poczekać, jakiś tydzień. Mam nadziej ę że wstrętna @ nie przypełznie szybciej... ani w ogóle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIK? Miama? I jak? Udało się...? Ja tempke 37.1 mam od połowy lutego i sie nie zmienia :) A co do chudnięcia, to chudnie się głównie przez żyganko :p Kupuje łóżeczko turystyczne. W czerwcu na pare tygodni przyjeżdża moja roczna bratanica i nie byłoby gdzie ją położyć spać, a łóżeczko prędzej czy później i tak musiałabym kupić. Potem się je po prostu złoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Channah, Agapa i J_A_N_A:-) Channah- ja też się cieszę na to wolne:-) Odpocznę sobie, odespię...:-) J_A_N_A- z tym łóżeczkiem to świetny pomysł. I tak i tak ci się przyda a przynajmniej jak przyjedzie siostrzenica to wszystkim będzie wygodnie spać:-) Agapa- widzisz, zapytałaś czy ktoś tu jest i jaki odzew! Przywołałaś koleżanki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!:) Ja też jestem :) Staram się pisać pracę mgr... Jana, moja teściowa ma takie łóżeczko, dla wnuków (mój mąż ma siostrę). Jest bardzo fajne i przydatne :D Asik, gosik, kciuki juz od dwana zaciśnięte :) czekam na dobre wiadomości! 🌼 Musze Wam powiedzieć, że mi ta praca , w łaściwie mysl o niej, strasznie odwróciła uwagę od Dzidzi... Pewnie nie na długo, ale jednak.... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kamilla- cos mniej do nas zaglądasz ale rozumiem- praca jest bardzo ważna. Kciuki trzymaj za nas i nie puszczaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miama
Cześć Dziewczyny! zrobiłam teścik. Są 2 krechy! Testowa ledwie widoczna, ale jest! Przyniosłyście mi szczęście chyba. Zdenerwowała mnie dziś temka, bo wzrosła do 37,3 i postanowiłam nasiusiać do zbiorniczka ;-) Strasznie się cieszę, ale jednocześnie boję, bo moja 1 ciąża skończyła się niestety w 8 tygodniu, ale teraz na pewno będzie lepiej. Ale jeszcze zobaczymy co powie lekarz - idę 11 maja. Gosik a co u Ciebie? Pozdrawiam Was wszystkie!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- wspaniała wiadomość!!!!!! Gratuluję!!!!!!!!!!!!! Chętnie do ciebie dołączymy:-) Channah- może Kubus gra w piłkę albo wymyślił inna \"fajną\" zabawę i dlatego tak szaleje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miama----gratuluje z całego serducha!!!!!!!!!!!!!!!!❤️ bedzie dobzre zobaczysz!!! a powiedz mi po jakim czasie od poronienia zaczełąś staranka?? i jakie badania robiłąś?/ bo ja tez to samo pzrezywałam,ale tez bede sie starać wiec pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miama
Dziękuję Dziewczyny z całego serca. Asik25 i Agapa 👄 Zaczęłam starania po roku, ale to dlatego tak późno bo miałam problemy z nerkami i był czas kiedy musiałam uważać. To był mój 2 cykl starań. I się udało... jesli chodzi o badania, to zrobiłam sobie hormony, no i takie tam standardowe okresowe badania. Nic więcej. po poronieniu nie podał mi nikt żadnej przyczyny. Czekam aż do mnie dołączycie ;-) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama gratulacje!!!!!!!! To na kiedy termin? Jeszcze na grudzień czy już na styczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama--ok ;0 dziki za odpowiedz,trzymam za ciebie kciuki mocno,mocno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez senny dzisiaj dzień, dosłownie śpię żywcem... Jeszcze ok pół godzinki i do domku i 3 dni wolnego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny..........................jestem w ciazy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik- super!!!!!!!!! Strasznie się cieszę, cudowna wiadomość na koniec dnia pracy. Tego było mi trzeba żeby się obudzić!!!!!!!:-) Ściskam cię bardzo mocno i wierz mi, skaczę pod sufit z radości!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałabym: GRATULUJĘ!!!!!!:-) Obiecuję że zrobię wszystko żeby jak najszybciej do ciebie dołączyć:-) Ależ musisz być teraz szczęśliwa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie pierwsze z ktorym dziele sie ta wiadomoscia....nie wiem czemu ale nie chce na razie mowic wszystkim....przetestowalam sie sdzis rano jak tylko wstalam...bo dzis mielismy wyjsc ze znajomymi na kolacje i drinki-a ja mysle i mysle czy powinnam pic alkoholl czy nie ...no wiec zrobilam test dzis rano i wyszly dwie krechy-jeszcze male pytanko-czy te kreski maja byc obie pionowe??? wiem ze to brzmi dziwnie,ale nie mialam instrukcji -test dostalam od mojej mamy jakies 5 miesiacy temu, bo kupilam dla siebie(tez jej sie okres spoznial) a w opakowaniu byly dwa wiec wzilam ten drugi, ale juz bez pudelka i instrukcji...jak trzymam ten test poziomo to sa dwie pionowe krechy....ze zdjecia Agapaki tak pamietalam....ale jestem szczesliwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzieki za trzymanie kciukow!!! nie wiem jak to powiedziec mojemu chloakowi-chce mu zrobic niespodzianke...moze macie jakies pomysly??? malo co nie umarlam dzis zeby mu nie powiedziec rano...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miama
No to super, mówiłam Gosik że jesteśmy w tej samej sytuacji?? testowałaś się, czy byłaś u gina? GRATULUJĘ!!! A co do mnie to według moich obliczeń wypada na sam początek stycznia. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...czekam na was laski w klubie brzuchatych...mam nadzieje ze do mnie dolaczycie niedlugo !!!! dzieki Asik ...i gratulacje dla miamy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik- jak wspaniale się czyta twoją radość:-) TAK, jak trzyma się test poziomo to powinny być 2 pionowe krechy:-) Czyli mój obraz marzeń:-) Ale strasznie, na prawdę bardzo się cieszę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miama
Gosik pewnie że dwie pionowe krechy. ja już chyba jestem weteranką w robieniu testów, przeprowadziłam ich już chyba kilkanaście ;-) No i dziś rano, jak zobaczyłam tą drugą słabiutką kreskę, to o mało mi serce nie wyskoczyło ze szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×