Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja powiem Ci

Tu rozmawiamy o piwie

Polecane posty

snilo Ci sie cos? :D pewnie nie szwagier, bo bys tak dobrze,ze spal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zdalam sobie srawe kurcze,ze nie mam nic do zjedzenia :( zakupow nie zrobilam...na upartego moge jajowe zrobic, ale to mialam wczoraj... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrazasz sobie mnie w kuchni? :) zawsze mozesz, bo nie jestes w stanie ocenic mnie przez net, az tak dokladnie :) raczej nie byloby to fajne ani przyjemne :) ok, zrobie sobie obiad, ale to jest takie bez smaku, nie do jedzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie nalesniki....:D uwazam ,ze przy fajnej babce nauczylbys sie tak gotowac ze uuuuu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no by musial byc malo, ze fajna, to jeszcze cieeeeeeeeeeeeeeeeeeerpliiiiiiiiiiiiiwaaaaaaaa, jak aniol :) nalesniki :) mmm, lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D podoba mi sie Twoje okreslenie \"fajna\"...mozesz okreslic te \"fajnosc\"? masz nalesnika ;) albo nawet 2 masz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty pierwsza użyłąś tego określenia :) więc panie przodem :) dziękuję za naleśnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje, ale Ty juz kiedys posluzyles sie tym okresleniem, Ja zwyczajnie zle to ujelam,Chodzi mi o to,by poznac Twoje rozumienie slowa \"fajna\"....tzn jaka kobieta jest dla Ciebie fajna? masz kolejnego nalesnika ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna, to slowo, do ktorego mozna wrzucic mnostwo cech. Ja lubie kobiety. A fajne kobiety? to takie odrózniające się wsród tej jednolitej kiczowatej masy. Tak bym to oolnie ujął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.... to w zwiazku z powyzszym...masz ostatniego nalesnika :D ide spac, wczesnie w sumie,ale ja padam....wszak tyle fimow dzisiaj obejrzalam :classic_cool: milego wieczorku 🖐️ :) masz tu moze pioseneczke na dobranoc troszke smutna,ale ladna :) "Crying In The Rain" A-HA I'll never let you see The way my broken heart is hurting me I've got my pride and I know how to hide All my sorrow and pain I'll do my crying in the rain If I wait for stormy skies You won't know the rain from the tears in my eyes You'll never know that I still love you so Though the heartaches remain I'll do my crying in the rain Raindrops falling from heaven Could never take away my misery But since we're not together I pray for stormy weather To hide these tears I hope you'll never see Someday when my crying's done I'm gonna wear a smile and walk in the sun I may be a fool But till then, darling, you'll never see me complain I'll do my crying in the rain

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już nan głównej temat założyłem :D Bo mam problem z firmankami :) jak je cholera uprać???? jak się to kwalifikuje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D ile Ty sie rzeczy musisz nauczyc...gotowania sie tez nauczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
Cześć !! ups pewnie za późno żeby kogoś tu dorwać.... Eee czy tu nie rodzi się piękna znajomość.... Zuzia, Sexo? A tak a propo ale się uśmiałam z tą Twoją mamą Sexo:). Tzn. z zakupami, bo ze szwagrem to nieźle nakiełbasiliście... Gościa nerwa poniosła... Ja tez nie wiem jakbym zareagowała na jego miejscu (nie cierpię jak ktoś mnie budzi..a do tego w środku nocy) i to jeszcze okazuje się szwagier nawalony w trzy dupy ... hihi... Sexo musisz być wyrozumiały....Firanki juz pewnie wiesz jak uprać? Zuzia.. następnym razem i ja naleśnika poproszę.. A wiecie, że można zamiast mleka do naleśników dodać piwo?:). Serio i np. nadziać je rybą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo piwo do naleśnikó?? to ja tak chcę!!! z firanami ręce mi opadają. dosłownie. Cały czas w górze, nie mogę normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
ała.. znam ten ból... to nowe uczucie, co? czujesz jak ręce Ci mdleją.. Ja na szczęście w nowym mieszkanku mam bambusy (nie stać nas jeszcze na firanki)... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój. Podziwiam te ekipy sprzątające. A ja kobita sama w domu sprząta to kurna, wykończy się przecież!!! Nie, muszę strzelić sobie piwo, naprawdę, siły może nabiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
to ile tych okien? choć dla nieprzystosowanego i jedno wystarczy... A masz już choinkę? W ogóle, to widzę, że z Ciebie naprawdę porządny gostek jest... sprząta i nawet robi porządki przedświąteczne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taki to ja aż porzdny i przykładny moze nie jestem. Porwałem się debil i wszystkie firany uprałem. W saloniku okna, w sypialni, i w dwóch pokojach jeszcze. I taka mała firaneczka w przedpokoju na oknie. Ale idzie się zajechać, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choinkę muszę przynieść ze strychu. W zeszłym roku nie chciało mi się rozbierać, więc lampki są zawieszone i taki łancuch kulkowy, chyba z plastiku. tylko teraz myślę jakie to zakurzone. Sam sobie roboty dowaliłem. Kurde blade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
O Ty.. to niezły jesteś.... Nie wiem czy jedno piwo wystarczy.. z drugiej strony przy większej ilości możesz spaść ze stołeczka... Biedulek... Jeszcze jutro zobaczysz... nawet butelki z piwem nie podniesiesz.. a właśnie... Jak lubisz pić piwo? w jakiej formie? w szklance, butelce, puszce? Ja tylko z butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
haha z choinką to nieźle.. pod prysznic ją z tymi bombkami hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×