Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja powiem Ci

Tu rozmawiamy o piwie

Polecane posty

kurcze, wiecie co? juz teraz bez przesady, bede jeszcze miala cholera faceta na sumieniu .. w sumie on jest odpowiedzialny sam za siebie, ale cholera jasna przeciez nie moze tak robic!!!!!!! Sexo, ja wiem,ze Ty sobie zarty terazstroisz,ale do diabla, odezwij sie!!! ja nie wierze ,ze pojechales!!!!!!! Szakall, zrob cos!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, ja lece, jz nic nie zrobie w tej kwestii , tudno co ma byc to bedzie... :) Seo, Ty idioto!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta buzka to miala byc taka :( .... ale mi cisnienie podniosl!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, zuzia nie przejmuj sie nim. On zawsze ma więcej szczęścia niż rozumu, od dziecka :) Tylko nie zdaje sobie czasem sprawy, że innym właśnie ciśnienie podnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detox
i co??? pojechales Sexo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem Ci
ej to jak scenariusz do filmu... a tak na serio.. sexo jak się czujesz? mam nadzieję, że jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexo , paskuda , potrzyma nas w napięciu , zupełnie nie dbajac o nasze do krwi zgryzione manikiury ;) No ,jakoś przetrwałam do wieczora.Moze piwko dzisiaj dla odmiany ? Plus kawałek dobrego sera . Niezła kolacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? az mi sie nie chce tu wpisywac.. przykre troche ,ze tak gracie na ludzkich uczuciach.... adijos 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze niby co????? ze niby kto gra na czyich????? To moze moja wina, ze ktos cos napisal, a ty zaraz nie wiem jaka obraza!!!!!!!!!!No to mnie zuzia wkurzylas teraz. Adios!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o Przykre, ze Cie wkurzylam Sexo, juz nie bede.... glupia jestem i tyle, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym , nie zachowuj sie jak baba!!!!!!!!! moze dziwi Cie moja reakcja co? tak, bardzo to dziwbe i zastanawiajace, o co tej Zuzi chodzi???????? ZAPYTAJ SZAKALLA!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kobietami nie trafisz... Ja sie pytam CIEBIE o co TOBIE chodzi, a potem kobieta powie, ze facet jest durny, a sama nie odpowie o co jej chodzi. Ja nie wiem. O co mam sie szakala zapytac? O co chodzi zuzi??? O co chodzi zuzi to sie kurde zuzi pytam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dobra, koniec nerwow, nie wolno mi. sam sobie tym bardziej serwowal nerwowo nie bede. przyjde jak ochloniecie. i ja sie zachowuje jak baba?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexo,czy Ty jestes poważnY? najpierw piszesz o swoich problemach zdrowotnych,szpitalu,betablokerach potem rozważasz podróz do poznania potem szakall (tak na marginesie-to też Ty)pisze,ze zniknał Twój samochód,a Ty nie dajesz znaków zycia dalej nie rozumiesz zuzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napisalem, ze jade????????? za zamieszanie przeprosilem!!!!!!!!! a, ze kumpel mi namieszall - nieswiadomie moze, to juz inna historia. To ja mam siedziec na kafe i mi wyjsc na chwile nie wolno???? I mam sie meldowac za kazdym odejsciem od kompa?????? Przeciez bym napisal, ze jade, zebyscie czekaly na mnie czy cokolwiek!!!!!!! I kto tu panikuje i kto tu nerwy robi?????? Ja?????? Ja do cholery?????????????????????? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na marginesie ja??????? Co to za pomysl?????? :D Na jakiej podstawie tak myslisz????? :D powiedz, tylko szczerze :) niestety, musze cie zaskoczyc i rozczarowac, ale to nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem, skad ten pomysl :) Jedna z was jest moderatorka i \"doszla\" po IP??????? No to uwaga - bedzie, rozczarowanie :) U mnie w domu stoi router :) To takie urzadzenie rozdzielajace net :) I aby sie nie rozdrabniac na rachunki - podciagnalem net do znajomych ode mnie, ale zeby doatawca nie zarabial na kazdym z nas - wszyscy mamy to samo IP :) zeby u niego nie wyszlo :D ze jest nas wiecej :) wiec po IP doszlas???? No to blad, Szakall to nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to palnelas, tylko jak kobieta palie to jej ma sie wybaczac, a jak facet palnie - to trzeba szukac winnego. Najlepiej jeszcze winic nie tego co trzeba:) ach, kobiety. Tylko musze leki przez was brac, przez kobiety!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Sexo Ty masz problem z kobietami, naprawde..... powodzenia Ci zycze :D p.s. rowniez uwazam,ze Sexo=Szakall :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa,przez kobiety... a co do jednego sie mylisz-jak facet palnie,to ON jest winny,zadnego innego juz nie trzeba szukac ;) :P a mnie byś chociaz dzisiaj pożałował ,bo jestem taka zasmarkana,a pracuję.I nawet mi nie ma kto zrobic herbatki z cytrynką,do dupy takie zycie. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia, a ja ciebie mialem za madra kobiete... jestescie, sorki, ale dziwne :) to, ze wy macie po 10 nickow wcale nie oznacza, ze wsyscy :) i skoro wy mozecie miec kolezanki forumowe i spotykac sie jadac przez pol polski - to wyobrazcie sobie, ze ja moge miec kumpla, wrecz za oknem... Myslcie sobie jak chcecie, ale zdanie o was zmienilem o 180 stopni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezcie tak na ludzki rozum!!!! Gdyby tu sie ktos zarejestrowal i napisal sexoholck nie zyje to byscie mialy do mnie pretensje??????????????????????? Kobiety nie mysla logicznie, przekonalem sie o tym nawet na forum :) i dodaja sobie wieeeeeeeele spraw, ktore odzwierciedlenia nie maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz fajnie,że kumpel za oknem,moja kumpela 3 ulice dalej. Wytłumaczyłam ci,o co mogło zuzi chodzic,też źle. A że ulubiona zabawa na kafe,to wymyslanie ,który ze stałych bywalców ma jakie nicki to od dawna wiadomo. Na marginesie,chciałam sobie ostatnio swój zmienić,bo juz mi się znudził,ale mi nie wyszło.Stary wrócił jak bumerang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×