Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja powiem Ci

Tu rozmawiamy o piwie

Polecane posty

Sexo, Ty nie czytasz ,co pisze,.Napisalam,ze od paru tygodni ;) wiec i przed Sulwestrem sie dzialo :D Buleczka z maselkiem i miodkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bez kobiety. ale kiedys znajde. powiem wam w sekrecie, ze poznalem fajna pielegniarke :) ale bez piwa to nie mam odwagi tak jak kiedys... w szpitalu tez moze byc fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co? teraz nie moge tak szalec i okazuje sie, ze jest pelno fajnych dziewczyn poza sfera zabaw. Np taka mloda sprzedawczyni w sklepie. Tak to w markecie robilem zakupy raz na tydzien - teraz chodze na spacery i tez widze... Fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia, czytam uwaznie dlatego dla mnie nie bylo dziwieniem, ze kogos masz, ja muslalem, ze to juz bardziej zaawansowana sprawa, a nie kilka tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to bez emocji,mnie sie tak ręce trzęsły,że słowa napisać nie mogłam ;) a tak na serio,nie widzisz róznicy w tych dwóch sytuacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roznica jest w tym, ze nikt tu nie wszedl i nie zacza pisac :) jak mija dzien? ja juz poprawiam kondycje, na biezni chodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co??? na dwie zmiany robisz??? ja dalej na zwolnieniu, musze sie rozejrzec za inna praca, albo co, bo kurcze kaska sie skonczy wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czasami całodobowo ;) taki zawód,taka praca.A niby u siebie pracuje i tyle,ile mi sie podoba.Hehe tak gadaja kolezanki zazdroszczace mi zarobków.Ale one po 8 h w biurze do domku i z głowy.A ja pod telefonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz podobnie do mnie, tylko ja nie u siebie, ale na zawolanie, na telefon. Bywala praca poranna skoro swit, byla praca nocna... ale oplacalna, a teraz?????? :O musze byc w 100% zdrowy bo inacej to nie ma sensu, wiec rozgladam sie za nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chodzi jak slimak ta kafe. poszedlbym juz na imprezke, ale mi nie wolno jeszcze. Teraz sie poloze, zeby odpoczac :) ale efekty sa, z dnia na dzien lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze co? ze niby jak Cie nie ma to nie wpisujemy sie tak? ja mialam pracy troche ;p :D Jakosc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, ale w nie najlepszym nastroju,,pozbawiono mnie srodkow do zycia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×