Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja powiem Ci

Tu rozmawiamy o piwie

Polecane posty

podstępna żmijka? ja serce mam na dłoni wiecie odkryłam pyszny jogurt - strasznie mi smakauje jogobella - pieczone japko - mniaaaaaaam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi być lepszy,bo jak nie,to chyba w psychiatryku wyląduje :o 2005 to rok porażek,no może nie pod kazdym wzgędem,ale dobrze to ja go wspominać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silaczka
podnosze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D ale my tu lubimy nalogi ;) moim jest rosol i cukierki kawowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozna sobie postanowic nie jesc cukierkow? tzn rozumiem ograniczyc ze wzgledu na zdrowie,ale unikac? dla zasady? never

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna ja postanowiłam w tym roku nie umawiac sie z nudnymi kolesiami ale to nie jest łatwe;) a cukierki hmmmmm zawsze sie skusze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym roku jem wszystko, zreszta w ogole ten rok bedzie jak karuzela :D:D:D:D i dobrze, bo ostatni to zdal sie psu na bude ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! nowy rok dla mnie to dopiero przemiany!!! :D nie planowane wcale ale jestem zmuszony. Bylem dzis na spacerze, sam, nie zemdlalem :) juz mi lepiej, za tydzien ja mysle na jakaimprezke wyskoczyc :) bo miesiac juz jak nie balowalem :( no, nie caly, ale prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tak mowicie :) a jak dojdzie co do czego, to nie, nie, nie... ;) mama mi nie pozwala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexo,Ty zyjesz? ;) Cukierków nie jem,bo mam chytry plan zmieścic sie w odzież z poprzedniego lata.a teraz ledo-ledwo. A ja właśnie postanowiłam być odważna i umówic się z facetem.Tzn zrobic pierwzsy krok :D.Jej,ale się denerwuję.Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie ma sie co stresowac, idziesz, gadka gadka, jak pasuje to idziesz drugi raz, jak nie to nastepny!!! zycie jest jedno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×