Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sunlight

Krem przeciwzmarszczkowy dla 45-latki.

Polecane posty

Gość gość
Pytanie? Jak podać nazwę kremu, żeby nie być uznanym za spamera? Na szczęście kremy z peptydami biomimetycznymi ma w ofercie coraz więcej firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz dawno zostało udowodnione ze liposomy to jedna wielka bzdura. Wszystko co zamknięte w liposomach działa tylko w teorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetykiem nr 1 na zmarszczki jest dla mnie Koenzym Q10 firmy Gal, posiada właściwości antyalergiczne, dlatego może być stosowany nawet dla skóry bardzo wrażliwej. Zapobiega tworzeniu się zmarszczek i spłyca zmarszczki już istniejące a także łagodzi objawy wysuszenia i podrażnienia oraz zmiany spowodowane trądzikiem. http://www.gal.com.pl/produkty/kosmetyki/koenzym-q10.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha, a ja czytałam, że naukowcy do tej pory nie są pewni czy koenzym Q10 rzeczywiście jakkolwiek działa na skórę. I co nam zostaje? nie jestem fanką zabiegów medycyny estetycznej, wiec chyba będę dalej szukała. słyszałam, że dobre są kremy naturalnie pobudzające procesy regeneracyjne skóry. w Tym wieku to już chyba trzeba zacząć używać czegoś silniejszego. To wygląda fajnie: kuracjalagrend.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co naukowcy wiedza???oni tylko maja napedzac koniunktóre albo ja osłabiac,jak w przypadku,margaryna,masło,masło margaryna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam tego kremuh ttp://f.kafeteria.pl/nowy-post/3156237 przede wszystkim dlatego ze ma skalę - składnik naturalnej ochrony skóry.gdy nasza skóra nie ma bariery ochronnej szybciej się starzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za około 100 zł możesz sobie kupić Sensilis Supreme, stosuję go od kilku tygodni i moja skóra wygląda lepiej i jest delikatniejsza w dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Little_Mi1
Ja ostatnio mojej mamie kupiłam ten zestaw http://www.mango.pl/marki/skineance i z tego co wiem jest zadowolona. Pamiętam, że sprawdzało się u niej też serum z Ives Rocher - przeciwzmarszczkowe, ale dawało fajne nawilżenie i napięcie skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gooowsrek, spamerko!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz garnier wypuścił krem dla kobiet powyżej 40 roku życia jest to garnier miracle, daje natychmiastowy efekt korygujący, poza tym roświetla skórę dzięki niezwykłym mikrokapsułkom, które w kontakcie ze skórą uwalniają koloryzujące pigmenty i idealnie dopasowują się do każdego typu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargulka
co to znaczy, że efekt jest natychmiastowy? ukrywa niedoskonałości czy jakoś napina skórę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy, że to jest pic na wodę i fotomontaż, a panienka reklamująca to jest etatową spamerką, wystarczy klinkąć w jej nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukuję dobrego kremu 40+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam Aminocare. Można go kupić w niektórych salonach kosmetycznych w Poznaniu. Czy w innych miastach, nie wiem. W Internecie również dostępny na qubikqmed.com. Nie jest dedykowany specjalnie dla kobiet 40+ lecz dla pań dojrzałych wiec to na jedno wychodzi:). Nie należy do najtańszych ale jest skuteczny i delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sappnpamnijut1970qxtmb
Jeśli inwestować w krem przeciwzmarszczkowy to polecam vichy. Gwarantowany efekt, więc nie wyrzucisz pieniędzy w błoto. Właśnie seria liftactiv CxP to najnowasza innowacja. Jasne http://dtlv.co/f9jK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie sprawdził się krem upgrade z sensilis, skóra jest po nim bardziej jędrna. chociaż mi bardziej chodziło o to, żeby nie wywoływał podrażnień i się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisi6
Moim zdaniem powinno się inwestować w kremy, które zawierają dużo substancji aktynych i na przykład kwas hialuronowy – to podstawa w dzisiejszych czasach. Dobrymi kremami jest seria kawiorowa caviar z biodermic. Tam jest kilka kremów w takim zestawie. Ostatnio widziałam, że Paulina Sykut-Jeżyna tego używa też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam serum pod oczy firmy evenswiss ze Szwajcarii. Krem bardzo fajnie redukuje zmarszczki wokół oczu, ale także cienie i opuchliznę. Dodatkowo dzięki swoim właściwością lekko unosi górną powiekę. Polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Mama używa z aptecznych Kremowych Sakiewek na noc arganowy , a na dzień z jedwabiem albo z makadamią , koszt - do 20 zł , efekty sobie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja słyszałam dobre opinie o oeparolu eliftance. któraś z Was może stosowała? polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko widzę, że ten srejparol spamuje jak najęty (bo i jest najęty: najął takie łajzy jak wyżej :D). Cóż, spam = góoówniana jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, polecam kremy firmy Colway. Mają produkty najnowszej generacji na bazie kolagenu. Native Collagens to rodzina produktów najnowszej generacji, jedna z największych sensacji kosmetycznych. Kolagen izolowany ze skór rybich na molekularnym etapie jego rozwoju, w postaci helis. To jedyny znany na świecie naturalny zbiór peptydów, które swobodnie penetrują barierę naskórka. Kolagen jest „proteiną młodości”,która stanowi ponad 30% masy białka ludzkiego i aż 70% białek skóry. Wraz z elastyną tworzy w skórze właściwej elastyczną siateczkę, która nadaje jej sprężystość i jędrność, wiąże wodę, substancje lipofilowe i stanowi o kondycji tkanki łącznej czyli w istocie o kondycji całegoorganizmu. Na etapie molekularnym cechuje go transdermalność - niemożliwa w przypadkach wielkich cząsteczek kolagenów hydrolizowanych oraz niemal identyczna budowa strukturalna jak kolagenu ludzkiego. Native Collagens są produktami anti-age, które w odróżnieniu od tysięcy kremów - nie walczą ze skutkami, lecz uderzają w przyczynę. Główną przyczyną powstawania zmarszczek, jest deficyt kolagenu. https://kasiawilk.colwayinternational.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście używam od 2 miesięcy kremu z firmy Yonelle, który kupiłam w klinice Amaryllis w Bytomiu jak byłam na wizycie u dermatologa, pani doktor mi go poleciła żebym wypróbowała, jestem bardzo zadowolona, krem ma fajną konsystencje, dobrze sie wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, nawilża i ujędrnia, jak dla mnie rewelacja, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę polecić kolagen naturalny - coś czego bardzo niewielkie ilości znajdują się w niby kremach przeciwzmarszczkowych.. Szczególnie kolagen platinum:) nie jest to tania rzecz ale bardzo szybko widać efekty a 50ml starczy na ok 2 miesiące ;) Jakbyś chciała to zapraszam na maila: kolagencolway.sklep@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ostatnio dermatolog polecił krem LA MILU na bazie wyciągu z kawioru. Co prawda cena nie należy do najniższych ale efekty są już po pierwszym zastosowaniu-skóra ujędrniona oraz odpowiednio nawilżona a po pierwszym tygodniu stosowania marszczki stały się mniej widoczne. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu. Krem zakupiłam na stronie lamilu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałyście kiedyś dermokosmetyków ze sklepu http://www.butikspa.pl/ Mają sporo ciekawych produktów, m.in. toniki i kremy nawilżające Dermacte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×