Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sunlight

Krem przeciwzmarszczkowy dla 45-latki.

Polecane posty

Gość Krakowia

sluchaj, ja przeczytalam artykul na blogu blessthemess o tym ze kolagen z doppelherz jest super, moze sprobuj? spojrz sobie do tego artykulu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za dobrymi kremami regeneracyjnymi polecam skontaktować się z firmą https://www.energy.sk/pl/ Tam znajdziecie szeroki wybór produktów regeneracyjnych, ziołowych i naturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna

Myślę, że bardzo fajnym produktem dla skóry u kobiet 45-50+ jest Asta C+ polskiej marki kosmetycznej AVA. krem dobrze działa na kurze łapki i inne objawy starzenia się skóry. Może nie działa cudów, ale na pewno widać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Ja śmiało mogę polecić krem przeciwzmarszczkowy od Bielendy z serii kuracja młodości z ekstraktem ze śluzu ślimaka. Chyba jeden z najlepszych kremów jaki do tej pory stosowałam. Duży plus za działanie, ale także wydajność. Krem jest w rozsądnej cenie i dodatkowo bardzo dobrze nawilża ;). Jest zarówno na dzien jak i noc, mowa o tym 40+ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RebSism

Propecia Prix 2015 Propecia Without Perscription Rx Customer Service Pharmacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta seria Japan Lift z Bielendy jest super. Moja mam icg używa, zdecydowanie mogę polecić. Kosmetyki dla Pań 40 +, kosmetyki przeciwzmarszczkowe, pomagają zwiotczałej skórze odzyskać spręzystość, odpowiednio nawilża. I nie są takie drogie, a rzeczywiście skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do cery dojrzałej polecam serię dostępną tylko w sieciach Rossmann z bioretinolem-  Bakuchiol BioRetiol Effect. Znakomita i w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam kosmetyki z Bielendy przeciwzmarszczkowe ale z tej linii Złote Ceramidy, znakomita jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×