Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sunlight

Krem przeciwzmarszczkowy dla 45-latki.

Polecane posty

Gość gość
Ja jestem zadowolona z tych kosmetyków, Mysle ze spokojnie własnie warto jest wybrac ten najlepszy dla naszej skóry, który w 100% będzie odpowiadał jej potrzebom. NO i teraz seria Glacier jest w dobrej, promocyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przykładowo nie używam konkretnego kremu na zmarszczki tylko do ogólnego dodaję koenzym q10 Esent. Poleciła mi ten sposób koleżanka i jestem naprawdę zadowolona. Nie dość że realnie działa na zmarszczki to jeszcze ogólnie skóra na twarzy jest po nim bardziej jędrna. Jak ktoś chce to można go też nakładać bezpośrednio bez kremu. Chyba sama tak zacznę niedługo robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem79
Co do wspomnianego tutaj kremu Vichy to ja poleciłabym też jeszcze jeden http://www.vichy.pl/produkty-przeciw-oznakom-starzenia/kompleks-uzupe%C5%82niajacy-aktywna-pielegnacja-odbudowujace-dla-kobiet-w-trakcie-menopauzy-neovadiol/p17132.aspx Na pewno w takim okresie menopauzy i w czasie kiedy problemy z cerą są większe na pewno warto właśnie pomyśleć o takim kosmetyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balb
o nie widziałam jeszcze tej serii, będzie na prezent dla mamy na święta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForeveraTrekkie
spróbuj te z serii Efektimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balb
ja chyba jednak wolę vichy, mam większe zaufanie do tej marki. nigdy nie miałam po ich kremach żadnych problemów, chociaż wiem że moje znajome narzekały trochę na skład. mama też będzie zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martylia
Ja mam ten krem z vichy, używam go razem z serum z tej samej serii (mowa o neovadiol, kompleks uzupełniający). To chyba jedyny dostępny na rynku krem typowo dla skóry kobiet w wieku menopauzalnym, więc kiedy u mnie hormony zaczęły szaleć też kupiłam. Sprawdza się nieźle, jasne, że zmarszczki zupełnie pewnie nie znikną, ale moim zdaniem są zdecydowanie mniej widoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kxenkaem
To chyba jakaś nowość bo nie słyszałam o tym kremie, a szukam czegoś takiego na mikołajki dla mamy. Fajnie by było podarować jej coś co poprawi jej humor w trakcie menopauzy, kiedy to skóra zaczęła tracić jędrność a mama najbardziej ubolewa nad tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam krem przeciwzmarszczkowy tej firmy www.makemebio.com i jestem bardzo zadowolona. Zawiera naturalny kolagen, witaminy – właściwie to samo, co zazwyczaj jest w kremach anti aging, ale tu wszystkie składniki są naturalnego pochodzenia, z pewnego źródła. Dla mnie super sprawa, bo boję się trujących składników – poczytajcie sobie choćby o parabenach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxddf
Moja kosmetyczka, która jest jednocze¶nie kosmetologiem, powiedziała, żeby kupić dobrej jako¶ci preparat z jadem węża i kwasem hialuronowym, bo daj***ardzo dobre efekty, w zasadzie porównywalne nawet do botoksu. Taki krem i serum znalazłam http://strefamlodosci.com.pl/sklep/, kupię sobie i napiszę, co my¶lę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam to, co najlepiej na mnie działa :) czyli biokremy Anny Pikura. To luksusowa polska firma, która używa wyłącznie składników naturalnych w swoich kosmetykach. A są hipoalergiczne i posiadają wszelkie certyfikaty dermatologiczne, itp. Nie należą do najtańszych. Ale często zdarzają się ich promocje. Ostatnio złapałam świeży newsletter z promocjami bożonarodzeniowymi i ceny są nawet o 70% niższe. Ja sobie już zamówiłam tzw Zestaw Anny czyli krem SACRUM (cena standardowa to tysiąc pięćset złotych) i mgiełkę Rosarium za czterysta dwadzieścia dziewięć złotych. Krem już wcześniej miałam i jest totalnie magiczny. Zupełnie inaczej działa na skórę niż standardowo dostępne kosmetyki. Naprawdę niweluje zmarszczki i odświeża skórę, przyjemnie napina i działa dokładnie tak jak powinien działać luksusowy krem. Serdecznie polecam sprawdzić stronę internetową Anna Pikura. Takie zestawy to moim zdaniem piękny pomysł na prezent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Dobra Rada
Z wiekiem skóra staje się mniej elastyczna i coraz bardziej sucha, dlatego powstają zmarszczki. Zamiast tracić pieniądze na drogie kremy sięgam po domowe maseczki - tanie, z produktów dostępnych w domu. Nie dają natychmiastowego cudownego efektu jak kremy, po których skóra puchnie, ale stosowane 2-3 razy w tygodniu dają doskonałe efekty http://mama-dobra-rada.pl/domowe-maseczki-z-miodem-sucha-skora/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgawi
Moja cała rodzina używa tylko naturalnych kosmetyków - sama ich tego nauczyłam. Ostatnio testujemy produkty Organic Series, które poleciła mi kosmetyczka. Są to produkty w stu procentach naturalne i ekologiczne. Moja mama używa kremu Forte anti-aging i jest bardzo zadowolona. Spróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrynka
u mnie nie tyle sam krem co serum dało radę. krem nakładam nawilżający bo mam generalnie suchą cerę ale serum stosuję z retinolem z Sesdermy i jestem zachwycona efektami.. pięknię napina i ujednolica cerę przy czym te płytsze zmarszczki to nawet znikają zupełnie.. a te głębsze są wygładzone zdecydowanie. trochę to serum kosztuje, ale warto zainwestować. starcza na długo bo jest bardzo wydajne. zamówiłam je na stronie www.topdrogeria.pl bo tam mają właśnie takie specjały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatka_
A może ten http://www.herbsecret.pl/velvetin.html ? Z tego, co widzę, to ma naprawdę dobry skład: olej arganowy, komórki macierzyste, koenzym Q10, śluz ślimaka. Same hitowe składniki anti-aging :) Może też się skuszę i kupię mamie na Dzień Matki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja raczej stawiam na kremy nawilzajace, algi morskie sa ok z tych które ostatnio stosowałam miałam jeszcze jakis z avonu ale nie był zachwycajacy a kosztowała wiecej niz mój obecny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonnie Bennet
Fajnie działa krem ReVITA C od Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam kosmetyki anti-aging firmy Jeunesse działaja rewelacyjnie www.mkap.jeunesseglobal.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam Lefery Active Cell Regeneration i naprawdę jestem zadowolona. Skóra jest miękka i elastyczna jakbym była nastolatką. Wiadomo, mam jakieś zmarszczki, ale zazwyczaj ludzie nie dają mi tylu lat ile mam w rzeczywistości. Czyli kremik się spisuje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór ekskluzywnych kosmetyków w niewygórowanych cenach znajdziesz w sklepie www.Coletia.eu Firma specjalizuje się w najlepszych markach japońskich i azjatyckich (np. Shiseido). Można tutaj znaleźć wiele nowości, których jeszcze nie ma na polskim rynku. Do tego jak znajdziesz fajny kosmetyk to ci ściągną go na życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mamy to ja bym poleciła kremy Vichy ale z grupy Neowadiol, w tym wieku bardziej odpowiednie chyba, najważniejsze to dobrać krem do skóry i do wieku, sama używam kosmetyków z Lini Neovadiol, a jestem tylko nieco starsza od twojej mamy, myślę, że to będzie dla niej odpowiedniejsze, w moim wieku trzeba dbać o ciągłą regenerację skóry, a kosmetyki Vichy nigdy mnie nie zawiodły, i dziewczyny, jeśli chodzi o urodę to cena nie gra roli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam ze krem Vichy Neovadiol jest rewelacyjny. I mysle ze jak tylko skończy mi się ten słoiczek kupię następny. To ten krem który doskonale daje sobie radę ze zmarszczkami. Do tego rewelacyjnie ujędrnia skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, idealnym rozwiazaniem moze byc własnie Neovadiol. Dla takiej skóry z problemami zwiazanymi z okresem menopauzy to strzał w 10tkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napewno
Ja mogę polecić krem Anti - Aging Flosleka. Jedyne co dla mnie działa, zwłaszcza, że nie kosztuje fortuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helloł7
Wszystko zależy jaką mama ma cerę. Moja na przykład cierpi na naczynkową i twierdzi, że najlepiej działa na nią CAPILLARY-CONTROL, takie serum do pielęgnacji naczynkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę powiedzieć, ze dla mnie wszystkie kosmetyki Vichy sa świetne. Ten krem zakupiłam ze względu na to ze w okresie menopauzy moje wymagania co do kremu do twarzy tez są wieksze. W tym przypadku trafiłam w 10tkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kremów na zmarszczki polecam bardzo dobre produkty z linii Genxskin Ericson Laboratoire . Dzięki bardzo dobrym składnikom aktywnym produkty naprawdę działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×