Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julcia25

kto używa perfum Fm???

Polecane posty

do hej.... :-) Hrabia mnie tu już szybciutko wyręczył ;-) ale ja mogę jeszcze cos dodac od siebie. DKNY be delicious women --> w pierwszej chwili czujemy same owocowe akordy (jabłko, ogórek, grejpfrut i egzotyczne owoce) po prostu wspaniale apetyczny i orzeźwiający zapach... Z biegiem czasu zapach na skórze przeobraża się w bardziej kwiatowy. Pachnie jak wspomnienie lata :-) Skin Trussardiego - zapach - moim zdaniem - w typie klasycznych, ma taką charakterystyczną nutę dla eleganckich zapachów, podobnie jak Chanel no 5. Nie jest juz tak zwiewny i niezobowiązujący jak poprzedni (DKNY) ale też bardzo ladny. Na pewno też mniej słodki. Dobiega nas aromat jaśminu, drzewo różane ale mech i paczula dodają mu tzw suchości. Jeśli ktos nie lubi słodkich czy mdłych zapachów - ten byłby świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do innych słodkich z nutą owocową... Mnie osobiście zaskoczył zapach Diora- Miss Dior Cheri, który w pierwszej chwili pachnie cudnie truskawkowo (jak herbatka truskawkowa raczej) z nutą mandarynki... nie wiedziałam ze są tak \"owocowe\" perfumy. Ale już po paru chwilach truskawka ustępuje miejsca bardziej głębokim, kwiatowym akordom (fiołek, jaśmin) i zapach nabiera głębi dodatkowi piżma. Producent pisze że to zapach młodzieńczy, świeży i zmysłowy zarazem, po prostu sexy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jeszcze Tommy\'ego Hilfigera -Tommy Girl. Również kiatowo - owocowy. Jest lekki i świeży. Zawiera aromaty mandarynki, czarnej porzeczki, jabłoni. Jest ciut mniej słodki niż ten truskawkowy ( o którym pisałam) ale podobnie owocowy. Konkretu nadaje mu dodatek cedru , mchu drzewnego i sandałowca - ale wcale nie odbiera mu to lekkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia25
Kobietko albo Hrabio czy mogę dostać próbki do domku oczywiście zapłacę:) ale lubie ponosić swój zapach:). Byłoby super!!!! Bo byłabym zaiteresowana kilkoma a potem wybiorę dla siebie najlepszy. W jakiej cenie jest jedna? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że możesz kupic próbki, u mnie 1,5zł za sztukę. Tylko teraz kwestia dostarczenia.... w grę wchodzi przesyłka pocztowa, chyba ze jestes z Wrocławia. Jeśli chcialabys paczkę za pobraniem to wyjdzie dosc drogo, okolo 6 - 7zł. Najlepiej byloby gdybysmy zrobily to przez allegro, ja bym wystawila próbki które chcez kupic, klikniesz ze kupujesz, ja wysyłam od razu nastepnego dnia. Musialabys tylko napisac które mam wystawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia25
kobietko dzięki za odpowiedź!! Próbki mogę odebrać osobiście np w galerii! Albo na rynku gdzieś się możemy umówić. Bedę w ten weekend będziesz miała troszkę czasu??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia, jasne ze mogę umówić się w Galerii w weekend. Zaproponuj konkretny dzien i godzinę, ja mam w weekend wolne :-) Musialabys tylko napisac mi, które próbki bys chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, te próbki wyglądają identycznie jak te z Avonu, taka mała szklana fiolka z zatyczką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia25
Hej:) czy pasuje Ci np w sobotę o 15? Bo mam przerwę godzinną a z Nankiera szybko zdążę:). Co Ty na to?? A jeśłi chodzi o próbki to napewno pure poison, miss dior cherie ... ale zobaczę jeszcze na stronce Fm jeszcze jakieś i dam znać ok:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia25
kobietko a jest jakiś waniliowy:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia25
ehhh tyle tego jest nie wiem... może mi poradzisz jakiś nie za słodki ale też nie taki owocowy jakiś kwiatowy raczej:) a envy me?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może byc w sobotę o 15. Najlepiej przy fontannie :-) gdyby cos sie zmienilo to napisz na gg najlepiej (9613994). Aha, na imię mam Agata :-) Jest taki jeden zapach kwiatowo-waniliowy, nr 79. Burberry - Burberry. Pamiętam że byl kiedys podobny do niego zapach , chyba vanilla fields czy jakos tak... Poszukam jeszcze czegos. Sama nie pamiętam wszystkich zapachów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Hrabii
:) mam pytanko: czy dysponujesz numerami 81 i 74? I w ogóle pytanie co do 74 - czy one imitują najnowsze Armani mania, czy poprzednią MANIĘ z białego opakowania? Ewentualnie interesuje mnie też 37 :) Czy będą lub są dostępne? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia25
:) a ja Justyna:). Na dole w galerii przy fontannie tak? Mam nadzieję że się znajdziemy. To może jeszcze poproszę ten o którym mówiłaś ten waniliowy a jakbyś coś innego miała to się dogadamy potem:). To narazie poproszę Pure Poison, Miss Dior Cherie i ten waniliowy:). Jeśli możesz weź też inne do powąchania:). Dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gucci Envy Me jest właśnie taki kwiatowo - świeży, umiarkowanie słodki. W podobnej kategorii miesci się True star Hilfigera (nr 90). Julcia, wezmę ze sobą testery więc nie musisz kupowac nic na siłe z tych probek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia25
Agatko wybacz już sklerozę na samym początku mam przere od 14 do 15. Może być 14??? Zawsze mi się to myli...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia, to naczy Justynko :-) co do spotkania, to ja bede ubrana w czarny płaszczyk i turkusowy szalik, mam jasne włosy. Na pewno się znajdziemy, o 15 nie powinno byc tłoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia25
mam nadzieję że może być 14 Agatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytająca Pani :) ciekwe , która ;) sprawa wyglada tak :) mam i 81 i 74 i 37 :) jestem porzadnie zaopatrzony :) ale 74 to mania :) własnie ta w białej butelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie! przeczytałam na którymś topicu o zapachu Puma Flowing i przypomniałam sobie że leży gdzieś u mnie :( nie podoba mi się, więc mogę już coś więcej powiedzieć o moim guście :) Lubię: Avon: Incandessence,Treselle, od biedy Celebre i Life By Esprit-Coty Nie lubię: Puma: Jamaica, Flowing, Chanel 5 - zbyt klasyczny czy ktoś mi coś doradzi? Wąchałam już oryginały Miracle Lancome i Sensi Armaniego ale mi się nie podobają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia25
Miałam problemy z kompem i nie odpisałam... Agatko w takim razie do zobaczenia kilka minutek po 14 w sobotę:). Do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc papaja, w sumie to mamy podobne gusta :-) Tez uwielbiam Treselle, Incandessence, no i jeszcze Perceive. Tylko ze sa takie mało trwałe... Do Treselle baardzo podobny jest Rush Gucciego, jest tak samo kwiatowo-orientalny (czyli zawiera dodatek piżma). Ja go używam i powiem ze jest to zapach głównie na jesien, zimę własnie ze względu na tą orientalną nutkę i bijące od niego subtelne ciepło. W typie Incandesence i Perceive jest sporo zapachów w FM. Sa to takie typowo kwiatowe perfumy, bardzo kobiece. I może to byc np. Very Valentino, Chanel - Chance, Chanel Mademoiselle, a w typie kwiatowo- świeżych to Gucci - Envy Me i True Star Hilfigera. Jest tez Celine Dion - Notes - podobny do fioletowego c-thru. Wszystkie są bardzo kobiece, odrobinę słodkie ale żaden z nich nie jest mdły. Żaden nie zawiera mchu ani cedru więc nie sa \"suche\". No i nadają się na każdą porę roku. 🌼 🌼 🌼 pozdrowionka dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że wszyscy się zaangażowali w szukanie dla mnie odpowiednich perfumów :p ale tak poważnie to przepraszam, że tak marudzę, ale rozumiecie że to nie jest przyjemne nosić na sobie zapach który Ci się nie podoba :( Perceive - nie podoba mi się :( POWĄCHAM NA PEWNO KOLEJNE POZYCJE :) DZIĘKUJĘ serdecznie za cierpliwość i rady 😘 i Hrabii i kobietce :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupik
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia25 - czekałam dzisiaj na Ciebie w Galerii od 14 do gdzies tak 14.20... czemu nie przyszłaś?... :-( szkoda ze nie wymienilysmy sie nr tel. , moglabys dac znac ze cos sie stalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polin
a moze mi ktos doradzi? uwielbiam perfumi Sensi, J'adore, z Avonu Perceive Co byscie mi polecili z FM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×