Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julcia25

kto używa perfum Fm???

Polecane posty

kobietko25---> bardzo dziekuje Ci za rady!:D🌻 mam nadzieje, ze sie przydadza (jestem bardzo niezdecydowana i godzinami potrafie sie zastanawiac co wybrac:-o ) Odnosnie Gucciego Rush- czy myslisz, ze bedzie za ciezki, gdy uzyje go np. idac na zajecia na uczelnie? nie chce, aby wszystkich dookola dusilo;) Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc napisalam maila osobie, ktora mi go podala (kaczy81@o2.pl- jak na razie nie odpowiadasz:-o) odezwij sie prosze;) yo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariana--> na pewno nikt się od Twoich perfum nie udusi ;-) No nie wiem, ja ich używam (na zmiane z Envy Me) i nikt nie narzeka... to na prawdę bardzo ladny zapach. A jesli obawiasz sie że za ciezkie to proponuje Valentino. Nie wiem skad jestes (ja z Wroclawia) bo pokazalabym Ci próbki i moglabys do woli przebierac. Ja tam rozumiem, tez taka jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietko25--> czy moglabys przyblizyc mi Envy Me Gucciego? wiem, ze jest opis w katalogu etc. Jednak inaczej jest napisane, a inaczej oceni osoba, ktora uzywa;) chodzi mi konkretnie o roznice miedzy Rush\'em a Envy Me z gory przepraszam za te ciagle pytania:/ Niestety mieszkam na wschodzie Polski, wiec szkoda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia25
Jestem z Rybnika czy jest tu ktoś kto sprzedaje prfumiki FM:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariano, to są zupelnie różne zapachy. Envy Me jest bardziej świeży, nadaje sie na kazda pore roku. Rush raczej na jesien/zime. Envy Me jest mniej słodki, lżejszy. Czuc w nim cos jakby zieloną herbatę (w opisie jest ze to biala herbata hihi) ale z biegiem czasu zapach robi się bardziej kwiatowy (róża, piwonia itd) i nabiera głębi (piszą że to drzewo sandałowe). Generalnie bardzo ładny i na pewno juz mniej słodki. Jesli podoba Ci sie oryginał Envy Me, to z FM tez Ci sie spodoba bo jest baaardzo podobny. No fakt ze daleko mieszkasz. Zapraszam wiec na allegro jeśli bys sie na cos zdecydowala. Do perfum dorzucam próbkę gratis, ale powiedzmy ze tym razem dorzuce dwie :-) zebys byla nastepnym razem pewna ktore perfumki podobaja Ci sie najbardziej i byla zadowolona. :-) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia25
kobietko a dior z FM do którego oryginału jest podobny???? bo jest też miss dior cherie ale jest też chyba inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia25 --> z perfumami FM to jest tak, że są łudząco podobne do oryginałów, jak już pisalam. Jesli podoba Ci się oryginał to na 100% spodoba Ci się w wersji FM. Moje klientki tak mówią. Ze mna bylo podobnie, lubię Envy Me, Rush Gucci\'ego i w wersji FM sa prawie takie same. (trzeba sie na prawde \"wczuc\" by poczuc różnice). Co do Diora- chyba specjalnie przejdę się jutro do perfumerii i sprawdze to podobienstwo bo na prawde nie wiem :-( Mam 100 próbek różnych perfum i musialabym sie niezle nawąchac zeby wszystko sprawdzic... No wiec z Diora jest Dune, J\'adore, Dolce vita, Pure poison i Cheri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietko dzieki za opisy🌻:) jesli sie zdecyduje- bede zamawiac- chyba, ze moj facet cos mi sprawi (ostatnio slyszalam, ze cos mowil na ten temat:P ) pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia25
:) byłabym bardzo wdzięczna za wiadomość do którego dior jest podobny:) czy do tego nowego pure poison taki w białym opakowaniu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia25
dziękuję Hrabio:) znasz kogoś z moich okolic czyli Rybnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvZK
napisz meila na adres admin@wynik.com ,że poszukujesz konsultantki /ta z Rybnika,oni maja kogoś i podadzą ci namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvZK
na ich stronie nie widzę takiej informacji,ale napisz do nich,bo nie wszsytkie osoby są dopisane więc być może znajdą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nadia_denki
ok już odbieram @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdyby ktos z Wrocławia ( i nie tylko) był zainteresowany perfumami FM lub chciałby też je sprzedawać - zapraszam na gg 9613994 lub na allegro (kliknąć stopkę poniżej) Milej nocki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tada
Dzisiaj wplacam kaske Hrabio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tada
Jeśli chodzi o przesylke (3 zl priorytet) to jestes nie do pobicia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej..........
Kobietko mozesz mi opisac zapachy Skin i DKNY, tzn czym sie roznia i ktore sa trwalsze. Lubie zapachy slodkie ale z powiewem czegos owocowego, a niewiele jest takich kompozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ... 78. Skin - Trussardi - Zapach zaskakujący swą klarownością i delikatnością, zapach nieuchwytny o aurze tajemniczości. Nuta serca to jaśmin mający na celu uwodzić kochanka, brazylijskie drzewko różane jest niczym pocałunek, mech i paczula sprawiają, że kochanek chce szepnąć słodkie słowo. 81. DKNY Be Delicious Women - Donna Karan - to uczta zmysłów i połączenie owocowych nut zapachowych. Aromat soczystego, amerykańskiego jabłka połączono z nutą zielonego ogórka i grejpfruta. Delikatna nuta kwiatowa, stanowiąca serce zapachu, to mieszanka zwiewnej magnolii, białej konwalii, róży i fiołka. Biała ambra - w połączeniu z aromatami egzotycznych drzew - dodaje całości zmysłowej oprawy. Sa zupełnie rozne :) skin jest raczej kwiatowcem :) DKNY owocowcem :) ale oba równie piękne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, też używam tych perfum. Akurat miałam \"madmoisselle\" , bardzo trwałe ...., ale ostatnio kumpela zamówiła , tylko właśnie zapomniałam dokładnej nazwy , chodzi o Lancome \"miracle \" , czy coś takiego, Spodobały mi się bo wydawały się trwałe . Czy tak sie nazywają , bo nie mam teraz dostępu do katalogu. Teraz tez myslę żeby coś zamówić mojemu facetowi . ale które są ładne i trwałe przede wszystkim , ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki hrabio.... :-) Śliczne , ale czy trwałe , bo też chodzi o to.... :-) ? Męskie wymieniłeś aż trzy..... , hmmm, które teraz wybrac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×