Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julcia25

kto używa perfum Fm???

Polecane posty

czy Julcia 25 juz sie nie pokaże ? szkoda... tak bywa. Jakby co zapraszam na aukcje - wystawilam 8 różnych zapachów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtfk
Witam! Trafiłam na ten temat zupełnie przypadkowo :) Powiedzcie mi, proszę jak to w końcu jest trwałością zapachów FM, bo aż trudno uwierzyć, że utrzymują się na skórze przez 12 (?) godzin... Szukam jakiegoś męskiego zapachu. Które z nich są najtrwalsze i jak długo utrzymują się na skórze? Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam 52 :) boss - hugo boss :) sam uzywam , są baarrrrdzo trwałe :) proszę spytac osob , które kupiłu go odemnie na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia25
Kobietko25 czyli Anetko bardzo bardzo Cię przepraszam że nie byłam w galerii i że do tej pory nie odpisaywalam mam zapalenie oskrzeli nie byłam na uczelni nie miałam jak odpisać dziś wróciłam do domu wcześniejnie byłąm w stanie:/. Jeśli bedziesz się chciała ze mną jeszce umówić to super a jeśli nie może przyslesz mi do domku? Pozdrawiam i przepraszam raz jeszcze że czekałaś naprawde mi głupio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jtfk --> to prawda ze perfumy FM trzymają sie na skorze wlasnie tak dłuuuugo ... Producent podaje 12 godzin, a ja powiem szczerze nie liczyłam co do godziny...ale jesli poperfumuje sie rano przed pracą, to po 8 - 9 godzinach , moj meżczyzna nadal mowi ze ladnie pachnę :-) co do męskich zapachów FM - Hrabia ma rację, Boss - Hugo Bossa jest najbardziej popularny wsród panów. A zaraz potem szary Lacoste, oraz Allure Homme Sport Chanela. Panowie najczesciej wlasnie to wybieraja. Zapachy jak oryginały i bardzo trwałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia25, nie obraziłam się... w sumie to tak wlasnie pomyslalam ze cos sie stalo... A ja przy okazji zrobilam zakupy w Galerii . Życze Ci duzo zdrowka , oby choroba szybko minęła :-) A co do perfumek to mozemy sie umowic na inny dzien gdy juz wyzdrowiejesz. Wysyłka pocztą bedzie kosztowac 3 -4 zł więc nie wiem...jak wolisz :-) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia25
cieszę się że odpisałaś, wracam spowrotem do łóżka jak poczuję się lepiej to się umówimy w sumie chciałam powąchac wiecej próbek:). Pozdrawiam i dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia.W
Czy jest ktoś kto sprzedaje te perfumki w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aidaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a ja mam nr46. In Love Again - Yves Saint Laurent i sobie chwale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez używam
i najpierw byłam trochę nieufna w stosunku do nich, wydawało mi się, że to niemożliwe żeby tak długo pachniały, a jednak to fakt. Obecnie używam nr 24 Jungle Kenzo i jest na prawdę baaardzo trwały. W święta przed wyjściem do pracy na godzinę 14 psiknęłam sie tym zapachem 2 razy, a wieczorem po 8 godzinach kiedy mój mąż przyszedł po mnie do pracy, zapytał co się tak wyperfumowałam? a w ciągu dnia nie psikałam się już! mówi, że jak wchodze do domu to najpierw czuć mój zapach, a potem widać mnie. Moja koleżanka ma nr 33 Light Blue i ma taką samą pozytywną opinię na ich temat. Polecam wszystkim, bo nawet gdyby się nie zostało wierną perfumą FM to warto spróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka_krk
A czy jest ktoś kto sprzedaje te perfumy w Kraku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulka, ja sprzedaję te perfumy na Allegro wiec jesli interesuje Cię jakis konkretny zapach to moge wystawic aukcję, a potem dostałabyś je pocztą. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka_krk
Witam ponownie ;) Interesuje mnie Jadore Diora, a takze jakies 2 probki lzejszych zapachow (takich odpowiednich na lato). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :-) Oczywiście mogę wystawic na aukcji Jadore - w numeracji FM są to perfumy nr 10. Tak więc jesli jestes zainteresowana - nie ma sprawy. Jesli chodzi o inne, świeże zapachy na lato, to przychodzi mi na mysl kilka zapachów: Tommy Girl - Tommy\'ego Hilfigera DKNY Be Delicious Woman - Donny Karan L\'eau par Kenzo True Star - T. Hilfigera Mexx Woman - Mexx Light Blue - Dolce & Gabbana Pierwsze dwa zapachy są świeżo-owocowe, Kenzo to głównie wodne akordy, a pozostałe zapachy bazują na nutach cytrusowych. Light Blue wogóle nie jest słodki i taki trochę \"suchy\". O wszystkich zapachach mozna poczytac na stronce www.perfumy.fm i generalnie nie różnią sie od oryginałów. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka_krk
Tak, jestem zainteresowana :) a próbki proszę nr 99 i nr 77. Z góry dziękuję, pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wystawiłam aukcję z perfumami nr 10 czyli J\'adore:-) Jedną próbkę perfum daję gratis, ale w tym wypadku dam dwie :-) W sumie to nawet nie zapytałam czy jestes zarejestrowana na allegro...ale jakby co, to rejestracja trwa chwilę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka_krk
Juz kupilam ;) Dziekuję bardzo... przelew juz poszedl ;) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka24
Ulka chciałabyś może kupić tylko raz użyte 77:):)?? Ja dostałam ale niestety nie za bardzo mi pasuje:/. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka_krk
Nie mam pojecia jak one pachna :( zreszta na zime wystarczy mi j'adore. Tak wiec dziekuje ale nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula, w takim razie gdy tylko pieniążki wpłyną, idę na pocztę wyslać perfumy. Co za szybka transakcja, to mi sie podoba :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka_krk
No coz... szybka decyzja dobra decyzja :) a J'adore po prostu uwielbiam. Taki mały prezencik na poprawienie sobie nastroju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka_krk
Perfumki już mam, przeszły już próbę i... jestem w nich zakochana tak samo jak w orginale ;) Dziekuję bardzo i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja czekam na
Mexx Woman :) chyba do piątku wytrzymam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uasia
a mozecie mi polecic tych perfum jakis zapach podobny do Lacoste - Touch of pink, lub versace Crystal noir....a moze cos innego- lubie zapach słodkie (ale nie do przesady), czasem nawet lekko jak to mówią cukierkowe,podobają mi sie tez naomagic- chce by były one w miare młodzieżowe (mam 20latek)...z góry dziękuje i czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga uasiu :-) Jeśli jesteś fanką Lacoste - touch of pink - to w werji FM również występuje i są to perfumy wyjątkowo trwałe i intensywne. Bo szczerze mówiąc, są zapachy które trzymają się krócej - bo sa delikatniejsze z natury, i są takie ktore trzymają sie baaardzo długo (np ten Lacoste). Jesli chodzi o inne słodkie zapachy, to na 1 miejscu poleciłabym Very Valentino - jest wlasnie w typie Touch of pink ale ciut bardziej kwiatowy. Bardzo sexy i słodki :-) Z innych słodkawych ... Givenchy - Very Irresistible - cudna kompzycja na bazie kilku odmian róż (nie mylic z olejkiem różanym) ktora podoba sie chyba kazdej kobiecie. DKNY Be Delicious Woman - zapach kwiatowo-owocowy, cudnie slodki ale nie mdły dzieki dodatkowi jabłka, ogórka i grejpfruta. Ultraviolet - Paco Rabanne - w wersji FM, nie do odróżnienia od oryginału. Kompozycja kwiatowa z domieszką nutki orientalnej, ale generalnie zmysłowo słodkie. J\'adore Diora, równiez kompozycja kwiatowa, słodka, z czyms niepokojąco kuszącym w tle. Żaden z w.w. zapachów nie jest pudrowy ani duszący, bo rozumiem ze takie sa raczej niepożadane :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×