Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

od dziś zaczynamy o siebie dbać!!!!!!!!

Polecane posty

co do ciszy to ci powiem ze moze byla taka po byly wczoraj problemy z kafeteria... ehhh a ja wczoraj nic nie zrobilam z sobarano dzisiaj zreszta tez nie....kaaaaaccccccccccc plus brzuch mnie boli.mam nadzieje ze to cholerstwo zejdzie mi wraz z miesiaczka.najgorsze jest to(gadalam z sis ktora miala juz torbiel) ze ja to moge zobaczyc :/ hmmm no nie chcialabym.nie mam malej tej torbieli wiec moze to przypominac mi to co powiedziala moja siostra-tak jakby kawalek miesa heh super co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry... Haha a mowilam "teraz czas na mnie"---duuuuzo wody Ja dzisiaj czuje sie bardzo dobrze,wczorajszy basen mnie bardzo odprezyl,i jakos tak fizycznie czulam sie lepiej jak po silowni czy aerobiku.. Wieczorem obowiazkowo codzienna pielegnacja A tak na marginesie jestem juz zmeczona zima,znowu śniezyca...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaa a no mowilas...siedze w pracy od 9(z racji tego ze jest pt) i juz pol wody wypite a nawet na kacu zawsze mialam z tym problemy z piciem ale nie dosc ze kac to jestem poprawna pacjentka na kuracji wiec pije znacznie wiecej plynow...nawet tych procentowych hahaha. najpierw siedzialysmy same a pozniej doszedl do nas moj.masakra bylismyn w domu o pierwszej i jak tu sie wyspac...a moj cwaniaczek jeszcze spi bo wzial sobie dzisiaj wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna jestes... Ale ty jakbys wiedziala jak to sie skonczy pewnie tez bys wziela wolne...hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no basenik napewno odpreza tak fajnie sie wtedy czlowiek czuje tak zdrowo zmeczony w taki inny sposob zmeczony.ja wiem jak mam ze skakanka(teraz juz coraz rzadziej skacze niestety) wstaje rano to jestem zwloki ale sie zawezme skaxcze i jakos przez caly dzien mam wtedy tyle energii a jak sobie dluzej leze to caly dzien nie do zycia jestem...i wiem ze lepiej bedzie wstac z tego lozka ale czasem wogole takie cos nie wchodzi w rachube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety u mnie z wolnym nie jest tak latwo.taki sobie urlopik na telefon pfff no nie za barzdo chyba ze naprawde cos waznego.pracuje w sklepie z odzieza i tylko ja tu pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje w sklepie z tuszami do drukarek :) tez jestem tu sama ale na szczescie tylko do pon do pt :) a dziś to nudy jak nie wiem i dlatego chce do domu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety tez jeszcze w soboty no ale coz praca to praca.ogolnie nie jest zle.szef w miare ugodowy mlody facet.czasem irytuje ale nie zyje z nim na codzien wiec mam to gdzies.jak potrzebuje wolnego to spoko dzien 2 wczesniej i nie ma raczej problemu jesli mam powod.wiem wiem w kodeksie jest ze mam prawo do dnia wolnego-urlopu na telefon ale tez jest nie raz tak ze potrzebuje wolny dzien no i od urlopu mi to nie odchodzi ani mniej kasy za to nie dostane wiec nie jest ak zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też nie jest najgorzej tylko przydałaby się jakaś podwyżka :P no i to że cały dzień mam do kitu bo od 9 do 17 to ani do lekarza ani nic załatwić.....no ale nie ma na co narzekać :) kurde zjadłam cała tabliczkę czekolady z toffi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a macie jakieś godne polecenia odzywki do włosów? moim włosom brakuje troche blasku, zrobiły się jakieś sianowate.. pewnie od suszarki. mam odżywkę do włosów zniszczonych z avonu, ale oprócz tego że ułatwia rozczesywanie to nic szczególnego nie robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam długie włosy
Polecam Ci wyżej wspomnianą odżywkę Wax, a do częstszego stosowania polecam Jedwab do włosów Biosilk. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przeczytałam na poprzednich stronach co pisałyście o włosach. ja hardo się trzymam i już 24 dzień bez papierosa. niestety, mimo że nie jem przesadnie więcej to mam na plus 2 kg ;/ zwiększam minuty ćwiczeń w takim razie.. paznokietki ladnie pomalowane, maseczka teraz na buzi, herbatka oczyszczająca i obym już dzisiaj niczego nie zjadła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dlugo mnie nie bylo ale konczylam sesje a potem mialam wyjazd z narzeczonym do brukseli :) oh oh, ktos pytal o ten wyciag z aloesu ja go uzywam bo mam bardzo zniszczona i wysuszona skore, w dodtaku bardzo podrazniona, wiec wszystkie inne tluste kremy itd mnie szczypaly i powodowaly luszczenie sie skory. jak wiadomo aloes lagodzi wszystko. nic nie podraznia, nie uczula.. nawilza, ale przede wszystkim lagodzi i pomaga w odbudowie naskorka! pani, ktora mi go polecala mowila ze jej pomogl przy poparzeniu nawet II stopnia. ja go kupilam w takim sklapie medyczno-zielarskim...jak mieszkasz w warszawie to moge podac adres. a jest to dokladnie to : http://www.alg-sklep.pl/shop/?p=productsMore&iProduct=52 ja mam teraz manie smarowania ciala..cale cialo mam tak wysuszone ze 3razy dziennie smaruje sie aloesem, a jak sie wchlonie to ejszcze balsamem odzywiajacym dove albo antycellulitowym :) ale zimy mam juz wybitnie dosc. wczoraj w saomolocie pochlonelam cala paczke moich ulubionych czekoladek - maltisers. no trudno, bylo minelo, do konca tygodnia juz sobie nie pozwole na zadne wypadki tego typu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam dziewczynki.dziekuje ci bardzo ivaa za wiadomosc o tym wyciagu.hmmm ja teraz mam zima bardziej sucha skore niz na codzien wiec moze warto zainwestowac w takie cudenko.no niestety z warszawy nie jestem a z trojmiasta.niestaty ja ostatnio sie troszke znowu zaniedbalam.jedyna rzecza jaka robilam to olejek rycynowy :0 tragedia...wszystkiego winien jest ten wydluzony "czas przed" ale spokojnie spokojnie dzisiaj nareszcie przyszly ciezkie dni...modle sie tylko zeby to cholerstwo zlazlo mi z organizmu. dzisiaj postanawiam za to ze od wieczora znowu sie biore do dziela...nawet takie rozpieszczanie ukoi moje okresowe nerwy...ehhh i chore zatoki ktore zalatwilam sobie w weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!! Właśnie byłam w sklepie z herbatami i normalnie jestem w szoku!!!! Skąd oni biora te ceny???? Kurcze nie stać mnie żeby za 10 deko herbaty dać 21zł :/ a to jest cena jedna z tych niższych bo takie za 50 zł tez były....Ja rozumiem że to sa PRAWDZIWE herbaty bez żadnych dodatków i wogóle ale dajcie spokój....no więc byłam zmuszona kupić ta nowa Sage zielona z maliną, juz się woda gotuje i zobaczymy, co o niej myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robisz cos z zatokami? jakies inhalacje? albo chociaz ibuprom zatoki (mi jakos zawsze pomaga na zatoki) mam byc szczera co do aloesu? chyba jakas formula mleczka/kremu jest lepza na nawilzanie...ten aloes jest swietny na zniszczona skore, ale nie wiem czy tak swietnie nawilza na pewno regeneruje :) ja do wieczornych rytualow dokladam jeden odcinek seksu w wielkim miescie :) mam po nim taki humor ze spie jak dziecko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) macie jakieś sprawdzone kremy na celulit lub ujędrniające? zaczynam teraz ćwiczenia i chciałabym jeszcze jakiś krem żeby efekt był lepszy. Mam nadzieje że w te wakacjie będę ładnie wyglądać w stroju kąpielowym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z zatokami oczywiscie walcze.w niedziele(bo wiedzialam ze baedzie mnie cos chwytac po tym wspanialym niedzielnym spacerku z moim tarzaniu sie w sniegu itp) i wczoraj wypilam teraflu zatoki ale ibuprom musze kupic(tylko to moge brac w dzien jesli nie leze w lozku).niestety jak zachorowalam po raz pierwszy na zatoki chyba 3 lata temu tak do tej pory chwytaja mnie przy kazdym przeziebieniu. oj drogie masz te herbaty u siebie.u mnie w 2 sklepach(swiat herbaty i sklep kolonialny)sa tansze niecojakies 18 chyba no ale za 50 to nie widzialam. hmmm szczerze ci powiem ze czasem pomimo uzywania zelu peelingujacego z avonu(boski zapach taki zoltawy) to czasem na przedniej czesci lydek mam strasznie sucha prawie popekana skore(uroki zimy) a tym bardziej teraz bo jak mowie zle samopoczucie naprawde mnie zniechecilo i tylko podstawowy prysznic ostatnio bywal. wiesz a tak sie zastanawiam teraz jak piszesz ze on taki regenujacy to czy dobry np na rozstepy by byl hmmm ciekawe...moze bratowa by go wyprobowala jest teraz w ciazy wiec najlepszym testarem by byla hihi pewnie tylko na takie swieze by mogl pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz moja sis kupila mi do posladkow i na brzuch takie kawowe serum czy cos z aa i peeling...to serum niezle napinalo moja skore i chlodzilo.ponoc fajna jest tez seria lirene ta pomaranczowa...a no i moja sis uzywala takiego drozszego zelu antycel w bialej butelce z czerwonymi napisami byl drogi ale pamietam ze skuteczny...pamietaj ze tutaj wazna jest systematycznosc no i oczywiscie cwiczenia oraz duzo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się pić herbatę jedną zieloną, drugą czerwoną tylko mam problem z cellulitem:( kiedys przez 4 miesiące podczas kąpieli masowalam uda gąbką i cellulit zmniejszyl sie:(potem przestalam i do dzis nie mogę wrocic do systematycznym masazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooj....rozstepy....kolejna moja zmora bo za szybko uroslam.... jakies 3 lata temu mialam obsesje na ich punkcie.... doslownie obsesje...patrzylam w lustro i ryczalam... robilam wszystko wyprobowalam wszystkie drogie kremy kupilam kolagen w zelu (ten co kosztuje ponad 200zl i trzyma sie go w lodowce) okl;adalam sie tym kolagenem... dziewczyny rozstepow sie nie zlikwiduje. wlokna kolagenowe pekly i juz nie wroca do siebie. taka prawda....sa na to sposoby jak te mikrodermabrazje, i inne zabiegi, ale nigdy nie probowalam.... ja sie z moimi pogodzilam, nie widze ich juz prawie :) sprobuje z tym aloesem..dam znac pozniej jak to podzilalo :) a probowalas na lydki tego kremu garnier SOS? plasterek w kremie czy jakos tak..chyba czerwona butelka... albo z nawilzajacych jeszcze sa wszystkie ktore zawieraja mocznik, np oxedermil http://kobieta.gazeta.pl/poradnik-domowy/5,54821,7013948,Kosmetyki_apteczne_do_ciala.html?i=3 albo jest taki co ma 30% mocznika, na pekajace piety :) tej samej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do balsamow antycell...uzywalam rowniez miliona i moge sie podzielic doswiadczeniami... jednak najwazniejsze jest a) by wcierac dwa razy dziennie b) by wmasowywac, okreznymi, mocnymi ruchami (ja sobie wyobrazalam ze wlasnymi dlonmi rozwalkowuje ta tkanke tluszczowa :D jak na reklamie) koniecznie OD DOLU DO GORY, W STRONE SERCA c) dobra sa jeszcze robione pod prysznicem peelingi, albo masaze taka szorstka rekawica. no i naprzemienne prysznice cieply-zimny. ale przy dzisiejszej pogodzie zadna chyba nie jest taka masochistka. jak skora jest przygotowana po takim peelingu, krazenie poprawione szortska rekawica, to mozemy wmasowywac w siebie krem :) bo tak naprawde wiekszosc tych kremow to ma bardzo podobny sklad i podobne dzialnie...roznia sie raptem zapachem, lepkoscia, wydajnoscia, czasem wchlaniania....ot co. wieczorkiem moge podac szczegoly co do kremow. a teraz lece na angielski. buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie rozstepy pojawily sie niedawno tzn . chybva rozstepy. poprostu tak jakby pekla mi skora, i takie rozowe strozki na nogach, ktore potem zbladly i pozostaly takie jakby blizny. to rozstepy sa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak...najpierw sa rozowe, a potem bledna...a gdzie ci sie pojawily? uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby to określić..... najpierw tak z boku ud tzn. poniżej bioder. a teraz po wewnętrznej stronie ud....zauważyłam że wychodzą po kąpieli a gdy wmasuję balsam to są mniej widoczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh tez mam na wew stronie ud i troche na piersiach ale to tez wina rozrostu w czasie dorastania...chyba kazdy wie ze nie da sie ich zlikwidowac ale da sie je wybielic jak a sie swieze...ja tylko sobie pomyslalam czy kobiety w ciazy profilaktycznie moglyby uzywac tego wyciagu...czy cos by dal?moze by uchronilo od rozstepow.jak widze moje kolezanki ktore maja juz dziecko to az strach pomyslec.mam rozstepy bardzo waskie i plytkie w okresie dojrzewania wiec po ciazy pewnie mi tez wyjda bo mam predyspozycje...a jak widze jak one maja glebokie i szerokie to az mi sie ciazy odechciewa...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez by się cos przydało na te okrope rozstępy :/ planuje kupić szorstka szczotkę i jakiś żel czy krem.....i celulit tez sie pojawił masakraaa co to będzie jak urodze dziecko jak juz w wieku 23 lat mam takie ciało :/ co polecacie na TE niedoskonałości skóry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na celulit na pewno ruuuch i to duzo,woda i masowanie peelingi itp czyli duuuzo cierpliwosci i pracy nad udami ehhhh... ponoc skakanka fajnie na to gowno dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×