Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

od dziś zaczynamy o siebie dbać!!!!!!!!

Polecane posty

Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na ten topik mam nadzieję, że mogę się dołączyć:) Mam 23 lata i jestem mamą półtorarocznej córki, nie pracuję:/ mieszkam w Irlandii więc same pewnie wiecie jaką mam pogodę. Po ciąży strasznie się zaniedbałam już nie układam włosów codziennie i nie maluję się, paznokcie muszę mieć krótkie bo przy dziecku inaczej sie nia da. Za 8 miesięcy biorę ślub i wiem, że muszę teraz się wziąć za siebie żeby we wrześniu było widać jakieś efekty. Tak więc zaczęłam chodzić na basen, biorę Denoxinal (suplement oczyszczający organizm z toksyn) witaminy w tabletkach musujących. Do włosów używam odżywki z jedwabiem Gliss Kur. Balsamów używam tylko perfumowanych bo jeszcze nia znalazłam żadnego który zwalczałby cellulit, może polecacie któryś? No i chciałabym jeszcze trochę opalenizny złapać ale przez balsamy brązujące więc może też macie jakieś ulubione? Pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na ten topik mam nadzieję, że mogę się dołączyć:) Mam 23 lata i jestem mamą półtorarocznej córki, nie pracuję:/ mieszkam w Irlandii więc same pewnie wiecie jaką mam pogodę. Po ciąży strasznie się zaniedbałam już nie układam włosów codziennie i nie maluję się, paznokcie muszę mieć krótkie bo przy dziecku inaczej sie nia da. Za 8 miesięcy biorę ślub i wiem, że muszę teraz się wziąć za siebie żeby we wrześniu było widać jakieś efekty. Tak więc zaczęłam chodzić na basen, biorę Denoxinal (suplement oczyszczający organizm z toksyn) witaminy w tabletkach musujących. Do włosów używam odżywki z jedwabiem Gliss Kur. Balsamów używam tylko perfumowanych bo jeszcze nia znalazłam żadnego który zwalczałby cellulit, może polecacie któryś? No i chciałabym jeszcze trochę opalenizny złapać ale przez balsamy brązujące więc może też macie jakieś ulubione? Pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chętnie bym się dołączyła :) mam 23 lata, dbam o siebie, ale nie daję rady zadbać o wszytko, bo mam masę obowiązków... do tego mam ostatnio problemy ze snem, który jest tak ważny w moim wieku, macie na to jakieś sposoby? A wy ile sypiacie na dobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czasami mam problemy ze snem szczególnie wtedy jak czaka mnie jakieś ważne wydarzenie. Wtedy zawsze przed snem wietrzę pokój nawet jak jest zimno, temperatura do snu to między 16 a 20 stopni. Biorę kąpiel, a później piję albo melisę albo gorące mleko (kakao). Nie wiem czy Ci pomoże, mi czasami pomaga a czasami za cholerę nie mogę zasnąć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i czasami dobrze jest trochę zmęczyć organizm np. basen i się dotlenić na spacerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze gdzieś wcieło mój post :/ Pisałam do Ciebie "teraz czas na mnie" i został tylko nick..... U mnie z dbaniem jako tako, nie mam za bardzo kasy żeby kupić cos z kosmetyków a wszystko sie powoli kończy. Ale niedługo mam urodzinki wiec pewnie coś grosza wpadnie :P Stópki dziennie pumeksuje i smaruje balsamem i sa mięciutkie :) Ostatnio regulowałam brwi, macie jakiś sposób na ładny kształt i żeby byly w miare równe? No i zaczęłam stosowac olejek rycynowy na rzęsy - zobaczymy co z tego wyniknie :) Dziewczyneczki polećcie mi jakąs dobrą maseczke albo odzywke do włosów, mam farbowane długie i poniszczone, często uzywam prostownicy, dlatego po myciu jak nie zatsosuje odzywki to są nie za fajne :/ Ostatnio miałam NIVEA ale chciałabym cos może droższego ale skuteczniejszego, żeby włoski były miękkie, gładkie i lśniące.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do odzywki to ja polecam syoos czy jak to sie tam pisze te nowe co sa.ja mam pomaranczowa i jestem z niej zadowolona i to bardzo.fajne wlosy mam po niej.no i twierdze ze obowiazkowy jest jedwab.ja mam wtedy takie lsniace nie tak suche sianowate wlosy wlosy po nim.kiedys uzywalam firby bio silk a teraz nie pamietam ale cos tam silk jest. no jamajka widze ze kosmetycznie to nie jest zle u ciebie jesli chodzi o dbanie o siebie.a jak tam herbatki i jakis ruch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilan a moze na poczatek zeby pobudzic zoladek po chorobsku jakas zupke sobie ugotuj?tylko wiesz moze jakas taka bardziej pozywna czyli krupniczek albo kapusniaczek w formie oryginalnej jakiej sie podaje czyli ziemniaki obok na talerzu ze skwareczkami a nie w zupie?polecam pychotka.ciezkie nie jest ale pozywne i rozgrzewajace w ta wielka zime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatki narazie lipa :/ jakos nie umiem sie wybrac do sklepu....a ruch całkowita kapa :/ czasem zrobie kilka wykroków i tyle, nie mam weny i motywacji kurde no :/ kurde a te boczki są i nie maja zamiaru zniknąć, chyba jak się nie zapisze na siłke to nie zaczne nic ćwiczyc sama, ale znów z tym wstawaniem.... :/ jakbym jeszcze z kims chodziła to spoko bo tak samej to się nie chce....mieszka któras z Was w Katowicach? może ktos by był chetny żeby się dołączyc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no daleko a szkoda. no wiem wiem ale widzisz jakos mam mało zaparcia i wogóle.....prace koncze o 17 to już mi sie nic nie chce, chociaz w pracy mam lajt, także zmęczona fizycznie nie jestem.....zawsze mało czasu na wszystko, choć tylko pracuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--teraz czas na mnie----jasne ze sprubuje,ale problem w tym ze kompletnie jakos nie mam smakow,wszystko jem bo musze,ale brakuje mi moich zchcianek na "cos"...jak ide po zakupy to nie wiem co kupic i co ugotowac......ach moze mi to niedlugo przejdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam Was dziewczyny
chyba od poczatku tego tematu i bardzo mi sie podoba, podczytuje w chwilach wolnego do kawy :) Tylko jedno mnie dziwi i troche drazni - wypowiedzi milan. Sa chaotyczne i do tego pelne bledow ortograficznych, nie mowie o literowkach bo te w pospiechu i nie tylko moga sie kazdemu zdarzyc. Jak osoba reklamujaca sie ze tyle czyta moze robic takie bledy? Przeciez to niemozliwe, dzieci czytajace czytanki robia mniej. Byloby mi wstyd w takim wieku tak dbajac o swoj fizyczny wyglad tak sie wypowiadac. Jak widac wazne jest nie tylko cialo ale i umysl. A teraz na temat - ja staram sie cos tam robic regularnie :) Bardzo dbam o wlosy - po myciu zawsze odzywka, o tym nigdy nie zapomne, moge sie nie smarowac tydzien balsamem po prysznicu ale odzywka musi byc. Mam bardzo sucha skore wiec po kapieli wcieram oliwke hipp - prawie w ogole nie ma konserwantow, nie to co bambino i inne szumnie reklamowane. Pazurki mam obciete na krotko bo bardzo mi sie rozdwajaja i w sumie nic na nie nie dziala, przetestowalam juz wiele odzywek. Jak mi sie przypomni to zaparzam sobie skrzyp z pokrzywa - w smaku sredni ale dodaje torebke zielonej herbaty i jest ok - jak pilam regularnie to paznokcie byly lepsze i wlosy mocne i sprezyste ale teraz mi sie zapomina wiec tylko zostaly sprezyste blyszczace wlosy - czasami nawet obcy ludzie sie pytaja czy to moje bo dodatkowo mi sie same kreca. Mam w planie: peeling 2 razy w tygodniu i pamietac o balsamie 2 razy w tyg maseczke, na zmiane oczyszczajaca i nawilzajaca zrobic cos z paznokciami zaczac uzywac kremu pod oczy ktory kupilam a lezy bo zwykle mi sie tak spieszy ze smaruje cala twarz jednym kremem i to w sumie na razie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam Was dziewczyny
chyba od poczatku tego tematu i bardzo mi sie podoba, podczytuje w chwilach wolnego do kawy :) Tylko jedno mnie dziwi i troche drazni - wypowiedzi milan. Sa chaotyczne i do tego pelne bledow ortograficznych, nie mowie o literowkach bo te w pospiechu i nie tylko moga sie kazdemu zdarzyc. Jak osoba reklamujaca sie ze tyle czyta moze robic takie bledy? Przeciez to niemozliwe, dzieci czytajace czytanki robia mniej. Byloby mi wstyd w takim wieku tak dbajac o swoj fizyczny wyglad tak sie wypowiadac. Jak widac wazne jest nie tylko cialo ale i umysl. A teraz na temat - ja staram sie cos tam robic regularnie :) Bardzo dbam o wlosy - po myciu zawsze odzywka, o tym nigdy nie zapomne, moge sie nie smarowac tydzien balsamem po prysznicu ale odzywka musi byc. Mam bardzo sucha skore wiec po kapieli wcieram oliwke hipp - prawie w ogole nie ma konserwantow, nie to co bambino i inne szumnie reklamowane. Pazurki mam obciete na krotko bo bardzo mi sie rozdwajaja i w sumie nic na nie nie dziala, przetestowalam juz wiele odzywek. Jak mi sie przypomni to zaparzam sobie skrzyp z pokrzywa - w smaku sredni ale dodaje torebke zielonej herbaty i jest ok - jak pilam regularnie to paznokcie byly lepsze i wlosy mocne i sprezyste ale teraz mi sie zapomina wiec tylko zostaly sprezyste blyszczace wlosy - czasami nawet obcy ludzie sie pytaja czy to moje bo dodatkowo mi sie same kreca. Mam w planie: peeling 2 razy w tygodniu i pamietac o balsamie 2 razy w tyg maseczke, na zmiane oczyszczajaca i nawilzajaca zrobic cos z paznokciami zaczac uzywac kremu pod oczy ktory kupilam a lezy bo zwykle mi sie tak spieszy ze smaruje cala twarz jednym kremem i to w sumie na razie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam Was dziewczyny
nie wiem czemu 2 razy sie wyslalo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dramat... ta zima mnie zabija...mrozy po -20 stopni, samochod mi zamarzl, komunikacja miejska dobija (mieszkam w stolicy gdzie doslownie wszedzie mam daleko) sesje juz koncze, ale na zmiane tylko marzne i sie ucze...... wczopraj wrocilam do domu, padlam na lozko i zasnelam rano sie budze..buzia spuchnieta, pory rozszerzone, juz czekam az mi jakies syfki wyskocza :/ ehhh nie mam sily o siebie dbac, robie niezbedne minimalne minimum ale widac nawet czasem i tego nie jestem w stanie wykonac. aaaaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!! Brrrr ale zimnoooo, podobno do końca lutego ma tak być łaaaa!!!!! "Teraz czas na mnie" naprawde fajna jest ta odzywka Syoss??? Bo Ci powiem że miałam szampon do włosów z rozdwajającymi końcówkami z jakims tam olejkiem (czarno-żółty) i kurcze lipka :/ Tak go reklamują a ja miałam takie szorstkie włosy po nim :/ nie wiem może odzywka jest faktycznie o niebo lepsza....kurde wczoraj wieczorem myłam włosy wysuszyłam elegancko i co dzisiaj wstaje robie kucyk i kurde jakby były tłuste :/ wogóle mam takie przyklapnięte do głowy, długie a chodze tylko w kucyku.....musze coż z nimi zrobić..... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowe i trzymam kciki za wszystkie stare dbalskie .wiem ze ta zima doluje bo sama widze po sobie ze tylko peeling(ale ten delikatny w postaci zelu) balsam smarowanie stop i to wszystko.dzisiaj znoe sie obudzilam w nocy i spac nie moglam nie wiem czemu.tragedia:( i jak zobaczylam co sie dzieje za oknek to sie przerazilam.nie dosc ze jak wstalam to myslalam ze mi czaszka peknie(doslownie) i ucisk na zatokach(od 3 lat moja zmora przy kazdym przeziebieniu) to jeszcze odsniezanie mnie czekalo nie dosc ze na podworku przed domem to jeszcze przed praca.ehhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamajka powiem ci ze ja naprawde z odzywki jestem zadowolona(ale pamietaj ze co wlos to inaczej).pracowalam kiedys (a raczej dorabialam sobie po szkole)u pewnej bardzo dobrej fryzjerki.i ona mowila ze wlosy wlasnie powinny byc szorstkie po umyciu,powinno sie je tak dlugo plukac az beda skrzypiec bo od nawilzenia to jest odzywka ktora niezlaeznie od wlosow powinna byc uzyta.jaka?przede wszystkim dobra,to ona jest wazniejsza niz szampon.a po 2 odpowiednio dostosowana do naszych wlosow.jesli mamy suche warto zainwestowac w drozsze maski.kiedys wlasnie ona uzywala w salonie matrixa takiej fioletowej-super.no i polecam welle ale ta ktora jest sprzedawana tylko w salonach fryzjerskich(jest masa rodzai np do farbowanych suchych itp)a jak przetluszczajace sie to np w spreyu.a co do tego przetluszczania sie to zima wlosy maja wlasnie wieksza predyspozycje do tego.wiesz kaptury czapki klimatyzacja grzanie daje w kosc no i dodatkowo mozesz miec za ciezka odzywke na twoje wlosy ktore je obciaza a nie nawilza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zainwestuje w odżywke taka profesjonalną poszukam czegos na allegro, nie ma bata trzeba coś z tymi włosami zrobić bo naprawdę mi ich szkoda.....i fryzjer tez obowiązkowo musi być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wiesz ja tak sobie mysle ze fajnie pojsc choc raz do takiego lepszego fryzjera(ale tylko wtedy jesli masz pewnosc ze jest dobry)i w miedzy czasie kiedy bedzie sie toba zajmowal podpytac o to jakie masz wlosy i jak je pielegnowac.popytac o ewentualna game kolorow jakie bys mogla do siebie dopasowac ze wrazie czego gdy na pozniejsze wizyty nie bedzie sie mialo gotowki to bedziesz wiedziala jak je pielegnowac czy jak je farbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Pytacie dziewczyny o odzywki do wlosow? Ja,profilaktycznie raz w tygodniu,nakladam odzywke WAX,a na co dzien,po umyciu,wlos w płynie,i wlosy mam blyszczace,gladkie,i lśniące Tym "zestawem" pielęgnuje od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Jednak trzeba wziasc pod uwage ze kazda z nas ma inne wloski i musimy same sobie indiwidualnie dobroc odpowiednie odzywki... Mam nadzieje ze nie zrobilam zadnych "BLEDOW ORTOGRAFICZNYCH ,I NIE PISALAM CHAOTYCZNIE" hah Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez duzo naczytalam sie i nasluchalam o tej odzywce wax.naprawde jest ona taka dobra?ile kosztuje? z tego co wiem to kiedys zostala wprowadzona na rynek dla ludzi po chemioterapii ze niby po niej szybcie wlosy odrastaja...hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TERAZ CZAS NA MNIE----jest bardzo dobra! To prawda,zostala wprowdzona dla ludzi leczacych sie chemioterapia,i nawet byla na odzywce notka,ale ta maska zrobila duzo furrore, wsrod wielu kobiet zdrowych,i notke wycofano . Ja zaczelam kuracje ponad rok temu,wlosy mi wypadaly i ogolnie oslabily mi sie bardzo,po waxie,zaczely mi odrastac,i nie wypadaja do dzis! Wlosy sa piekne,mocne i blyszczace Odzywka jest w dwoch rodzajach,dla wlosow jasnych i ciemnych,i najlepsza jest ta angielska,a nie nasza,(podobno to jest podrobka i nie dziala tak jak powinna) musisz powiedziec w aptece ze chcesz ta orginalna Ja place za tubke okolo 20 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze powiem Wam dziewczyny że miałam kiedys ta WAX i nie zauwazyłam jakiejś znacznej zmiany moich włosów po niej :/ nie wiem w sumie dawno to było, a jak jej używacie raz w tygodniu? i ciepłym ręcznikiem sie owija włosy nie? bo ona działa pod wpływem ciepła. Hmm....chyba że ja znów kupie i zobacze, w sumie cena nie jest duża a pudełko jest spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka28
Nilan>>> możesz wkleić linka, która z tych odżywek jest oryginalna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisalam,kazda z nas ma inne wloski, choc pierwszy raz spotykam sie z taka opina,dziwne.. Ja nakladam ,owijam folia,cieplym recznikiem,i trzymam tak z pol godz,i czasami jak mi sie chce to podgrzewam co jakis czas suszarka... To tyle Acha ja teraz stosuje raz w tygodniu,a kiedys jak zrobilam sobie "kuracje" to 2 razy w tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×