Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

od dziś zaczynamy o siebie dbać!!!!!!!!

Polecane posty

mmmm rowerek...super :) też by mi sie taki przydał, ale nie mam miejsca gdzie by go postawić :/ Sczupaczku to nie jest głupie że chcesz sie podobać, chyba każda z nas ma takie pragnienie po za tym wtedy jakos czujemy się bardziej dowartościowane i pewne siebie prawda? :) więc nie ma sie czego wstydzić tylko trzymac za Twoje starania kciuki ;) Ide sie napić gorącej czekolady o smaku pistacjowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pierwszy dzien kuracji z olejkiem rycynowym juz za mna.wiekszych problemow z nalozeniem czy za duza iloscia nie mialam.zobaczymy po ilu beda jakies widoczne rezultaty.dzis przyznam szczerze ze juz dla mnie zaczal sie weekend...zero gibania skakanki czy balsamu.i wiem ze wieczorem ze tez balsamu nie bedzie.przyjezdza do nas znajomy i wiem ze predko spotkanie sie nie zakonczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie......ja nadal rozlozona,chodze jak poltora nieszczescia,biore witaminki,ale jakos wiekszej poprawy nie ma,w ostatecznosci wybiore sie dzisiaj do lekarza............ Szczupaczek----super ze "dzialasz" i dbasz...............ale mam jedno pytanie? nie chce wyjsc na wredna zołze,ale piszesz ze masz "diete"?????? nie wiem jak wy dziewczyny do tego podchodzicie,ale ja uwazam ze glodzenie sie,to zadna dieta.........jesli piszesz ze boli cie brzuch,ok jeden dzien mozna wytrzymac,ale jesli to juz trwa pare dni powinnas pojsc do lekarza,to nie jest dobre co robisz..........jesli na prawde chcesz schudnac,to po pierwsze TRZEBA JESC-----------zmniejsz sobie porcje,jedz pare razy w ciagu dnia ale bardzo malutko.....no i zapomnij o schaboszczaku!!!!!!!!!! napisze ci jak u mnie wyglada np jadlospis --sniadanie----omlet z 2 jajek z szynka,pieke go bez tluszczu,przekladam na polowe i w srodek daje np plaster sera zoltego,do tego 2 kromki wasa Do obiadu to jest do okolo 14 ,zjem 2 jablka,wypije kawe,czerwona herbate --obiad--kotlet z piersi kurczaka,smarze bez panierki,ziemniaczki z piekarnika,brokuly,i zielona salata-----to je moja familia a ja sam kotlet z brokulami........ -----zazwyczaj kolacji nie jadam ale jak juz jestem glodna robie sobie np owsianke----gotuje mleko dodaje platki gorskie,siemie lniane,otreby,czasami zetre jablko sobie do srodka z cynamonem........... W MIEDZY CZASIE PIJE DUUUUZO HERBATY ZIELONEJ I CZERWONEJ.... dzisiaj np na sniadanie zjadlam serek wiejski z rzodkiewka,pomodorem,i do tego 2 kromki wasa,a na obiad planuje rodzince pierogi,a ja ugotuje sobie kuskus z warzywami........ Musisz tez wiedziec ze twoja "dieta" zniszczy wszystko nad czym teraz pracujesz.......cera,wlosy,paznokcie........... Mam nadzieje ze nie wyjde tu na jakos madralinska,ale uwazam ze powinnas z tym bolem pojsc do lekarza,i jesli na prawde chcesz schudnac,rob to madrze...............przede wszystkim chodzi tu o twoje zdrowie.................pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...........dodam jeszcze ze ja sie nie odchudzam,staram sie tylko zdrowo odrzywiac,.............sa dni ze zjem i czekolade i np karczek,ale robie to bardzo rzadko,no i w niedziele np tez jak mam ochote to zjem kawalek ciasta..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---teraz czas na mnie ------ sluchaj ja czasami odkad stosuje ten olejek mam takie momenty ze trace jakby ostrosc widzenia,......nie wiem moze to zalezy od ilosci .......staram sie nakladac dobrze ale czasami tak mi sie wlasnie robi......zdazylo mi sie to moze ze dwa razy ale denerwowalo mnie ,bo ja olejek nakladam wieczorem,przed pojsciem spac zawsze czytam,a wtedy zapomnij o czytaniu.............ale moze ja jestem jakis ewenement............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowo odzywiac sie to tak naprawde jesc wszystko tyle ze z umiarem.do tego doda sie jakis "wspomagacz"(tabletki herbate) no i oczywiscie cwiczenia albo jakis inny ruch sport a da sie wtedy schudnac...dzisiaj u mnie na obiad spagethi i nie bede osobno sobie jakies warzywka gotowac tylko zjem to co moj tyle ze mniejsza porcje niz zwykle.przede wszystkim wiem juz jak to u mnie dziala NIC NA SILE.dzisiaj nie dalam rady pocwiczyc ok nic sie nie stalo.mam ochote na spagethi to je zjem ale malo zeby nagle nie przyszlo zalamanie i z powodu irytacji bo sobie wszystko odmawiam rzuce sie na zarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy bede miala sztywne zasady i w jednej nie dotrzymam obietnicy to z odchudzania bedzie jedna wielka dupa.nie bedzie juz zapalu. hmm nilan a to nie wygodniej najpierw poczytac a pozniej posmarowac sobie rzesidla? ja wczoraj chwile przed snam je posmarowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu sie niestety nie zgodze.....jesc wszystko to nie jesc zdrowo...............jesc zdrowo----zero chemii,konserwantow,smazonego,przetworzonego,bez soli,itditditd..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJJJJjasbe ze tak.wiadomo ze czasem przyda sie organizmowi cos tlustego czy slonego tyle ze wszystko w granicach normy.u ludzi w naszym spoleczenstwie najwiekszym problemem nie jest co edza ale w jakich ilosciach i ze nie ma w ich jadlospisie warzyw i owocow a same smazone tluste zarcia.ale tak naprawde to i one sa potrzebne naszemu organizmowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do konserwntow i chemi no wybacz bedziesz jadla tylko wtedy jesli wszystko bedziesz kupowala z eko farm itp albo wszystko u siebie bedziesz hodowac(warzywa owce o miesie juz wogole nie wspominajac) bo teraz juz WSZYSTKO ma dodatek chemi...nawet te piekne jabluszka ktore kupujesz jakies nawozy itp sa uzywane a coraz rzadziej sa to naturalne wspomagacze.ja mam na ogrodzie porzeczki jablka gruszki moje okolo 50 60 letnie drzewko z jablkami nie podsypane zadnym sztucznym nawozem nie ma tak ladnych wizualnie jablek jak szara reneta ze sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym twierdze ze sztywne odmawianie sobie wszystkiego na dobre nie wychodzi bo wlasnie tak jak wczesniej pisalam tak jak ja mam tak ma wieleeeeee kobiet raz zlamia na czyms swoje postanowienie to zrywaja z calej diety bo niby sie nie oplaca a po 2.hmmm co cale zycie na diecie?jesli nagle urwiesz wszelkie tluste smazone potrawy schudniesz duzo ale co z tego skoro zeby utrzymac te wage to jzu trzeba by bylo do konca sie tak odzywaic.te produkty sa kaloryczne i kiedy na nowo sie je wszczepi w jadlospis to pokaza swoje mozliwosci tworzenia boczkow i wypchania pupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..........niestety mamy inne pojecia na ten temat,i nie bede sie wiecej wypowiadac.........z reszta to nie temat kafffffeee..... A ja wlasnie jem mandarynke ze SKLEPU................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mamy mamy ale coz zawsze ile ludzi tyle zdan wiec spoko:) ja i tak zdania nie zmienie jak czasem bede miala na cos bardziej kalorycznego to napewno sobie nie odmowie a jedynie zjem mala porcje. ja wcinam wlasnie jeblko i niestety tez ze sklepu bo moje renetki sie skonczyly ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo jak nilan uwielbiam słodycze, tylko że u mnie jest tak że jak np w poniedziałek na cos sie skusze to już wpadam w "trans" i w kazdy dzien musze cos słodkiego kupić bo normalnie mnie zżera hehe, na szczescie jakos ten tydzien przezyłam bez takich akcji ;) Ja natomiast po kawie rozpuszczalnej mam gorszą cere, wyskakuja mi pryszcze, dlatego pije INKE :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jestem takiego samego zdania jak "teraz czas na mnie" że można jeść wszystko byle z umiarem, wiadomo że niektóe potrawy sa tłustsze czy bardziej słodkie co szkodzi naszemu zdrowiu oraz urodzie, dlatego powinno sie je jesc od czasu do czasu. Kurcze same powiedzcie przeciez jedzienie to sama przyjemnosc.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj co tu tak pusto jest chyba wszystkie zajete sa az tak dbaniem o siebie :Pja niestety dzisiaj laba...a raczej lekki kacyk wiec mam wymowke :P wczoraj bylam u ginekologa.przerazilam sie i to porzadnie mam 2 torbiele.tzn teraz juz 1 bo 2 na miejscu wypalone bylo.to co zostalo to na jajniku jest wiec musze jakies tam tabletki brac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bawertellka
Dziewczyny zobaczcie sobie ten produkt... http://bodytemple.pl/index.php?p404,plastry-oczyszczajace-organizm-z-toksyn-detox-10sztuk Super sprawa.. problemy z cera, brakiem energii, znikaja.. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyanie śniadaniowe
właśnie piję tak polecana rzez Was PU-ERH :) Nawet jest ok w smaku. Pijałam gorsze, np. YERBA matte jest dla mnei nei do wypicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj!!!!!!!!!! ale pusciutko......... Witajcie dziewczyny,ja juz po "chorobie" ,od dzisiaj wracam do cwiczen i w ogole do zycia,bo bylam do niczego ostatnio................ja juz w pracy,a wieczorkiem dzialam.............a jak u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh straszne pustki tu przez weekend byly.jak nigdy.weekend nie byl zbytnio udany jak dla mnie jesli chodzi o dbanie o siebie.jedyne w czym spelnilam obowiazki to olejek rycynowy.a wczoraj to nawet 2 razy w dzien sobie pomalowalam rzeski bo mialam leniwca lozkowego a moj sobie gral na kompie.dzisiaj cw brak.ten jajnik na ktorym mam torbiel troche mnie pobolewa a poza tym tesciowka byla u nas na noc bo miala wczoraj zabieg.wieczorkiem napewno nic nie bedzie bo prace dzisiaj pozniej koncze a pozniej zakupy jakies wieksze trzeba zaliczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez po silowni chce jechac na jakies zakupy.......wspolczuje ci,ze tez nam kobitkom zawsze cos sie musi przydazyc,ja tez kiedys mialam torbiel,i na szczescie sama jakos zniknela dzieki pomocy tab...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jakie masz podejscie do tabletek anty,ale odkad zaczelam brac lata temu,tak tak tak bo biore juz bardzo dlugo,to zniknely moje jakiekolwiek przypadlosci kobiece...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja biore wlasnie tabsy i to jest dziwne ze dostalam torbieli skoro dzieki nim mam hormony na jakims tam poziomie.ale w tym momencie lekarz mnie spytal o ilosc spozywanych plynow a ja no coz jakos najszybciej to zapominam o pragnieniu...moja obecna kuracja na torbiele to zapisane tabletki (jakies na o)przez 8 dni pozniej je odstawiam pojawia mi sie miesiaczka i po niej mam sie do niego zglosic czy tarbiel z jajnika zeszla i oczywiscie zwiekszyc ilosc spozywanych plynow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no widzisz,niestety to jest wazne,mnie tem za kazdym razem przypomina o plynach Ja jak mialam torbiel,zaczelam wlasnie brac anty,i wrocilam do nich po latach,nie planuje juz dzieci wiec nie musze robic zadnych przerw,i nie mam zadnych problemow.........wiem ze dziewczyny roznie reaguja na tabsy,ale ja jakos dzieki bogu nie mialam zadnych skotkow ubocznych......moja siostra np po kazdych jakie ma strasznie tyje,nawet jak probowala plastry na sama reakcja,tak wiec ja sie ciesze ze je dobrze toleruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jakis tam wiekszych skutkow ubocznych nie mam.jedynie przy moich pierwszych przytylam jakies wczesniej wspomiane 6kg,zmienilam tabsy waga nie drgnela ani zadnych zmian na gorsze nie mam wiec spoko.tylko jakos pic mi sie szybko odechciewa.moze mi sie chciec pic mocno zjem jablko i pragnienie ugaszone...silne pragnienie to juz wtedy nie pije a jak widac blad robilam :( i teraz niepotrzebnie tylko sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzeba go podniesc :D:D:D:D:D:D Bożeee ale dzisiaj zmarzłam na przystanku!!!! Autobus nie przyjechał i czekałam pół godziny na następny TRAGEDIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zimnic jest straszna...juz od pt tak tragefdia,ale ma byc cieplej.w sobote przez ta pogode nie poszlismy na bilard bo az sie odechcialo wychylac nosa zza drzwii chyba przez to stracilam swoj zapal cwiczeniowo-dbalski...ale nie nie poddaje sie dzisiaj wieczorem same kosmetyvczne przyjemnosci sobie sprawie.a jak wogole jamajka u ciebie z dbaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiscie szkoda.....ale ja od wczoraj wrocilam do "zycia"..........mowie wam masakra ze mna byla ostatnio,niby mroz jest dobry,ale nie dla mnie..............ja wczoraj wieczorkiem aerobik,a dzisiaj silownia z moim M............... Ja dziewczyny caly czas jestem tutaj i czeeeekam az ktos cos napisze!!!!!!!!!!!! no chyba nie wszystkie przestaly dbac o siebie.........ja wczoraj kupilam sobie peeling,bo mi sie skonczyl,i dla odmiany wzielam sobie gruboziarnisty,katastrofa,jakbym sie pumeksem nacierala,a twarz jest do dzisiaj czerwona,po pracy lece po inny,ale juz wezme sobie ten co zawsze z Dermiki drobnoziarnisty...........po chorobie mam jeszcze lekkie klopoty z zaladkiem,tzn nie mam jako takiego apetytu,na nic ochoty,jem jak maszyna ,to co mam ................a co u was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×