Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

od dziś zaczynamy o siebie dbać!!!!!!!!

Polecane posty

jamajka ja nie chce byc idealna ale chce wiedziec ze dla niego jestem lepsza nz wypacykowana na szpileczkach wpol rozebrana typiara z ulicy czy jakas tania gwiazdeczka z telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga, mam nadzieje ze nie oceniasz tak nisko swojego faceta, zeby uwazal ze wypackowana lalunia na szpileczkach na kazdej ulicy i w kazdym zaulku jest lepsza od Ciebie??? no blagam Cie! szanuj siebie i swojego faceta! moj ostatnio wymienial sie mailowo z kolegami zdjeciami Joanny Krupy (jasne, ze nie wygladam jak ona) ale wiem tez, jakie ma o niej zdanie, bo poznal ja osobiscie kiedy mieszkal w stanach. tania dupa co sie pcha kazdemu do lozka, w dodtaku kompletnie pusciutka. ale to wrecz bez dna! powiedzial mu ze go kusilo, by miec ja w lozku na jedna noc (wtedy jeszcze nie bylismy razem) ale jak tylko ona sie odezwala to go odrzucalo na kilometr. a co do tego, ze chcesz czuc caly czas, ze mu sie podobasz..porozmawiaj z nim na spokojnie :) ze brakuje Ci pewnych rzeczy, ze nie czujesz sie atrakcyjna itd... jak ma w glowce poukladane to slowami do niego dojdziesz :) to tez czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ja też mysle że szczera rozmowa powinna pomóc i powinnaś bardziej uwierzyć w siebie i w niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiadomo ze taka tania dupe nie woli bardziej niz mnie to jest przenosnia. po prostu dla mnie to ja juz tylko dlatego ze mnie kocha i ze jestem obok :( a co do rozmowy byla i to niejedna.on twierdzi ze w swoim zachowaniu nic nie zmienil wiec najwidoczniej przyczyna lezzy we mnie ze to ja sama sobie sie nie podobam ale to jest chuj a nie prawda a przynajmniej do niedawna prawda nie bylo bo zawsze twierdzialm ze mimo wszystko mimo wad niedoskonalosci jestem atrakcyjna mloda kobieta ale ostatni jest inaczej...a jestem taka jaka bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mimo wszystko mimo wad niedoskonalosci jestem atrakcyjna mloda kobieta ale ostatni jest inaczej...a jestem taka jaka bylam" to chyba nwjazniejsze co napisalas... nie chce sie bawic w psychoanalize, ale naprawde powinnas spojrzec na siebie przychylniejszym okiem w takim razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh nie wiem co sie dzieje.plakac i sie tylko chce jak o tym mysle zreszta tak jak i wczoraj wieczorem.dzisiaj moj dzwonil jak mial przerwe w pracy to jakos nawet nie bylam w stanie z nim gadac bo bym sie poryczala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz czas na mnie ---glowa do gory jestem napewno wartosciowa i meeega kobitka... A ja zostalam sama do niedzieli,siedze w necie szukam fajnych przepisow dla siebie samej,wchodze na pewien topik a tam ty "teraz czas na mnie",podalas fajny przepis na karkowke,zrobie jak familia przyjedzie>>>>dalej tam siedze i czytam ,fajne przepisy dziewczyny dawaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z pieczarkami,i w piekarniku,zrobie na pewno na kolacje w niedziele jak przyjada,ja lubie zdrowo sie odzywiac,najlepiej beztluszczowo,ale powiem ci ze uwielbiam karkowke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dużo tego nakładasz? i na mokre włosy czy na suche? bo ja chce dzisiaj wysuszyc i wyprostować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm czy duzo?to zalezy od wlosa ja pomimo ze mam malo wlosow i pojedynczy wlos jest cienki(blondynka) to musze sporo nakladac taka spora krople bo mam bardzo suche.a co do prostowania....to wybitnie sie do tego nadaje.nakladam na "wytarte" "odcisniete" recznikiem wlosy przeczesze susze prostuje...super sa naprawde duzo blasku maja wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki.no wczorajszy wieczor niezbyt udany.zaczela sie rozmowa na TEN temat i niepotrzebnie bo klotnia z tego wyszla...ehh wkoncu ucielam rozmowe bo by bylo tylko gorzej jakos sie trzymam i probuje o tym nie myslec, niby jak juz szlismy spac to bylo w miare ok ale tak naprawde okaze sie po pracy. przed klotnia bylismy po dlugim czasie w macu..ozsz cholera dluga abstynencja obudzila u mnie potwora i pofolgowalam sobie tam troszke a najgorsze w tym wszystkim bylo to ze przez mojeciezkie dni nie moglam tego spalic:P (no i poza tym pewnie wtedy by do tej rozmowy nie doszlo bo bylyby ciekawsze zajecia :P) ale dzisiaj pokute odprawilam 40 min na skakance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć "teraz czas na mnie" :) Za mną od rana łazi Mc Donald :/ a mam go niedaleko więc mogłabym wyskoczyć, ale nie chce kurde potem mam wyrzuty sumienia.....ale mnie bierze żeby coś zjeść a nie wiem co nie chce żadnych słodyczy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze 40 minut???? no to respect, bo ja po kilku minutach dostaje zadyszki :P kurde i mam małe mieszkanie i nie mam gdzie skakac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni raz tam bylam prawie rok temu.raz na jakis czas nie zaszkodzi.moj mial taka ochote ze nie bylo szans z nim wygrac ja w sumie lekka tez :P a z ta skakanka to spokojnie.byly przerwy.5x ok.1 min moze 2min.po prostu sie zawzielam dzisiaj i tyle poskakalam i rzadko mi sie skakanka o nogi zachaczala wiec jak dobrze szlo to po co przerywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no dokładnie jak szło to szkoda by było przerwać ;) tylko Ci to na dobre wyszło :) A ja jestem uratowana bo zapomniałam o waflach ryżowych które wczoraj kupiłam także do obiadu wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co powiem Ci e nie widze różnicy :/ wogóle ten jedwab jakiś taki był rzadki, kiedyś miałam z CHI i był dość gęsty. Fakt ładnie pachną mi włosy ale to tyle nie wiem może ja tego nie widze :/ umyłam, dałam ten jedwab, wysuszyłam i dalej były takie szorstkie, może to dlatego że mam koncówki rozdwojone....A dzisiaj wyprostowałam rano i spoko jest, ale będe go uzywac możliwe że za jakis czas zobacze poprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinuje z prezentem na walentynki dla narzeczonego... przegladam nasze zdjecia... i tak patrze...jezu jak dobrze, ze schudlam te 5kg juz... jeszcze 3kg i bedzie good... tak tylko chcialam sie tym podzielic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny farbujecie włosy? Doradźcie mi która farba lepsza, bo planuje przefarbować włosy z ciemnego brązu (Safira "drzewo hebanowe") na ciemny z odcieniem fioletu i podobaja mi się dwa odcienie jeden jest z Loreala Casting Creme a drugi Garnier 100 % Color..... Nie miałam jeszcze przyjemności używac tych farb więc prosiłabym o porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivaaa gratulacje :) a co robisz że tyle schudłas? mi by sie przydało jakies 3 kilo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×