Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

od dziś zaczynamy o siebie dbać!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Taka ja/ja/ja
Witam :) ja pije, i wlasnie hmmm jak pilam kiedys w wakacje to mi smak w ogole nie przeszkadzal. A teraz troche tak, chyba sie odzwyczailam. Ale znalazlam sposob - w jednym kubku wkladam po 1 torebce skrzypu, pokrzywy i teraz jeszcze dorzucam torebke zielonej ale nie zwyklej tylko o aromacie opuncji - i jak dla mnie smak jest dobry :) W wakacje widzialam efekt po 2 miesiacach, pilam 2 dziennie. Teraz pije z chyba 2 tygodnie lub cos kolo tego jedna dziennie bo wiecej mi sie nie chce i jeszcze efektu nie widze, tzn taki minimalny :D Bo wtedy widzialam ze sa gesciejsze i dosc szybko mi urosly - akurat zapuszczalam na pewna uroczystosc. Pije firmy herbapol, wtedy tez takie pilam, obie kupuje w aptece. Aha - na pokrzywie pisze ze na jedna szklanke trzeba wlozyc 2 torebki ale ja daje po jednej i jest ok. I na skrzypie pisze o tych wit B. Musze powiedziec ze ja zapomnialam o suplementacji i wczoraj zrobil mi sie zajad w kaciku ust wiec od wczoraj lykam complex wit B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świateczna masakra
Ja od dzis zaczynam: -brać prysznic 2 razy dziennie -uzywać balasmu codziennie -uzywać serum wyszczuplajacego i antycellulitowego codziennie -myć zeby 2 razy dziennie -nie dotykać twarzy rękoma -nie wyciskać pryszczy -regularnie się depilowac -zrobić porządek z paznokciami -uzywac maseczek na włosy -pic herbate ziołową, zieloną, łykac capivit i cynk codziennie -pić duzo wody -zdrowo się odzywiać -wiecej sie ruszać -regulować brwi regularnie Na razie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy Cię "masakro" i trzymamy kciuki żeby plany weszły w nawyk ;) Pisz o efektach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh no i zakupilam sobie herbate pokrzywowa i ze skrzypu i no coz...hmmm?ochyda :o probowalam zabic ten smak sokiem z cytryny ale nic to nie dalo tak tez byla bleeee....nie wiem moze sprobuje wieczorem wypic jako 2 oddzielne moze wtedy nie bedzie tak zle albo moze jedna mi po prostu zasmakuje i sama jedna mi cos pomoze ???no nie wiem sprobuje :) tak poza tym to ostatnio meczylo mnie juz to golenie sie w miejscach intymnych wiec zakupilam sobie krem do depilacji...otwieram wacham mmmm ale ladny zapaszek cala sie tam wysmarowalam stoje w nieco smieszno-zenujacej pozycji i co nagle czuje? swad palonych wlosow pomieszanych z zapachem jakiegos starego (teraz te zapachy nie sa az tak intensywne) plynu do ondulacji. wn iosek? nigdy wiecej. wiecej pieprzenia sie z tym niz to warte robilam przedwczoraj wieczorem i dzis juz odrastaja czyli jak po zwyklym goleniu a przynajmniej golenie sie jest wygodniejsze :) wracam do maszynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak mydełko i maszynka, ewentualnie jakis delikatny krem czy pianka do depilacji :) Na mnie wogóle te wszystkie kremy Veet, Tanita itp nie działają obojętnie co gole. Moja siostra była w zeszłe wakacje przed wyjazdem do Egiptu na depilacji brazylijskiej, mówiła że bolało jak skurczybyk ale efekt cudny....no cóż ja bym nie miała tyle odwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hj laski ...dawno mnie nie bylo tutaj....musz sie pochwalic ze ciągle samruje sie balsamame z Garniera - ten zólty jest swietny, moaj skóra jest głądka i napieta łykam skrzypoite i moje paznokcie sa jak nowe...tylko włsy jakos słabo rosna, ale mze jeszcze trzeba poczekac na efekty dłuzej 2 razy w tygodniu jajko z oliwa na włosy przynjamniej na godzinke - super miekie włosy no i reglualnie reguluje brwi :) oby tak dalej trzymac...rza byłam w parku pobiegac i gimnastyka..wiem ze mało ale poprawie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hj laski ...dawno mnie nie bylo tutaj....musz sie pochwalic ze ciągle samruje sie balsamame z Garniera - ten zólty jest swietny, moaj skóra jest głądka i napieta łykam skrzypoite i moje paznokcie sa jak nowe...tylko włsy jakos słabo rosna, ale mze jeszcze trzeba poczekac na efekty dłuzej 2 razy w tygodniu jajko z oliwa na włosy przynjamniej na godzinke - super miekie włosy no i reglualnie reguluje brwi :) oby tak dalej trzymac...rza byłam w parku pobiegac i gimnastyka..wiem ze mało ale poprawie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja/ja/ja
Co tu tak cicho?? Juz nikt nie dba?? Ja wlasnie siedze z maseczka na wlosach ale zaraz ide zmywac, zrobilam tez peeling kawowy calego ciala, mmm jaka gladka skora za grosze ale za to lazienka do sprzatania bo upaprana :D Potem herbatka pokrzywowo - skrzypowa, wypilam tez dzis do sniadania zamiast kawy sok marchewkowo - jablkowy ktory sama zrobialm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja/ja/ja
Co tu tak cicho?? Juz nikt nie dba?? Ja wlasnie siedze z maseczka na wlosach ale zaraz ide zmywac, zrobilam tez peeling kawowy calego ciala, mmm jaka gladka skora za grosze ale za to lazienka do sprzatania bo upaprana :D Potem herbatka pokrzywowo - skrzypowa, wypilam tez dzis do sniadania zamiast kawy sok marchewkowo - jablkowy ktory sama zrobialm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj oj tak dlugo pusto to chyba nigdy jeszcze nie bylo. cos sie chyba niedobrego zaczyna dziac. u mnie z dbaniem nie najgorzej peelingi balsamy olejek rycynowy.zakupilam sobie fajny zel do ycia twarzy z aa.ultra nawilzenie super jest bo tusz zmywa bez najmniejszych problemow i pozniej nie musze mocno katowac skory a zwlaszcza oczu wacikiem z mleczkiem do demakijazu :) skakanke teraz dlugo przenosilam "na jutro" ze az doszlo do tego ze wczoraj dostalam okres a dzisiaj umieram :o ehh jutro moze nie bedzie juz tak zle i sie zabiore za nia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"świąteczna masakro" przejmuje Twoje postanowienia, również na siebie:) chociaż z tym prysznicem 2 razy dziennie, to broń Boże!!! mam wujka dermatologa także mam raczej informacje dermatologiczne szczere, a nie takie dzięki którym dostają pieniądze... i mówi że nie ma nic dla skóry gorszego niż częste mycie... po kilku latach będziesz miała tak ściagnięty naskórek, że tony kremów nawilżających Ci nie pomogą... pozostań przy jednym prysznicu dziennie... myslę że tak bardzo się nie pocisz, że konieczne są dwa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Jakoś się nie udzielałam przez ostatni czas...sama nie wiem czemu :P Ja dalej ćwicze na pupę, do tego chce niedługo zacząć biegać kilka razy w tygodniu, rzęsy zrobiły się gęstsze a nakładanie olejku rycynowego weszło mi już w nawyk :) Zaczęłam też wmasowywać olejek we włosy i tak ide spać a rano myje głowę i do ostatniego płukania dodaje ocet fryzjerka mi poleciła że to nabłyszcza włosy...no i mam gładkie te włosy moje i w koncu zdrowe :) Pryszcze smaruje Benzacne i fajne się wysuszaja i schodzą, a dzisiaj wieczorem maseczka z glinki zielonej :) Jeszcze mnie zakupy czekają dziś przedświateczne to przy okazji kupie balsam, szampon i odżywkę do włosów - bo już mam końcówki. No i od dzisiaj pije napary z pokrzywy i skrzypu :) Dziewczyny powiedzcie mi stosujecie jakies preparaty przed prostowaniem włosów? Czytałam o czyms takim http://www.allegro.pl/item979339904_wella_flat_iron_spray_dwufazowy_lotion_prostowanie.html podobno dziewczyny zachwalają i myśle czy by nie zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja skorzystam z bonu, który dostałam przy umówieniu się na jazdy próbne w salonie Nissan Zaborowski i pójdę sobie do wizażystki. liczę na oryginalne pomysły makijażowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wczoraj spojrzałam w lustro i postanowiłam sobie:ZACZYNAM O SIEBIE WIĘCEJ DBAĆ. Od razu siadlam do kompa i znalazłam to forum :) Szczególną uwagę chcę zwrócić na cere(która płata mi niemiłe figle pryszczami, zaskórnikami i tłustą cerą) i paznokcie, które niemiłosiernie ogryzam :/ Mam nadzieję, że uda mi się dojść do celu jakim jest ładna cera i zdrowe zadbane paznokcie :) Może macie jakieś porady w walce z problemami mojej cery i w walce z obgryzaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja już od pewnego czasu zaczelam bardziej i baczniej dbac o siebie, lecz to ciagle jest za mało! Stosuje dietę, odżywiam sie zdrowo, staram sie byc aktywna, cwicze, biegam, i chciałabym bardziej o siebie zadbac, rano budzic sie świeża, wypoczeta, pachnąca. A przede wszystkim : poczuc sie lepiej niz teraz. Zrobiłam rozpiske co ile dni czego będę uzywała i jak bede dbała o siebie. zaczęłam robic peelingi kawowo-cynamonowe co 2 dni... efekty sa super! ujedrnia mi ciało,pachne nieziemsko i czuję sie świetnie. A cellulit i rozstępy zwalcza mi jak nic dotąd:) Naprawdę warto o siebie zadbac,wiem to, bo od kiedy wygospodarowałam czas i baczniej i dokładniej o siebie zadbałam, czuje się psychicznie lepiej i wygladam lepiej. Moje znajome nażekaja,że one nie maja czasu by o sibie zadbac, a jak patrzą na mnie, mówią,ze wyglądam świetnie, co ja robię ze soba,że mam tyle energii i wygladam tak super. zawsze im powtarzam : godzinka czasu dla siebie dziennie da naprawde wiele i spacer, nawet te pół godziny dziennie. :) Z tego miejsca, Mam pytanie. Czy mogłabym sie do was przyłączyć ? :) I przepraszam za przydługi długi post. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję Ci absolutną racje Mojri- godzina dla siebie codziennie musi być! Szczerze to muszę być bardziej systematyczna co to tego, ale staram się. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! Witam także nowe :) fajnie że tyle z nas chce dbac o siebie i dzielić się z innymi swoja wiedzą :) Ja dzisiaj niestety, wyglądam okropnie, włosy każdy w inna stronę, oczy podkrążone...nie wyspałam się i rano była kłótnia z moim na co zareagowałam płaczem i oto mam efekty :/ marze o tym żeby ten dzień się juz skończył........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czesc witam wszystkie po (mojej) troszke przydlugawej nieobecnosci ale jakos nie mialam motywacji by pisac nie wiedziec czemu no ale coz czasem tak bywa. co do dbania to tez troche oslablo ale co nie znaczy ze zaniklo calkowicie...robie po prostu obowiazkowe minimum :o i wcale sie z tego nie ciesze ale obiecuje poprawe jak i z piasaniem oczywiscie. dzis mialam podlaczyc sie pod skakanke a tu co?do 8 spanie az bylam w szoku a tym bardziej ze polozylam sie spac o 22.ale szczerze mowiac to po tych swietach bylam wykonczona.w sumie nie byly to zbyt udane swieta niestety no poza wczorajszym dniem bo naprawde bylo fajnie i miejmy nadzieje ze tak sie utrzyma jakis czas bo niestety mamy z moim jakis ciezki czas ja sie wkurzam i czepiam a ten bez powodu od razu wybucha i jakos srednio trzymamy jezyk za zebami a nawet mowimy cos co nie myslimy...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to kwietniowa aura, czym to jest spowodowane, ale ja też z Moim przechodzimy cięzki okres :( ale mam nadzieje, (inaczej byc nie może;)) że to minie i kryzys zostanie zazegnany. Zycze szczescia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) polecam zamiast milion herbatek na włosy, cere, paznokcie itp zakupić sobie jedną "Receptury natury. Sumplement diety" jakaś firma: "US PHARMACIA" (dałam za nią 5zł z groszami) są w nim między innymi te składniki które wymieniacie ciągle. Pije tą herbatę dopiero od 4 dni, także nie powiem wam jeszcze czy widzę poprawę czy nie;p ale myślę że jest dobra z tego względu że właśnie zawiera wiele tych składników naraz. Piję ją raz dziennie. Na opakowaniu napisane jest że można najwięcej 4 razy... Smak jest do wytrzymania. Pierwsze dwa kubki piłam z minami, ale kolejne już lepiej:) a jak powąchałam mamy herbatę (z samych pokrzyw!) to dostałam odruchu wymiotnego xD od czasu do czasu piję też herbatę ze skrzypu fix. A nie wiecie jaka jest herbata na oczyszczenie? W sensie na wągry, bo trądziku w postaci krostek nie mam, tylko wągry i ogólnie zanieczyszczenie twarzy... byłam kilka razy u kosmetyczki na oczyszczanie ale pomaga na tydzień i od nowa, a zabieg 160zł:/ robię czasem sobie rumianek i sama oczyszczam ale też pomaga na tydzień (z tym ze jest taniej;))... pomyślałam że może jakos od środka "oczyszczę się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrula
Hej dziewczyny;) Czy ktoś zna coś dobrego na zwiększenie objętosci włosów?? Już od jakiś trzech tygodni dbam o siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrula
I muszę dodać,że często nie wiem jakie dodatki dobrać do stroju:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! U mnie z tym dbaniem o siebie różnie bywa...Kiedyś(właściwie w zeszłym roku)dbałam o siebie!Ale ja mam dopiero 15 lat!Więc w maju pojechałam na kolonię(to było pod koniec maja),i tam niby wzięłam kosmetyczkę miałam w niej:balsam do ciała,antyperspirant,krem do twarzy,szczoteczkę do zębów i różne inne rzeczy których UŻYWAŁAM przed kolonią.Ale z tych wszystkich akcesoriów które zabrałam korzystałam tylko z ....ah!Aż strach się przyznać,korzystałam tylko ze szczoteczki do zębów i pasty!I tak przestałam o siebie dbać!Ale od DZIŚ zaczynam to zmieniać!Postanowiłam sobie że będę wykonywać te czynności: -CODZIENNIE KĄPIEL(TA JASNE!) -CODZIENNIE PO KĄPIELI WKLEPUJĘ Z CIAŁO BALSAM! -MYJĘ ZĘBY 3 RAZY DZIENNIE! -CODZIENNIE ROBIĘ:200 BRZUSZKÓW,200 PRZYSIADÓW,200 PAJACYKÓW, I 200 POMPEK DAMSKICH(MAM GRUBE UDA I BRZUCH)! -2 RAZY DZIENNIE UŻYWAM ANTYPERSPIRANTU! -CODZIENNIE SMARUJĘ STOPY KREMEM DO STÓP I CZYSZCZĘ DOKŁADNIE PAZNOKCIE! -2 RAZY DZIENNIE SMARUJĘ RĘCE KREMEM DO RĄK! -W KAŻDĄ ŚRODĘ IDĘ SIĘ KĄPAĆ 19 00(WIEM ŻE WCZEŚNIE!)I SIEDZĘ 1,5 GODZINY W ŁAZIENCE I ROBIĘ SOBIE DOMOWE SPA! -CODZIENNIE ROZPUSZCZAM LITR MLEKA Z ŁYŻKĄ MIODU I WLEWAM DO KĄPIELI(PO NIM SKÓRA JEST SUPER GŁADKA! -MYJĘ WŁOSY W:SOBOTY I ŚRODY!] -WALCZĘ Z ŁUPIEŻEM! i OSTATNI PUNKT Z MOJEJ LISTY:MUSZĘ SCHUDNĄĆ 8 KG DO CZERWCA BO JADĘ NAD MORZE I CHCĘ W BIKINI ŁADNE WYGLĄDAĆ! To narazie tyle mam nadzieję że będe robić wszytsko z tej listy...No nic!Za 2-3 dni napiszę o efektach!Pozdrawiam was wszystkie ,i sorry że się rozpisałam...Mogę się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze chciałam zapytać,jakie zestawy ćwiczeń powinnam wykonywać by schudną to nieszczęsne 8 kg?Plisss jestem w dołku!I nie wiem co mam zrobić by to 8 kg schudnąć!Pliss napiszcie coś za 100% wa odpiszę! Pozdrawiam-Ania123456798:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ty Jamajka200 mi pomożesz?Proszę Cię!Proszę!Jesteś tu już tyle czasu może miesz co powinnam zrobić by w 1,5 miesiąca schudnąć 8 kg?Proszę napisz!Tutaj napisz co powinnam zrobić!Proszę! Pozdrawiam-Ania123456798

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dziekuje Aniu że mnie wybrałas ale ja się nie znam na odchudzaniu, sama próbuje zgubić boczki i pracuje nad pupą więc Ci nie pomogę, poczytaj na zakładce "Diety" lub "Fitness, masaże..." tam sa dziewczyny które sie na tym bardziej znają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic..Dziękuję Ci Jamajka...Jakoś sama spróbuję to załatwić..Pliss powiedz mi kiedy można Cię spotkać na kefeterii?Mi najlepiej pasuje wieczorkiem...Nie wiem jak tobie??Tak koło 21:00??Pliss odpisz! Pozdrawiam wszystkie dbające,i te chcące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja zazwyczaj siedze jak jestem w pracy czyli od 9 do 17 w domu mam inne rzeczy do zrobienia więc wieczorami nie siedze bo mój chłop zajmuje kompa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha...A pasuje ci jutro o 15 00???Jeśli tak to odpisz tu ok?A jeśli nie to napisz o której porze tylko ja jestem w pracy od 6:30 do 14 00 i mi najbardziej pasuje o 15 00...Także jak będziesz mogła jutro o 15 00 to napisz tu ok?Pozdrawiam:Ania123456798:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×