Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

od dziś zaczynamy o siebie dbać!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Taka ja/ja/ja
Witam wszystkie A ja wreszcie zaczelam sie ruszac - chodze na silownie plus do tego bylam na saunie 2 razy w tym tygodniu, super sprawa :) I lodowaty prysznic po saunie swietnie ujedrnia skore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, mam bardzo stresującą pracę, wychodzę z domu o 6 wracam o 19 i jestem tak zmęczona, że na swoje przyjemności urodowe mam czas dopiero w weekend, dni wolne od pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramka
Cześć dziewczynki, ja też muszę się wziąć za siebie! Przede wszystkim zmywać makijaż i nakładać krem na noc, bo ciągle o tym zapominam:( Jedyna pociecha taka, że rzadko się maluję bo siedzę w domku całymi dniami z małymi dziećmi (15 m-cy i 25m-cy), więc wieczorem paaaadam na ryjek i nic mi się nie chce. Ale dzisiaj był rowerek stacjonarny - 35min, 20km i 250kcal :) i jestem z siebie dumna :) i jeszcze muszę zainwestować w skakankę, bo do biegania zbieram się już jakiś miesiąc i jakoś mi nie wychodzi :(, pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramka
A i mam do Was pytanie dziewczynki... Znacie jakiś sposób na okropne krostki na rękach (od łokcia do ramion)? Bo w bluzkach bez rękawów czy sukienkach wyglądają one co najmniej nieestetycznie :( Jeśli któraś ma na to jakąś radę to baaardzo proszę... :) A tymczasem idę do łóżeczka chwile poczytać ("Język dwulatka";)) W końcu trzeba też dbać o sferę intelektualną ;) A potem spać:) W końcu sen to najlepszy kosmetyk :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrielle solisssssss
no wlasnie tez mam te krostki...w dodatku pojawily sie tez i na udach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! witam nowe :) Shem8307 ciesze się że peeling przypadl Ci do gustu :) A co do krostek to tez mam na rękach tak jak tu dziewczyny opisują i najgorsze jest to że czasem je rozdrapuje i mam blizny :/ też bym chetnie poczytała jakichs sprawdzonych sposobów na pozbycie się tego badziewia. Wczoraj kupiłam szampon Herbal Essence nawilżający, niestety odzywki niebylo więc kupilam z Dove seria z serum termoochronnym (pomarańczowa), jak zastosuje to napisze jakie wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramka
cisza coś na wątku... A w taką pogodę, aż sie prosi żeby zrobić coś ze sobą!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam po urlopie, teraz będę tu zaglądać częściej :) Zaniedbałam się a pokój jeszcze nie skończony...no cóż pomalutku byle do przodu, w czwartek malowanie :) A ja - biore się za siebie :) Dzisiaj dokupiłam do szamponu maskę - zapach przepiękny i dziś wypróbuje, wieczorem jeszcze maseczka z glinki bo dawno nie robiłam i na dzisiaj tyle bo trochę sprzątania mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vzesc czesc dziewczynki a ja juz po szpitalu po operacji nawet szwy mam sciagniete:) nie powiem bylo ciezko byl bol ale juz wszystko za mna... ja narazei musze oszczednie z dbaniem o siebie bo musze uwazac na rane zeby dobrze sie zasklepila jedno co dobre to to ze jest pod linia majtek i nikt jej nawet na plazy nie bedzoe widzial. fajne jest to ze od operacji spadly mi 4 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Remont mnie całkowicie pochłonął i nie mam kiedy do Was zajrzeć, ale dzisiaj jestem w pracy no i w końcu mam czas ;) Dziewczyny polecam szampon i maske do włosów Herbal Essences nawilżające (niebieska seria) nie dość że włosy sa po nich mięciutkie i gładziutkie to jeszcze bosko pachnie :) A mi strasznie wysuszyła moje juz i tak suche włosy farba Loreal Casting Creme i do tego kolor wyszedł nie za ciekawy bo przy głowie mam rudy :/ Chciałam zafarbowac znów ale postanowiłam że dam im odpocząc i teraz będe odzywiać i wypłukiwać kolor szamponem przeciwłupieżowym. Kupiłam do tego Silice i niech trochę odżyją a potem zamiast farby użyje szamponu koloryzującego. Ale to za jakiś czas.... ale pogoda sie zrobiła w końcu słoneczko wyszło.... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Pisałyście o krostkach na ramionach,jest to tzw. rogowacenie okołomieszkowe.Przypadłość bardzo wielu kobiet.Mam dla was kilka sposobów,które powinny pomóc :) : * kąpiel z dodatkiem soli morskiej+peeling z solą morską *masaże szorstką rękawicą *naświetlanie lampą sollux z czerwonym filtrem (w gabinecie kosmetycznym) *kremy lub maści z dodatkiem kwasów owocowych,jednak nie wskazane jest to w okresie letnim,bo kwasy mogą spowodować przebarwienia pod wpływem promieni słonecznych *kremy z mocznikiem SVR lub XERIAL *masaże z substancjami natłuszczającymi np. oliwa z oliwek Jakbyście miały jakieś pytania służę pomocą :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja jakos tez nie mam czasu ostatnio tu wejsc moze dlatego ze do pracy nie chodze :) czuje sie juz lepiej ale ie na tyle zeby cos ze soba robic(chodzi mi o cw czy cus takiego) jedyne co to dbam o peeling badz balsamy no i waga jeszcze nie podskakuje. co do operacji to mialam torbiel na jajniku i niestety musieli mi wyciac tez jajnik dlatego mialam zwykla operacje a nie naciecia czyli laparoskopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! ale tu cicho.....w końcu się pogoda zrobiła aż chce się żyć, nie wiem jak Was ale mnie też ta pogoda motywuje żeby cos ze sobą robić ;) Od dzisiaj znów ćwicze na pupę i jeszcze na brzuch od jutra dorzuce pare ćwiczeń, masuję znów uda i pupe szorstka rękawicą bo to zaniedbałam ostatnio. A dzisiaj kupiłam śliczny lakier do paznokci landrynkowy, wieczorem zrobie pedicure i można wskakiwac w sandałki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasowałoby:(
jestem totalnie zaniedbana, totalnie! obgryzione paznokcie, nie dodepilowane nogi, pachy, cera w stanie okropnym, paznokcie u stop tak samo :/ najgorszą mam cere to jest moja zmora, mieszana tlusta sucha tradzikowa, znacie jakies dobry krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam na wypryski Benzacne ale to pojedyncze a jak masz trądzik rozległy to najlepiej idź do dermatologa cos Ci dobierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki.wlasnie wrocilam ze zwolnienia do pracy wiec podejrzewam ze bardziej na biezaco bede na naszym topiku :) juz fajnie sie czuje moge nawet podbiegac a nawet tanczyc:) a tu co tak pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc "teraz czas na mnie" fajnie że znów tu jesteś bo widzisz jak tu cicho....jak się czujesz wszystko w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze widze ze znowu topik podupada:( jak sie czuje?no jest juz dobrze.na szczescie mam juz wszystko za soba...nie bede oszukiwac i krecic bol jest cierpienie tez ale nie ma co sie przejmowac bo sa pielegniarki ktore (przynajmniej w moim szpitalu)sluza pomoca jesli chodzi o zastrzyki przeciw bolowe czy czopki(to juz w pozniejszym etapie) takze da sie przezyc.dzis juz jest fajnie bo moge podbiec na autobus czy w weekend moglam troche zakrecic bioderkiem :) ciezko bylo ale powrocilam do picia skrzypu i pokrzywy...nawet teraz powinnam nawet wiecej bo po narkozie to w domu doslownie wszedzie sa moje wlosy.lamia sie i wypadaja.rozmawialam z taka jedna fryzjerka i mowila ze wlosy z calego organizmu najpozniej dochodza do siebie po narkozie nawet do okolo roku :o czekam na moment w ktorym bede mogla sie wziasc za skakanke bo niestety jak po wyjsciu ze szpitala bylo 61 juz tak mam 63 niby i tak mniej o 2 kg niz przed operacja ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz czas na mnie >>>> mam pytanko jak czujesz się po zabiegu bo mnie też czeka wycięcie torbiela i bardzo sie boje żeby udało sie tan jajnik uratować...i żeby nic sie nie zezłośliwiło...masakra Dziś mam wizyte u lekarza ustali mi termin ja ja jestem przerażona Wiem że ten topik nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to pewnie zalezy od organizmu a i oczywiscie przede wszystkim od tego czy bedziesz miec zwykla operacje z nacieciem takim jak do cesarki czy laparoskopie czyli malutkie 4 naciecia...ja mialam zwykla z pelna narkoza wiec zle bylo ale teraz (a jestem prawie 4 tyg po to czuje sie bardzo dobrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była mowa o laparoskopii A co zdecydują w trakcie operacji to nie wiem Zależy co zobaczą w środku jak to jest zrośnięte i w ogóle co tam jest... Na razie staram sie o tym nie mysleć, ale się nie udaje...fajnie że masz to już za sobą A dobrze funkcjonujesz bez tego jajnika ? musisz brać jakies hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja/ja/ja
teraz czas na mnie - hmm bzdure ci opowiedziala fryzjerka, leki stosowane do znieczulenia pacjenta nie maja takiego wplywu na wlosy. Bardziej na wypadanie ma wplywa podswiadomy stres ktory towarzyszy zabiegowi. Tez bylam operowana i to glowe, 2 razy i moje wlosy wygladaly wspaniale po. Nie ma takich naukowych dowodow na to ze znieczulenie poteguje wypadanie, to nie sa leki jak w chemioterapii. Grrr jak ja nienawidze jak ktos sie nie zna na medycynie i opowiada takie glupoty a potem to idzie dalej w swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no wiesz znieczulenie a narkoza to tez roznica...stres juz dawno minal a mi wypadaja masakrycznie... co do tego jak funkcjonuje bez jajnika to spoko.mi akurat wycieli prawego i mozecie sie smiac ale nawet jak piwkuje to dluzej moge siedziec bez biegania do toalety chyba moj pecherz ma wiecej miejsca :P a tak to jakos nie czuje zebym go nie miala.no i mowie JUZ jest dobrze.ja niestety musialam miec zwykla bo byl za duzy i jajnik byl calkowicie uszkodzony.w pt ide na kontrolne badania w szpitalu wiec dowiem sie jak mi sie tam goi ale dzis pogoda :) nawet w pracy sie milo siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz nie wiem czy nie jest tak jak mowi fryzjerka....no sorry ale podejrzewam ze taka osoba jest bardziej kompetentna w tym temacie niz ty(bez obrazy) nerwy mi minely juz miesiac temu (miesiac temu mialam operacje) a wlosy sie sypia... a po 2 nie wiem czy zdajesz sobie sprawe co jest w narkozie....do jej skladu nalezy wiecej srodkow niz tylko znieczulajace...np podaja ci tez srodek na zwiotczenie miesni itp a co do tego jak sie czuje bez jajnika to nie ma roznicy przeciez na codzien nie czujesz ze masz 2 tak i teraz nie czuje ze mam tylko jeden. fajnie masz ze laparoskopie bo napewno troche mniej bedziesz cierpiala(ale nawet jesli bedzie bolalo to pamietaj pielegniarki na pewno beda dawac znieczulajace srodki) ja musialam miec zwykla operacje bo torbiel byla duza uszkodzila calkowicie jajnik prawy a z lewego wzieli wycinek na przebadanie.mam sznyte praktycznie od pachwiny do pachwiny ale ponizej lini majtek poza tym ladnie mi sie rana goila nie rozeszla wiec mam cienka kreske...ale najsmieszniejsze jest to ze moja znajoma po cesarce miala szwow 5 a ja 13...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja/ja/ja
teraz czas na mnie - no wybacz ale jestem bardziej kompetentna jezeli chodzi o znieczulenia bo jestem lekarzem. Wiem co sie stosuje zeby znieczulic pacjenta do zabiegu. O wlosach wiem tez sporo bo egzamin z dermatologii zdawalam u konsultanta krajowego ds. dermatologii i on ocenil moja wiedze na 5. A narkoza to nazwa historyczna, aktualnie zastapiona nazwa "znieczulenie ogolne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro mowisz ze z Ciebie lekarz to ok niech ci bedzie nie bede sie klocic skoro sie na tym nie znam ja tylko mowie co mi fryzjer powiedzial ale nie wazne....nie po to jest tu ten topik wy wogole dziewczyny jeszcze dbacie o siebie?ktorakolwiek? pod wplywem impulsu scielam wlosy ot tak chcialo mi sie cos zmienic no i efekt zadawalajacy a nawet i bardzo:)w zeszlym tyg mialam kontrole lekarz mowil ze jest wszystko ok :) od jutra zaczynam na nowo historie ze skakanka bo niby waga jest taka sama jak tydz temu ale cos jakos puchne czy jaka cholera :( a poza tym ruszac mi sie juz chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lasencje! Widze że ostra wymiana zdań powyżej ;) Jak to nie dbamy? oczywiście że dbamy :) Ja dalej ćwicze na posladki i wkręciłam się jeszcze w brzuszki, jem Silice, pije namiętnie sok marchewkowy i zieloną herbatkę, raz na tydzień ide się poopalać na solarium, choć myśle o samoopalaczu ale boję się że mi się zacieki porobią :/ Kupiłam świetną piankę do golenia a właściwie żel który w ta piankę się zmienia z Joanny z wyciągiem z melona - fajny zapach, maszynka ma fajny poślizg i nie zacinam się już - super polecam :) Nózie gładziutkie :) Dbam o paznokcie u rąk i stóp, włosy myję w szamponie rumiankowym żeby klolor się wypłukał i w przyszłym tygodniu wybieram się na poszukiwania jakiegos fajnego szamponu koloryzującego. I czekam aż mi się fluid skończy (już niedługo) i pędze do Sephory po jakiś na lato puder lub lekki fluid, bo mają taka promocję że oddając puste opakowanie po jakimkolwiek kosmetyku dostajesz 50% rabatu na produkt z Sephory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę dziwny temat, nie przejrzałam całego, ale większość dziewczyn piszę o oczywistych czynnościach, jak mycie. depilowanie brwi..ludzie, to powinna być norma, a nie jakieś postanowienie, z którego czasami ciężko się wywiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×