Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

od dziś zaczynamy o siebie dbać!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Marszalka
Ja postanowiłam zadbać o zdrowie, mam kiepską dietę - ciągle jem to samo..jestem studentką, mieszkam sama, nie mam kiedy gotować więc ciągle jem kanapki.. żyje w pośpiechu, nie mam kiedy zadbać o siebie. Ostatnio jeszcze nie mogę się na niczym skoncentrować, ciągle stres. O ile dietę spróbuje zmienić to nie wiem jak sobie poradzić ze stresem i brakiem koncentracji (co może się razem wiązać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Mam dzis jakis pechowy dzień...Jest na pięć druga a ja nic ze sobą nie zrobiłam...Kompletnie!Rano umyłam zęby umalowałam się byle jak i tak poszłam do pracy!Wstałam wcześniej i mi się już nic nie chciało!O matkoooo masz chyba rację.Ja moje dbanie o siebie rozpoczełam od odchudzania i to był błąd!Skończę z tym a po świętach(nazbiera się wtedy po wigilii tego tłuszczyku) wezmę się za dietę!Dobra nie będę siedzieć bezczynnie na kompie!Ide do Rossmana po peeling bo mi się skończył!Pozdrawiam,miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguszka33
Ja co prawda jestem w ciazy i wiele kobiet uwaza ze nie ma co chodzic po gabinetach ,tylko siedziec w domu,ale co mi tam.Maz na gwiazdkę zafundowal mi taki zabieg http://www.afrodytasalon.pl/mama-i-ja-w-spa wiec jeszcze przed sylwestrem mam zamiar zaczac dbac o siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam znów!------
Hej, Niestety mało we mnie samozaparcia, martwi mnie to że nie mogę sie przemóc do ćwiczeń, teraz mam usprawiedliwienie że mam okres, ciekawa jestem czy choćby jutro sie ruszę brrrr zła jestem na siebie mam jeszcze jeden nałóg rzucie gumy, i to nie jednej dwóch nawet 2 paczki a nawet trzy zjadam dziennie, więc muszę się opanować bo nie dość że plomby i zęby to jeszcze szczękościsk się robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka miłosc
cześc dziewczyny, chciałabym się do was przyłączyc :) ostatnio sie strasznie zaniedbałam ; / aż mi wstyd jak na siebie patrzę chciałabym się wziąc do roboty, ale mam slomiany zapał - w jednym momencie myślę że przecież dam rade pocwiczyc troche w dzień, codziennie wsmarowywac balsam itp a za chwilę mi to mija i mi się nie chce... ; / muszę też trochę schudnąc, a przedewszystkim zacząc cwiczyc, zeby troche tłuszczyku ubyło - chciałabym, żeby chłopak, w którym jestem "zakochana" żałował kiedyś ze mnie zostawił, po tym jak powiedział mi "nie jesteś gruba, tylko troche obtłuszczona" ;| bolało, ale mam zamiar mu udowodnic że mogę się tego tłuszczu pozbyc ! tylko potrzebuję wsparcia z waszej strony... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrinka;)
Jeżeli chodzi o nawilżanie ciała to ja kupiłam sobie oliwkę w żelu Johnson's Baby i wsmarowuję ja przy kąpaniu czyli jak już się umyję to pod prysznicem na mokre ciało wcieram oliwkę, czekam kilka sekund jednocześnie masując ciało a potem wycieram to ręcznikiem, mówię Wam jeżeli chodzi o nawilżanie skóry to nie ma nic lepszego;) Do maleńka miłosc -> skoro Ci tak ten chłopak powiedział to zupełnie nie jest Ciebie wart, postaraj się zrobić to wszystko dla siebie wtedy efekty będą na pewno większe i bardziej zadowalające, wtedy natrafi się ktoś kto cię pokocha taką jaką jesteś a tamten że tak się wyrażę pajac będzie mógł sobie o Tobie pomarzyć;) GŁOWA DO GÓRY;) Jeżeli chodzi o ćwiczenia to może znacie dziewczyny jakieś fajne ćwiczenia ktore będą spalały tkankę tłuszczową ale nie wyrobią za bardzo mięśni??? Istnieje w ogóle coś takiego? Piszcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa do góry...
juz ten nick nie pasuje. własnie sie dowiedziałam że mój narzeczony spotyka się z "paniami lekkich obyczajów" pisza sobie czułe słowka??? mało??? i jak tu dbac o siebie nic tylko usiąść i płakać i jeść:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiapp1
Głowa do góry .. nie przejmuj sie facet okazal sie ostatnik kretynem i ciesz sie ze nie masz takie przy swoim boku :) bierz sie za siebie niech widzi co stracił i niech mu zal dupsko sciska za kazdym razem jak bedzie cie widzial pewna siebie z głową wysoko w górze xD licze na Ciebie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiapp1
oczywiscie mam nadzieje ze nie masz go juz przy swoim boku po tym co zrobił ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam znów!------
Witajcie Dziewczyny musimy zbudować swoja wartość na stabilnym gruncie a nie na podstawie facetów. To jest krótkotrwały efekt, mamy zasypiać z przyjemnością z sobą, iść prosto ale nie myśląc o tym jak faceci się za nami oglądają, ale dlatego że mam fajnie pachnące, jędrne ciało a że się oglądają- to miło i fajnie. Głowa do góry-- bardzo mi przykro, na pewno boli i cokolwiek się nie napisze i tak nic nie zmeni-narazie. Nie dopuszczaj do tego aby to zaważyło na tym jak odbierasz siebie i w zmianach które sobie postanowiłaś. Widzę ze oprócz zmian w stylu życia, potrzeba nam zmian w nastawieniu do siebie, dla siebie nie dla facetów i świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dbam o siebie od zawsze, mam dwoje dzieci ( 5 i 8 lat) ale zawsze jestem ladnie ubrana i umalowana, nie wyobrazam sobie inaczej. Do tego mam wybielone zeby i zawsze pilnuje zebym nie miala odrostow . O paznokcie rak i nog tez dbam, mam na to wszystko czas jak dzieci ida spac, a chodza spac o 19.30 . Dbam tez o siebie od wewnatrz, lykam witaminy i oczyszczam organizm z toksyn tabletkami ziolowymi . Bedac mama nie znaczy ze mamy wymowke na zaniedbany wyglad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrinka;)
Hej dziewczyny, Do: głowa do góry...-> Kochana nie jest Ciebie wart ten człowiek... Nie wiem co ci poradzić, sama musisz zadecydować co w tej sytuacji poradzić... Do: baddel -> Muszę Ci pogratulować samozaparcia, ja niestety dopiero się uczę;) pozdrawiam;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa do góry...
badbel -> GRATULUJE !!! znam parę mam które maja starsze dzieci i no cóż nie wyglądają zachęcająco.... a z ciebie według opisu niezła babka jest:):) a ja 20 na karku taki ze mnie leń jeśli chodzi o dbanie o siebie..... DZIĘKUJE DZIEWCZYNY NA SŁOWA WSPARCIA JESTEŚCIE BOSKIE :**** I ODRAZU PRZEPRASZAM WAS ZA SWÓJ WPIS ALE JAK SIĘ WYŻALIŁAM TO OD RAZU MI SIĘ LEPIEJ ZROBIŁO:) ps. pewnie że go nie ma przy moim boku -> ale tyle kwiatów dawno nie dostałam co od wczoraj hi hi hi :) co do ząbków też sobie zafundowałam koronki ( wypadek w dzieciństwie ) i teraz również mam ładny uśmiech:) co mnie jednak dołuje że moje powieki są strasznie opadnięte z czego wydaje się jak bym była ciągle "nieźle narąbana" i mam takie małe oczka szczególnie to widać na zdjęciach:(:( polecacie coś ?? oprócz operacji plastycznej. bardzo nieestetycznie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam znów!------
głowa do góry---> nie przepraszaj za wpis, piszcie co chcecie i potrzebujecie! Ważne że nieco ulżyło. Olać takich. Na powieki nie wiem, zapewne makijaż jedynie jakiś, bo raczej nie ma kremów podnoszących skórę no i operacja, ale na to jest jeszcze czas. Może każda z nas pochwali się wiekiem ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 35 lat. Na opadniete powieki hmm wiem ze mozna bottoxem podniesc brwi, wiec jak podniesie sie brwi to skora powiek sie naciaga , moze umow sie na konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam znów!------
Dziewczyny, ja dzis się muszę zrobić na bóstwo, w sobotę mam ważną impreze nie mogę wyglądać jak kmiot. Mam pytanie włosy mi się przetłuszczają szybko, co zrobić żeby mieć je jak najdłużej w porządku? Ale się stresuje, z tego stresu wyszedł mi pryszcz na czole. Jeden, ale wiadomo jak nam zaley to zaraz pojawi się więcej. Nie mówię o paznokciach złamał mi się jeden więc wszystkie zrównałam. Czy któraś wie jak to te włosy upiąć żeby były jak najdłużej świeże. Chyba że zmienie szampon, bo mam same nawilżające i troche obciążają mi włosy, ale znów do przetłuszczających robią szorstkie i muszę używać jedwabiu, więc błędne koło się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrinka;)
Ja mam 19 lat;) Z własnego doświadczenia wiem ze jak wyskoczy mi jakiś pryszcz to wysuszam go po prostu pastą do zębów kładę to na noc, dwa trzy dni powtarzam zabieg i pryszcz znika. Jeżeli zabieg nie poskutkuje to w dzień imprezy przed nałożeniem makijażu na swoją niedoskonałość nałóż korektor, ale koloru zielonego (są dostępne w drogerii) a następnie fluid, kolor tego korektora powoduje to, że syfki są niemal niewidoczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrinka;)
Ja mam 19 lat;) Z własnego doświadczenia wiem ze jak wyskoczy mi jakiś pryszcz to wysuszam go po prostu pastą do zębów kładę to na noc, dwa trzy dni powtarzam zabieg i pryszcz znika. Jeżeli zabieg nie poskutkuje to w dzień imprezy przed nałożeniem makijażu na swoją niedoskonałość nałóż korektor, ale koloru zielonego (są dostępne w drogerii) a następnie fluid, kolor tego korektora powoduje to, że syfki są niemal niewidoczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głowa do góry...
też mam 19 lat:) mam kuzynkę fryzjerkę która mi poradziła na przetłuszczające włosy uwaga nie myć ich jak najdłużej się da. już biegnę z wyjaśnieniami jak to było w moim przypadku: niedziela myję włosy, poniedziałek są świeże, wtorek jeszcze ujdą chociaż już się błyszczą, środa tragedia ale wtedy zakładam gruba opaskę na włosy i wytrzymuję ten dzień wieczorem myję nieraz jeszcze do czwartku je trzymam ale wtedy to już mi trochę wstyd. kiedyś myłam codziennie i to właśnie od tego włosy się przyzwyczaiły do "mycia" po taki przetrzymaniu ich teraz włosy myję co trzeci dzień. jak mam wolne od szkoły np ferie i wiem że będę w domu to nawet cały tydzień nie myję pod koniec tygodnia mogę postawić je w pionie i się trzymają bez żelu :):):) podobno dobre jest mikstura z jajka ale nie stosowałam więc nie wiem co jak z czym. botoks hmmm dobra rzecz ale kosztowna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głowa do góry...
hmmmm czy któraś z was do wody w wannie wlewała kiedyś oliwkę dla dzieci?? podobno wtedy skóra elegancko się nawilża. być może jest to dobry patent dla osób leniwych a chcących mieć gładką delikatna skórę ( takich jak ja :) ) ale jeszcze nie próbowałam dzisiaj zobaczę jak to jest:) najwyżej będę się dwa razy kąpała;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam znów!------
Hej, Teraz nic nie wskóram z tymi włosami ale kiedyś przeprowadzę terapie odtłuszczającą, podobno jest skuteczne, ale nie do końca. Tak, ja swego czasu wlewałam oliwke dla dzieci do kąpieli, teraz tego nie robie bo mam tłustą gąbkę i wannę więc muszę poświęcić więcej czasu na mycie jej ;) i mało się nawilżam, niestety mam ,,popękana,, skórę na nogach na goleniach zawsze tak na zimę, ale zapominam o tym dopiero jak swędzi, czerwona się robi piecze to wiem że muszę ją nasmarować. Mam fatalne włosy, może jakiś szampon mnie poratuje z opresji? I mam pryszcza wielkiego, ale wygniotę go dziś wieczorem dopiero ;) I w ogóle to się boje bo nie mam się w co ubrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam znów!------
aha, młodziutkie jesteście ja mam 22 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam znów!------
dziewczyny mam stresa jak szlak och, pomocy muszę sobie pomarudzić, sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa do góry...
może tego pryszcza za bardzo nie maltretuj żebyś jutro nie obudziła się z wielkim czerwonym bąblem albo jeszcze co gorszego:) napewno to sie wyspij na jutro :) a wieczorem dziś i jutro mega relaksująca kąpiel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrinka;)
Hejka;) oj dziewczyny, chyba nie czytacie uważnie moich wpisów bo ostatnio pisałam o tej oliwce. Róbcie tak jak ja: kapie się pod prysznicem i na mokre ciało wcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrinka;)
Hejka;) oj dziewczyny, chyba nie czytacie uważnie moich wpisów bo ostatnio pisałam o tej oliwce. Róbcie tak jak ja: kapie się pod prysznicem i na mokre ciało wcieram oliwkę masuje kilka minut i to co się nie wchłonęło wycieram ręcznikiem. Proste;) nie ma problemu z tłustą wanna czy gąbką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O boziu...No to masz chyba niezłego stresa ,,zaczynam znów!-----"? U mnie nawet nieźle,choć w ogóle nie miałam czasu zajrzeć tu do Was...Wczoraj po długim tygodniu zrobiłam sobie SAMA DLA SIEBIE dużo zabiegów pielęgnacyjnych!Min;pomalowałam paznokcie u stóp i u rąk.Ja również mam problem z facetami.Od jakiegos czasu podoba mi się kolega,tyle że mam taka jedną co się przywlekła i on leci tylko na nią!Zresztą z każdym tak jest!Nie wiem co oni w niej widzą?!Jestem w strasznym dole!Pomóżcie!................Sorry,ale musiałam się komus wyżalic a tylko wam mogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimma
32 lata Mam nawyki ,ktore sobie wyrobilam sama i bez ktotych czuje sie zle jak ich nie zrobie. Codziennie rano myje wlosy(mam ciekie,wiec jak ich nie umyje to tragedia-czuje sie brudna),fryzier 1 w miesiacu,kolor rowniez. Na przygotowana,umyta twarz nakaladam krem pod oczy ,krem na dzienz filtrem obowiazkowo( przeciwzmarszczkowe)-juz ten wiek;)potem makijaz lekki, oczywiescie nie musze pisac o zebach bo myje nawet 5 razy dziennie po posilakach ,czy przed kazdym wyjsciem z domu a jak nie uzyje nitki do zebow na wieczor to nie zasne!-zboczenie ,ale ok! Wieczorem prysznic,krem na cialo ,na twarz podobnie jak rano.Kosmetyczka raz na 3 mis.bo nie mam potrzeby wielkiej,peeling twarzy 1-2 razy w mies.bo czesciej nie zdrowo,natomiast ciala czesciej.Paznokcie zawsze w formie:) Staram sie jesc regularnie ,ale nie zawsze wychodzi ,chodze na silownie ,ale tylko 1 na tydzien ,ale za to prace mam dosc wyczerpujaca i na nogach. Ostatnio zauwazylam ,ze mam problemy pokarmowe wiec musze sparwdzic czy nie jestesm uczulona na jak pokarm,a potem dieta:),ale to w nowym roku.I chyba tyle ,zeby czula sie dobrze jeszcze trzeba popracowac nad soba -mysli pozytwne,mniej stresu:)))i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiany121210
cześć, zaczynam o siebie dbać, popracuje nad figurą, zadbam o cerę i ciało w swoje urodziny-za ok 5 mcy, chce wrócić do dawnej siebie, zadbanej, szczupłej, uśmiechniętej i pewnej siebie, w sumie to kolejny raz to sobie obiecuje-ale teraz obiecuje zrealizować to postanowienie w 100%, mogę liczyć na Wasze wparcie? wiem,że ciężka praca przede mną-ale musi się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×