Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TuRQoUiS

LOREAL VOLUME SHOCKING

Polecane posty

Gość miiriii
Esente - dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czekajcie az baza wyschnie!wlasnie to skleja rzesy!od nasady zygzakiem i gotowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja
nakladam baze tylko na gorne rzesy dwa razy, a potam tusz juz na gorne i dolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetny ten tuszpolecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonic*
Mam, kupiłam, używam i jestem zadowolona. Rzeczywiście spełnia swoje funkcje, tj.wydłuża i pogrubia,a jeszcze ładnie rozdziela i unosi. Zdecydowanie nie dla tych, które na biegu robią sobie makijaż bo prawdą jest, że trzeba trochę powymachiwac tym grzebyczkiem zanim uzyska sie pożądany efekt.Mam tez radę by tuszować rzęsy po kolei, czyli od poczatku do końca jedno oko, dopiero potem drugie.Wtedy nie ma problemów ze sklejaniem i grudkami. Bazy nie nakładam na dolne rzęsy bo wygląda sie wtedy jak klown albo "krowa", wystarczy,że górne rzęski są ładnie wyeksponowane.Pozdrawiam i naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekasz
az baza wyschnie, czy od razu nakladasz tusz? - do sonic*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonic* ja maluję dolne i górne rzęsy bazą i nie wyglądam jak klown, tudzież krowa 😡 Hmm...a może wyglądam?:-o Nie wiem... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia-fikolcia
dziewczyno, która ciagle wypytujesz czy czekac az baza wyschnie, a może nie czekać, dam ci radę: Sprawdź jaka forma tobie samej bardziej pasuje i bedziesz wiedziała, co robić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzalam
i tak i tak - ale chce sie dowiedziec, jaki Wy macie sposob. Moze ktos wie, jak producent zaleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia-fikolcia
i w dalszym ciągu nie wiesz, która opcja ci bardziej pasuje? no ja po teście wybrałabym ten sposób ,po którym rzesy wygladają najkorzystniej ;-) czy do tego trzeba dziesiatek opinii innych dziewczyn? kazda powie co innego, bo każda z nas ma inne rzęsy. sama zobacz,jak różne sa zdania na temat tuszu,tak rózne bedziesz otrzymywac rady od nich i do konca zycia bedziesz trzymała tusz w szufladzie bo trudno ci sie bedzie zdecydować,czy malować tuszem az baza wyschnie, czy od razu nakładac mazidło na świeżo:D:D:D:D rusz główką! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzalam
a wlasnie, ze chce!!!!!!!! opinii innych!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia-fikolcia
to wypytuj dalej :D:D:D trzymam kciuki,że w końcu wybierzesz najlepszy sposób zanim tusz wyschnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia-fikolcia
i nie krzycz,bejbe...twój niepokój udziela się innym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzalam
to moze napisz swoj sposob?????????????????????????? A moj tusz nie wyschnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzalam
nie krzycze, ja intonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia-fikolcia
ja nie maluję tym tuszem rzęs;-) nie doradze ci,wybacz. mam max factor 2000kalorii i póki co sprawdza się, jak żaden inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tentusz bardzo dobry jest
polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena20
Jeśli nałożysz najpierw białą bazę i poczekasz możesz mieć potem problemy z zakryciem białej warstwy. Najlepiej bezpośrednio po nałożeniu jednej bazy nałożyć drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie pomalowalam rzesy
tym tuszem. Najpierw cale jedno oko - baza + tusz, potem drugie. Nie czekam, az baza wyschnie - moze pare sekund jedynie. dolne rzesy maluje tylko tuszem, bez bazy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe.....
używam tego tuszu od kilku miesięcy i jakoś nigdy nie miałam problemu z tym,ze może tusz nie pokryje białej bazy :-o Zawsze idealne zamalowywał. Tuszuje dolne i górne rzesy bazą , pare sekund czekam i maluje czarnym podkładem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie...niezły tusz,kiedy świeży. Wg mnie dość szybko maskara wysycha w srodku i wtedy juz tak pieknie nie prezentuje sie na rzęsach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja -63
Też wypróbowałam ten tusz :) Z początku Koszmar ale pożniej nabrałam wprawy. :) Jest super fajny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem fajowy.... faktycznie wydłuża, podkręca i pogrubia (to ostatnie dla mnie jednak trochę za mocno), dlatego wolę L\'extreme (Lancome)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =Olivia=
dobry tylko przez pierwszych kilak użyć! Zgadzam sie z przedmówczynią, Lancome tusze są duzo lepsze, a szczególnie polecam brazujęcy krem samoopalający do twarzy z drobinkami rozświetlającymi-właśnie firmy Lancome.Kupiłam i polecam . Super sprawa!!!!!! Na ostatniej imprezie zrobiłam furrorę swoim wyglądem z - badź co bądź-sztuczną opalenizną. Extra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, wróce jeszcze do samoopalaczy, to polecam jeszcze samoopalacz do ciała Guerleina.Moja siostra kupiła go na te samą imprezę. Obie wygladałyśmy zarąbiście....Poważnie.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaśka27
niezły tusz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0403
beznadziejny jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry na 3razy potem koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×