Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nesti

kolczyk w pępku

Polecane posty

Witajcie dziewczyny. Mam pytanie do tych z was które mają kolczyk w pępku tak jak ja. Pytanie dotyczy sprawy nastepujacej: jeśli powiedzmy za 2-3 lata bede chciala miec dzidziusia, to kiedy powinno się ten kolczyk sciagnac? Bo przeciez w ciąży skora na brzuchu baaardzo sie rozciaga i obawiam sie zeby nic sie nie stalo z ta dziurka po kolczyku! Czy sa tu takie dziewczyny ktore byly w takiej sytuacji? I jak wyglada po ciąży to przekłute miejsce?.... Prosze o powazne odpowiedzi! pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze to zalezy od inwidualnych predyspozycji...bywa, ze w piatym miesiacu masz ledwo zauwazalny brzuszek...ale mozesz tez przypominac balon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamama
raczej powinnaś zdjąć kolczyk jak jesteś w ciąży,a juz napewno do porodu,chociażby dlatego ze jakby mieli ci robić cesarke top tedy nie można miec biżuterii.I uwierz mi że jak będziesz już w ciąży to mało będzie cię obchodzić co stanie sie z dziurką po kolczyku bo ważniejsze będzie zdrowie twojego dzieciątka:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :-) to oczywiste ze ściągnę to ustrojstwo jeszcze zanim zdecyduje sie na dzidziusia.... zadalam takie pytanie, poniewaz uslyszalam od kolezanki ze jakiejs jej znajomej, podczas ciąży pękła ta blizenka po kolczyku i ma masakre na brzuchu... wydaje mi sie to absurdalne, ale nigdy nie wiadomo... no i gdzie indziej moglabym o to zapytac, jak nie tu - na forum gdzie sa tysiace kobietek - ktore mogly byc w podobnej sytuacji. mloda mamo--> to oczywiste ze gdy pojawi się dzidziuś to nie bede zajmowala się pierdółkami typu kolczyk :-) az takim pustakiem nie jestem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Nesti ty mnie nie strasz,tez masz kolczyk w pepku i tez juz myslalam o tym co z ta dziurka jak bede chodzic z brzuchem kiedys.Ale bylaby masakra-oby nie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na prawde nikt nie był w takiej sytuacji?... przecież tyle dziewczyn ma te kolczyki... IVA23 --> nie przejmuj się na zapas... to o czym napisalam jest niepotwierdzone, moze kumpela chciala mnie postraszyc :-) ale na prawde jestem ciekawa jak z tym jest na prawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1234
ja tez nosze taki kolczyk i nigdy sie nie zastanawialam co bedzie podczas ciąży. No wlasnie dziewczyny- napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×