Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Apoloniusz

Czy wielkość członka ma dla dziewczyny duże znaczenie?

Polecane posty

To jest jak z wyglądem u laski - jak kochasz, to nie jest najwazniejszy, ale i tak i tak kto by chciał być z brzydulą? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki
niee ja mam na 27,4cm więc mam się czym chwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małyktoś
Ja myślę ze ma znaczenie sam mam 12-13 cm i obwód 11,5 cm i muyślę ze mojej partnerce jest ze mną tak sobie podczas zstosunku często pomaga sobie palcem drażniąc łechtaczkę i myśle że gdybym był lepiej wyposażony miała by orgazmy bez wspomagania. dlaczego jest ze mną bo jest jej ze mną dobrze w innych aspektach a ten no cóż nie można mieć wszystkiego. I jeszce jedno moja partnerka nie garnie się do sexu ma chęć tak raz na tydzień max 2 razy w tygodniu myśle ze poprostu nie czerpie max przyjemności i traktuje sex jako coś dodatkowego co jest przyjemne ale nie odlotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupa Jeża
Zawsze Świeża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klausia
Mały członek jest fajny :D,można go całego do buzi wsadzić ,mi nie przeszkadza liczy sie technika i uczucie .... Moj facet ma 15 cm i mi wystarcza :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil_Pogromca_Dziewic
:) buhahahahah ..... 8 mało ..22 za duzo. polecam siebie 17/15 .. dobra kondycha .. frajda murowana .. zapraszam na testy Panie , które twierdzą , że to mało . ( a tak na marginesie jeżeli 20 cm wiekszosci Pań nie wystarczy , to jakim cudem wiekszosć moich dziewczyn potrafiłem zadowolić palcem "fakiju" i językiem , ktory wchodzi na maxa z 5 centów )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawdę wielkość
ma znaczenie i fizyczne- wiadomo dlaczego i psychiczne. Tak samo jak facetów podnieca wąska talia u kobiet, a nie wylewające się opony czy większy biust, tak samo dla kobiet podniecający jest widok dużego, sterczącego penisa, a nie jakiejś miniaturki. Facet z penisem poniżej 18 cm to porażka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhvrfhvnrkugvh
yyyyyh mialam chlopaka z maaaly sama niewiem ile mial, ale teraz mam chlopaka co ma 17,5 i jest mi bosko co wczesnej musialam udawac a teraz mam boskie orgazmy, i jednak jak dla mnie to ma znaczenie ze daleko wchodzi, a nie ocieranie sie o scianki kurwa!! Moze to i tez jest przyjemne ale to jak daleko wlazi penis MA znaczenie :D Oczywiscie nic z wielkiego penisa jak chlopak w lózku jest slamazarom, mój jest boski i ma fajnego penisa wiec ja nie narzekam... Zreszta na sam widok jego sterczacego fiuta robi mi sie mokro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci z małym ślimaczkiem
przegrali z kredensem:classic_cool: Tylko duże kutasy są podniecające i tylko takie podobają się kobietom. Nie mówiąc o tym, że karaluchem nic się nie zdziała:O Nie wiem, po co faceci z małymi ogryzkami zabierają się za kobiety. To straszliwy egoizm, bo chcą, żeby im było dobrze, mimo że wiedzą, że sami nie są w stanie dać kobiecie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życiowy nieudacznik
DOBRZE WAM TAK, FACECI... WY NABIJACIE SIĘ Z LASEK, KTÓRE MAJĄ MALUTKIE PIERSI. POCZUJCIE JAK TO JEST W DRUGĄ STRONĘ! SAMI OCENIACIE DZIEWCZYNY PRZEZ PRYZMAT BIUSTU...WIĘC MY MOŻEMY PRZEZ WIELKOŚĆ PENISA... TAK SAMO, JAK WY PISZECIE...ŻE JAK LASKA MA MAŁE...TO JAK PRZYŁOŻYCIE WACIK TO ZNIKNIE...TAK SAMO MY MOŻEMY PISAĆ...ŻE WASZE MIZERNE WYMIARY NIE ZADOWOLĄ PARTNERKI I WYGLĄDAJĄ JAK PRZEROSNIĘTA ŁECHTACZKA. MOŻE ZASTANOWICIE SIĘ KIEDYŚ, ZANIM WALNIĘCIE GŁUPI TEKST O BIUŚCIE KOBIET...MY TEŻ POTRAFIMY ZŁOŚLIWIE OPISAĆ WASZE NIBY-PENISY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ullalla
A skąd wiecie jakie wymiary mają wasi faceci? Ciekawi mnie ile cm ma mój ukochany ale przecież nie spytam się go o to tak wprost :/ Tym bardziej nie wezmę linijki i nie zmierzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ullalla
no i słusznie, po masz mierzyć. Od mierzenie ani nie urośnie ani nie zmaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani k.
Hah, ciekawa dyskusja.. lecz do \"zyciowy nieudacznik\", nie kazdy facet krytykuje kobiety z malym biustem, a wtedy gdy ma malego, kobiete ktora kocha i chce jak najlepiej to tak szkoda ich :( i zgadzam sie! wielkosc ma znaczenie, hehe xD ale nie za duzy i nie za maly, takze 15cm styknie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to super bo
moj facet ma 16 cm i nie daje mi orgazmow ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczurek.90_90
ja pierdole ile razy mam pisać ten sam komentarz: ;) :D Przeciętna długość penisa w polsce to 13-16 cm, powyżej 10 cm może nawet zadowolić partnerkę, poniżej 10 cm to mikropenis, ale warto pamiętać, że najbardziej czuły punkt w kobiecej pochwie tzw. punkt G leży ledwie 4-5 cm od wejścia do pochwy i nie trzeba dużego, żeby ją zaspokoić. Mężczyźnie mieszczący się w średniej mają najwięcej przyjemności, ponieważ mogą rżnąć szybko i ostro, dociskając mocno jądrami nie zadawając kobiecie bólu, a Polacy mający ptaki powyżej 18 cm nie mają tej przyjemności! powyżej 17,5 cm przeciętna polka odczuwać będzie ból! I co? No jeszcze 17 cm nie sprawi jej bólu ale powyżej tego już może. Najlepiej mieścić się w średniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka89
nie wielkość a jakoś sie liczy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani k.
hm, bywa tak ze pierwszy orgazm pochwowy nadchodzi z czasem (no chyba ze z innym facetem juz doszlas) ;P ja jeszcze nigdy nie mialam.. ale przyjemnie jeeest ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek456897
CHCECIE DUŻEGO? JEDŹCIE DO AFRYKI, JAK WAM MURZYN 40 CM WSADZI CAŁEGO TO WAM GARDŁEM WYJDZIE :P JA MAM 13cm I JESTEM DUMNY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek456897
DODAM JESZCZE ŻE WIELKOŚĆ PENISA ZALEŻY TEŻ OD PODNIECENIA. PRZY STANDARDOWEJ MASTURBACJI MAM LEKKO POWYŻEJ 13 CM, WYTRYSK MIZERNY ALE JAK SIĘ DOBRZE PODNIECĘ TO DOCHODZĘ NIEMAL DO 15 CM A SPERMY SZUKAM NA ŚCIANIE - 1,5m ODE MNIE. TAKŻE DROGIE PANIE, MAŁY PENIS MOŻE BYĆ WASZĄ WINĄ. MY STARAMY SIĘ WAS ZAWSZE DOBRZE ROZGRZAĆ, CZASAMI MOŻE TO OCZYWIŚCIE NIE WYCHODZIĆ DO KOŃCA ALE TAKI SAM OBOWIĄZEK SPOCZYWA TEŻ NA WAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lolek456897
:D:D:D:D:D:D:D:D i to ma byc osiągnięcie 15cm?:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D 12latek ma wiekszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona spełniona
Wielkość penisa to na dłuższą metę podstawa w doborze partnera, jeśli facet nie umie zrobić mi orgazmu penisem w pochwie, bez dotykania łechtaczki tzn. że należy go zmienić na lepszy model ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek456897
"do Lolek456897" WIDAĆ ŻE KOLEGA NIE ZA BARDZO SIĘ ORIENTUJE W SYTUACJI. SUGERUJE ZAPOZNAĆ SIĘ ZE STATYSTYKAMI. POZA TYM PENIS OSIĄGNIĘCIEM? CZYIM? WŁAŚCICIELA? HEH, PENIS TO NIE BICEPS, JAK MASZ WIĘKSZEGO TO SUPER, ALE CZY TO TWOJA ZASŁUGA? JAKA ZASŁUGA W TYM TWOJA? ŻE MASZ TAKI KOLOR SKÓRY CZY WŁOSÓW? HEH, ZDAJE MI SIE ŻE KOLEGA MA 12 LAT I WPADŁ NA FORUM POSZPANOWAĆ ...WYOBRAŹNIĄ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek456897
POZA TYM CZY TO JAKIEŚ ZAWODY SĄ? NIE KONKURUJE Z SAMCAMI :P SZPANOWAĆ BĘDĘ PRZED DZIEWCZYNĄ, ONA OCENI CZY JEST SIĘ CZYM CHWALIĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek456897
W DODATKU JAK MIERZĘ OD SAMEJ DUPY TO TEŻ MAM OGROMNEGO I 15 CM TO PIKUŚ :D :D :D NIE POWIEM DOKŁADNIE ILE WTEDY MA BO SAM NIE WIEM, LINIJKA ZA KRÓTKA :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak pogrubic penisa
da sie wogole?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lolek456897
koles ja jestem kobietą i tym swoim liliputem nawet jak go rozciągniesz do 15cm buahhahahahahaha to nie zadowolilbys mnie nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to masz niezle wiadro
w miejscu pizdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol123
to ja ci proponuje gasnice ona napewno cie zadowoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek456897
"do Lolek456897" TO NAJMOCNIEJ PRZEPRASZAM SZANOWNĄ KOBIETĘ. TYLKO DLACZEGO, SKORO TAKIE MA PANI UPODOBANIA NIE WYJEDZIE DO AFRYKI? TAM MURZYNI MAJĄ PRZECIĘTNIE PO 35 CM, TO JAKBY NIE PATRZEĆ JEST PENIS DŁUGOŚCI OD ŁOKCIA PO KONIUSZKI PALCÓW. A KTO WIE, MOŻE BY SIĘ PANI POSZCZĘŚCIŁ JAKIŚ PRZEZ AFRYKANÓW UWAŻANY ZA DUŻEGO, CZYLI TAK 45 CM? DLACZEGO PANI MARNUJE TUTAJ CZAS W OGÓLE? GAŚNICA :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek456897
WRÓCI PANI I WTEDY SIĘ ZACZNIE Z NAS POLACZKÓW Z 13-15 CM NABIJAĆ, ŻE WSZEDŁ W PANIĄ CAŁY 45 CMtrowy PENIS (ZMIEŚCI SIĘ W OGÓLE?) BYŁO CUDOWNIE, TYLKO PÓŹNIEJ MUSIAŁA PANI PRZEJŚĆ OPERACJE BO KOLEŚ DOSZEDŁ AŻ DO GARDŁA :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×