Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Apoloniusz

Czy wielkość członka ma dla dziewczyny duże znaczenie?

Polecane posty

Gość Arcadio2009
Ok widze, że juz tu nikogo nie ma to i ja się zawijam... Kredka83 jaK CHCESZ NAPISZ KIEDYS NA FORUM, może ci podam swojego maila jak coś...możnaby swobodnie porozmawiać, FAJNIE SIE ROZMAWILAO Dzięki za rozmowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcadio2009
Ok no masz racje całkowitą, Fajnie byłoby porozmawiać w nieco "intymniejszej atmosferze" :) Np.przez gg Pisz śmiało, chętnie z tobą porozmawiam i odpowiem na wszystkie pytania. To zostawiam ci mój adres e-mail a779@tlen.pl Ps. tylko dla ciebie...na inne e-maile nie będę odpowiadałi i je zablokuje, tak, że darujcie sobie, bo nawet tego nie odczytam. Pozdrawiam cie serdecznie . Pozdrowienia również dla wszystkich innych biorących udziel w dyskusji. To czekam na kontakt: a779@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcadio2009
Ej odwieczne pytanie wciaz w toku!!!!!! Universalne to takie universalne. Długi czy krótki, gruby czy chydy,długi i chudy? MOŻE mały i szeroki? Najlepiej dla niektórych to PEWNO 2 w 1 - ym nie? A wy jak myslicie? Pozdro. Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka83
kurcze Arcadio2009, jakie wyroznienie dla mnie oh :) normalnie jestem pod wrazeniem, :)tylko na moje maile odpiszesz ,to slodkie :* 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 zadowolona
Ja mam wspaniałego partnera, który mnie zadowala w 100%. Jesteśmy ze sobą 3lata. To wspaniałe uczucie jakim jest sex przeżyliśmy wspólnie razem ze sobą pierwszy raz. Ma penisa tak 16 a nawet trochę wiecej dlugiego i w obwodzie ok 13-14. Sex jest wspaniały przeżyłam orgazm łechtaczkowy,niestety nie wiem co to pochwowy ale myśle,że to moja wina nie potrafię się na tyle rozmarzyć. Jest on 100% kochankiem jest świetny kocham go nad życie. Uwielbim kiedy bawi się moją mokrą cipeczką strasznie mnie to podnieca, od czasu do czasu mam rownież ochotą na takie ostre grzmocenie, ale uwielbiam także subtelnie i delikatnie rozkoszować się w poczynaniach mojego partnera. On ma 21 lat a ja 18. Życzę wam również powodzenia bo sex jest piękny ale uwazam ze prawdziwy sex jest wtedy gdy jest prawdziwa miłość. Jak już wspomniałam mój chłopak ma 16cm penisa, myślę że wielkość nie ma zbytnio znaczenia ważne żeby był sprawny i cały czas gotwy na nasze kobiece zabawy. pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krynio
ja mam 12 cm i jak rucham dziewczyne to jest w niebowzieta szaleje daje jej tyle rozkoszy ze az sie trzesie ze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z członkiem to jest, że mały nie ma szans, bo dziewczyna nic nie czuje, za duże też nie są za fajne, najlepsze są te śtednie :D A dziewczyna cię okłamuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temat rzeka...
Poczytałam wypowiedzi na forum i napiszę tylko tyle wielkość, grubości czy szerokość to kwestia drugorzędna :) Tak naprawdę liczy się figlarność :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twojstary1991
jako ze prawda lezy zawsze po srodku ciesze sie ze mam sredniego ;] 16 cm dlugosci i 14 cm w obwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluecheese
jestem kobietą więc chyba nie potrzebuję sobie googlować, jaki penis daje najlepsze odczucia, bo sama chyba jednak wiem najlepiej co mi sprawia przyjemność i możecie sobie wsadzić opinie ekspertów w d.. no ale polemizuję z wypowiedziami sprzed 5 lat..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yardoks
Witam mam 2 pytania: 1- Do jakiego wieku rośnie członek 2- Jaką trzeba mieć długość aby przebić błonę dziewiczą?? Z góry dzieki za info i prosze o konkretna odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozol24
Powiem wam jedno wielkość członka ma znaczenie indywidualne dla kobiet (dla każdej inny rozmiar) mój ma 21 cm więc mały nie jest ale mam problem z tym że z większością partnerek był on za duży odczuwają one wtedy ból na szczęście są różne pozycje dla przykładu kiedy macie małego członka najlepiej będzie na pieska gdy nasz skarb jest większy pobożemu ,więc wielkośc członka nie ma aż takiego znaczenia chodzi o odpowiedni dobór pozycji.Duży członek ma tylko jeden spory plus robi wrażenie :) nic po za tym .Pamiętajcie odpowiednia technika robi wiele ale to i tak nie wszystko trzeba też umieć odpowiednio rozgrzać kobiete żeby podczas stosunku była mokruśka tam w środku jeżeli ma problemy z tym polecam żele lecz może dojść do tego że źle rozgrzana kobieta będzie podczas stosunku myśleć o serialu np. i będzie tylko udawać jeżeli nie interesuje was ona a wy sami to oki ,a gdy jest inaczej pamiętajcie musi być nagrzana na sex i chcieć go równie mocno jak wy. Odp. dla kolegi wyrzej : 1.max 21 lat zazwyczaj jednak kończy wzrost w wieku 19 lat 2.tu nie znam fachowej odpowiedzi ale myśle że 4 cm to min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yardoks
Dzieki wielkie za konkretna odpowiedź i 3maj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmiar ma znaczenie i to
kolosalne!!!, niestety właścicieli dużych penisów jest jak na lekarstwo. Oczywiście jestem wielbicielką dużych,grubych etc,etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozol24
oki dla ciebie jest lepszy większy czlonek ale są dziewczyny które wolą tak zwane normalne czyli niby 16 cm. tu chodzi o głębokość waszej dziurki (że pozwole se to tak ładnie nazwać ).Konkretnie chodzi o macice,nie będe sie rozwijał na ten temat głębiej ,tu chodzi o zwykłą anatomie jeżeli ktoś ma wątpliwości zawsze może skonsultować sie z lekarzem (seksuologiem,ginekologiem) polecam równierz film " kamasutra" (dokumentalny) jest tam poruszona właśnie sprawa wielkości członka i od czego zależy satysfakcja u kobiet w tej sferze (jeżeli ktoś chce linki do tego filmu pisać na maila a podam).wielkość członka jest nie istotna przy doborze odpowiednich pozycji lecz nie stety obwodu nie da sie już nadrobić ,więc lepiej mieć przeciętnego a nawet małego ale za to o przynajmniej normalnym obwodzie (norma to podobno 12 cm) ja mam 15cm. i nie narzekam :P.Kobiety nie pszcie głupot że większość waszych facetów miała 20cm i więcej bo to nie prawda tylko 1 na 100 ma to szczęście ,a przez takie gadanie biorą sie potem kompleksy u niektórych mężczyzn a wy faceci nie wierzcie im tak bardzo przecierz nie chodzą z linijką do łóżka ;)Pozdrawiam wszystkich i życze powodzenia w podbojach milosnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K**wa źle
Nieważna wielkośc czarodziejskiej różczki, ważna jest tylko jej moc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozol24
czytajcie ze zrozumieniem przecierz to samo napisałem tylko innymi słowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby nie miała to nie byloby
tego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec jak juz ktos powiedzial heh powiem tak...jak faceci maja sie pozbyc kompleksow i sie nie zalamywac skoro kazda kobieta twierdzi ze wielkosc ma znaczenie...? potem ktos kto ma penisa 16cm sie zalamuje ze ma malego gdy slyszy ze wiekszosc kobiet ma faceta z 20cm penisem heh dla mnie to osobiscie troche dziwne ale ok:) druga kwestia jest tego typu, ze jesli pomiedzy kobieta a mezczyzna jest milosc to nie ma wielkiego znaczenia:) duuuzo robi uczucie wiec panowie glowa do gory, nie kazdy ma giganta i nie kazda dziewczyna takie kubi:) oczywiscie wiekszosc lubi (tak twierdza chociaz nie wiadomo czy mialy doczynienia z \"mniejszym\" czyli chociazby 16cm) ale sa tez kobiety ktore nie zwracaja na to uwagi:) to by bylo na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziesiecioboista
ludzie!!! zycie jest jak 10 cio boj,musisz byc dobry we wszystkich konkurencjach zeby wygrac i pomimo ze duzo z nas przegrywa z tymi 20 to cm to jestesmy lepsi w innych,uwierzcie mi ze normalnie myslaca kobieta patrzy na caloksztalt,wiem to z autopsji:) glowki do gory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozol24
i właśnie o to mi chodzi ^^^^ Pytanko do dziewczyn skąd wiecie że wasi faceci mieli te 20 cm czy też więcej ? chodzicie do łóżka z linijką ? czy też sami sie chwalili ? bo jeżeli twierdzicie że tyle mają po tym tylko że go widzieliście to mam dla wszystkich którzy nałapali tu kompleksów dobrą wiadomość mianowicie -KOBIETY NIE POTRAFIĄ DOKŁADNIE OCENIĆ ODLEGŁOŚCI ORAZ WIELKOŚCI !!! To fakt naukowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaak można
zadawać takie pytania? Rozumiem, że to retoryczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta40*
widziałam różne, małe i duże, ale ten którego pragnę najbardziej jest całkiem średni, chciałabym, żeby nigdy ze mnie nie wychodził i nigdzie indziej nie wchodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zozol24: Dokładnie. Kobiety ZAWSZE dodają swojemu facetowi parę cm. Jak w dowcipie: Dlaczego kobiety są złymi kierowcami? Bo faceci uczą je ile to 20cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcecie prawdy to prosz
Niestety rozmiar MA znaczenie. Jako mloda dziewczyna bylam w krotkim zwiazku z chlopakiem z mikropenisem i niestety zwiazek rozlecial sie z powodu mojego braku przyjemnosci i frustracj z tym zwiazanej. Teraz sypiam tylko z facetami ktorzy maja sie czym pochwalic, i tylko tacy sa w stanie dac mi przyjemnosc nawet zanim we mnie wejda-sam widok takiej maszyny mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozol24
hehe i już potwierdzacie moje słowa które napisałem wyżej (kwestia indywidualna ).A dla osoby która pisała nademną szkoda że wam nie wyszło ale myśle ze gdybyście próbowali odpowiednich pozycji dał rade by cie zaspokoić swoją drogą jeżeli masz kontakt ze swoim byłym przekaż mu żeby wybrał sie do Japoni lub Chin tamtejsze kobiety nie mają takich wymagań ,ma na to wpływ rodzaj rasy ludzkiej (genetyka,mają one plytsze ).Kurcze jak to jest że większość z was kobiet chce żeby ich partner miał dużego a potem jak trafiam do łóżka z taką to mi marudzi (gdy robimy to na pieska) "nie tak mocno bo boli" ,ja wiem że wy macie rozwinięty lepiej zmysł wyobrażni i fantazji przez co macie chęć na jak największego i grubego członka ale myślcie czasem racjonalnie , a wy faceci nie łamcie sie głupią gadką kobiet że większość z nich ma partnera z członkiem 20 cm czy więcej bo to raczej nie możliwe tak jak pisałem wyżej tylko 1 na 100 ma taki sprzęt a 16 cmm jest naprawde ok i wystarcza w zupełności żeby zadowolić kobiete.A jeśli na tym forum są kobiety które chcą zobaczyć jak wygląda 21cm i są ze Śląska a chciały by sie tylko zabawić bez żadnych zobowiązań to pisać na maila ,pełna dyskrecja -tylko zadbane panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×