Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kto

Tabsy-małe pytanko

Polecane posty

no właśnie mam do was male pytanko chcę zacząć brac pigulki antykoncepcyjne..nigdy ich wcześniej nie bralam powiedzcie mi jak to teraz jest z wypisywaniem tabletek bo w sumie wolalabym iść do prywatnego gienia ale jakoś nie bardzo mi sie chce co miesiąć latać po tabletki. No bo ile opakowan wypisują na raz i czy trzeba placić za każdą wizyte nawet jeśli sie nie badam a tylko po tabletki przyszlam acha no i jeszcze jedno jak to jest z gieniem z kasy chorych czy on wypisuje cos w ksiażeczce itd. dziękuje za szczere odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wierze że nikt mi nie może odpowiedziec na to jedno male pytanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci pomogę
Mój gin przepisuje mi po 2 opakowania, żebym nie musiała "latać po tabsy" co miesiąc :)) Mój gin przyjmuje na kasę chorych, więc nie płacę za wizytę nic, nie muszę też czekać w kolejce do niego, bo zostawiam książeczkę u pielęgniarki (spisuje z niej dane i chyba wyrywa żółtą kartkę, bo wpisu nie ma żadnego) i przychodzę po receptę później lub następnego dnia. Ale ja jestem z małego miasta, nie wiem jak jest w innych... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzde do panstwowego gina,na poczatku masz jakies badania lub serie pytaan-zeby mogli dobrac Ci odpowiednie tabletki Z recepta roznie-zalezy od lekarkio-ja mam na 3 miechy6 zawsze recepte,ale np moja kumpela ma na pol roku :) takze tylko 2 razy w roku bedzie polecam cilest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci pomogę
Chanell fajną masz stópkę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny no właśnie nie wiem gdzie isc wiadomo ze do przychodni taniej nie trzeba płacić za wizyty ale nie chce kurde żeby moja mama sie dowiedziala i tak mam wystarczająco dużo kłótni w domu z powodu faceta ja wczesniej na badania chodzilam do prywatnego ale za wizyte płacilam 50 zł no i jakos nie bardzo by mi sie usmiechalo latać co 2 miechy i placić 50 dych tylko za to ze wypisze mi tabsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diane-35
Gdy zdecydowałam sie na tabletki poszlam do mojego ginekologa (prywatnie), najpierw mnie przebadał i wypisał recepte na diane-35, gdyz miałam też problemy z cerą. Po kolejne recepty chodziłam już jednak do swojego lekarza w przychodni i bez problemu wypisywał mi nawet trzy opakowania gdy go o to poprosiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek musisz iść do ginekologa i to jest obojetne czy pójdziesz prywatnie cz w ramach NFZ. O kolejne recepty możesz poprosić lekarza rodzinnego, w książeczkę nic nie wpisuje, tylko w kartotekę jak każdy inny przepisywany lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę
Naprawdę lekarz rodzinny może przepisać tabsy anty? Myślałam, że tylko gin może... W sumie to jeszcze nigdy nie prosiłam lek. rodzinnego o tabsy, wiec może przy najbliższej okazji poproszę i się przekonam. Nawet by mi było to na rękę, bo do gina to zawsze kolejki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona 82
tak jest rodzinny tez wypisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest
lekarz moze wypisac recepte na 6 opakowan tabletek anty. Przy pzyjmowaniu hormonalnej antykoncepcji nalezy poddawac sie badaniu ginekologicznemu co 6 miesiecy, cytologia, usg, proby watrobowe co rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×