Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

Gość Koteszek
Temat: Mojego psa pudelka porwał jaszczomb! 1 2 3 » 12 Strony tematu: 14:53 Elwira Sobieska runoł na niego jak pieron i odleciał co robić?! 14:57 lady venera wsiadać w balon i szukać 15:00 dópa jasió roweżysta a masz pewnośc, ze nie ożeł? Ożeły czasami puszczaja ofiary po jakichs 300-400 metrach, biegnij szukać!!! 15:01 ja wiem ja musisz w bezksiężycową noc nazbierać młodych pokrzyw a następnie przy pełni księżyca obłożyć nimi dziewicę, a rano położyć na wycieraczce, a pudelek wróci 15:01 pipppppppppa a może to był grubelek? 15:07 Anouk a nie "semp miłości"????? 15:09 dópa jasió roweżysta przez "rz" phi, też mi znawcy to może myszołuf to był?Jaszczombie dzisiaj maja referendum , wybierają króla i królowa jaszczombiową.Więc mają z tego powodu post 72 godzinny. 15:26 misiu pysiu a moze to golomp go porwal??? 15:28 enamorada To juz po pudelku, z jaszczombem nie ma szans... 15:28 misiu pysiu duzy dziup mialo to cos?? 15:29 niteczka 4455 tego pudelka na bank porwał orł!! 15:31 a ja mysle ze to a ja mysle ze stowronka 15:32 niteczka 4455 taki orł z wysokości to wzioł tego pudelka za mysze.....szczegulnie jeśli biały był biedaczek 15:32 misiu pysiu jeszcze opstawiam mysikrulika 15:33 niteczka 4455 a może też być pustółek 15:33 morze pszerzyje pod warónkjem, rze go nie oszczygłaś, pódla oczywiście, bo jak pódel ma sierść, to siem jaszczembowi wyrwie, odgryzójonc swojom sierść od pazóruf jaszczembia, tylko zalerzy jeszcze gdzie ópadnie. Jak do żeki, to po pudlu, bo go glony zerzrom a jak na dżefko, to ma szansem siem óratować. Wienc siem nie martf na zapas, morze tfuj pódel jusz kóśtyka do domó 15:36 niteczka 4455 bo małż nigdy nie lubił tego d**elka niestety i teraz siem cieszy!! 15:37 ujarany miś koala Powiem więcej, pewnie sam jaszczombia nasłał, skubany 15:37 Ondyna A ja myślę, że to krogólec. Krogólcy są strasznie żarci na psininę, zwłaszcza młodą Zawiadom Towarzystwo Opieki nas Zwierzętami i Straż Miejską. 15:38 ujarany miś koala I koniecznie helikopter GOPRu 15:39 niteczka 4455 już widzę jak Straż Miejska leci ona to wyrywna tylko do zakładania blokad na kołach!! 15:39 misiu pysiu Trza wezwac GROM, zeby sie z jaszczombem rozprawil Lepiej miec glupia nadzieje niz byc beznadziejnie glupim. 15:40 dópa jasió roweżysta moze to był GROM, jesli spadł na d**elka jak piorun.... 15:40 niteczka 4455 a jak będzie ławica jaszczombów? 15:41 o matko i córko buahahahaha 15:41 kazik z wiochy wawa zwanej to poszczuje sie je stadem ozeluf 15:41 ujarany miś koala Zawsze może blokadę jaszczombowi założyć, nie ? 15:41 niteczka 4455 bo taki jaszczomb to pieron jeden!!!! 15:41 misiu pysiu a moze jaszczomb zazada okupu!!! 15:42 NoSPa ...to niedobra jaszczomba byla! 15:43 naafzowana_artystka szczelbą w jaszczembia! 15:45 misiu pysiu a moze wywiezie tego pudelka za granice do domu publicznego?? 15:48 ujarany miś koala Może się zakochał był ? 15:48 niteczka 4455 trza przez okno patrzeć!! może właśnie gna z d**elkiem w dziobie!! 15:49 NoSPa Krakow sie zglasza - jaszczomby z d**elkiem niet! http://kolczasta.fotosik.pl/ 15:50 niteczka 4455 U mnie też niet.....są pustółki ale bez d**elka 15:51 zly aniol a moze tak naprawde to pudel jaszczomba porwal , zeby jaszczomba wszyscy najezdzali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaszczomb cały musi być
Temat: Mojego psa pudelka porwał jaszczomb! 15:52 niteczka 4455 bo to bendzie pudelek po jaszczombie!!!! 15:52 szantrrrapa po rodzicu wysokich lotów. 15:53 NoSPa pudel - najezdca przykleil sie podstepnie do dzioba jaszczomby w celach milosno-prokreacyjno-kryminalnych?! 15:53 niteczka 4455 toż to bardziej cenne niż champion!! 15:53 szantrrrapa i założył jaszczombowi swoją obrózkę by upajać się podniebnymi sesjami sado-maso. takie te pudle są 15:54 Ondyna ja szczombię ty szczombisz on szczombi my szczombimby wy szczombicie oni szczombią http://kolczasta.fotosik.pl/ 15:55 niteczka 4455 hahahahaha!! ja szczombię!!!!! 15:56 szantrrrapa ja nie szczombię jaszczombia, a Ty? 15:57 Ondyna Ja szczombiłam, ale bardzo żałuję i już nie będę http://kolczasta.fotosik.pl/ 15:57 niteczka 4455 ja też!!!!! 15:58 dópa jasió roweżysta czy szczodrze szczombiący sa szykanowani?? 16:01 Ondyna Szczym na szczodrze szczombiących! Każden jeden wpierw szczombi, a potem jaszczomby pudlują pudliznę doszczentnie. Szczym, sorry, sz czym do ludzi?! http://kolczasta.fotosik.pl/ 16:02 dópa jasió roweżysta Ondyna a niech mnie jaszczomb szczombnie, zamiast dunder świśnie będe teraz uzywała 16:02 ujarany miś koala Odyna błagam 16:03 niteczka 4455 16:09 Ondyna Zgłaszam wniosek o umieszczenie na godle dwugłowego jaszczomba z pudlem w szponach oraz konkurs na przysłowie o jaszczombie. Na początek może być: Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla http://kolczasta.fotosik.pl/ 16:11 niteczka 4455 Jestem za!!! Gdzie urna żeby swój głos oddać? 16:12 dópa jasió roweżysta zły to jaszczomb co wlasne gniazdo pudli jesli wejdziesz miedzy jaszczombie musisz szczombic jak i one lepszy pudel w garsci, niż w jaszczombich szponach 16:12 Ondyna do urny nie mozna - szczpoczywają w niej szczątki jaszczomba głos oddaj w łazience, bo tam jest dobra akustyka. http://kolczasta.fotosik.pl/ 16:14 misiu pysiu Pudel jaszczombowi oka nie wykole Lepiej miec glupia nadzieje niz byc beznadziejnie glupim. 16:15 niteczka 4455 Między nami jaszczombami! 16:16 Ondyna nie będzie jaszczomb pluł nam w twarz, ni pudli szcząbił podle! http://kolczasta.fotosik.pl/ 16:16 ujarany miś koala Sa dwie metody głosowania ... i jeszzcze: Szczomb jastrzębia swego jak siebie samego 16:17 misiu pysiu Kto ty jestes? Jaszczomb maly. Jaki znak twoj? Pudel bialy. Lepiej miec glupia nadzieje niz byc beznadziejnie glupim. 16:19 Ondyna Pudel zawinił, a jaszczomba powiesili. Pudle szczekają, jaszczomb szczombi dalej? Darowanemu jaszczombowi w plombi się nie szczombi. http://kolczasta.fotosik.pl/ 16:20 Ondyna o misiu, TO BĘDZIE NASZ HYMN!!!! http://kolczasta.fotosik.pl/ 16:21 dópa jasió roweżysta w szczempy podrzem szaty szczombionc aż pod chaty hymn jaszczombów rączych na pudle czyhajacych kiepsko rymuje 16:22 pipppppppppa Ja tam się upieram przy tym, że to był grubelek. Jak to grubelki był gruby i wyglądał jak jaszczomb. 16:22 kaciaa ale na jaka melodie???? bo pasi mi tu Mazurek Dabrowskiego natura każe nam szukać wokół siebie nie partnera ale ofiary, musi on egzystować fizycznie i psychicznie kosztem innych osób, albo sam zostanie unicestwiony.... D. A. F. de Sade 16:23 pipppppppppa Na melodię "Dżagi" Dody -ona lubie jaszczembie - powiedziała mi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaszczomb cały musi być
10.05] 16:24 niteczka 4455 na melodię Pudelek Jaszczombowski 16:25 Ondyna mnie się podoba - autentycznie szczombnięty jest! pippppppppa, ale o grubelku to już Mistrz Ildefons ildefonsił, że mała ptaszyna i istotka niewielka. A jaszczombów nikt nie opiewał http://kolczasta.fotosik.pl/ 16:27 dópa jasió roweżysta hej ho hej ho jaszczombie-samo zło pierzaty naród gnebi pudla hej ho hej ho a pudle złe na zemste mają chec zaostrza zombie wygryza szczombie hej ho hej ho po lesie pieśn juz płynie az pod wies ze msciwe pudle nie zadne buble hej ho hej ho 16:28 Ondyna z melodii to mi jakoś pasi do "szedł pogrzeb ulicą, chorągwiami wiewał, trup się w trumnie ruszał i tak sobie śpiewał" szczombcie sobie dalej, ja lecę się pudlić! http://kolczasta.fotosik.pl/ 16:41 Ananke O flak, a ja w życiu jaszczomba nie widziałam! Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza! 16:44 niteczka 4455 rzałój Ananke,rzałój.....to fajny ale i pszebiegły ptak jest 16:46 Ondyna w locie pszebiegły to on jest jak ci drogę pszebiegnie. A tak zazwyczaj to pszelotny! 16:47 pipppppppppa pszefruwny znaczy siem? 16:47 dópa jasió roweżysta Ananake bo szczenscie miec trzeba i oko jak sokul co najmniej.... 16:48 dópa jasió roweżysta przefrufny pofietszny szczombnienty 16:48 Ondyna w locie ooo to, to!! PSZEFRÓWNY - jaszczomb jak żywy! 16:59 Kanarek niewykluty Niełóki! Pisze sie JASZOMP 16:59 Kanarek niewykluty *JASZCZOMP oczywiście. Jak mogłam 17:12 Ananke Czuję się zaintrygowana. Chyba zrobię sobie fryz a la "mały biały d**elek" tylko w wersji czarnej. Przyczepię sobie na rzyci pompon, położę się na trawie, zacznę coś obgryzać i będę udawać pudla. Może jakiś jaszczomb się pomyli i go UJŻĘ. Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza! 17:18 Ondyna w locie trochę to ryzykowne A jak cię pszeleci? Nie boisz się? 17:21 torebka herbaciana czy coś już wiadomo na temat porwanego psa? 17:25 niteczka 4455 Ananke bendziesz pudel czarny duży tzw. królewski 17:26 Elwira Sobieska Mąż powiedział że jak jaszczomb uśnie wybierzemy się na poszukiwanie gniazda. 17:27 niteczka 4455 tylko nie zapomnijcie GPS zabrać!!! 17:28 Mod_essa Jesteście " the ..beściaki " Wasz temat zostal wyróżniony i umieszczony w " polecanych przez redakcje" . Nareszcie " coś normalnego" !!!! Autorka wiedziala sz czym do ludzi ! Pozdrawiam "Górale mówią że są 3 Prawdy: - Swienta Prawda,-Tyż Prawda i -G*wno Prawda" modessa@o2.pl 17:28 Twój wpis jest nędzny a pies pod skórą nadajnik ma? 17:29 niteczka 4455 Mod_essa 17:29 misiu pysiu modessa - Lepiej miec glupia nadzieje niz byc beznadziejnie glupim. 17:32 niteczka 4455 dupelki pod ogonkiem mają specjalne nadajniki 17:33 niteczka 4455 każda rasa gdzie indziej ma! taki żyweł to ma za uchem 17:34 ale że tak od urodzenia mają to umiejszcone pod ogonkiem? 17:34 niteczka 4455 a jajnik to.......zresztą sami się domyślcie 17:34 mumi -> niteczka "dupelki pod ogonkiem mają specjalne nadajniki " a jaszczomby majom odbiorniki i tak to się kręci w naturze mimo wszystko 17:36 niteczka 4455 takie czasy teraz nowoczesne!!nawet zwieżaki maja GPS-y 17:36 Whim ja widziałam jaszczomba .................o rzesz osiadóje na moim parapecie i polóje na bidne gombie Nie wystarczy miec dokąd wrócić, trzeba mieć jeszcze kogoś, kto będzie na ciebie czekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaszczomb cały musi być
Temat: Mojego psa pudelka porwał jaszczomb! 17:36 no ale to w końcu ile jest odbiorników? 17:41 Ondyna w locie odbiorników jest tyle ile opłaconych abonamentów - ani więcej, ani mniej! Bogaty jaszczomb ma nawet cztery odbiorniki, a ubogi tylko jeden, i to analogowy I jak leci z zawietrznej to mu na zmiane pogody strasznie trzeszczy. Dlatego należy nasłuchiwać i w ten sposób uszczec się jaszczembia! 17:44 mumi ile jest odbiorników? a zapytaj Elwirę przecie w rodzinie sami ornitolodzy, spis jakiś mósi być, nie? a jaszczomby to przypadkiem nie pod ohroną? morzemy jedynie obserwować jaszczombia nie płosząc bestii, hociarz trajektornia lotu jaszczomba jest zagadkowa, cyt: runoł na niego jak pieron kto wie co takiemu jaszczombowi do głuwki strzeli? pżecierz za d**elki się bieże, z głodó czyrzby? boję się mimo wszystko 18:00 Ananke Nie mam nadajnika. Trudno. Przyczepię sobie wyjątkowo wielki pompon. Jaszczomb, jak sama nazwa wskazuje, ma jaszczombie oko. O ile nie dwa. Albo więcej. Na pewno zauważy. Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza! 18:03 mumi Ananke sprawa jest skomplikowana, jeśli chesz być pszynętą, koniecznie włos na biało i pozycja kolankowo - łokciowa jaszczomb sprytny i nie takie rzeczy widział..tszecim okiem bądź czójna jesli brak Ci nadajnika, porzycz od sąsiada z parteru pszecierz to w naszym wspulnym interesie mimo wszystko 18:06 Ananke Napisałam wyraźnie. Fryz sobie zrobię na pudelka, ale w wersji czarnej, ponoć królewskiej. Moja żądza ujrzenia jaszczomba nie obejmuje odbarwiania uwłosienia. Na trawie się położę i będę coś obgryzać. Rozważam opcję z kopaniem dołka - kuper wypięty, pompon przypięty. Moim zdaniem wystarczająca przynęta, jaszczomb powinien chwycić. Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza! 18:06 mumi o zabujczym jaszczebmiu powiedziałam memu psó psó uwieżył..zapiera się zadnimi łapami, na spacer nie hce iśc bestia jedna mimo wszystko 18:08 mumi jeśli jaszczomb zaślepiony jest porządaniem białego pudla szczegulnie, to mógłby Ciebie nie zauwarzyć -> upieram sie przy bieli mimo wszystko 18:09 Ananke Wieści przesadzone, przypuszczam... Nie wiem, czy on zabujczy. Jak zabuje, nie omieszkam wspomnieć. Póki co, śmigam do spożywczaka. Coś przecież kurka obgryzać trzeba. Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza! 18:12 Whim biały biały ...............tylko biały jak zaczełam czytac na głos to mój pies zaczon sie modlić iwyznawac wszestkie gżehy................jósz wim gdzie moja czopka Nie wystarczy miec dokąd wrócić, trzeba mieć jeszcze kogoś, kto będzie na ciebie czekał. 18:16 Whim oszesz obidu nie bedzie przypsnełam zópe Nie wystarczy miec dokąd wrócić, trzeba mieć jeszcze kogoś, kto będzie na ciebie czekał. 19:20 mumi po przemyśleniu, stwierdzam, że problem staje sie poważniejszy niż początkowo przypuszczałam, zatem otwieram panel dyskusyjny: 1. Wpływ jaszczombia na populację pudelków 2. Destrukcyjne dzialanie jaszczombióf (w?) na osoby dorosłe 2.1. Przebieranie się za pudelka - zagrożenia dla psychiki 3. Jaszczomb - wyzwanie dla ornitologa dla śpiewających pod prysznicem: 1. widziałam jaszczoooombia cień, do góry wzbił się i jak piorun spaaadł..nanana aa aaa i pudelkaaa w szponach miaaaał (przeciągle: miaaał) zapraszam do dyskusji mimo wszystko 19:29 Whim powiem tak: destrókcyjny fpływ na pódelki morze byc bardzo dórzy bioronc pod uwagem ilości popólacji jaszczombuf oraz małe rozmiary pódelkuf. Nie wystarczy miec dokąd wrócić, trzeba mieć jeszcze kogoś, kto będzie na ciebie czekał. 19:30 spadam nauczta sie odmianów ludziska 19:51 pipppppppppa Ach tych jaszczombióf jak mrówkóf jest na świecie. 19:52 -1967- ten jaszczump i podel rzadajom dostempu do Bałtyku..... 19:59 hej jasczembie jag on sie wzbiwszy zpudelkiem i kto robił miaaaał ? jascomb cy pudlek 20:00 atina401 a mi jastszemp golaby zjada!!!!!!!!!!! 20:01 atina401 1967 a ty tyez tu???? uwazaj bo tu jastszeby porywajom 20:05 -1967- noboja tyrz tego Bałtyka bym hlupneła... 20:06 atina401 POGIBAŁO CIE????? 20:13 pipppppppppa nie ale jaszczembia na pewno 20:18 -1967- Bałtyk ....alkochul taki się tak nazywał....w Polsce Ludowej.... 20:54 hej jasczembie moze ,nase moze ,jascomb ciebie bedzie sczyc i w pazurach cie uczyma albo na dnie bydzie lyc 20:55 Whim rzytnia tesz była Nie wystarczy miec dokąd wrócić, trzeba mieć jeszcze kogoś, kto będzie na ciebie czekał. 21:00 hej jasczembie buło niebuło od jaszczembi sie wszyćko zaceno tato jaszczomb wcioł pokazać jaszczembiontkom pundelka a baba jak to bay maja w zwyku ryło rozdarłai po co? pundelek sie pewnie rozplamił ma mateczce ziemi jak jaszczomb otworzył ze zdziwienia dziub i puscił pundelka 21:05 atina401 i jest ,bo ja ci mieszkom no Rzytniej 21:06 mumi -> jasió gdzies jest? olaboga mimo wszystko 21:08 basia.891 nasrać przed domem. może to przekupi JASZCZOMBIA 21:14 jaszczoomp ich troje i jaszczomp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaszczom rzondzi
Temat: Mojego psa pudelka porwał jaszczomb! 21:17 jaszczompie lubiom psom zagryzic lup jakims inszym fuderkiem 21:22 Lusesita de Milagros Dolores dlaczego ten temat jest w polecanych??? http://paweljakis.wrzuta.pl/audio/8rIZW4V2U8/d over-let_me_out 21:23 hej jasczembie nie lubis jaszczombiuf? 21:26 pipppppppppa Bo jest boski. A jak tak nie uwarzasz to poszczujemy cię jaszczembiem... I wtedy zobaczysz... 21:27 NoSpa Ananke, ja sie bojam o calosc naszej jaszczomby!!!! Taki d**elek choc bialy to z 10 kilo wazy a Ty? Nawet w czerni?! Obawiam sie ze wiecej! Blagam, oszczedz jaszczombe! Nie podszywaj sie pod d**elka bo jeszcze jaszczombie dysk wypadnie i coz wtedy poczniemy?! 21:28 amita Mi dziś orobiono okno w przelocie.Teraz myślę,że to albo pudelek ze strachu albo jaszczomb z wysiłku.Jeśli to ten pudelek to ja żądam żeby Elwira umyła mi okno!!! nie chcę piątki z przodu,bo wtedy będę już bardzo stara 21:33 amita Mi dziś orobiono okno w przelocie.Teraz myślę,że to albo pudelek ze strachu albo jaszczomb z wysiłku.Jeśli to ten pudelek to ja żądam żeby Elwira umyła mi okno!!! nie chcę piątki z przodu,bo wtedy będę już bardzo stara 21:34 amita Mi dziś orobiono okno w przelocie.Teraz myślę,że to albo pudelek ze strachu albo jaszczomb z wysiłku.Jeśli to ten pudelek to ja żądam żeby Elwira umyła mi okno!!! nie chcę piątki z przodu,bo wtedy będę już bardzo stara 21:39 pipppppppppa Mi orobiono samochut w pszelocie. Żądam zadośćuczynienia od karzdego jaszczembia. 21:39 zgnile jajo no wlasnie - kto nie lubi jaszczombiuw!!!????? 21:40 pipppppppppa taka kópa mi pacneła w ałto, że myślałam że to bombardowanie 21:41 Lózezita te Nilakros Tolorez a wieta kórfa matz mosze i mata racjem 21:41 Mod_essa próba odblokowania ostatniej strony piszcie dalej "Górale mówią że są 3 Prawdy: - Swienta Prawda,-Tyż Prawda i -G*wno Prawda" ! NIE KARMIĆ TROLLA ! : http://pl.wikipedia.org/wiki/Trolling 21:43 amita To spisek jaszczombuw,że się kilka razy wysyła! nie chcę piątki z przodu,bo wtedy będę już bardzo stara 21:44 dópa jasio jasio dópa wpisał się alojzy krupa..... amita - poszczekaj Ty dziecino arz remont łazienki Ci się skończy i wtedy Elwire zagoń do roboty... po co ma dziewóha tera się menczyć jak za chwile okno znowu bedzie ufajdane? a może to była gżegżółka lub grzegrzułka a nie jaszczomb... 21:45 jaszczoomp jaszczomb to takie pikne zwieże... 21:45 amita Jak jaszczomb Ananke uniesie to dopiero się orobi.Ananke,ta łonka to niech daleko bendzie. nie chcę piątki z przodu,bo wtedy będę już bardzo stara 21:45 Whim jaszczomb na prezydenta pódelki do sejmu Nie wystarczy miec dokąd wrócić, trzeba mieć jeszcze kogoś, kto będzie na ciebie czekał. 21:47 amita Ale ja teraz nie widze czy te jaszczembie latajom czy nie.A jakbym miała pudelka?To by mi go porwał. nie chcę piątki z przodu,bo wtedy będę już bardzo stara 21:47 a ja to w sprawie tego lokna lobesranego u Amity Ty dziolcha nie wnikaj czy to jaszczap czy d**elek nafajdal ,tylko sie ciesz ze krowy nie lataja i ciazkie sa do porwania przez jaszczaba ahooooj 21:48 amita U mnie jedna sonsiadka ma pudelka.Morze ja do niej zadzwonie z oszczerzeniem? nie chcę piątki z przodu,bo wtedy będę już bardzo stara 21:49 dópa jasio jasio dópa wpisał się alojzy krupa jaszczomby som wszendzie! a morze dópelek to byl agent jaszczombuw i ójawnił swoje prawdziwe oblicze i sam odfrónoł zabierając niepotrzebne mu jurz pżebranie coby korpusa deliktusa po sobie nie zostawić? 21:50 dópa jasio jasio dópa wpisał się alojzy krupa... amita a morze sie na rodzonym topiku pokarz, co? - bo jeszcze co Cie pokaze? 21:50 amita A to krowy mogom latać?Ja wiedziałam,że coś mi w szkole umkło... nie chcę piątki z przodu,bo wtedy będę już bardzo stara 21:50 pipppppppppa Amita/ koniecznie powiedz jej o nisko latajacych jaszczombach. I o tym, że spadaja jak pieron. Sru i nie ma d**ela. 21:52 NoSpa ktos powinien zaplacic podatek od wartosci dodanej jaszczomby. Trza donosik do US sporzadzic..... 21:54 amita Ja jej nie lubie,ale d**elka chyba szkoda? A użond poinformuje,puszcze gołembia.Blisko mam to zdonrzy dolecieć. nie chcę piątki z przodu,bo wtedy będę już bardzo stara 21:54 dópa jasio jasio dópa wpisał się alojzy krupa ale tylko Elwira S morze portret pamienciowy spożondzić 21:54 pipppppppppa Hej hej hej jaszczomby omijajcie góry lasy doły le-eć le-eć mój d**elku i nie wyląduj w kibelku 21:55 jaszczoomp no ouscilo sie lekcje w szkole .Pewnie ,ze krowska latajom i to leiej jak jaszczempie. Ja popieram Whim jaszczomb na prezydenta-szybciej mam oleci i moze nie wroci juz??? pódelki do sejmu!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalezione w sieci
Temat: wielki biust 11:39 pietruszkalin chce wkoncu wiekszy biust. Dziewczyny ratunku!!! 11:42 jestem deską przegrałam życie :) * * *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się nie pytaj
Temat: Koty nie mają startu do psów!!!!!!!!!!!! 16:01 dziwaczka-kociara "Koty ... - są drapieżnikami" a psy to k**wa pacyfiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pies pacyfista
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z topiku: Temat: czy żona przyznała wam się 10:36 barbabietola Każdy facet to bi. A ci którzy nie potrafię tego w sobie zaakceptować - zapisują się do LPR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: po jakim czasie chodzenia ze soba najlepiej wziąć ślub ? 17:25 agata_26 po jakim czasie ludzie są gotowi, żeby zawrzeć związek ? Jak myślice ? 17:29 najlepiej dokładnie po 2 latach 4 miesiącach i 15 dniach, przy czym dopuszczalne są odchylenia po 4 miesiące i 3 dni w każdą stronę... jak sie nie zmieścisz, to masz przesrane :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donatella Yayowut
mój chłopak wsadza mi do pochwy babole, jak go tego oduczyć? 08:51 mańka_21 on twierdzi że go to podnieca, raz nawet wysmarkał mi się bezpośrednio w wejście do pochwy ale ja to odbieram raczej średnio, trochę mnie to brzydzi kocham go ale wolałabym żeby zrezygnował z takich zachowań jak zacząć z nim rozmowę? 08:58 Zofinka Nawet nie zaczynaj z nim rozmowy tylko szybko kopnij go w d**ę , bo to zbok jakiś! Dlaczego się nie szanujesz? On jest obrzydliwy!!!! A jeśli mu pozwalasz na takie wyskoki to mu dorównujesz!!! Żal mi cię , poszukaj innego , ten to prostak!! 09:00 musztarda Zofinka... nie wierzę... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze z jaszczembia
23:08 Zenek Bandera Kdy Jak Pierun Spada s ńeba Fszystcy kszyczom- 'ale bieda' Bo ńe Pierun To Lecz Jaszczomp Zerka na nos strasznom paszczom I pundelki w zemby łapie To pogryzie, to pokłapie Pundel Cały Opślinjony Jaszczomp nieśe go do rzony By ńe szczombić rzonie zwierza Jaszczomb pudla jej powieża Ot Tej pory pundla mać U Jaszczombiów byndźe prać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniese z rana
Temat: najpiekniejsze słowa.... 10:05 agivp dziewczyny czy wasi mezczyzni mowia wam jakies piekne slowa, ze az sie wzruszacie? Moj mezczyzna z natury jest oszczedny w moieniu mi jakis komplementów - taki juz typ. Ale jak juz cos powie to naprawsde od serca. kiedy mowi ze mnie Kocha- to wiem ze nie rzuca słow na wiatr. a wczoraj mi powiedzial "Ze Bardzo mnie Kocha i jestem sensem jego zycia" to bylo piekne 10:09 Haris Pilton ja raz zadzwoniłam do mojego a on mówi: właśnie o tobie myslałem a ja ucieszona: o, a co myślałeś? on: żebys kupiła kefir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: JAK ZNALAZŁYŚCIE SIĘ NA KAFETERII- krótka historia! 12:29 guwnoza Wpisałam w google \"draże\" i \"gęsiwo\" bo mi było potrzebne do pracy magisterskiej. Nie umiem napisać litery \" \" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padłam
Temat: Czy mozna sobie samemu wymyslec nr gg?? 21:55 ggadka Ten ktory mi przydzielono jest trudny do zapamietania... 21:56 tralla oczywiście ze mozna 21:59 ggadka a jak to zrobic??? 22:00 nie nie mozna idioto 22:01 tralla zaraz Ci podam nr konta na które musisz wpłacic 1000 zł a później z dowodem wpłaty zakładasz sobie nowy nr i juz mozesz wybrac sobie jaki chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
komentator sportowy podczas komentowania biegu w ktorym brala udzial Irena Szewinska u schylku swojej kariery sportowej:\" ...no,pani Irena nie jest juz taka swierza w kroku jak dawniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.b.s.e.r.v.e.r.
Topik na erotycznym: "Moje niewinne zboczenie" Każdy coś tam ma, no nie? Ja jestem biologiem, zajmuję się mięczakami i podnieca mnie jak moja dziewczyna udaje ślimaka winniczka. Nasz seks wygląda tak: gdy ona się rozbierze do pleców przytraczam jej 20 litrowy plastikowy kanister, który udaje skorupę. Następnie zakładam jej na głowę kupione na odpuście czułki na sprężynach, które mają imitować rogi ślimaka. Ja ubieram się w strój trapera-odkrywcy, który penetruje amazońską dżunglę. Następnie przez kilka chwil ostro drażnię łechtę mojej lubej ręką, by się podnieciła i polecam jej zrobić szpagata (potrafi to, kiedyś uprawiała gimnastykę artystyczną) i posuwać się tak powoli korytarzem w kierunku pokoju. Ona tak pełznie a jej pochwa zostawia na podłodze śluzowaty ślad, tak jak to robią ślimaki. Wtedy udaję, że właśnie jestem na tropie nowego gatunku mięczaka, oglądam ślady przez lupę a w końcu łapię ją. Badam, głaszczę po skorupie, dotykam rogów. Potem mówię, że muszę zbadać specjalnym przyrządem narządy wewnętrzne, ale żeby się nie obawiać bo to nic nie boli. I wyciągam moją sterczącą pałę, po czym wkładam ją do pochwy. Ona nic nie odpowiada, bo przecież ślimaki nie potrafią mówić. W którymś momencie rezygnujemy z tego kamuflażu, zdejmujemy rekwizyty i kochamy się dalej normalnie. Uważam, że jest to może jakieś zboczenie ale całkiem lajt a ponadto nikomu nie dzieje się krzywda. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiso
Malta - kto był. 09:48 bomba przyprawy Ludkowie kto był? Jak tam jest? Prawdopodobnie tam będę się wybierał na wakacje. Ktoś podzieli się wrażeniami? 09:51 filigranka Fajnie. A kiedy jedziesz? Akurat jak będzie festiwal teatralny? To super. Najlepiej nocować w lewobrzeżnej części Poznania a nad samo Jezioro Maltańskie dojeżdżać. Tam jeździ m.in: jedynka, siódemka i ósemka. 09:55 bomba przyprawy Heh chodziło mi o republike Malty. Wysepka na morzu śródziemnym na południe od Sycylii. 09:59 filigranka ach tak... no to musze Cię niestety pożegnać staropolskim, serdecznym: w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuu boje sie
to ze slimakiem bylo niezle :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Czy to prawda z tymi zrenicami?? 19:40 fankaaaaaaaaaaa Ze jak chlopak i dziewczyna patrza sobie w oczy to jezeli np chlopak jest zainteresowany to rozszerzaja mu sie zrenice?? zaobserwowal ktos?? 19:41 dobre sobie ja słyszałam, że jak jest zainteresowany to co innego mu się rozszerza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Jestem mlodym wdowcem .... 15:00 Julian wdowiec w wieku 61 lat o nienagannych manierach i kulturze osobistej , przystojnym i wysportowanym i poszukuje mlodej kobiety w wieku 18 - 23 lat ktora wprowadze w swiat radosnego seksu , zainteresowane niech pozostawia maila do korespondencji . Dziekuje za uwage i zycze wszystkim milego dnia . Pozdrawiam Julian 🖐️ 15:06 ksiondzstefan radosny sex ? A co to ? Śmieją się jak ci nie staje ? :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: ym mężczyźni oglądają się za mną na ulicy 16:29 agasliczns kazdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sie za mna oglada, nawet jak jada samochodem.. 16:30 ksiondzstefan a myślałaś nad tym żeby w końcu przestać golić głowę na łyso i uzupełnić uzębienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: JAK ZRZUCIC BRZUCH W 3DNI 14:59 yookoo To bardzo pilne, po sesji przybylo mi tluszczu w brzuchu i biodrach a za 3 dni mam barzdow azne wyadrzenie i musze miec plaski brzuch. Zadanie chyba niewykonalne) :??A moze jednak znacie jakies sposoby oprocz brzuszkow ? 15:06 yookoo jak na razie robie cos takiego: owijam się zieloną folią skradzioną z pobliskich ogródków dzialkowych, do ust wkladam butelkę po piwie sarmackim z biedronki po czym chowam się w szambie i udaję aligatora ale nie wiele mi to pomaga 15:07 lorthy a co to ma niby splaszczyc brzuch udawanie aligatora??????????????????????????????????????????????? 15:07 yookoo myślałam że pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakklonów
Temat: Ludzie, czy macie jakiś sposób NA CHRABĄSZCZE? 18:00 curva Te głupie zwierzęta mnie denerwują i przez nie wpadam w furię. Nie mogę otoworzyć balkony , bo od razu wlatują. Już nie wspomnę o wypoczynku na WŁASNEJ działce, gdzie chrabąszcze lećą na mnie jak opętane i wplątują się we włosy i wlatują pod bluzkę. Ble, włochate bestie. Jakie je można zutylizować? 18:28 zorganizuj wyścigi chrabąszczów oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Szukam wrazliwej , cichej i poslusznej dziewczyny . 10:40 unum To na zone , wcale nie musi byc ladna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: zawsze gdy mój mąż wychodzi rano do pracy, na pożegnanie całuję go w jaja 14:15 Syriana__26 to fajny obyczaj i już się do tego tak przyzwyczaliliśmy, że trudno byłoby nam bez tego żyć polecam i pozdrawiam 14:17 KocicaPsotnica o kurde, dobrze ze napisalas ten topik mialam dzis jajka do biszkopta kupic thx! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre a jak
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta rada
Temat: Tak to jest na dyskotekach.. 1 2 13:47 malutka..... W ostatnia sobotnią noc byłam na imprezie...Tańczyłam na parkiecie w gronie nudnych pedałów az wkoncu ujrzałam JEGO. Zobaczyłam ze tanczy z jakąs brzydką starą wiesniarą , więc podeszłam do niego zeby go od niej odciagnąc...Zaczelismy tanczyc...Najpierw normalnie a pozniej zaczelo się, łapanie za biodra itp.. Złapałam go za szyje i nagle zaczelismy sie lizać... Pozniej cały czas chodzilismy po sali przytuleni lub za ręke, siadalismy przy stolikach ja jemu na kolana i co 5 sekund sie całowalismy...Było kilka sytuacji w ktorych ja czegos potrzbowałam i on mi to załatwił....Nosił mi moje rzeczy....I odprowadził mnie do domu....Jak odchodziłam to znow zaczelismy sie całowac powiedział z na nastpny weeknd tez tam bedzie bo zrobi to dla mnie.. i umowilsmy sie na nastpny dzien ale ja mialam takiego kaca ze poprostu nie zyłam...aha i jak odprowadzał mnie do domu i si go spytałam czy chciałby ze mna byc to powiedział ze tak. Doradźcie mi co mam zrobic na nastepnej imprezei jak go spotkam..... bo sie chyba zauroczyłam i to bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×