Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

Gość zajebiiste
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drastyczne letko
Temat: Podszyj się !!!!!!!!- wymyśl ciekawszy podszyw od osoby wyżej HaKunaMaTTTTaTa Spędzam godziny na kafeterii w nadziei, że ktoś się pode mnie podszyje - kiedy już dostąpię tego zaszczytu, oddalam się w podskokach, podśpiewując cichutko pod nosem arię Jontka "szumią jodły na gór szczycie" przecież są wakacje owijam się zieloną folią skradzioną z pobliskich ogródków dzialkowych, do ust wkladam butelkę po piwie sarmackim z biedronki po czym chowam się w szambie i udaję aligatora anoin skacze pomiedzy konarami Krakowskich baobabów w parku Jordana obserwujac z gory cale otoczenie, a gdy tylko ujrze starsza pania wyprowadzajaca na spacer swojego czworonoznego pupila niczym predator sledze swoja ofiare i w najwiekszym skupieniu ktorego nie powstydzilby sie sam Ghandi, z napietymi do granic mozliwosci miesniami wyczekuje na moment w ktorym pse wyprezy sie by oddac parujacego kl0tsa wprost na trawnik - w tym jednak momencie przy pomocy gietkiej liany z rykiem niczym ranny pterodaktyl spadam z nieba na bezbronna ofiare i chwytam parujacego kl0tsa zanim jeszcze upadnie na ziemie, aby dzieki prawom fizyki i ekwilibrystycznym umiejetnosciom wzniesc sie natychmiast spowrotem do bezpiecznych konarow baobabow i w spokoju, ciszy godnej katedry Swietego Patryka w Nowym Jorku i z przeswiadczeniem o nieomylnosci swego postepowania i bezdyskusyjnie wygranym zyciu oddaje sie konsumpcji cieplej jeszcze psiej kupy by doswiadczyc nirvany i przejsc na IV poziom astralny pozwalajacy lewitowac nad ziemia manganian VIII potasu A ja stawiam na ekologiczną żywność. Zbieram zużyte podpaski i hoduję na nich rzeżuchę tesa stick jeżdżę po okolicznych lasach kradzionym Tarpanem celem podwędzania szyszek, które następnie niepostrzeżenie pakuję w odbyt zaskoczonemu panu leśniczemu tesa stick zaden facet mnie nie chce, dlatego co wieczor zakradam sie do piwnicy mojego sasiada i z mina godna zwyciescy Tour de France kopuluje z co slabszymi sztukami szczura wedrownego POJEBANE LOTNISKO Gole okolice bikini przy uzyciu obieraczki do jarzyn tesa stick Moją kartą master card dzielę dziarsko równe ścieżki a następnie wciągam je odbytem, co powoduje u mnie dziką ekstazę polączoną z niekotrolowanym lapanie za waginy moich sąsiadek w podeszlym wieku (oczywiście wciągam proszek OMO) makaron dwujajeczny namiętnie trzepię kapucyna wpatrując się w fotografię premiera Jaroslawa wyobrażając sobie przy tym, że jestem jego kotem któremu on najpierw obciąga z polykiem a nastepnie smaruje odbyt gorzką czekoladą nadziewaną pomarańczami i siarczyscie zaczyna posuwać w spękany od licznych wojaży odbyt dwujajeczny Lubię perfumować koty perfumami firmy COTY ale wiocha Każdego poranka ubieram kurtkę z ortalionu oraz płaszcz nieprzemakalny i wyprowadzam na spacer do lasu moją babcię Leokadię. Gdy już jesteśmy głęboko w lesie przywiązuję ją do drzewa i co sił w nogach uciekam do domu. Niestety - ta stara cholera ZAWSZE wraca. To nawet z moim psem Irasiad nie było tyle kłopotów rzygac mi sie chce Nie mam nic przeciwko ruchom kobiet, byle by były rytmiczne. rzygac mi sie chce wino kobiety spiew =Siara, szpara i gitara. blech nudni juz jestescie Rozmazuję swoje smarki na oknie mówiąc następnie wszystkim dookola, że żaby wlamują mi się nocą do domu... ohmiistrzyyni Codzień w znoju wybierając naszą rodzinną wykałaczką gnój z gumofilców odziedziczonych po prababce, niczym wielki filozof oddaję się refleksjom nad naturą doskonałości stolca w jego ontologicznie transendentnym i immanentnym ujęciu, smyrając przy tym owocem mango z puszki swą włochatą muszelkę gdzie z powodzeniem choduję kolonie rzęsistków pochwowych. Gdy juz szczytuję intelektualnie bezsprzecznie zbliżając się do ostatecznego rozwiązania zagadki wszechświata, gazy jelitowe dyfundujące z układu krwionośnego do jelit przypominają mi słowa zacnego Fryderyka Nietzsche: "Brzuch jest powodem, iż człowiek nie uznaje siebie tak łatwo za boga". Zrezygnowana udaję się do naszego wychodka, gdzie czeka już na mnie mama z misą aromatycznego, parującego stolca. juz stad spadam bo tu a potem raczo i z gracja bawolicy pobiegne na promocje rajstop z wywietrznikiem i sokowirowek na pedaly do LIDLA. juz stad spadam bo tu By ukryć przed moimi rodzicami zgubny nałóg palenia papierosów staram się jak tylko mogę by rodzice nie wyczuli z mojej zakazanej paszczy fajkowych oparów. Wynalazłam zaj**isty sposób sztachania się - zasysam odbytem a dym wypuszczam cewką moczową. Będąc w lirycznym nastroju zaś, zwłaszcza w obecności mojego narzeczonego Romana wypuszczam sromem dym uformowany na kształt uroczych serduszek zakochany Miecio nie mam siusiaka- wywiala mi to jesień calkiem. up follow a way Brzdryngolę na moim cienkim niczym pajęcza nić prąciu romantyczne pieśni wabiąc tymi dźwiękami niestety tylko okoliczne muchy... 19:57 up follow a way Nie zmienia to faktu iż chcę w ten sposób stać się awangardowym muzykiem co najmniej na miarę Pendereckiego podnise se Spuszczam się regularnie każdego poranka o godzinie 6.18 myśląc iż w ten sposób zdobędę kosmiczną energię i zawładnę nad światem bleeeeeeeeeeeeeeeeee podtrzepuję mojego skarłowaciałego, pomarszczonego pindla pod foty z Michałem Wiśniewskim rozbryzgując przy tym swoje nasienie na cztery strony świata i nucąc "wstań i powiedz nie jesteś sam" wyobrażając sobie iż oblewam szampanem nagie striptizerki które w akcie wdzięczności depilują mój kudłaty odbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat :paszczury polskiego ekranu 07:14 lubie kolor zielony... Agnieszka Dygant - przyznaje jej tytul paszczura a to z tego powodu , ze wciela sie w role pieknotek. Piekna kobieta trzeba sie urodzic ! Jej uroda - przecietna (ogolnie)...ale w/g mnie ten jej zgryz i te dziasla..zreszta ta dolna czesc trzewioczasczki dla mnie jest zmutowana !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile czasu gotowac ziemniaki 10:02 eleegancki pan ziemniaki chyba sa mlode bo maja jasna skorke ile czasu maja sie gotowac 10:03 30 minut 10:03 eleegancki pan 30 min to chyba za dlugo 10:04 30 minut to po co sie kurwa pytasz jak wiesz lepiej 10:05 aż będą miękkie 10:07 eleegancki pan ty k**wo w d**e j**ana bo nieprawde mi piszesz widze ze mne w ch*ja chcesz zrobic szmato pie**olona i rozgotowac moje ziemniaki 10:08 dobre to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super Emilka
Temat: Moja dziewczyna zabawia się z dmuchaną lalką 02:09 Robert z Karczmiska Mam na imię Robert, mam 34 lata, pochodzę z małej miejscowości pod Lublinem a teraz mieszkam z dziewczyną z miasta i być może nieznajomość miejskiego zachowania jest właśnie powodem tego mojego problemu. Z moją dziewczyną jest chyba coś nie tak, ona jest chyba trochę sadystycznie nastawiona do sexu, zmusza mnie do uległości, posłuszeństwa i szczekania podczas zbliżenia choć na co dzień jest raczej osobą która potrzebuje prowadzenia przez życie za rękę. Nie było tak oczywiście od początku tylko rozwija się to u niej z czasem, aż się boję co będzie dalej. A zaczęło się tak: byliśmy przez jakiś czas dobraną parą, w sprawach łóżkowych również do czasu jak Emilia zaczęła namawiać mnie na zakup gadżecików do sexu które według niej są nam niezbędne. Zakupiliśmy więc dmuchaną lalkę miłości z trzema otworami (straszne badziewie) i od razu po powrocie ze sklepu zaczęliśmy się zabawiać, a raczej to ona zaczęła, jakież było moje zdziwienie kiedy ona z szafy wyjęła sztucznego członka na pasie skórzanym, założyła sobie i zaczęła gwałcić lalę w tylny otworek. Robiła to bez opamiętania, waliła ją po prostu ile wlezie, była już cała spocona kiedy doszła do orgazmu z krzykiem „nie krzycz ku… bo i tak nikt cię nie usłyszy” Stałem jak wryty przez dłuższą chwilę po tym całym zajściu i nie mogłem z siebie wydusić nawet jednego słowa. Wieczorem postanowiłem z nią o tym porozmawiać. Wyjaśniała mi że ten penis na pasku to od koleżanki dostała już dawno tylko się wstydziła go pokazać i że ta zabawa z lalką to tak na pokaz żeby zobaczyć czy mnie to podnieci i czy się dołączę do trójkąta. Była nawet jakby zawstydzona moimi pytaniami. Nawet jej uwierzyłem z nadzieją że to tylko raz i dla żartów, jednak szybko dowiedziałem się że to nie żarty. Wróciłem z pracy wcześniej do domu, wchodzę i słyszę ostre okrzyki i szamotanie w łazience, przez uchylone drzwi widzę nagą Emilkę na lalce, lalka była ubrana w odblaskowe ubranie (takie jak noszą pracownicy robót drogowych) i pas z penisem na którym właśnie galopowała Emilka w wielkiej ekstazie i krzyczy „pierd_ol mnie ty kopidole zaj**a_ny” Usiadłem pod drzwiami do łazienki i się przysłuchiwałem, (nie ma sensu cytować tych okrzyków) aż w końcu w łazience rozległ się huk i z łazienki wybiegła przestraszona Emilka ze sflaczałą lalką w ręku. Nie zauważyła mnie nawet i pobiegła do pokoju, ja wyszedłem po cichu z domu i wróciłem po jakimś czasie jak już było po wszystkim. Jeszcze w skrócie kilka innych incydentów: Pewnego ranka obudziłem się z tym penisem z jej pasa w ustach i włożyła mi go tak głęboko że zacząłem się dusić, innym razem obudziłem się w nocy z bólem odbytu - powód ten sam, chciała żebym stanął na ulicy i jak ona przyjedzie to mam udawać dziwkę i ona mi zapłaci i będę jej służącym. To tylko kilka z moich przygód z Emilką, nie wiem czy ktoś się już z takim zachowaniem spotkał, czy może nawet jest to często spotykane u miastowych. Jak chcecie to napiszcie mi kilka słów o podobnych przypadkach i podpowiedzcie co dalej mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: taka fantazja?? 11:20 finezjaaa mój chłopak wczoraj patrzac na mnie w samej bieliznie( staniku i stringach) powiedział, że chcialby zebym mu w takim stroju umyła kiedys samochód... faceci to dopiero maja fantazje.. któraś z was by sie zgodziła?? I panowie czy to Was na prawde by kreciło?? 11:21 właściciel zielonego wartburga tak , bo zapierdzielony jest ten mój wóz okrutnie a na myjni te szczoty urywają lusterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N.Y.S.P.
Temat: praca celnika 14:18 celnikkkkkkkkkk jak wygladaja testy psychologiczne itp. aby dostac sie di izby celnej tak aby zalapac sie do tej pracy co powinienem wiedziec 14:19 niieeeee poszukaj w necie...kiedys chcialam do sluzby celnej sie dostac i szukalam testow na necie i znalazlam wiec google i do dziela 14:20 celnmmm a wchodzilas na str izby celnej 14:21 celnikkkkkkkk szukam juz godzine i nici sa rozniaste zeczy ale przykladowych pytan brak 14:22 zdewastowana wieża wodna i pamiętaj - jak jakiś z brodą będzie Ci coś mówił o miłości, to to może być Jezus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////
"Jadą, cały peleton, kierownica koło kierownicy, pedał koło pedała" "Pani Szewińska nie jest już tak świeża w kroku jak dawniej" - Bohdan Tomaszewski "Puścił Bąka lewą stroną" - Dariusz Szpakowski "Wszystko w rękach konia" - Jan Ciszewski przed decydującym przejazdem Jana Kowalczyka w Moskwie "Sytuacja zmieniła się diametralnie o 360 stopni" - Jacek Żemantowski "Mirosław Trzeciak zdobył gola po indywidualnej akcji całego zespołu" - Dariusz Szpakowski "Henryk Wardach to stary wyjadacz parkietów" - Maciej Henszel "Włodek Smolarek krąży jak elektron koło jądra Zbyszka Bońka" - Dariusz Szpakowski "Swietłana Fomina jest bardzo doświadczona i dużo daje" - trener Roman Haber "Jeszcze trzy ruchy i Włoszka będzie szczęśliwa" - Artur Szulc o kajakarce Josefie Idem "Gol jest wtedy, kiedy piłka całym swoim obwodem przekroczy odległość równą obwodowi piłki" - Andrzej Zydorowicz "Do tej fazy kiedy przegrywający przegrywa, mamy jeszcze trochę czasu" - Dariusz Szpakowski "Trzy minuty, czyli zatem około 100 sekund" - Jacek Laskowski "Wybił piłkę na tak zwana pałę" - Jan Tomaszewski "Jak państwo widzicie, nic nie widać w tej mgle" - Edward Durda "Nie ukrywam: podgrzewam bębenek" - Artur Szulc "Szurkowski to cudowne dziecko dwóch pedałów" Bohdan Tomaszewski "Widać wielkie ożywienie w kroku Lewandowskiego" - Bohdan Tomaszewski (radio) o biegu na 800m z udziałem Stefana Lewandowskiego. "Można to wyczytać z twarzy konia, gdy jest zbliżenie" - Wojciech Mickunas "A teraz łączymy się z magnetowidem" "To nie był błąd, to był wielbłąd" - Jan Tomaszewski "Banasik... Banaszak... Banasiak konkretnie" - Hubert Kwinta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: jestem 30-letnia dziewicą i jestem z siebie dumna! 10:43 piekna 30letnia Witajcie! Tak! mam 30 lat i jestem z tego dumna! Przyszłemu mężowi dam w wianie to co najcenniejsze! Wstydźcie sie małe rozpustnice tracące dziewczęcość w wieku kilkunastu lat! Życzę wam miłego dnia! 10:49 HHAHAHAHAHAHAHAHA jak jesteś dziewicą w tym wieku to w noc poślubną żeby mąz mógł z tobą uprawiac sex bedzie musiał cie zabrac do ginekologa żeby błone hirurgicznie Ci przeciąć taka bedzie ta piekna noc i w bulach zamiast pełna uniesień hahahahahahahahahaha 10:56 Life poor Współczuję ..... szczególnie wybrankowi :( Lepiej go uprzedź, żeby wziął ze sobą dobrą wiertarkę na tę upojną noc :) 10:56 strix nebulosa Wy tak serio myslicie, że błona to jak drewno, ma roczne przyrosty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: GŁUPIE PYTANIE ALE CZY STRACIL KTOS Z WAS KIEDYŚ JEDYNKE NA PRZODZIE ??? 22:06 GHGHG czy nie zalamaliscie sie wtedy ?co zrobiliscie? 22:10 ja straciłem dwie jedynki wypadły mi jak miałem 7 lat. mimo że w ich miejsce wyrosły nowe, smutek i żal pozostał... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koteszek
Temat: Jakie głupie teksty słyszeliście podczas seksu???! 09:38 to ja smerfetka "cicho bądż!" 11:02 boyek "tak, sufit pomalujemy na beżowo" 11:29 od jednego dżentelmena usłyszałam - łe - myslałem że masz większe cycki ;/ trauma na całe życie ;p 16:28 ciekawska. ,,zostaw -nie widzisz ze śpi'' ale wasze są lepsze 08:07 ZARAZ "oDDYCHAJ CISZEJ BO MTKA SPI OBOK" 09:37 Zagadka dwie kulki i armatka "Nie skacz tak dziko bo mnie miednica boli" "Bierz go do buzi po same jajucha" "Teraz tą cipę masz, aż słodką" "Dzida po woli bo mi ch*ja urwiesz" "Ale z ciebie niewyżyta suka" 07:44 namietny_mąż co zrobić jutro na obiad ?? mama ma jutro przyjsc (czyli tesciowa...blee) 06:12 sypa-stypa "ale wiadro!" - o mojej vaginie. "moj siur to jest wielki zaganiacz, to twoja ci.. taka wielka ze echo slychac" "moj siur sie o scianki twojej obija, tak ma luzno" dodam ze jego penis ma okolo 10cm w maxymalnym wzwodzie i jest cieniuki, a jaestem mloda i wczesniej nieuzywana, wiec marne szanse ze mam szeroka ci... ale on zwala na mnie. wiec ja mu na to ze "Twoj siurek sie nadaje tylko dla wiewiorek" , "siurek jak u wiewiorek". Albo jak juz wsadzi to sie pytam jak glupia " no kiedy go wreszcie wsadzisz?" to go rozjusza z wscieklosci do czerwonosci. Dodam ze jestesmy malzenstwem. Jeszcze kilka lat temu bym sie usmiala, gdybym wiedziala jak skoncze marnie... 09:09 zakisze ogóra w twoim słoiku -wypieprzyłam faceta z łóżka 14:21 johnnyyyyy trochę nie na temat: kiedyś miałem kobietę z którą przestało nam się układać - między innymi straciła w ogóle ochotę. mieliśmy ponad miesiąc bez seksu. w końcu laska mi rozwaliła malucha, tzn fiata 126p starszego niż ja sam ale to był samochód ojca walnęła nim w betonowy mur. usłyszałem od niej wtedy słowa skruchy, litościwie rzekła : "chcesz się pokochać?" myślałem że nerwy mi puszczą i pogonię ją na kopach za ten tekst w takiej chwil, ale byłem młody i zakochany. po tygodniu udało nam się to zrobić i miałem nadzieję że już będzie się układało, ale....kilka dni później gdy znów starałem się o coś więcej usłyszałem jeszcze lepszy tekst: "....tamto było za malucha..." a z tekstów podczas seksu... jedna pani lubiła sobie przy tym wrzeszczeć "pie**ol mnie, pie**ol mnie jak dziwkę, rżnij mnie" itp 19:19 boki zrywac tuż przed wytrsykiem "CEL PAL!!" śpiwa podczas (pisze fonetycznie); "mistee lowe lowe mmmmmmmmmmm jeeeeeeeee manic bombastic mmmm...." po sexie: "dopiero teraz czuje że cie kocham" i moje ulubione ' "jak szczytujesz to opanuj sie!!! i nie wij sie jak piskorz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Gdzie można dostać cyjanek potasu ? 17:00 nieznanaaaaa normalnie w aptece? czy potrzebna jest recepta ? 17:01 pokaz zdjęcie teściowej powinno wystarczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silve Laborantes Geluque
Temat: Płyta z kursem walca 22:00 adamisia czesc wszystkim, poszukujemy płyty z kursem tańca - chcielibysmy nauczyc sie walca w warunkach domowych, pomożecie ?? Gdzie możemy taką dostać?? moze z jakąś gazetą? A może ktos mógłby jakos przesłac taki plik z filmem.....? plisss Mamy tylko miesiąc 22:06 kierowca walca Ja mam tylko na DVD kurs prowadzenia walca drogowego (HAMM DV 8.21 , waga 9500kg, rok produkcji 1991, silnik Deutz 4 cylindry, dwie wibracje, krajalnica + urządzenie do posypywania) :-D ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre Aravka
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonorapijawkaaravasetunia
magdalina chomik mi wpadł w nocy do kibla, on czasem ucieka siedział całą noc w tej misce w wodzie , rano był tak zziębnięty że hej, cały się trząsł włożyłam go do mikrofali, ale nastawiłam tylko na minutę , poprostu żeby się ogrzał no i chyba zdechł... nie rusza się w ogóle, chociaż niby jak martwy to powinien być zimny a jak go wyjęłam to była bardzo gorący wiem, że chyba zrobiłam głupstwo ale czasem człowiek popełnia błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: seks z jedna, a w glowie druga 10:56 wielki znak zapytania moj kolega powiedzial dzis mi taka rzecz.. jak sie kocha ze swoja dziewczyna to czasem mysli o innych, nie jakis szczegolnych, po prostu nagle wyobraza sobie ze jest z bruntka, murzynka, hinduska... matko, czy to tak jest, czy on jest nienormalny???? czekam na wypowiedzi facetow, jak to z wami jest? macie fanatzje na temat seksu z innymi dziewczynami? 11:22 wierny mąż Ja zawsze gdy posuwam inne laski myślę tylko o żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Kobiety bez dużego C nie są kobietami. 1 2 16:26 Wymagający Facet Widocznie mają mało żeńskiego hormonu dlatego mają małe cycki. To są raczej faceci bez penisow z doklejonymi cyckami niz kobiety bo te zoaczynaja sie od C. Te mniejsze maja za duzo testosteronu i na pewno czesc z nich goli sobie klate jak ich facet nie widzi Wiem też ze moderatorka ma male A bo skasowala ten topic .... ja uważam że facet zaczyna się od 180 cm wzrostu i 23 cm długości członka wcześniej to tylko kurduplowata samica z niedorozwojem cycków i przerośniętą łechtaczką musiałam to wkleić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Moja dziewczyna nie ma pępka! 09:01 Krzysztof z Jastarni Wczoraj pierwszy raz rozebrała się przy mnie, gdyż umówiliśmy się na pocałunki w usta oraz na wzajemną lewatywę (ale bez anala, tylko lewatywa na \"zapoznanie się z ciałem\") :) No i szok. Ona nie ma pępka! Tam gdzie powinien być pępek jest po po prostu gładka skóra. Zagadnąłem ją o to ale zbyła to i widziałem że nie chce o tym rozmawiać. Czy naciskać ją w tej kwestii czy w końcu sama mi powie? 09:04 pewnie się grafik komputerowy za bardzo ropędził 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolciaaaaa....
Temat: Dziewczyny czy waszym zdaniem Doda powinna wybaczyc Majdanowi ? 13:02 Arava uwazam, ze powinno zostac zorganizowane ogólnonarodowe referendum w tej sprawie oczywiscie na koszt skarbu państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: CZY WAM TEZ CHCE SIĘ SPAĆ??? 12:59 ŚPIĄCA BAAARDZO NORLANIE ZARAZ J**NE TEN KOMPUTER ZA OKNO I POJDE SPAC!!! 13:09 ŚPIĄCA BAAARDZO nie ma chetnego ? :O trudno,zadzwonię po p.Zdzisia z parteru.To kumpel mojego ojca ze szkoły :) 13:10 zdzicha nie ma poszedl zbierac zlom 13:11 ŚPIĄCA BAAARDZO nie ma ? :( no to o 14 przychodzi listonosz :classic_cool: były nauczyciel mojego ojca ;) dorabia na rencie 🖐️ 13:12 zdzicha nie ma listonosz juz byl, ale pukal tylko raz, wiec pewnie nie zakapowalas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: mam -faldy- pod pachami!! ktos tez tak ma? 12:40 tluszcyk POMOCY!!! 12:43 pizzowata moja rada: przenies sie na kilka miesiecy do dzialu \"DIETY\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monopolizuje topik :classic_cool: Temat: Co wy na to 22:26 pasożyt Mam laskę która mówi ze jestem pasożytem ze kupujemy wszystko na pól i wogóle ;] , a sama jest nie lepsza: umawiała się z kolesiami proponując im sex za kasę wykorzystywała ich na całej linii, a tak po za tym byłem w Anglii na okres wakacyjny a ta mnie zdradziła, i wogóle i jak tu być z taką jak się ją kocha?? a Teraz jestem uważany za pasożyta?? 22:39 jooolka weż skocz se na innego żywiciela i nie zawracaj d**y :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a podniese troche ;) Temat: Dziewczyny czemu tak oszukujecie? 12:25 czemu oszukujecie Jak się patrzy czasem na was, to wydaje się, że macie ładne opalone nogi, ale jak się podejdzie bliżej, to okazuje się, że 99% dziewczyn, które wyglądają na opalone mają po prostu założone rajstopy . Czemu tak robicie? Jeśli będziecie w dalszym ciągu chodzić w rajstopach, to na pewno się nie opalicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Związek dwóch DDA - ma rację bytu? 19:55 Lady Macbeth Czy dwójce DDA uda się stworzyć szczęśliwy, zdrowy związek? 20:00 jacek1982 jasne obaj bedziecie walic sete :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Wkurwiaja mnie wszyscy ex-faceci, sa bezczelni 20:46 mikaaaa koniec zwiazku = koniec zwiazku tez wk**wiaja mnie byli, albo tacy niedoszli, rowniez wk**wiaja mojego faceta, ale co ja nerwow natrace... nie reaguje, w koncu musza przestac. Chociaz urodziny, dzien kobiet walentynki oraz wtedy gdy mnie ex zobaczy, dostaje smsa z zaj**iscie glupim wyznaniem albo telefon, ktorego oczywiscie nieodbieram bo po co od takiego palanta. 20:47 = ...mnie w to nie mieszaj! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łowcy.B
Jem nasienie i jestem z tego dumna 13:50 _superblondi_ yeAh czuje jak to wpływa dobrze na mój muzg i cere i czuje się na prawde prawdziwą kobietą a nie jakąś pożądnicką zakonnicą 13:50 ZochnaInneŁadneZajęte Dżizas! 13:53 stic Krajst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×