Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

Temat: złe układy z kotem 09:11 całkiem_inna_ja Moja kotka sika ostatnio na różne rzeczy. Sika na materac od łóżka dziecka, na dywaniki w łazience. Mam wrażenie, że zaczyna się robić złośliwa.Im Ją bardziej gonię, krzyczę, przeganiam - tym efekt odwrotny. Również rzyga - na poduszki na których śpimy, na poduszki na tapczanie. Oczywiście nie oddam Jej, ale ... nie czuję miłości, tracę cierpliwość, zniechęcenie, antypatię do Niej. Kiedyś Ją kochałam, spędzałam z Nią dużo czasu, była moją ukochaną. Teraz, faktem jest, że mam dla Niej coraz mniej czasu i dużo jest sama, pzostawiona sobie. Odsunęłam Ją. Ale nie mogę na to za wiele poradzić - tak mi się życei układa - praca, dziecko, rosną obowiązki, czasu na Nią coraz mniej. No i stała się złośliwa. Jak Ona zaczęła być złośliwa - to ja zaczęłam się złościć i nie lubic Jej. A teraz to się tak porobiło, że jesteśmy z kotem na bardzo wojennej ścieżce. Czy ktoś się zna tu na kocie? Jakie mogą być tego przyczyny? Jakie rady? Jak mogę na powrót odzyskac uczucie do mojej kotki? Sprawić, żeby nie sikała (a jeśli ma rzygać, to nie na poduszki!!!)(oraz odzyskać Jej sympatię do siebie?). A moż eto jest ze starości, i dlatego się trzeba z tym pogodzić? 09:12 zadzwoń po super nianię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: co 5 sekund 11:00 cxvxc mysle o seksie 11:22 czuły_że_aż_boli slabiutko. Ja myślę 10 razy na sekundę. Jestem jak meteor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy z brzegu
Nasze żony nasz nie odróżniają gdy mamy ochotę na szwagierkę !! 16:34 bliźniak1 Mam za żonę blondyneczkę, biuścik trójka, zgrabna jak szatan w łóżku lubi oralnie i od tyłu, albo "na taczkę". Brat z kolei ma brunetkę, taką troszkę przy tuszy, kobiecą, istne żywe srebro. Jest głośna i uwielbia się kochać w dziwnych miejscach. Żony nas nie odróżniają, więc co jakiś czas kosztujemy "z nie swojego krzaka" na początku były wątpliwości, ale teraz wiemy że to nie zdrada! (tylko brat musiał się nauczyć lepiej ustami robić dobrze, bo by straszna łamaga w tej dziedzinie) 16:35 teoria a jak to jest "na taczkę" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy z brzegu
i tyle ma roboty, ze nie ma kiedy w te taczke załadować he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy z brzegu
a może na łech-taczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaa...
Temat: Jak to robicie ze nie 16:03 jak to robicie dłaiwcie sie i nie szorujecie zebami po członku swojego partnera? 16:03 wyjmujemy sztuczną szczękę przed stosunkiem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaa...
Temat: ktora chce zobaczyć mojego 11:54 vccv chomika? 11:55 vccv chomik ma na imię Brązowy Pocisk i mieszka w moim jelicie grubym 12:56 ciocia tania a ty chcesz zobaczyć mój parujący kopiec kreta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka luzaczka
Temat: mam pół roku do ślubu 10:59 ksenia 25 myslicie ze zelci szybko?? czy bedzie sie ciągło chcialabzm zeby zlecialo... 10:59 będzie się CIĄGŁO :O 11:00 ksenia 25 uuuuuuuuuuuuuuuu to beznadziejnie a myslalam ze zleci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaa..
Temat: spragniona żem jest....baaaaaaaaaaaaaaardzo 14:22 strasznie spragniona mam ochote żeby ktoś mi zatkał dziurkę penisem,żeby sie poruszal w mojej cipeczce,żeby mnie złapał za cycki i dyszal mi do ucha.a druga reka pocierał łechataczke 14:23 Mistrz cientej riposty Takie rzeczy kotku to tylko w Erze 14:24 musztarda a nie chciałabyś, żeby Ci dyszał w dziurkę, a ucho pocierał penisem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /no/
Temat: Kobiet nie da sie zrozumiec!!! 19:02 aligator Bo one same siebie nie rozumieja! Mysla co innego, mowia co innego i robia co innego! Mozna nerwicy dostac! 19:04 krwawa bryndza zwiąż się z mężczyzną, kochanie. Będzie pełne porozumienie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkkaaa..
Temat: PALUSZKI W..... 16:07 SDFGH DZIEWCZYNY ILE PALUSZKóW LUBICIE TAM MIEć???????? 16:08 CAŁĄ NOGE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16:10 kij ci w oko zalezy czy słone,z makiem ,z sezamem ? 16:11 jak paluszki rybne to całe opakowanie 16:38 w moim wibratorku mieszcza sie 2 paluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S.
Temat: Moja mama nie pozwala mi miec meza i dzieci... 00:27 nie chce byc samotna o chlopaku nawet nie wspomne 00:28 zaczekaj do 18 lat 12-latki nie wychodza za mąż, no, może wśród Cyganów tak, ale generalnie jest to zabronione prawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkkkaa
Temat: pekło mi 16:02 cxzcc jądro i wylała sie cała zawartość.. 16:06 OrAnVag skażenia jądrowe są bardzo niezdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyngwystka
Temat: _______POMOCY!!_______ 16:10 onlyy youuu Znacie wykonawce i tytuł piosenki ona leci tak o tylko ja napisze po swojemu ,,only juuu am by złek tu di złer łif juuu łoho niddd juuu am by złek nidd juzz ło ło ło ło ... ,, To śpiewa taki pan on ma taki głos podobny do Presleya coś w tym stylu prosze o podanie mi tytułu i wykonawcy jak ktoś zna ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Krawczyk chyba
:-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na bank Wydra
:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noihnjk
Temat: W tym roku już 3 raz z rzędu będę siedziała w Sylwestra w domu! 12:10 Ehh załamać się tylko Sama z chłopakiem, za ścianą moi rodzice. Super!!! 12:11 PATISON Z tego co wiem sylwester jest raz w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaaaaaaaa
Temat: Mój chłopak namawia mnie do tabsów 11:45 smutna 19 Mój chłopak chce żebym brała tabletki. Mówi że prezerwatywy mu nie odpowiadają i że mam zacząć brać, ale ja się boje że będe miała te wszystkie efekty uboczne. Byłam u lekarza i powiedział że nie mam sie czego obawiac bo obecne tabletki nie mają już takich efektów ubocznych. Mój chłopak coraz bardziej nalega i juz mnie to powoli męczy. Widzimy się prawie codziennie z tym ze sex około 2 razy na tydzien. Ostatnio nawet troche rzadziej, bo on nie chce w gumie, a ja sie boje bez zabezpieczenia. Poradzcie mi. Wziąść tabletki i umrzeć za kilka lat, czy zmienic chlopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ihaaaaaaaa - dobre! :D Koniec mnie rozwalił :D :D :D To prawie zabrzmiało jak szekspirowskie \"być albo nie być!\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rererxg
Temat: wiecie ze za 6 lat bedzie koniec swiata? kalendarz majów sie konczy 12:14 uLalulaa naprawde 12:16 kllocyk od dzisaj w Biedronce wydaje codziennie 20zł nie bede oszczędzać i czarować! 12:55 dwa szalone kierpce a moj kalendarz konczy sie za 11 dni i co mam zrobic? Oglosic koniec swiata? 13:25 Majowie nie martwcie się - wprawdzie kalendarz się nam rzeczywiście kończy na 2012 roku, ale obiecujemy, że pod koniec 2011 polecimy do kiosku "Ruchu" i zakupimy nowy, aktualny kalendarz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: piecze mnie prawe ucho 20:04 ech_ co to oznacza? 20:07 nie mam czarnego nicku umrzesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besia i co to ma być
? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: jak tak mozna 18:56 wscieklanamaxxa szlam do apteki, po drodze do marketu, wychodze z niego, patzre jego kurtka... ja zmieszana, mine sroga zrobilam, jesze byl kawalek ode mnie, jakies 20m, zauwazyl mnie, mina normalna, choc troche \"inna\", dobra dochodzimy, juz prawie mnie przeszedl-tzn byl na mojej wysokosci, niby sie glupio usmiecha, sam jakby zatzrymuje, niby glowa skiwnal... (niby powitanie ekhmmmmm), jak sie zatrzymal to ja sie pytam \"co tam\" a on znow sie glupio usmiechnal, zazenowany jakis, niby cos chcial powiedziec, ale go zatkalo, moze mu wstyd bylo, ja sie wk**wilam () i mowie, \"nie juz nic\" i poszlam, on zmieszany zostal, jeszcze sie patzryl, tez niby ruszyl (w druga strone, bo tam szedl), znowu jakas mina kurde zdziwiona, a ja po chamsku pa i poszlam.... dodam,ze wczesniej mnie molestowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcepanowa lalka
co ja mam zrobić Pies od rana ma zalane oko, paskudnie to wygląda. Nawet ciężko to opisać, to oko mu łzawi, jest całe czerwone, nie widać tęczówki, albo pojawia się po dłuższej chwili. Podejrzewam, że może pies uderzył się o gałąź, która uszkodziła mu oczko? To mu samo przejdzie? Reksio co chwilę przeciera oczko łapką, może go to boli? 17:40 DOKA KOCIOOKA mozna spróbowac zapuscic mu kropelki ale to moze piec Kocham życie bo to jest najcenniejszy dar jaki otrzymałam Cenniejsza od życia jest tylko miłość............ oraz szczęście 17:41 Arava Doka , jak masz pisac cos takiego , to lepiej zmilcz, ok? na poczatek przemyj przegotowana , letnia wodą.I do weta. Pod niebem pełnym cudów nieruchomieję z nudów właśnie pod takim niebem wciąż nie wiem czego nie wiem 17:46 DOKA KOCIOOKA Arava mój piesek tez miał kiedys chore oko i weterynarz polecił mi kropelki Kocham życie bo to jest najcenniejszy dar jaki otrzymałam Cenniejsza od życia jest tylko miłość............ oraz szczęście 17:48 Arava tak doka , a jak ja byłam chora , to mi lekarz polecił tabletki..... Pod niebem pełnym cudów nieruchomieję z nudów właśnie pod takim niebem wciąż nie wiem czego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: sa tu dzis czarni jacys??? 23:49 manganian VII potasu samych pomaranczowych widze \"kołyszemy się na wietrze, otula nas czas, Ty jesteś powietrzem!! gdzieś daleko są dwa światy dla kazdego z nas, gdzieś daleko jest bezpiecznie... nie muszę się bać, czuję się bezpiecznie...\" 23:50 JakośćPierwsza jakąś chorobe masz hyba pełno czarnych \"Szarlatanów nikt nie kocha.Zawsze sami.Dla nich gwiazdy świecą w górze i na dole...\" 23:51 bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb kazdy dzis in vitro :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZNP
Temat: Wuj w zupie 12:07 bernadetka29 Podczas wczorajszego obiadu rodzinnego mój wujek przez przypadek pochlapał się zupą ogórkową (tak, tak - ogórkową, jakaż to strata! ) Ponieważ wuj ma już 64 lata chciałam mu wytrzeć sweter a on się obraził i powiedział, że jeszcze nie jest taki stary i że sam sobie poradzi. Mam od kilku dni ZNP, więc odkrzyknęłam mu że jest kanalią i że ma iść won z mojego domu. Wstał i poszedł taki w tych ogórkach. Czy dziś zadzwonić do niego i przeprosić? Nawet kapelusz zostawił 12:11 co to jest ZNP ?? 12:13 Halina Stój Nervous Pipe Zyndrom czyli Zespół Napięcia Przedmiesiączkowego 12:25 .....czemu to się nazywa ZNP 12:26 rozamunda dziupla nie offtopikować, do wuja! 12:26 ZNP to związek nagich pind 12:29 .....czemu bo choroba wściekłych krów jest już zajęta 12:34 lidka z dworca Ja myśle, że powinnaś wojowi w prezencie tak na przeprosiny ugotować pomidorówkę 12:36 obrażony wuj ch... w d...! nie lubię pomidorówki! chcę jakąś dobrą zupę od tej babci z sąsiedniego topiku! może być krem z pieczarek! 12:39 lidka z dworca ale z takich suszonych pieczarek z robalami ?? 12:40 obrażony wuj nie, ze świeżutkich pieczarek ze świeżutkiego, wilgotnego gnoju 12:45 lidka z dworca a to co innego sama słodycz a jak jeszcze pachnie końskim łajnem to w ogole super 12:49 bernadetka29 No to już wszystko jasne. (tak w ogóle, nie wiedziałem że ten starszy już przeciez człowiek zagląda na Kafeterię) Zaraz zrobię krem z pieczarek i zadzwonię do wujka. Dziękuję że byliście ze mną! Kocham Was 13:22 nadymana panienka Ty sie gruba nie ciesz, nawet podszywy i prowokacje jakies gowniane sa ostatio 13:24 nadymana panienka Kapiąc gnilną posoką spod lewej pachy i prawego sutka przemieszczam się ruchem pełznym w kierunku zbiornika fekalnego nr 6 w Ostrołęckiej Oczyszczalni Ścieków, ciesząc się że już za kilka minut moje przegrane życie zakończy się w jakże miłych mi oparach gówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Ile razy w tygodniu 22:25 kanniball można zjeść kupę partnerki nie narażając się na dolegliwości gastryczne? Uwielbiam scat i nie wyobrażam sobie bez niego życia seksualnego, ale wiem że kał w nadmiarze może być szkodliwy. Proszę aby wypowiadały si.ę osoby doświadczone w tym wzgledzie. 22:26 Lusesita de Milagros Dolores a nie odbija ci się po tym bąkiem? 22:28 Jose Antonio Fredriko de Santi Możesz jeść codziennie, tylko weź potem dwie tabletki espumisanu i będzie gitara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Gdzie jest leonora? 13:54 Lauren stesknilam sie za nia :( 13:56 drtfsegf Ma ciezki atak schizofrenii i przebywa obecnie na scislej obserwacji w zamknietym zakladzie psychiatrycznym w ząbkch wielkich. 13:56 Laurena nam zrobi Odeszła do Valhalli, gdzie wszystkie kobiety mają 85 D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×