Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLAAAABOBAAAAAAAAA

CO SADZICIE O KOBIECIE KTÓRA MIAŁA WCZESNIEJ 20 FACETÓW

Polecane posty

Gość MMUUUUUUUUUU
NA JAK TO DLACZEGO? JAK KOBIETA W WIEKU 20-25 LAT MA OCHOTE TAKA JAK FACET TO CO SIE STANIE JAK BEDZIE MIEC 35-40? BEDZIE SIE BZYKAĆ PO KĄTACH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona2006
tzn ze taka kobieta obrotna jest;P dlaczego to faceci moga miec wiele kobiet za soba a kobiety nie??!! Przeciez kobiety tez kochaja seks wiec dlaczego one nie moga zdobywac? przeciez to nie oznacza ze odrazu sa latwe itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona2006 ma rację
kobiety też mają pełne prawo do tego aby mieć tylu facetów ilu tylko chcą!Kobiety też kochają seks i też uwielbiają zdobywać facetów i zbierać doświadczenie seksulane;)Kobieta też człowiek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona2006
Bzykac po katach? w tym wieku to bedzie miala raczej juz swojego meza do tego ;P poza tym kazdy wiek jest dobry na seks, no chociaz u facetow to raczej nie kazdy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehehehehehe
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mialam
9 No i co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubugugu
jak bedziesz miała 20, jak w temacie, to pogadamy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMUUUUUUU
A SKAD CI SIE WZIELO NA ROWNOUPRAWNIENIE? NIGDY GO NIE BYŁO I NIE BEDZIE...... A GDZIE WASZA TOLERANCJA? CZLOWIEK NIE MA PRAWA ZDECYDOWAC Z KIM MA SIE ZWIAZAC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona2006
moze i rownouprawnienia nie bylo ale teraz juz jest!!!!!!!! nie zyjemy w czasach epoki kamienia lupanego. no wlasnie gdzie ta tolerancja??!! oczywiscie ze jest prawo do decydowania w zwiazku z kim sie chce byc ale czy odrazu trzeba dyskwalifikowac kobiete za to ze miala duzo facetow? z tego moral wynika ze nadal trzeba facetow oszukiwac co do ilosc partnerow seksualnych, ale czy to nie wynkia z tego ze sa oni zazdrosi o poprzednikow? ze ktos mial jego kobiete przedtem? mi sie wydaje ze to jest meritum tej sprawy :P ahh ciezki jest los kobiety...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMUUUUUUUUUU
NO TO W TAKIM RAZIE GDZIE TA TOLERANCJA SKORO CHCESZ DECYDOWAC, CO MEZCZYŹNI MAJĄ BRAC POD UWAGE A CO NIE. NO TAK NAJLEPIEJ JEST OSZUKIWAC FACETA "BO MY CHCEMY Z NIM BYC" JGO ZDANIE SIE NIE LICZY I JEGO PREFERENCJE "MY CHCEMY, KONIEC I KROPKA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka , a uczucia wyższe? nie sadzicie że nie ważne ilu miała, jak żyła? kazdy związek to jak start w nowe życie. chocby miała i 10000 ( swoja drogą co to znaczy miała?) to i tak wazne jest tylko to czy iskrzy. ( nie mówię o zatarciu i zapaleniu- to dla perwersów) nawet mesalina gdyby tak dobry bóg zarządził byłaby ok. skoro okazałoby sie , że jest kochanie. a patrzenie na to ,że ,miała tylu czy tylu... kurka. to traktowanie kobiety jakby mocno przedmiotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMUUUUUUUUUU
A NIE UWAZASZ: TYLU MIAŁA=JAK ŻYŁA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMUUUUUUUUUU
DLA INNYCH WAZNE DLA INNYCH MNIEJ, DLA JESZCZE INNYCH WOGOLE, ALE CZY ONI NIE MOGA BYC SOBA I DECYDOWAC SAMI ZA SIEBIE CO WOLĄ CZEGO BY CHCIELI I Z KIM CHCA SIE WIAZAC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona2006
Pieknie to ujeles geronimo!!!! tylu miala= jak zyła?? to powiedz mi jak kobieta ma sie zadowolic jak nie ma faceta? ile mozna zyc sama masturbacja? mamy takie same potrzeby jak Wy. a ze kobiet nie moze natrafic na jednego dobrego partnera to szuka wiec tego ktory ja wreszcie doprowadzi do tego orgazmu hehehe wiec stad sie bierze wtedy tylu facetow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona2006
a i jeszcze jedno to ze kobieta miala wiecej niz jednego partnera nie znaczy ze jest GORSZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo z facetami, tak samo. a orgazm? czy naprawde jedynym wyznacznikiem jest orgazm? kobiety maja prawo do niemania orgazmu. i faceci też. seks jest sympatyczny, przyjemny, działa na ciało i dusze. a orgazm nie może byc wyznacznikiem i celem seksowania. fuj, nie byłoby to takie mentalnie fajnie. Zycie dla samego orgazmu w moim odczuciu ograniczałoby mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona2006
nie jest jednym wyznacznikiem ale co zrobic z facetem ktory mysli jak tu tylko dojsc do celu w jak najkrotszym czasie i ma opory zeby to zmienic? przy tym nie odczuwa sie zadnej przyjemności, dlatego to wynika owe szukanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMUUUUUUUUUU
NIE ZNACZY ZE JEST GORSZA. NIEKTORZY PREFERUJA BRUNETKI , A TO WCALE NIE ZNACZY ZE BLONDYNKI SĄ GORSZE PRAWDA? SKORO DLA KOGOS TO JEST PROBLEMEM TO PROBLEMEM BYC MOZE I TO JEGO SPRAWA, TAK JAK SPRAWA KOBIETY ILU FACETÓW MIAŁA WCZENIEJ. ZASTANAWIAM SIE CZEMU KOBIETY KTORE UWAZAJA ZE KOBIETA MA PRAWO ROBIC TO NA CO MA OCHOTE, POZNIEJ CZESTO KLAMIE ZANIZAJAC LICZBE, DLACZEGO? PRZECIEZ SKORO UWAZA ZE TO NIC ZLEGOTO POWINNA SIE PRZYZNAC? ONA2006 NIE CHCIALABYS BYC Z FACETEM KTORY CIE AKCEPTUJE TAKA JAKA JESTES? KOBIETY NIE MAJA TAKICH SAMYCH POTRZEB JAK MEZCZYŹNI, POPED SEKSUALNY JEST KOMPLETNIE INNY. seksualność u młodej dziewczyny seksualność jest jeszcze uśpiona natomiast rozbudzona jest jej uczuciowość - marzenia o romantycznej miłości, pragnienie poczucia bliskości;pobudzenie seksualne kobiety wolniej narasta a potem wolniej wygasa;w powstawaniu pobudzenia u kobiety większą rolę grają wrażenia psychiczno-erotyczne - kobieta do uszczęśliwiającego przeżycia aktu potrzebuje serdeczności, czułości i przyjaznej atmosfery;kobieta musi się orgazmu uczyć miłość i popęd seksualny nie są u młodego chłopca zintegrowane - może się platonicznie zakochać w jednej dziewczynie a popęd seksualny odczuwać wobec innej lub całkowicie niezależnie;pożądanie mężczyzny powstaje szybko i szybko może zostać zaspokojone, nie potrzebuje on wprowadzenia w nastrój, stosunkowo szybko może on osiągnąć szczytowanie (orgazm), po czym od razu przejść do innych spraw lub po prostu zasnąć;w powstawaniu pobudzenia u mężczyzny większą rolę grają wrażenia cielesno-wizualne;wrodzona łatwość osiągania orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona2006
kazdy chce byc z tym kto go akceptuje takim jakim jest! a dlaczego klamiemy? no coz... powiem to z doswiadczenia swojego..... bo facet jak dowie sie np ile to kobieta miala tych facetow to spada na nia grad pytan typu jak go poznalas ile razy to robiliscie czy byl lepszy ode mnie i etc mino pozoru faceci w tych sprawach sa bardzo wscibscy... P.s ja o popedzie seksualnym myslam w troche innej kwestii...... tzn ze kobieta tez ma ochote na seks nie zadziej niz np raz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta musi? słonko moje ty najmilejsze, mućko jedyna. nie musi. ona może. po prostu może.\" musi\" to narzucanie światopogladu. ograniczanie wyboru. kobieta może mieć orgazm. facet z resztą też. a co do brunetek masz rację. osobiście nie lubię/ matka blondynka, córka blondynka. no to wystarczy. estetyka mi siada na sama myśl o blondynkach. mam nadzieje ,że spotkam kiedyś cudowną hiruidalną anorektyczną brunetkę. i wtedy bede miał orgaz. jeżeli będę chciał. ale znam życie . następna panna znowu bedzie blondynką. i następna, i nastepna. i zawsze będe mówił : ważniejsze iskrzenie niż estetyka. a mój pech powie mi za 20 lat: o patrz, to ta dla ciebie wymarzona anorektyczna brunetka. spojrze a to bedzie smierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona kokardka
A ja uważam, że wyrabianie sobie sądu o danej osobie tylko na podstawie tyego, że miała 20 partnerów seksualnych jest bez sensu, z powodu braku danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona2006
no coz sa gusta i gusciki. Ja osobiscie wole brunetow........ ale tak jak mowisz estetyka nie jest wazna wlosy zawsze mozna przefarbowac heheheh zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona2006
ale i tak zeszlismy z tematu....... z ta ilosci facetow to jest zalezne od wieku tej kobiety co innego gdy ma ona dopiero 20 lat czy juz jest po 30stce w tym pierwszym przypadku to jest raczej ....... takie nie "normalne"... chociaz zalezy kto i jak definiuje slowo normalnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli ktoś wybiera partnera
pod kątem ilości jego partnerów to sam powinien się leczyć@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMUUUUUUUUUU
MUSI SIE ORGAZMU UCZYĆ;) TAK TO BYŁO UJĘTE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMUUUUUUUUUU
JESLI KOMUS BARDZIEJ ODPOWIADAJA WYSOCY MĘZCZYZNI I ZA TAKIMI "SIE OGLADA" ALBO INTELIGENTNI, ALBO BOGACI, ALBO SZARMANCCY, ALBO WREDNI, TEZ POWINIEN SIE LECZYC. A JESLI KTOS REZYGNUJE ZE ZWIAZKU, "RZUCA" PARTNERA/PARTNERKA TEZ POWINIEN SIE LECZYC, BO JAKA JEST RÓŻNICA CZY KTOS PIJE CZY SIE PUSZCZ, CZY JEST SILNY CZY SŁABY, CZY MA KASE CZY NIE, CZY JEST ZDECYDOWANY CZY NIE... FAKTYCZNIE TO WSZYSTKO BEZ RÓZNICY;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nic nie sądzimy
musielibyśmy ją poznać. ilość partnerów seksualnych nie jest wystarczającą przesłanką do oceniania człowieka. nikt nie wybiera partnera tylko dlatego, że jest wysoki, szarmancki, cnotliwy albo bogaty. człowiek to nie tylko jedna cecha. jeśli się kocha to nie za coś a mimo czegoś. jednemu będzie przeszkadzało to, że kobieta miała wielu partnerów, innemu, że jest dziewicą. a jeśli faktycznie tylko dlatego, tylko patrząc na jedną cechę (wzrost, majętność, cnotliwość, kultura osobista etc.) decyduje się na związek z jakimś człowiekiem to jest to dobry powód do rozpoczęcia terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMUUUUUUUUUUU
ZAWSZE SIE PRZYGLĄDAMY POTENCJALNYM PARTNEROM, A TO CZY KTOS MIAL 3 CZY 10 CZY 50 PARTNEROW O CZYMS SWIADCZY, SWIADCZY O CHARAKTERZE CZLOWIEKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×