Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość thats hot

Oplaty bankowe !!

Polecane posty

Gość thats hot

Chcialam sie zapytac jak wygladaja oplaty bankowe...Pytanie moze banalne ale nikt jakos nie umie mi na nie odpowiedziec. 1.Czy aby uniknac oplaty bank. nalezy dokonywac wplaty w tym banku w ktorym jest konto zarejsestrowane NP. :Czy dokonujac wplaty w PKO zostanie mi naliczona oplata jesli wplacam na konto innego banku. Jesli tak to ile ??? jesli ktos umiem odpowiedz na moje zamotane pytania to bylabym wdzieczna. Ps. chodzi mi o konto indywidalne Pozdrawiam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati23
Jeśli nie chcesz płacić prowizji od wpłaty wpłacaj w tym banku, w którym jest konto. Ja ostatnio wpłacałam w PKO (na konto innego banku) i płaci się 1% wpłacanej kwoty ale nie mniej niż 6zł. Natomiast pytałam w banku Milenium i od kwoty ok 1000zł chcieli ode mnie aż 30zł!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpłacałam ostatnio kasę na konto (zakup przez allegro) i w jednym banku chcieli 6zł :o zrezygnowałam :o poszłam do drugiego - chcieli 4,50 :o zgodziłam sie :o chodziło o wpłatę ok. 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati23
Najtaniej wpłacać na poczcie bo biorą 0,5% od kwoty którą się wpłaca, nie mniej niż 3,50 ale wg ich regulaminu mają na przelanie pieniędzy do 2 tygodni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thats hot
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabolic
Płacisz zawsze, jesli wpłacasz pieniądze w banku. Nie ma znaczenia, czy wpłacasz w banku, w którym masz konto czy w innym. Kazdy bank za taka operacje pobiera oplaty. Najlepiej placic przelewami internetowymi, z wlasnego internetowego konta. Takie przelewy z reguly sa bezplatne, ale to tez zalezy od banku i rodzaju konta jakie posiadasz. Krotko mowiac wplacanie w banku, albo na poczcie jest najdrozsza forma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thats hot
niestety nie posiadam :( Place dodatkowo 1/3 ceny moich zakupow na allegro na przesylke + prowizje ( okolo 10zl) to jest wada allegro :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mada faka ale oplaty wysokie proponuje konto w inteligo, zalety: dostepnosc bankomatow pko bp, wplaty bez prowicji w pko bp, niskie koszta utrzymania konta, dobre oprocentowanie lokat, przelewy za 1zl (do innego intelego za free) pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×