Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaffvka

najlepszy BANK dla STUDENTKI...jakie konto???

Polecane posty

Gość kaffvka

w ktorym banku i jakie konto nie ugodzi w kieszen biednej studentki??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie Multibank. Nie myśl o banku na teraz, dla Ciebie jako studentki. Myśl o banku, który Ci będzie służył całe życie. Kiedyś miałam PKO S.A., ale z całym szacunkiem dla miłej obsługi był beznadziejny. Wszystkie papierki musiałam wypełniać sama, stać w długich kolejkach i płacić dużo za konto. Teraz jestem w Multibanku (od 3 lat) i jest super! Obsługa zawsze bardzo miła, wszystko wyjaśniają, sami wszystko wypełniają, mało jest formalności. Po drugie wszystkie przelewy robię przez internet. Jak wiszę kumplowi 30 zł to siadam sobie wygodnie w fotelu i przelewam zamiast biegać do bankomatu i w zębach przynosić. Bankomaty nieprowizyjne to EURONET. Jest ich wystarczająco. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaa
kredyt bank ma dla studentow promocje, 2 lata prowadzenia konta za darmo, dostep do internetu tanie przelewy moim zdaniem sie oplaca zadzwon na ich infolinie i ise dopytaj pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janieka
BANK ZACHODNI-WBK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intykor
zdecydowanie inteligo,polowa moich znajomych ma tam konto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam
w WBK zachodnim i jest ok. a ostatnio dostałam pismo ze moge miec darmowe konto do trzydziestki mimo że skoncze studia.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddd
ja tez mam konto w BZ WBK to ponizej 30 i mam pytanie czy moge sprawdzic swoj stan przez internet? i jesli tak to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MBank albo Inteligo Nie polecam WBK, teraz pewnie chodzi ci tylko o to, zeby bylo duzo bankomatow i bezplatne konto, ale za jakis czas moze ci sie przydac saldo debetowe albo jakis kredyt, chocby na mieszkanie. z tym jest u nich kiepsko, niby \"kredyt na co tylko chcesz\" ;) ale nawet klienci z duzymi, regularnymi wplywami na konto maja z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dddddddd-możesz sprawdzać stan konta w Bz WBK i dokonywać operacji na stronie www.bzwbk.pl.Ze strony głównej wchodzisz na \"Zaloguj się-BZWBK-24\"-łatwo znależć bo link do logowania na konto jest w kolorze pomarańczowym.Następnie musisz podać NIK (Numer Identyfikacyjny Klinta) i PIN.W swoim banku należy chyba zgłosić chęć posiadania konta elektronicznego i na miejscu wszystko załatwiają.chyba tylko na PIN czeka się kilka dni.Bardzo wygodna opcja,ja tylko w wten sposób sprawdzam stan konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez dwóch zdań konto dla młodych w pko bp jest bardzo ok. Wystarczy zrobić 5 dowolnych transakcji kartą i jest za darmoche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam konto to konto w pko bp, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×