Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaniepokojona....

Doświadzcone kobiety POMÓŻCIE!!!!

Polecane posty

Gość Zaniepokojona....

Witam. Mój problem dotyczy hemoroidów (chyba). Jestem w Ciązy i zauważyłam podczas wypróżniania że bardzo boli mnie odbyt, jednocześnie chcąc sprawdzić co jest, zbadałam się lekko palcem. No i okazało się że w odbycie mam małego krwawego guzka, który czasami wysuwa się na zewnątrz. To bardzo krępujące , sama myśl że on tam jest, a poza tym bolące podczas siadania czy wstawania. Proszę Was o pomoc jak mam sobie z tym poradzić bez lekarzy i czy udaje się to do końca zlikwidować. Wizytę u ginekologa prowadzącego moją ciążę mam dopiero za kilka tygodni a chciałabym już coś z tym robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam problem z hemoroidem jeszcze przed ciążą. Kiedyś wieczorem poprostu mi pękł w łazience. Tak się wystraszyłam że na drugi dzień już byłam u chirurga. Niestety z doświadczenia wiem że z tym nie można sobie poradzić domowymi sposobami. to trzeba leczyć. Ja na twoim miejscu, gdyby nie bolała i nie było krwi to bym poczekała do wizyty, ale jeśli by bolało to bym nie czekała tylko poszła przed terminem. O leczeniu w ciąży musi zdecydować gin, ale możesz najpierw iść do chirurga. Niech cię zbada, powiedz że jesteś w ciąży i niech coś zaleci a ty potem idź do gina i pokaż co zalecił chirurg i czy wolno ci to stosować. Ja brałam czopki i smarowałam się maścią. Po tygodniu zniknęło i narazie mam spokój. Jak będziesz czekać to nie wiem jak chcesz się wypróżniać, a poza tym co zrobisz jak to w końcu za którymś razem pęknie. Nie leczone hemoroidy rosną i potrafią być wielki i tylko przy porodzie problem bo wylezą na zewnątrz i mogą przy wysiłku popękać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie nie mialam hemoroidow ale podobno w ciazy czesto sie zdarzaja. a w dalszej czesci zgadzam sie z agunia 1. posluchaj jej, dobrze mowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakłopotana-dokłądnie tak samo miałam ja Ty. Do głowy mi nie przyszło że to moze być hemoroid. Do lekarza siewstydziłam pójśc bo tłumaczyłam sobie że pewnie ludzie z tym nie chodzą do lekarza itd. no i tak cierpiłam 2 tygodnie,nie mogłam spać z bólu bo robił sięguzek coraz większy.Wystraszyłam sięna dobre jak mi to pękło i zaczeło dość mocno krwawić przez 3-4 dni w tedy to dopiero poleciałam do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ź
i jak poszlyscie do lekarza to co wam robili i co mowili?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to poszłam po poreodzie to powiedziuał ze to hemoroid ,że to normalne dla kobiet które były w ciąży.nic nie robił przepisał czopki i przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ź
ja urodzilam 2 miesiace temu i jeszcze nie poszlam a hemoroidy pokazly sie po porodzie dlatego pytam co jest u lekarza bo nie bylam czopki - proctoglivenol nie pomogly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×