Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciaje...

Muszę o tym komuś opowiedzieć!!

Polecane posty

Gość ciaje...

Ostatnio przytrafilo mi sie cos strasznego.... cos, czego nie zycze zadnej dziewczynie. jestem nastolatką i dziewicą z wyboru. jestem artakcyjną dziewczyną, ale do tej pory nigdy nie bylam w stalym zwiazku, wiec decyzji o wspolzyciu nie podjelam. az do czasu, gdy kilka dni temu zwyczajnie mnie ponioslo... oddalam sie chwili zapomnienia, pieknej scenerii domku, w ktorym sie znajdowalam i wiedzialam na 100% ze za chwilke bedzie moj pierwszy raz. kurcze, jak ja tego chcialam... :( chlopak, ktory byl ze mna ma 20 lat i jest doswiadczony- zawsze chcialam, zeby stracic dziewictwo z kims takim. i wiecie, co sie stalo??!! gdy bylam juz tak rozpalona i nastawiona na najpiekniejsze chwile w moim zyciu, okazalo sie, ze on....... nie moze........ jak to sie moglo stac?? przeciez to mlody, zdrowy chlopak... zalamalam sie i caly moj entuzjazm zamienil sie w rozpaczliwą porażke... czym mogla byc spowodowana taka \"postac rzeczy"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe a jak dwudziestolatek
może być doświadczony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj
Jak dla mnie na 99% był za bardzo pijany , albo czymś odurzony , nie mógł hm ja nie mogę tylko wtedy gdy jestem w takim stanie(czytaj latam wysoko i szczerze mówiąc straciłem pare okazji przez to)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo
Zobaczył twoja 20 letnią myszke , która nigdy wlosków nie straciła i mu się odechciało , albo jesteś tłusta masz rozstepy , włosy na brzuchu i przyszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzn
Zobaczył twój busz nie do przebycia i stwierdził ze bez piły i siekiery jak również bez fachu drwala w ręce i tak się nie przebije przez ta piekielną puszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafa22
nie ma sprawy dziecinko jemu nie wyszlo ...ale ja z Toba moge zrobic co tylko zechcesz pod warunkiem że naprawde jesteś atrakcyjna, bo tylko w takim pannach gustuje.:) jesli jestes zainteresowana to proponuje przejsc na priv . pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochydni jesteście
Już nie można normalnie dziewczynie odpowiedzieć , tylko jakieś wulgaryzmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaje...
ale Wy jesteście mało domyślni... Gdyby był pijanay, to chyba nie opisywałabym tego na forum, bo sama doskonale zdawałabym sobie sprawę gdzie tkwi problem... Co do doświadczenia, to chodziło tu przede wszystkim o to, że miał wiele kobiet. Powtarzam jeszcze raz, ze zarówno ze mną, jak i znim- pod każdym względem jest wszystko w porządku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaje...
przyznam tylko że troszkę mi z dziórki wali:Oale to chyba nie przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzn
hahah ta juz leci a tak wogóle to moze ci sznureczek wystawał buahahahah trzeba było powiedziec pieprz mnie kowboju chce ujezdzic twojego konia, poczuc twoja twarda ostrogę w sobie , poczuć twoje pęto w sobie , wybrać się z toba na rodeo i wtedy bys miala pewnosc czy ty mu sie nie podobasz czy gosciu po prosy\tu nie mógl patrz wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafa22
ciaje sloneczko to jak z nami bedzie?? jestes zainteresowana hmmmmmmmmmmmmmmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzn
chcialem pomóć ja nie wiem ja zawsze moge jezeli nie jestem zbyt pijany itp lub gdy mi się partnerka nie podoba a w tym wieku to chyba zawsze staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaje...
a w jakim wieku nie staje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzn
chcialem pomóć ja nie wiem ja zawsze moge jezeli nie jestem zbyt pijany itp lub gdy mi się partnerka nie podoba a w tym wieku to chyba zawsze staje aaaa moze sie speedem naćpał ( po tym ciezko) albo kwasa zarzucił (rozne jazdy sa jakies haluny mial ze twoja myszka to malza i go zje ) skąd wiesz jak to na impreziemogłas nie wyczuć .pozdrawiam sam jestem ciekawy dlaczego nie mógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzn
w takim ze pojawiaja sie problemy wieku starczego no ja pomysłu nie mam wiec pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaje...
szafa22... miło mi, że chcesz mnie pocieszyć, ale dam sobie radę ;) Nie muszę na siłę szukać faceta... Przyjdzie pora, to i mnie się poszczęści :* P.S ograniczonym umyslowo zaznaczam,że mogą się podszywać, ile chcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko drogie
20-latek nie może być doświadczony domyślam się, że to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzn
w takim wieku w którym ma sie pewne problemy a moze wcale nie byl doswiadczony czytaj prawiczek- krowa co duzo muczy a malo mleka daje a moze ma stulejke a moze...takich odp moga byc tysiace. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda... 20-latek może mieć wiele partnerek, ale to ne znaczy że umie zapanować nad emocja mi i reakcjami swojego ciała... tak jak to potrafią doświadczeni mężczyźni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafa22
a ja wam powiem że ostatnio na baleciku andrzejkowym w Zielonej Górze poznałem całkiem fajną panne..jeszcze przed końcem imprezy zaciągneła mnie do swojego domku gdzie było naprawde czadowe dymanko:):) i mimo że mialem w sobie troszke % to z małymi trudnoćiami ale dałem rade:) lasce najwyrazniej tez sie spodobało bo na weekend zaprosiła mnie znowu hehe :) ahhh jak ja lubie ten sport :) pozdro @ll normalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedramat
myślę, że przerosła go sytuacja i Twoje oczekiwania wobec niego . Normalny stres. Czasem ten "instrument" zawodzi nawet najlepszych (niech się tu nie puszą niektórzy). Mój pierwszy raz z chłopakiem był taką samą porażką. Facet mało się nie rozpłakał. Powiedziałam mu, że to naprawdę nie jest problem i nie musi niczego udowadniać. Kochałam go i wiedziałam, że to tylko chwilowe. Teraz jesteśmy małżeństwem z niezłym stażem i nigdy więcej sytuacja podobna się nie powtórzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanaaaa
to bolesne ze jakies zbreźne buraki nastawione na sex jak szafa22 tez pochodzą z zielonej góry!!;/ moze po prostu zbytnio sie zestresowal i mu..nie wyszlo:)pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafa22
alicjaaaaaaaaaaaa ogarnij sie dziewczyno :) nie jestem zadnym zbereznym a na dodatek burakiem ... chyba mnie z kims pomylilas:) a to ze lubie to co lubie to tylko moja sprawa... a Ty pewnie masz z tym problemy i jestes sztywna jak .....no wlasnie jak co :D ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurewicz
Kurwa mać ale wy jesteście pierdolone skurwiałe barany. Zajebujecie forum swimi pierdolonymi wulgaryzmami i zamiast pomóc napierdalacie jakieś kurestwa które są chuja warte. Na chujjjj?! Kurwa odrazu w takich sytuacjach przypominam sobie, że żyje w Polsce... tylko tutaj i w Rosji jest taki pierdolony ciemnogród, ludzie jesteście kurewsko zjebani... ciaje... a może nie miał gumki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurewicz
i siebie też pierdole doodbytniczo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafa22
Kurewicz to PAL GUME JAK CI SIE COS NIE PODOBA CWELU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co tu dużo
Co tu dużo mówić zapytaj się go czym jest to spowodowane, on sam najlepiej będzie wiedział czemu tak się stało. I wcale nie jest powiedziane ze jest doświadczony nie jeden tak mówił a jak przyszło co do czego to się okazywał ciotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jest prawda
Taka jest prawda większość ludzi którzy siedzą na tym forum są ograniczeni i pod każdym względem pokazują jak bardzo są doświadczeni chyba w gadaniu głupot dlatego wszystkim ty którzy robią sobie z innych jaja życzę żeby się znaleźli w trudnej sytuacji i żeby nie mieli się do kogo zwrócić o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaje...
Dziekuje Wam wszystkim za cenne opinie. Moze dodam jeden maly szczegol o ktorym wczesniej jakos niezrecznie mi bylo mowic. Tylko prosze nie oceniajcie mnie pochopnie, jestem tylko czlowiekiem a jak wiadomo ludzka rzecz bladzic...Wierze ze zrozumiecie prawdziwe motywy mego postepowania i za to wam kochani dziekuje. Z radoscia i wiara w lepsze jutro.. zaczynam swa historie... Codziennie wczesnym popołudniem,przebieram się w stroj batmana kupiony w biedronce oraz dziurawe rajstopy mojej babci,przewieszam przez szyje lorgnon mojego dziadka,po czym z zachowaniem szczególnej ostrożności,cicho i niepostrzezenie niczym oddzialy marines,wykradam się z wynajmowanego mieszkania w bloku,by za chwile odważnie i dostojnie niczym przestraszny struś pobiec do pobliskiego parku celem odświeżającej kąpieli w fontannie.Kiedy już skoncze,leze przyczajony w gestej trawie niczym mlody gepard czyham na moja ofiare.Gdy tylko ujrze przez lorgnon mojego dziadka,babcie wracajaca z zakupow,wyskakuje zwinnie z gestej trawy porastającej park,i z rykiem chorego pterodaktyla rzucam się na ofiare,by czym przedzej wyrywac jej torbe pelna słoneczniku i parowek z biedronki.Nastepnie szybko,bezszelestnie i nie zauważony przez nikogo wracam do mojego lokum w bloku by w spokoju posilic się moim lupem i zawisnąć do gory nogami na balkonie,po czym oddac sie z tej perspektywy obserwacji otoczenia i myslac ze nikt tego nie zauwazy :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I to jest
I to jest dowód na to ze debilizm się szerzy widać jak bardzo niektórzy ludzie są ograniczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×