Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość namiętna_dziewczynka

Kobiety też lubią w drugą dziurkę....

Polecane posty

Gość namiętna_dziewczynka

Wczoraj w nocy mój Miś mnie obudził... Ale nie tak od razu i nie tak zwyczanie. Kiedy smacznie spałam, przytulał się do mojego tyłeczka, delikatnie pieścił, a później już na wpół obudzona poczułam jak wsuwa się w mój tyłeczek! Było super, kochał się ze mną tak namiętnie i skończył w środku... Jak o tym myślę, to wciąż czuję dreszcz podniecenia...:) Coś wspaniałego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziquita
seks analny jest boski, uwielbiam kiedy penetruje mój soczysty, okrągły tyłeczek dosyć mocno lubie być rżnięta od tyłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ______
namiętny chłopcze, jakbyś był dziewczynka, to byś wiedział, że trzeba wazeliny nieco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namiętna_dziewczynka
Co do poprzednika... Wazelinka niepotrzebna. Albo żel Durexa... Albo wystarcza ślinka mojego Misia. A nie żadna wazelina :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ______
albo śpicie wysmarowani żelem, albo miś ma ślinotok (może chory na wściekliznę???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namiętna_dziewczynka
gorrrrąca 25 -dzięki! PS. Jesteśmy w tym samym wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehh
chętnie bym wam wsadził w dupcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge sie do tego przekonac
jakos nie jestem do tego optymistycznie nastawiona nigdy tego nie probowalam jest to dla mnie problem estetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ______
znajdź misia ze ślinotokiem, weź pigułki na sen, dla pewności wysmaruj się żelem durexa przed snem i spokojnie czekaj do rana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wiem ze sprobuje jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiaxxxxx
super sprawa tylko lepiej jak sie nie spuszcza do srodka bo poźniej jest bałagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiaxxxxx
no nie, czuje dyskomfort i mam póxniej biegunke, lepiej używac prezerwatyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moderator_samozwaniec
Kochane Panie prosze o wypowiedzi, bo sadzac po skapym zainteresowaniu tematem mozna przyjac, ze nie jestescie zainteresowane udzialem drugiej dziurki w seksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a lubimyyy
lubię jak się mnie tam liże! a po spuszczeniu faktycznie... uuuu pol dnia zeby dojsc do siebie... to się nazywa strzelać pupką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubisz...lizanko... mmm mamy wspólne zainteresowania uwielbiam lizać a potem wsunąć się glęboko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moderator_samozwaniec
Kobiety, ale nie czujecie bolu/dyskomfortu podczas penetracji? Czy naprawde jest to przyjemne dla Was? JEsli tak to po ilu razach/probach staje sie to przyjemne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markez
podnosze i pytam: czy jest to dla was przyjemne? ;) po ilu razach moze stac sie przyjemne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_ na_kazda_ okazje_25
Bardzo lubie analny, wystarczy ze facet mnie wypieści, wyliże :p najpierw powolutku jeden paluszek wlozy, porusza troszke, pozniej nawilzy kutaska i delikatnie sprobuje wsunac lebek, chwile odczeka i czuje jak robie sie wilgotna w obu dziurkach. Orgazm jest cudowny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upik-pupik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to czytam
to juz sie robie mokra ;) choc jeszcze nigdy nikt mi do dziurki swojego nie wkładał :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiliki
dziewczyny, jak to jest jak faceci wkłądaja wam kutaska w dupcie? ja tego jeszcze nigdy nie robiłam i jestem ciekawa jakie to wrazenia.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj i sie dowiesz
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiliki
nie spróbuje bo: 1) boje sie, ze bedzie bolec 2) na razie nie mam zadnego kandydata na oku, ktorego w ogole brałabym pod uwage do tego pozostaje mi tylko pytac i sie dowiadywac :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiliki
no to kto mi powie jak to jest? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytaj córko :) wiedza to do szczęścia klucz :) albo podaj mail, prześlę Ci poradnik pewnego zboczeńca (niejakiego OrAnVaga), jeśli się boisz faceta w sukience, popytaj na forum :classic_cool: może ktoś zechce się podzielić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×