Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ja82

jak szukac sali?

Polecane posty

Boze, nie wiem, jak mam sie do tego zabrac?! Chodzic od restauracji do retsauracji? Rano, czy popoludniami? Nie mam zadnych numerow telefonow! Jak to wygladalo u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie panikuj !!! kiedy masz slub, jaka miejscowosc, miasto... na ile osób... najlepiej chodzic wtedy, kiedy masz czas... rano najczesciej beda nieczynne, bo nikt 0 8 nie otwiera restauracjii... radzilabym po poludniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a słyszałaś może
o Polskich Książkach Telefonicznych? Może skorzystaj, podzwoń najpierw, umów sie na rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 sierpnia 2006. Jestem z Ełku, to nieduze miasto, ok. 70 tys. mieszkancow. Wesele bedzie na ok. 80 osob. Wiem, ze bedzie bardzo ciezko cos znalezc. Ale wczesniej nie moglismy nic zalatwic. Utrudnieniem jest to, ze studiuje w innym miescie i w ciagu tygodnia nie ma mnie w Elku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze napisze, ze male masz szanse ... przynajmniej kilka miesiecy za pzno sie za to zabralas - choc moze w elku jest lepiej niz w krakoqwie, tu juz nie ma szans znalezc lokalu od kwietnia - pazdziernika ... wiem, bo dzwonilzm do kilku pare dni temu a na letnie miesiace na pewno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daglezjo dziekuje za zaangazowanie. Rydzewski to najlepsza restauracja w moim miescie . Dlatego na pewno jest juz zajeta. Jeli nie znajde restauracji to po prostu wynajme sale w szkole. Bylam juz na takiej imprezie i tez bylo super. Wszystko zalezy od dekoracji. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prosilam o podawanie konkretnych nazw lokali. Chcialam wiedziec, jak u innych wygladaly poszukiwania. Jak sie za to zabrac, moze o co pytac. A tu od razu zarzucaja lenistwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym w necie sa prawie same bary, co pewnie zreszta sama zauwazylan na stronkach, ktore mi podalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślałaś o Gryfii, Selmencie albo Malinówce? Duże sale i wydaje mi się, że do sierpnia jest jeszcze sporo czasu, więc gdzieś musi być wolne miejsce Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daglezjo, dlaczego tak sie denerwujesz? Przeciez grzecznie podziekowalam za ofiarowana z Twojej strony pomoc. ps. 1) W pierwszym linku sa tez bary, poza tym czesc juz nie istnieje, dlatego ciezko szlo mi szukanie w necie. 2) Napisalam w tytule, ze szukam sali (w restauracji, szkole, lub innym lokalu ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n nie denerwuje sie ale potem napisalas czy masz chodzic od restauracji do restauracji ... a po drugie skad ja mam wiedziec czy one istnieja czy nie ? jak ja nigdy w elku nie bylam..a po trzecie - powodzenia, bo bedzie naprawde ciezko fajny lokal znalezc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze chyba taka salka czy knajpka (sama nie wiem) - Eden. Oni się zajmują weselami (sala, muzyka) i bardzo fajnie im to wychodzi. Skrzyżowanie ul.Orzeszkowej z ul.Armii Krajowej (nad Rossmanem) Spróbuj tam. Proszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, ja rok przed ślubem miałam zarezerwowaną salę i kościół! Teraz trzeba z dużym wyprzedzeniem, taka prawda!!! Poza tym wszystko zalezy od kasy! I duuużo wysiłku to kosztuje!Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja82 = jak nie znajdziesz jakiejś restauracji, to nic straconego możesz zrobić wesele na tej sali, o której pisałaś i też może być fajnie, ładnie ustroisz i będzie dobrze. :) Życzę pwodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość era
masz duzo czasu na bank znajdziesz sale trzymam kciuki :) my planujemy slub na lipiec 2006 a jeszcze nic nie mamy nawet nie wiemy czy cywilny czy koscielny ale jestem dobrej mysli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie niepotrzebnie sie denerwowalam. Sale znalazlam bez problemu. W wiekszosci restauracji byly wolne terminy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankliszka
hej, jak tam Twoje przygotowania - jestem w bardzo podobnej sytuacji, tzn ełczanka studiujaca poza ełkiem, ze swiezo założonym pierścionkiem na palcu... masz może jakieś namiary na zespół, fotografa, kamerzystę? czy zdecydowałaś się może na jakiś lokal? dzwoniłam już do kilku ale widzę że właściciele idealnie maskuja koszty - tzn to kosztuje 110-120 zl/ osobę i nie wspomiują o tych plus plus (nawet kawa nie wchodzi czasami w te cenę) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ankliszka! wesele bedzie we Fregacie, pewnie wiesz, gdzie to jest. Placimy 95 zl/osobe. W te cene wchodzi 6 dan goracych, 7 przystawek, napoje i owoce bez ograniczenia. zespol zalatwiam jutro. Nie musielismy szukac, bo to znajomi z pracy mego ojca.Kamerzyste mamy, placimy 800 zl za 3 godzinny film. Facet jest z ul Slowackiego. Dobrym kamerzysta jest pan Chomiczuk, ale dla nas za drogo (1000 zl). Fotografa mamy z ul. Wojska Polskiego - Foto Venus (20 zl za zdjęcie). Jesli masz wiecej pytan to smialo. Kiedy planujesz slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankliszka
hej, wielki dzieki za info...:) na razie mamy trzy wstepne terminy ( tzn w gryfii, rydzu i malinowce) - ogólnie od 9 wrzesnia do 7 pazdziernika. W polowie stycznia jedziemy je ogladac i rozmawiac juz o konkretach. reszty na razie nie mamy... slyszalam o Chomiczuku tylko nie wiem z zaasadzie co? chyba kojarze go z oglaszania sie na telegazecie. A jaki macie zespół i i le sobie zazyczyli? kiedys myslalam tzn 3-4 lata temu (jak marzyłam o ślubie:) o "Samych Nazwiskach" ale ich zespół podobno nie istnieje - jakis wypadek podobno... a czy fregata oferuje nocleg? u nas jest to opcja konieczna, bo ponad polowa jest spoza ełku. w zasadzie mozemy chyba przeniesc nasza rozmowe na priva... ankliszka@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka25
Ja mam slub w czerwcu. dopiero niedawno znaleźliśmy salę z ogłoszeń na selwestra. Było ogłoszenie o balu, zadzwonilismy i zapytalismy czy robia też wesela. Okazało się ze tak, poszlismy zobaczyc salę i zaklepalismy termin. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulka121111
Hej, Ja mam wesele w czerwcu w Katowicach i powiem ci jak bylo z szukaniem sali.... (Kwiecien 2005)Najpierw jezdzilismy od restauracji do restauracji-byly to znane nam przynajmniej z widzenia miejsca.Przegladalismy menu oraz pytalismy jak wyglada organizacjia przyjecia w konkretnych lokalach.Uwierz mi że dobre restauracje albo sale były juz pozjmowane w termianach od kwietnia do października 2006 ( a pytalismy jak ci napisalam w kwietniu 2005)takze wiecej niz rok wyprzedzenia.Sami bylismy zaskoczeni i pomyslelismy ze to jakis obłęd...ale tak jest ze tylko te słabsze lokale miały jeszcze terminy a do niktórych miejsc zeby sie dostac na rozmowe w sprawie weslea trzebabyło czekac w gigantycznej kolejce.No wiec jak spodobała nam sie jedna sala to po rozmowie z rodzicami pojechalismy tam wszyscy,obejrzelismy,porozmawialismy z włascicielami i wybralismy 1 wolny termin z którego ktoś właśnie zrezygnował....bo inaczej to nic...zadnych terminów nie było.... Teraz juz jestesmy umówienie na ustalanie menu i innych szczegółów dotyczacych płatnosc...Uwazaj bo dużo jestoszukańczych firm które chcą zarobić na weselu a nic nie proponują w zamian.Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik80
Hej! Ja ślubuje 11 sierpnia 2007 roku. Mieszkam pod Elkiem( a wlasciwie to mieszkam teraz w Dublinie w Irlandii) I w sumie sirpien to bardzo poularny miesiac na sluby i wesela, ale ja jakos nie mialam wiekszego problemu z sala i z zalatwiemiem innych organizacyjnych spraw. wszystkie adresy i nr tel znalazlam w internecie ..to napradwe dobre zródlo informacji czasem mozna nawet zdjecia lokalow obejrzec) I wtdy dzwonilam i sie umawialam na spotkanie...a wlasciwie pojechalam tylko do Malinowki, bp to mi odpowiadalo...i wlasciwie okazalo sie, ze termin jaki sobie wybralismy jest akurat wolny... Mialam tylko 3 dni na zalatwienie wszystkiego wlacznie z fotografem i kapela...i udao sie i jeszce sobie w domku posiedzialam...a bylo to pod koniec listopada...wiem tylko, ze wiekszosc lokalow byla juz na sirpien zajeta...na miesiace letnie trzeba naprawde szybko zamawiac...nawet w Elku czy w Augustowie... A teraz odliczam dni do przymiarki mojej sukienki... zycze powoedzenia pozdawiam \ Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik80
Hej! Ja ślubuje 11 sierpnia 2007 roku. Mieszkam pod Elkiem( a wlasciwie to mieszkam teraz w Dublinie w Irlandii) I w sumie sirpien to bardzo poularny miesiac na sluby i wesela, ale ja jakos nie mialam wiekszego problemu z sala i z zalatwiemiem innych organizacyjnych spraw. wszystkie adresy i nr tel znalazlam w internecie ..to napradwe dobre zródlo informacji czasem mozna nawet zdjecia lokalow obejrzec) I wtdy dzwonilam i sie umawialam na spotkanie...a wlasciwie pojechalam tylko do Malinowki, bp to mi odpowiadalo...i wlasciwie okazalo sie, ze termin jaki sobie wybralismy jest akurat wolny... Mialam tylko 3 dni na zalatwienie wszystkiego wlacznie z fotografem i kapela...i udao sie i jeszce sobie w domku posiedzialam...a bylo to pod koniec listopada...wiem tylko, ze wiekszosc lokalow byla juz na sirpien zajeta...na miesiace letnie trzeba naprawde szybko zamawiac...nawet w Elku czy w Augustowie... A teraz odliczam dni do przymiarki mojej sukienki... zycze powoedzenia pozdawiam \ Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam Fregatę w Ełku, słaba organizacja, amatorszczyzna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×