Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naparstniczek

Kadzidełka- najlepsze zapachy waszym zdaniem!

Polecane posty

Gość naparstniczek

Moim zdaniem Opium, Goździki(te suszone), Zielone jabłuszko,śandał... Kupuje zapachy Hem ,jakie firmy polecacie jeszcze? Kadzidelka z Hem nie maja takiego "chemicznego zapachu" tylko pachną naprawdę pięknie i długo sie trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię kadzidełka firmy Pachnący kram. Polecam zwłaszcza te pyłkowe. Ostatnio moje ulubione to olibanum, miodowe i szafranowe oraz kompozycja pod nazwą \"bogactwa jesieni\", a z tych aromatyzowanych - mirra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naparstniczek
O fajnie ,ze ktoś odpowiedział. Spróbuje :) Teraz zima oszalałam na punkcie kadzidełek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naparstniczek
O fajnie :) bo własnie szukalam tych kadzidełek w necie :). Dzieki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, jeszcze Cię uprzedzę, że tych pyłkowych jest tylko 6 sztuk, a aromatyzowanych 8. Teraz pozostaje mi życzyć tylko udanego wyboru, ja mam z tym zawsze problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naparstniczek
Dzieki :D. Ja też kupowałam ostanio , tyle ,ze na aukcji na allegro 25 pudełeczek , każde po 8 pałeczek- wszystko po 25 zł własnie tej firmy HEM i miło mnie zaskoczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam od kogoś kadzidełka Hem, ale jakoś mi się nie podobają akurat te zapachy - lotos, lilia i bez... Ale ja w ogóle nie lubię kwiatowych zapachów, więc jestem nieobiektywna. Kiedyś kupowałam kadzidełka takie bardzo długie, jakiejś angielskiej firmy, nie pamiętam jakiej, ale były świetne o zapachu owoców egzotycznych i wanilii, a teraz nigdzie nie mogę na nie trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodii
he he canabis króluje :D naprawdę najładniejszy. Do tego lubię słodkie zapaszki ttpu wanilia, kokosik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canbis super pachnie
:)Polecam jeszcze opium i drzewo sandłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepsze kadzidełka to naturalne kadzidełka ATI..Świetne zapachy i nareszcie mam pewność że nie wdycham chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiamisia
Pogoda jaka jest widać. Od dłuższego czasu szukam ciekawych zapachów kadzidełek trochę kupiłam na allegro a dziś dostałam kadzidełka Hem i Satya. Są to kadzidełka indyjskie bez tych chemicznych dodatków. Pachną jak mają pachnieć kiwi to kiwi. Sandał to sandał. Oryginalne i w najlepszej cenie znalazłam na ceneo a kupiłam w http://www.sklepindie.pl/pl/c/KADZIDELKA/18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa
Tylko HEM kadzidełka, zwykle są najlepsze na rynku a ostatnio spróbowałam Ich kadzidełek pyłkowych....! Normalnie poezja. Reszta to tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barrodo
Ja znalazlem troszke inne zastosowanie kadzidelek bez potrzeby zapalania, klade kadzidelko na wylocie wentylatora w laptopie pachnie caly dzien stopniowo oddajac swoj zapach. Warto sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe zastosowanie z tym wentylatorem... Zaraz spróbuję :) Ja palę tylko japońskie kadzidełka. Różne zapachy - głównie kompozycje. Moim faworytem jest ostatnio Aqua ( cyklamen, cytrusy, czarna porzeczka) http://zenstyle.pl/kadzidelka-aqua-cyklamen-cytrusy-czarna-porzeczka.html Świeży i delikatny zapach a producent zapewnia że kadzidełka sa tylko z naturalnych składników. I nie dymia jak te na patyczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×