Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania z Krakowa

CZY WYPADA DAĆ SZCZENIAKA Z OKAZJI ŚLUBU ?

Polecane posty

Prosze odpowiedźcie na jedno zasadnicze pytanie. Wielokrotnie padło tutaj stwierdzenie, że ktoś najzwyczajniej w świecie może nie lubić psów, tolerujecie takich ludzi, to w takim razie dlaczego jak ktoś nie lubi dzieci jest uważany za czubka?? Gdyby autorka założyła temat, że ma na zbyciu niemowlęta byłoby to co najmniej dziwne, ale nikt by nie stwierdził, że przecież małżeństwo może nie chceć i nie lubić dzieci. Zanim zmieszacie mnie z błotem w ten przedwigilijny wieczór, wystukajcie odpowiedź na powyższe pytanie:P Jeśli chodzi o sam pomysł sprezentowania psiaka, kup kwiaty, ale podczas uroczystości zapytaj państwa młodych czy chcieliby pieska, jeśli są normalnymi ludźmi nie owładniętymi myślami o dzieciach zapewne przygarną kruszynkę pod swój dach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
zajebisty pomysl!!!!! ja chetnie bym chcaila pieska na slub dostac!!! i ta para napewno sie ucieszY!!!!!!!!!!!!!!!!! a tak szczerze to ty chyba zwariowalas!!!!!!! psa na slub!!! pomysl.........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszty
zwierzęta to najgłupszy pomysł na prezent!!!!!!!!!!!!!! jak by ktos chciał psa to sam by sobie kupił.To chyba oczywiste. A na dodatek jako prezent ślubny dla młodego małżeństwa które będzie mieszkać z rodzicami to już wogóle zajeżdża chamstwem!!!! ania z krakowa chyba chce sie zemscic na byłym chlopaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warchlak
Jakby mi ktoś dał psa z okazji ślubu , to trochę by mi to było nie na rękę , bo już mam jednego i nie chcę , żeby się obawiał konkurencji :P Ale wolałabym i tak dostać psa albo kota niż dziecko :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×