Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przerzedzona głowa

KOLAGEN NATURALNY

Polecane posty

Gość gość
Naturalny kolagen jest to zelatyna spozywcza,picie galaretek,jedzienie galarety miesnej itp.ida swieta bedzie duzo ku temu okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat galaretek sie nie pije sam sobie pij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze sie pije galaretki,sam sobie to tylko ja bede miał efekty,ale wy bedziecie ich pozbawieni,a ja sie tu z wami dziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekujemy Ci za takie efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczka111
zamiast kolagenu na twarz i włosy polecam ugotowane siemię lniane (galaretka) nawilża dostarcza minerałów, tłuszczy Omega. Włosy natychmiast przestają wypadać po masce z jajka i oleju rycynowym - efekt widoczny po pierwszym użyciu . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Struktura włosa to kolagen (w większości), słabe cebulki włosa powodują ich wypadanie, dostarczenie od wewnątrz lub z zewnątrz dodatkowych ilości odżywczych aminokwasów i protein białka wzmacniają cebulki i powstrzymują wypadanie włosów: http://kolagendlakobiet.pl/kolagen-do-wlosow/, ważne żeby włosów nie męczyć codziennym myciem, szamponami z SLS -ami i całą chemią, włosom bardzo szkodzi słońce, lampy w solarium, gorące powietrze przy suszeniu, prostownica, nadmierne farbowanie, utrwalanie, lakierowanie, włos nie ma czasu na regeneracje, by odbudować wygląd włosów trzeba im dać trochę wytchnienia i zaopatrzyć w naturalne czynniki odbudowujące jego naturalną strukturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja osobiście stosuję kolagen od dwóch lat i nie ma lepszego kosmetyku od kolagenu! Pozbyłam się cellulitu, zmarszczki na twarzy wygładziły się, pomógł mi na bóle stawowe. Jest Najlepszym preparatem jaki dotąd stosowałam a w efekcie nie taki drogi bo bardzo wydajny! Polecam www.new-colway.pl lub dzwońcie do Pani, która sprzedaje kolagen rybi naturalny firmy Colway tel. 506042585. (u niej jest rabat 20% - bynajmniej teraz, a w Warszawie odbiór osobisty więc za przesyłkę też nie zapłacicie). Pozdrawiam Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja osobiście stosuję kolagen od dwóch lat i nie ma lepszego kosmetyku od kolagenu! Pozbyłam się cellulitu, zmarszczki na twarzy wygładziły się, pomógł mi na bóle stawowe. Jest Najlepszym preparatem jaki dotąd stosowałam a w efekcie nie taki drogi bo bardzo wydajny! Polecam www.new-colway.pl lub dzwońcie do Pani, która sprzedaje kolagen rybi naturalny firmy Colway tel. 506042585. (u niej jest rabat 20% - bynajmniej teraz, a w Warszawie odbiór osobisty więc za przesyłkę też nie zapłacicie). Pozdrawiam Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam kolagenu colway od 3 tygodni. NIC NIE DZIAŁA!!! zła jestem, kasę wydałam, zero efektów. Zachwalają chyba tylko sprzedawcy, żeby kogoś naciągnąć. Mam suchą skórę na dłoniach- dwa razy dziennie wsmarowałam/wklepywałam ten kolagen, później krem do ciała też z colway, efekt tylko chwilowy. Po kolejnym umyciu skóra nadal sucha i ściągnięta. Na twarzy mam wrażenie wysuszenia, moje zmarszczki wręcz bardziej widać a cera wygląda jakby potrzebowała DUŻO wody. Masakra. Eliksir pod oczy- również 3 tygodnie, miał zniwelować cienie pod oczami- zero działania a oczy mam jak po długiej nieprzespanej nocy. Nie polecam- nie dajcie się nabrać jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Collagen od Noble Health to ja osobiście jestem bardzo zadowolona i polecam go wszystkim swoim znajomym . Zauważyłam ogromną poprawę kondycji skóry a mianowicie zdrowy wygląd bez niedoskonałości typu wyskakujące wągry czy inne wynalazki na twarzy . Paznokcie i włosy również wydają się być mocniejsze i zdrowsze . Suplement z klasą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro coś tam nie zadziało, to można się przerzucić na pasztetową i parówki dobrej jakości. to jest naturalny i przyswajalny kolagen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinie colway to same reklamy z tego co tu widać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam na blizny oraz rozstępy po ciąży, które już prawie poznikały . Poleciłam go koleżance która boryka się z trądzikiem - jakiś nowy gold i mówiła mi że na początku było trochę gorzej z jej cerą ale po paru dniach już było lepiej a teraz już jej ładnie schodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te posty pisza sprzedawcy tego gooowna. zadne NIESKUTECZNE. Jesli chcecie PRAWDZIWY KOLAGEN, to jest on w zwyklej zelatynie, golonce, galaretce z nozek. ci co tu pisza to oszusci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlVera
Przebrnęłam przez cały temat, od pierwszego postu. Opinie mega różne, ale jak wielu ludzi tak wiele opinii. Hydrat Tropokolagenu (czyli przez wszystkich zwany Kolagenem), był ekstra prezentem od mojego byłego faceta na gwiazdkę (i tylko pozytywne odczucia względem tego produktu mi po nim pozostały). Najpierw byłam zła, bo podczas pierwszego użycia skóra była mega ściągnięta, kolagen nie chciał się wchłonąć mimo 15 minut wklepywania, wcierania i masowania...lepił się i był nieprzyjemny... Moja mama stwierdziła, że to pewnie jakiś bubel (produkt i facet :D ), ale zawzięłam się bo gdy sprawdziłam cenę na stronie producenta trochę się zdziwiłam, jak coś tak kiepskiego może tyle kosztować. Poszperałam i znalazłam "Instrukcję obsługi". Oczyścić twarz - oki umyłam moim żelem do mycia Tonik - oki miałam w zestawie, mega plus bo bezalholowy więc nie wysuszał i tak suchej cery Namoczyć ciało wodą - eee jak to? przecież przed chwilą osuszyłam ją tonikim? Ale Oki jak tak mówią to tak robię... Woda na twarz... Kolagen - najpierw na opuszki palców i na twarz...i kolejny szok - lepiej się rozprowadza, baaa lepiej się wchłania...ale skończyła się woda, efekt brak poślizgu, resztka produktu na skórze, nieprzyjemne ściąganie - dokładam wody...uff ulga i tak za każdym razem, aż uczucie ściągania zniknie... Później krem na dzień lub na noc - z zestawu (uwielbiam nocny - po tak długim czasie stosowania nadal czuję jego działanie po każdym użyciu) Żmudne, monotonne trochę trwa - bo około 5 minut, ale efekt po zakończonym kolagenowaniu - rozświetlona cera, kolor zdecydowanie lepszy, nawilżenie +100, zniknęły widoczne blizny po trądziku ( jak się przyjrzę bardziej to widać te stare, nowych brak) , skóra bardziej elastyczna, kolejny plus. Po pierwszym 5-cio paku zaczęła się moja pełna przygoda z tymi produktami. Stosuję niezmiennie od ponad roku, efekty są mega pozytywne. A i jeszcze jedno jestem tylko klientką, moja dystrybutorka zaproponowała mi współpracę, dodatkowy rabat ale sprzedaż to nie dla mnie. Dziewczyna ma ogromną wiedzę i korzystam z tego, jak mam wątpliwości nie strzela odpowiedziom "z kosmosu" (co by gorzej nie napisać), tylko jeszcze dopyta i znajduje trafne rozwiązanie. Tak było z Colvita i po pierwszym opakowaniu czułam się gorzej, niż było zanim zaczęłam ją brać. Podczas zamówienia zgłosiłam tą kwestię i stwierdziłam, że jednak jej nie biorę. Zaproponowała mi kolejne opakowanie (w prezencie), ale poradziła abym codziennie brała witaminę C, którą dostałam od niej przy jednym ze wcześniejszych zamówień. Colvita potrzebuje naturalnej Witaminy C, aby proces całej kolagenozy odbywał się prawidłowo - efekt stawy nie skrzeczą, kolana swobodnie prostuję a biodra - takie sprawne były jeszcze przed wypadkiem w liceum. To moja opinia, jeśli ktoś potrzebował by kontaktu do osoby, która jest rzetelna, uczciwa i prawdziwa w tym co robi, to mogę go podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko to sciema i wyciaganie kasy. tylko ZWYKLA ZELATYNA I WITAMINA C ( ale nie ta bron Boze z apteki, bo tam jest wiecej toksycznych dodatkow niz samej witaminy). Kupic kilogram czystej, lewoskretnej witaminy C i ja brac. Chyba ze uda wam sie kupic witamine naturalna w postaci wyciagu z zurawiny lub aceroli. Ale trzeba patrzyc na sklad, bo czesto jest tak, ze jest tam tylko 20 procent naturalnej witaminy a reszta to syntetyczna. I tylko w formie sproszkowanej, bo w otoczce znajduje sie duzo trucizn, ktore moga doprowadzic do zatrucia. Dlatego wszystkie witaminy w aptekach, ktore sa sprzedawane w pastylkach z otoczka sa nieodpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlVera
Rozumiem, że pisząc o sproszkowanej witaminie C mówisz o kwasie l-askorbinowym, lub askorbinowym? Zdajesz sobie sprawę, że polecając ten środek sprzedawany na kilogramy polecasz produkt który jest odczynem chemicznym? Ta tak zwana witamina C nie ma nic wspólnego z naturalną witaminą C. Witamina C to fitozwiązek (związek bioorganiczny kwasu l-askorbinowego i bioflawonoidów - rutozyd, rutyna, kwercyna i fagopiryna) powstały w procesie syntezy wewnątrzroślinnej. Tych wiązań labolatoryjnie nie da się pozyskać. Witamina C od Colway jest w 100% czysta mikrobilogicznie i chemicznie, nie uraczysz w niej syntetyzowanych form kwasu askorbinowego, askorbinianów mineralnych, cytrynianów, konserwantów spożywczych, barwników, substancji aromatyzujących, cukrów, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, glutenu, soi, zielonego pieprzu, kompleksów izolowanych bioflawonoidów, gliceryny, karmelu, celulozy, lepiszcza, sorbitolu, dodatków w proszku z zagęszczonego soku pomarańczowego, sacharyny, suklarozy, fruktozy, gumy guar lub celulozowej, dwutlenku krzemu, związków karboksymetylowych, dekstozy ani żadnych surowców z roślin modyfikowanych genetycznie. Co za tym idzie witamina C-olway jest wolna od GMO. Naturlana witamina C nie gromadzi się w organiźmie, jej nadmiar jest wydalany wraz z moczem. Natomiast syntetyczny kwas (jakby go sprzedawca nie nazwał) to nadal syntetyk, który w nadmiarze zakwasza organizm co za tym idzie trzeba dietę wzbogacić o zasadotwórcze produkty. Syntetyczny kwas askorbinowy / l-askorbinowy pozyskiwany jest z dekstozy kukurydzianej (jako tanie źródło, najczęściej GMO), lub na drodze laboratoryjnej fermentacji.Jest to proszek dla chemików, nie dopuszczony do obrotu na rynku suplementacyjnym czyli nie dla spożycia dla klienta końcowego. Witamina C-olway jest przebadana posiada swój numer GIS, a jej skład wygląda tak: Ekstrakt 15:1 z gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium L.) standaryzowany na 40% witaminy C, ekstrakt 15:1 z nasion gryki zwyczajnej (Fagopyrum esculentum) standaryzowany na 40% witaminy C, żelatyna rybia, (tworzy kapsułkę ) stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca). Jeżeli chodzi zaś o żelatynę - tak to kolagen, tylko to hydrolizat kolagenu, czyli martwe białko, "padlina peptydowa". Żaden kolagen żywy czy nie, nie jest w stanie w całości przejść przez naskórek do matrycy komórkowej. Kolagen Naturalny Colway - czyli hydrat tropokolagenu, albo transdermalne peptydy kolagenowe (Zamiennie to samo znaczenie), pod wpływem wody i temperatury ciała rozpada się na aminokwasy i peptydy które transdermują poprzez linie NNKT aż do fibroblastów i pobudzają je do produkcji ludzkiego kolagenu - tego właściwego, który zaczyna zanikać po 25 roku życia. Różnice pomiędzy żelatyną a Kolagenem Colway, Żelatyna 10 gram kosztuje około 2zł Kolagen Colway 10ml (starczy na około 10 zabiegów) kosztuje między 13zł a 23zł Żelatyna to hydrolizat kolagenu - martwe białko, nie jest ona biologicznie aktywna, nie ma możliwości rozbić jej na peptydy, nie będzie działać, kremy z kolagenem odzwierzęcym czy też sam kolagen odzwierzęcy będzie jedynie podtrzymywać nawilżenie skóry, po zakończeniu jego stosowania skóra wróci do stanu sprzed użytkowaniem. Kolagen Colway jest hydratem tropokolagenu, czyli biologicznie aktywnym białkiem rybim, które pod względem budowy jest praktycznie zgodny z kolagenem ludzkim. Ten produkt nie zastępuje ludzkiego kolagenu, pobudza do jego produkcji. Skład Naturalnego Kolagenu Colway : woda, Kolagen rybi, Glikol kaprylowy, Elastyna, Kwas mlekowy. Nie piszę tego jako dystrybutor, nie piszę tego jako osoba z firmy Colway, piszę to jako zwykły konsument, który płaci 100% wartości produktów Colway, jako osoba która ma dostęp do biochemików, z którymi od czasu do czasu sprawdzam nowe produkty, z którymi mam do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko to sciema i wyciaganie kasy. tylko ZWYKLA ZELATYNA I WITAMINA C ( ale nie ta bron Boze z apteki, bo tam jest wiecej toksycznych dodatkow niz samej witaminy). Kupic kilogram czystej, lewoskretnej witaminy C i ja brac. Chyba ze uda wam sie kupic witamine naturalna w postaci wyciagu z zurawiny lub aceroli. Ale trzeba patrzyc na sklad, bo czesto jest tak, ze jest tam tylko 20 procent naturalnej witaminy a reszta to syntetyczna. I tylko w formie sproszkowanej, bo w otoczce znajduje sie duzo trucizn, ktore moga doprowadzic do zatrucia. Dlatego wszystkie witaminy w aptekach, ktore sa sprzedawane w pastylkach z otoczka sa nieodpowiednie. polecam witaminy NATURALNE - wyciagi z dzikiej rozy lub aceroli. powtarzam, przygladac sie nalezy skladowi tych witamin. witamina sprzedawana na kg jest chemicznie czystym kwasem askorbinowym, ktory mozna stosowac , ale ZAWSZE najlepsza jest naturalna witamina z owocow i warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaB38
jeśli chodzi o naturalny kolagen mogę z czystym sumieniem polecić Wam collagenics w kapsułkach, mi osobiście bardzo pomóg, można poczytać o nim na stronie http://naturalny-kolagen.com.pl tam znajdziecie więcej informacji. Marta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlVera
Marta B38 a co takiego jest w tym collagenics? Poza tym, że białko? Bo na stronie którą podałaś nie ma nic, poza nachalną reklamą namawiającą do kupna ostatnich sztuk produktu... Podaj konkretne składniki, numer GIS i ewentualnie numer patentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkainka00
no ja jak zorientowałam się w cenach tego bez wątpienia genialnego specyfiku to zamarłam. na czysty i naturalny mało kogo stać.. szukałam więc czegoś z dodatkiem kolagenu żeby wspomóc odbudowę skóry i żeby ją przed latem odświeżyć :) no i polecam ten aktywator młodości http://www.topdrogeria.pl/do_kazdego_typu_skory_3/aktywator_mlodosci_hydrolizowany_kolagen_morski_naturalny_lifting_i_regeneracja,11744.html ma bardzo dobry skład, krótki i konkretny. stosuję już 3 tydzień i widzę pierwsze efekty :) no i jest na każdą kieszeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzcie sobie, że kolagen z ryb jest najlepszy, a nie glupoty piszecie, echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie, widać, że colway reklamy bez sensu pisze, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolagen z noble health jest super, nawet przy hashimoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka ja sobie bardzo chwalę kolagen w żelu Collagen La Pure plus by efekt był mocniejszy i szybszy stosuję tez kapsułki z kolagenem i efekty na prawdę super! Wgl wpłynął też na koloryt mojej skory jest taka.. bardziej świeższa lepiej się także czuję bez makijażu, nie mam tak zmęczonej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannnna65
Ja od półtora roku zażywam regularnie kolagen od : http://www.proto-col.pl/ jak o suplement diety. Raz w mc robie kilku dniową przerwę. Włosy jak i paznokcie stały sie lsniace i o niebo mocniejsze. Na twarz zazyzwam równiez kremy z koleganem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×