Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przerzedzona głowa

KOLAGEN NATURALNY

Polecane posty

Gość gość
W pewnym momencie tak mnie stawy zaczęły boleć, że sam zacząłem szukać jakiś suplementów. Żona mi znalazła kolagen Pure Collagen i pomaga. Obciążenia na siłowni mam dość duże, a jeszcze co 2 dzień wychodzę pobiegać, więc prędzej czy później stawy musiały ucierpieć. W opakowaniu jest 100 sztuk, ja jak ostatnio kupowałem to wziąłem od razu 3 paczki bo taniej wyszło. Jedną od razu żona przechwyciła na zmarszczki. Zamawiamy przez stronę www.noblemedica.pl Nie wiem czy sprzedają to gdzieś indziej też, ale tutaj na pewno mają oryginalny i też dość szybko dosyłają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelinka997
Ja kupiłam Premium Collagen 5000 za namową koleżanki. Jest w proszku więc łatwiej było mi go stosować. Najpierw zobaczyłam efekty na włosach oraz paznokciach. Z czasem przyszły efekty zauważalne w skórze. Stała się bardziej jędrna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 99miśka
Juz od jakiegos czasu stosuje Class A Collagen, w ktorego sklad wchodzi nie tylko kolagen ale tez kwas hialuronowy, ktory doskonale wplywa na moja skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwy2017
odpowiedzi jest dość dużo ale po pierwsze patrzmy na skład i dawkowanie, ilość tabletek w opakowaniu. Im mniej w składzie tym lepiej. Kolagen z ryb potrzebuje przede wszystkim witaminy C. Producenci wsadzają wszystko co jest modne a tabletka jest taka sama wielkością więc im więcej innych rzeczy tym mniej tych naistotniejszych. Trochę mnie zaciekawiła sprawa kolagenu firmy Noble Health - kiedys kupowałem go za 69zł a teraz cena jest zadziwiająco śmieszna 29zł w promocjach a do składu dokłaają coaz więcej skłądników - hmmm ciekawe, ale właśnie to spowodowało, że zmienilem firme bo kolagen jest juz zupelnie inny i nie dziala jak ten kiedys. Wybierajcie mądrze - dzwoncie do producentów i rozmawiajcie czym tak naprawde jest nafaszerowana tabletka i kolagen dobry nie moze byc za tani!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariannaDzik
Ja próbowałam już kilku rodzai ale najlepiej poszedł mi kolan do picia od DuoLife http://www.duocollagen.pl/ . Zmieszany z koktajlem bardzo fajnie się przyswaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Premium Collagen 5000, ktory w skladzie ma juz witamine C, dzieki czemu lepiej sie wchlania do organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuniczkowka
Stosuję naturalny kolagen do picia na poprawę skóry, włosów i paznokci. To 100 razy lepsze niż te różne tabletki i inne suplementy diety. Przeczytajcie sobie https://duocollagen.pl/kolagen-naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi się fajnie przyjmuje rybi kolagen w proszku od noble health, skóra jest jakby odnowiona, bardziej elastyczna, tak samo zresztą paznokcie i włosy mi się poprawiły. Cała oferta marki jest na noblehealth.pl dostępna, też wiem że dużo ludzi chwali sobie biotynę od nich, ponoć się fajnie przyswaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam odżywkę kolagenową Wax Pilomax. Włosy są wygładzone, lśniące jak po zastosowaniu maski. Rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolagen Lyocoll
Najlepszy kolagen jaki pojawił sie na rynku to Lyocoll koncentrat kolagen naturalny bardzo ważne ktory jest przebadany dla każdej partii oraz jest aktywny biologicznie .Co znaczy aktywny biologicznie to ze niezostał uszkodzony , jego struktura niezostała uszkodzona dokładny opis jest na stronie http://lyofarm.pl/lyocoll/ Naturalny kolagen ktory jest niezbędny w naszym organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolagen naturalny to białko biologicznie aktywne i znam tylko jeden na rynku naturalny z najwyższej półki zapraszam do dyskusji na ten temat i informacje o firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noble Medica dokładnie (tu mają swój sklep -noblemedica.pl). Od razu zamówiłam sobie dwie paczki, jedna starcza tak na miesiąc mniej więcej i już na początku brania drugie rzeczywiście wygląd skóry wyraźnie zaczął mi się zmieniać na korzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie nie ma lepszego kolagenu od Kolagenu Norweskiego, a trochę ich przerobiłam z racji problemów z cera i mega osłabionych włosów (kilka lat używania nieprofesjonalnych farb zrobiło swoje). Przede wszystkim do sięgnięcia po Norweski przekonał mnie skład, bo mają naturalny kolagen, z dużą dawką tranu, omega3 i witamiana C na wzmocnienie. Stosuje go juz dłuższy czas i szczerze powiedziawszy nie spodziewałam się aż takich efektów. Wygładziła mi się cera, pozbyłam się problemów trądzikowych, włoski przestały sie kruszyc i wypadać i dodatkowo zgestniały <3 Czytałam, że działa tez na pazurki ale od lat mam hybrydę, więc cięzko stwierdzić. W każdym razie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kolagenem tak samo jak z magnezem – nie wszystko złoto co się świeci, różne są rodzaje, różna wchłanialność i tak dalej. Ja dobrze reaguję na morski rybi kolagen, kupowałam sobie dokładnie ten w proszku -noblehealth.pl/produkt/kolagen-rybi-w-proszku-witamina-c. Mogę polecić, skóra jest silniejsza, lepiej sobie radzi przy takiej pogodzie jak jest teraz za oknem – zimno, wiatr, sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolagen naturalny lyocoll
Dziewczyny różnice pomiędzy sprzedawanym na rynku kolagenem są bardzo duże, niektóre z nich nazywają się tylko kolagenem. Jestem farmaceutką z 30 letnim stażem sama zaczęłam przyjmować kolagen naturalny, szukałam długo z pośród tego co mamy na naszym rynku. Po pierwsze musi być to kolagen naturalny LIOFILIZOWANY by miał swoje właściwości i efekt poczytajcie na stronie www.lyofarm.pl gdzie jest dobrze opisana różnica która wyróżnia kolagen naturalny który działa jak na przykład lyocoll uważam że najlepszy na rynku kolagen naturalny liofilizowany z największą dzienną dawką w jednej kapsułce. Kupicie jakieś kolageny za kilka złotych oczekując efektu, czemu kupując np. krem zawsze wiemy że za jakością idzie cena że płacąc jakieś kilka złotych kupujemy coś przypominające krem świadomie wiedząc że dobry krem kosztuje, dobry to znaczy który działa. Poczytajcie o różnicach pomiędzy kolagenem a kolagenem i same zrozumiecie od czego zależy jego działanie. Sama osobiście jestem bardzo zadowolona z kolagenu naturalnego liofilizowanego LyoColl którą produkuje LYOFARM opracowująca suplementy na bazie liofilizatów. Poczytajcie Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolagen LYOFARM
Słyszałam że firma LYOFARM prowadzi sprzedaż nadzwyczajnego kolagenu tworzonego każdorazowo indywidualnie dla każdej klientki nazywa się LyoLIve kolagen naturalny liofilizowany z dodatkiem liofilizowanych witamin i minerałów coś niesamowitego jaki ma efekt na stronie www.lyofarm.pl możecie znaleźć informacje o kontakcie. Moja koleżanka mnie namówiła jestem po 50tce pozostało mi zadbać o moją skórę włosy paznokcie i powiem tak coś niesamowitego, moja skóra stała się dzięki LioLive sprężysta gładsza włosy lśniące a paznokcie twarde i lśniące . Pani doktor która była u mnie w domu z pierwszą partią kolagenu naturalnego firmy LYOFARM opowiedziała mi wszystko o różnicach i właściwościach LioLive . Wydając bezsensownie pieniądze na różne głupoty pierwszy raz mam poczucie że zainwestowałam w swoją młodość dzięki efektom kolagenu naturalnego LyoLive jaki został stworzony właśnie dla mnie. Polecam dziewczyny a same zrozumiecie co miałam na myśli pisząc słowa powyżej. Dziękuję Pani Kasi za tak profesjonalną pomoc i cierpliwość kiedy po raz pierwszy przyjechała na spotkanie zemną oferując kolagen naturalny Lyofarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowanie go w czystej postaci sprawia, że nasze zmarszczki stają się płytsze, a blizny wyraźnie wygładzone. Warto odłożyć nieco gotówki na ten produkt i go przetestować. Polecam ten artykuł na temat działania kolagenu: http://www.seobiblioteka.pl/jak-dziala-na-skore-kolagen/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz strasznie suchą skórę, co jest dużym problemem to kolagen ci na pewno pomoże. U mnie cera z suchej się zmieniła na normalną po roku używania kolagenu. Oczywiście miałam również dietę, z której wykluczyłam sporo węglowodanów, cukru głównie! To może wydać się paradoksalnie, ale bardziej mi na cerę pomogły tabletki z kolagenem, a nie kremy. Z tych tabletek korzystałam https://noblemedica.pl/produkt/2-x-pure-collagen-kolagen-morski-z-elastyna-i-antyoksydantami/, bo widziałam na kilku ciekawych kanałach fitness, o zdrowym stylu życia polecenia. Zainwestowałam i faktycznie działa. Poprawa może nie jest natychmiastowa i trzeba pogodzić się z pewną inwestycją. Przy nosie całe życie leczyłam się z przebarwień, a teraz już nic nie ma. Myślę, że to ma też związek ze zdrowym odżywianiem. Polecam połączyć obie metody. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drJolanta
Dziewczyny jedyny kolagen który jest kolagenem naturalnym i jest w 95% pokrewny z tym który znajduje się w naszym organizmie to LyoColl koncernu Lyofarm co więcej jest to kolagen liofilizowany który nie traci swoich właściwości do 35C a już totalna torpeda to największa dostępna dawka w jednej kapsułce bo aż 100mg kolagenu naturalnego i liofilizowanego zawiera LyoColl czyniąc go wyjątkowym w skali całej europy zresztą same poczytajcie na ich stronie www.lyofarm.pl Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drJolanta
przepraszam coś źle wpisałam poprawny to : www.lyofarm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramama

cóż, ja mogę polecić wszytskim stosowanie Kollagenu (DoppelHerz) na zmarszczki - mi bardzo pomógł 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantara

zgadzam się z przedmówcą, kollagen beauty od DH to klasa sama w sobie, przystępna cena a na dodatek działa niesamowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigmatkawariatka

Sprawdź sobie produkty tej marki https://slim-vit.pl/ :) Kolagen z tego co pamiętam też mieli i naprawdę świetnej jakości składniki mają w swojej ofercie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkk

Ja również polecam kolagen w płynie Duolife. Warto spróbować i się przekonać na sobie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate

ja osobiście polecam kolagen firmy noble health (www.you1.pl) - cynk, skrzyp, pokrzywa, wszystkiego próbowałam a włosy dalej wypadały. Ten kolagen zdziałał cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×