Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PETE PETE PETE PETE PETE PETE

Pytanie do dziewczyn... ulubione pozycje seksualne??

Polecane posty

Gość Mało
A ja na motylka lubię dziewczyny... Bardzo przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha
pozycja klasyczna pozycja od tylu pozycja 69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od-tyłu
uwielbiam na krześle barowym gdy mąż wchodzi we mnie od dołu - super :) od tyłu pod ścianą albo szafą to poprostu cieknie mi po nogach :) a gdy dierze mnie na pieska i szepcze do ucha że jest za mną on i kilku kolegów pełen odjazd :) wysuwa się ze mnie delikatnie by potem znowu wejść energicznie daje mi wtedy odczuć że się właśnie zmienili! ODLOT czuje się zdominowana na maxa ! no cóż ale pewnie w realu to się nie zdarzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emde82
Ja najbardziej lubię na jeźdźca i od tyłu. W tej pierwszej dochodzę najszybciej, a w drugiej - mój mąż. :) A za pozycją na łyżeczkę nie przepadam - trochę mnie nudzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa,aaa
ale głęboko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna I
Dla mnie zdecydowanie najlepszą pozycją jest od tyłu, na pieska i koniecznie z uciskanymi piersiami. Ta pozycja wydaje mi się teraz najbardziej naturalna, najbardziej pierwotna, nawet, gdy jestem w ubraniu. Lubię być brana siłą, tzn. odmawiam, a on mnie zdobywa, nawet trochę gwałci. Wtedy zawsze osiągam orgazm, a przy innych pozycjach nie zawsze. Kiedyś miałam opory, wstydziłam się, że to takie jak u zwierząt, ale uznałam, że jestem ludzką samicą (przynajmniej w łóżku). Lubię też na stojąco zarówno od tyłu jak i z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywne myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 86
Na pieska, podoba mi się bo to takie dzikie, gdy jestem na górze przodem i tyłem. Właśnie wstałam poczytałam parę wypowiedzi i no cóż mam chęć, idę do łaźenki i budzę faceta. :-P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Od tylu,Kobieta na boku,ja na kolanach wchodzę w jej pochwe,masując jej guziczek jest super,tak mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
A on liże Twą myszkę:-)hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Lubisz minetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula to ty lubisz przy ścianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaiOn78
Ulubionych mamy kilka :) Na łyżeczki Czarodziejska góra Kwiat lotosu Pozycja Nirvany Od tyłu Na pieska Dwupłatowiec Bocznego pchnięcia Odwrócony jeździec Dokładny opis na blogu moim i mojego męża :) seksnawidelcu.pl/ulubione-pozycje-seksualne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może tak miłosna SEX POZYCJA BRUTE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko anal z finalem w ustach i polkniecie nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z prostytutka robie rozne pozycje i kazda jest fajna a dla niej nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam na jezdzca ale facet musi miec kulasa minimum 18 cm i na pieska albo ja na plecach z nogami w gorze a on ladaje ile moze przy kazdej pozycji musi byc duzy penis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy zestaw to 69,a zaraz po tym oralnym wstepie glebokie ******ie cipki w pozycji na pieska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem zbyt doswiadczona ale lubie: Glebokie gardlo Rimming czyjakos tak chodzi o lizanie o***tu mezczyznie Seks analny Seks na dwa baty w usta i analnie Itp. Dziewictwo zostawiam dla meza ale narazie jeszcze nie chce go miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie na jezdzca ostatnio siedziałam na swoim mezu miałam tylko skórzana spodnice na sobie bylam rozebrana do połowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię jak mąż dominuje i chciałbym żeby jeszcze był trochę mniej delikatny, nawet jakiś klaps czy silniejsze ruchy... na razie jest delikatnie, chociaż zawsze finał mocny i głęboko a dla mnie często boleśnie, bo mąż ma ogromnego. Nie piszcie, że czym większy tym lepiej, jak ja się nie przygotuję i nie rozluźnie to boli i jeszcze długo po nie mogę dojść do siebie. Marzę też o minetce dluuugiej, bo u nas mąż niestety szybko się podnieca i zaraz wchodzi. Chciałbym żeby mnie lizal, kiedyś tak mnie zaskoczyl, na stojąco...super było, ale nie do końca, bo zaraz wszedł. Chyba go poproszę w końcu, panowie - lubicie lizać kobiecie? szczerze napiszcie. A z moich najlepszych wspomnień to jak ja spałam na brzuchu to kilka razy się zdarzyło, że się dopasowal i wszedł, tylko znowu obok podniecenia i przyjemnosci bol, bo do tego rozmiaru muszę się dobrze rozgrzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbym chciałbym... zdecyduj sie pedale czy piszesz jako kobieta czy kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.34 co ty masz z tą agresją do wszystkich wpisując. Nie jesteś pępkiem świata marny człowieku. Ja osobiście lubię pozycję ginekologiczną gdyż wchodzi głęboko w cipkę. Bo mąż jest zawsze przy każdym badaniu ginekologicznym cipki i był przy porodach. Wsparcie męża zabezpiecza przed z bocznym ginekologiem...Badanie u ginekologa: Lekarz rozpiął rozporek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×