Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ZulaGula

jakie kosmetyki na prezent dla 50-latki?

Polecane posty

Gość ZulaGula

Zastanawiam się co kupić dla swojej teściowej na Gwiazdkę, myślę o kosmetykach, jakieś maseczki, może dobry krem, lub coś innego. Proszę o jakieś opinie, sugestie, rady? Czego używają Panie w wieku 50-lat? Jakie kosmetyki preferujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani oszczędna
kup jej krem przeciwzmarszczkowy Vichy.Będzie zadowolona na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZulaGula
krem przeciwzmarszczkowy wydaje mi się mało taktowny, swojej Mamie kupiłabym bez zastanowienia, ale Teściowej chyba nie. Może jakieś inne propozycje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam żel/krem Loreala HAPPYDERM, super nawilżający. Lubię kupować kobietom kosmetyki pielęgnacyjne i jeszcze nikt nigdy sie na mnie nie obraził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZulaGula
zestaw kąpielowy fajna rzecz, tylko problem polega na tym, że teściową uczula spora ilość kosmetyków, wszelkiego rodzaju mocno zapachowe balsamy i olejki odpadają. Tylko sprawdzone firmy lub antyalergiczne. Czy nie uważacie, że krem przeciwzmarszczkowy byłby nietaktem? Boję się, że mogłaby się obrazić, pomyśleć, że uważam ją za jakąś rozpadającą się staruszkę. Ale może to tylko ja tak to odbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna kupić zakamuflowany
krem przeciwzmarszczkowy. Chodzi o to, żeby nazywał sie inaczej, np.relaksujacy, odzywczy, regenerujący ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona m.
Jestem w wieku Twojej teściowej.Nie chciałabym dostać kremu przeciwzmarszczkowego i to nie ze względu na nazwe czy aluzję ale dlatego że często takie kremy uczulają a nie są zbyt tanie.Ja ucieszyłabym się z zestawu do kąpieli (ktoś tu proponował)-sól, płyn i jeszcze coś lub broszki (są teraz bardzo modne i w dużym wyborze cen).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz byl w piatek
a jakas ksiazka? poradnik ksiazka kucharska? jakis drobiazg typu kolczyki lanciszek czy bransoletka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję kupić zestaw
kąpielowy lub jakiś zapach(woda toaletowa lub perfumowana albo perfumy)Z tym,że decydując się na zakup jakiegoś zapachu musisz znać upodobania osoby obdarowywanej,jakie zapachy preferuje,jakich nie lubi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellieee
Ja kupilam dla swojej tesciowej krem pod oczy Helena Rubinstein "Collagenist"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może..........
może świecznik? Np taki ładny, do którego wlewa się wodę i świeczki tak fajnie sobie pływają..naprawdę ładnie to wygląda i na święta można ładnie udekorować stół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dharma
Mam do sprzedania kosmetyki Avonu, w bardzo korzystnych cenach;wszystkie kosmetyki maja 3 lata gwarancji od daty produkcji;ŻADEN NIE JEST UŻYWANY;wszystkie sa nowe i fabrycznie zapakowane 1.Trwały podklad Perfect Wear(All Day Comfort)-Natural Cream-29 zl 2.Nawilzajacy podklad wygladzajacy cere -Face lifting-ivory-17 zl 3.Podklad rozswietlajaco-antystresowy-nude-20zl 4.j.w.-Natural Fawn-20zl 5.Anew-Clinical-Koncentrat przeciwa zmarszczkom mimicznym z Bo-Hyluroxem-49zl (szczegolnie polecam b.wydajny,pojemnosc 30ml.wystarcza na ponad pol roku,stosuje sie go tylko w miejscu zmarszczek) 6.Little Black Dress-krem do ciala-75 ml-6zl 7.Treselle-krem do ciala-100ml-7zl 8.Krem relaksujacy Botanisource-16zl 9.Balsam pielegnujacy do ust-4zl 7.Perceive-roll on dez-4zl 8.Incandessence-roll on dez-4zl 9.Utwardzacz plytki paznokcia-10zl 10.Wzmacniajaco-ochronny preparat z jedwabiem-12zl 11.Zestaw Solutions -Mleczko ujedrnaijace do ciala 200ml+Zel do pielegnacji biustu 100ml-32zl 12.Solutions-Mleczko ujedrniajace do ciala 200ml-16zl 13.Celebre dez spray 75 ml-8zl 14.Celebre-nawilzajacy balsam do ciala-10zl 15.Wink-woda toaletowa-50ml-30zl 16.Celebre Ice-woda toaletowa-28zl (bez kartonika) 17.Solutions-Zel oczyszczajacy do ciala-150ml-13zl (swietny peeling) 18.Magic-Magiczna polyskliwa mgielka perfumowana-125ml-15zl 19.Magic-Magiczny polyskliwy zel do ciala-150ml-15zl 20.Naturals-dezodorant do ciala Koszyk Borowek-125ml-8zl 21.Solutions-Krem na rozstepy-200ml-30zl 22.Solutions-oczyszczajace mleczko nawilzajace-200ml-13zl 23.Plyn do kapieli-Cynnamon Twist-500ml-7zl 24-Advance Techniques-Szampon p/lupiezowy do wl.normalnych i tlustych-250ml-7zl 25.Surrender-Nawilzajacy zel pod prysznic-150ml-9zl 26.Krem Milk Comfort-odzywczy krem na noc z witaminami-14zl 27.Krem Hydrofirming Bio6-krem gleboko nawilzajacy na noc-16zl Na koniec mam jeszcze: 1. Mata plazowa -18zl 2.Lakier do paznokci-wink-raz uzyty-5zl 3.Oriflame -puder w kulkach brązujacy-nie uzywany-dostalam go w prezencie ale mam inne kulki ktorych niemoge zuzuyc od 1,5 roku-za 25 zl 4.Tester wody toaletowej Coty Healing Garden-green tea-60ml za 30zl.(sama woda toaletowa wystepuje w najwiekszej pojemnosci 30ml a tester ma dwukrotnie wieksza pojemnosc)polecam Do kazdego zakupionego kosmetyku mala niespodzianka gratis; Przy zakupie wiekszej ilosci istnieje mozliwosc negocjacji ceny;mieszkam w Katowicach,wiec istnieje mozliwosc odbioru lub dostarczenia kosmetykow na terenie Katowic i Chorzowa; kontakt : dharmazka@interia.pl tel.502-758-447 Udanych zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po-la79
najbezpieczniejsze będą kosmetyki do pielęgnacji ciała z serii naturalnych kosmetyków, które nie uczulają. ja używam kosmetyków marki L'occitane i bardzo często kupuje je na prezenty - są to naturalne kosmetyki, bardzo dobre, fajnie nawilżają i bardzo przyjemnie pachną. W tym roku marka L'occitane z okazji dnia mamy w dniach 20-26 maja organizuje event w galerii mokotów podczas którego, każdy kto zapisze się w sklepie L'Occitane do Prowansalskiego Klubu Piękna - otrzyma krem do rąk z masła Shea!więcej informacji znajdziecie na stronie http://balonemdoprowansji.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na http://hbkosmetik.pl/ masz porządne kremy w wyprzedażowych cenach, w tym szukajcie. Niby kosmetyki to słaby prezent, ale jeśli to produkty wysokiej jakości to moim zdaniem wszystko powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na pewno polecałabym wybrać cos z tych bo sama wiem że sa one bardzo dobre, maja ładne opakowania, do tego co najważniejsze dzialaja jak trzeba http://www.sensilis.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno muszą to być kosmetyki do pielęgnacji cery dojrzałej,tutaj polecam sprawdzić na Wispol.eu gdzie masz chyba największy wybór dobrej jakości kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawde sama od miesiąca regularnie własnie wklepuje w twarz ten krem Sensilis i tez widze juz efekty. Skóra jest fajnei ujędrniona, zmarszczki sie wygładzaja po mału i jest taka odświezona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sensilis są swietne, zresztą jak kazdy kolejny krem i kosmetyk tej marki. Polecam bo jeszcze ani razu sie na nich nie zawiodłam. Jedne z lepszych kosmetyków na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwoteks
Dobre kosmetyki masz od Hildegard Braukmann - patrz po tych produktach, szczególnie chodzi o serię Emosie Face, którą masz teraz w ofertach z wysokim rabatem. Ale kluczowe - te kosmetyki rzeczywiście pomagają cerze i ją porządnie wzmacniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wspomnianych kremów Sensilis, to jesli chcesz kupić je swojej mamcie, to polecam na pewno zajrzec do drogerii Hebe. Tam jest fajna bardzo atrakcyjna cenowo promocja. Bo mozna kupić krem z serii Premiere az 40% taniej. To dobry pomysł na prezent na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne,że tak-w sklepach internetowych znajdziesz naprawdę szeroki wybór dobrej jakości kosmetyków,zerknij np na MocUrody.pl ja zawsze u nich kupuję i jeszcze się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak pomijając temat rozmowy to jakie zwroty za zakupy w internecie? Nie słyszałam o niczym takim. Może coś bliżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na strone cashbag i tam znajdziesz mnóstwo sklepów gdzie możesz robic zakupy. Jak sie zalogujesz to robiac własnie te zakupy dostaniesz za kazdy produkt określona ilosc zwrotu. jak dla mnie bardzo fajny sposób na zakupy i przy okazji oszczedzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toya0112
myslę, że każda kobieta by się ucieszyla z kosmetykow do wlosow, bo dzieki temu moglaby miec fryzure jak od fryzjera w domu <3 ja kupilam np odzywki i szampony lbiotika professional therapy jak z salonow fryzjerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×