Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie ważne kto

Kręca mnie normalne kobiety o wyrazistych kształtach, a nie jakieś kościotrupy

Polecane posty

Gość upupuippioyup
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory, a tucznik to kto? Jak wygląda? Bo nie wiem czy sie zaliczam, czy też moge spokojnie, bez wstydu chodzić po ulicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też fan
Piszcie coś jeszcze, bo to najlepszy temat na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooooodnppoosze
upup podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiście000000000000000
jestem kościotrup he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 19..
sama nie jestes szczulputka, choc do tego dążę.. po przeczytaniu tego tematu az wiary w siebie nabrałam :P :) ale coś w tym jest.. choc noszę rozmiar 42, to na brak powodzenia nie narzekam, i mówią ze jestem seksowna bądź kobieca.. [ale skromnosc.. sory :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uper up
ona 19, tak trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoś
Uwierzcie mi, że o wiele przyjemniej jest na taka kobiete popatrzec, dotknac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvx
pisza to jakies grube kobyly podajace sie za facetow :o naprawde podnosicie sobie tym samoocene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filip126
jasne ze tak, i nie chodzi tu o dziewczyny z duża nadwaga, ale ja uwielbiam krągle bioderka, mocne uda, a jeszcze jak laska ma wciecie w talii to jestem jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, nic nie robię cały dzien tylko w ten sposób podnoszę sobie samoocenę :) Już mil epiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filip126
Mopsik, nie przejmuj sie, na pewno fajna z ciebie kobitka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyobłudnik
Bardzo wielu facetom podobają się kobiety z lekką nadwagą, ale nigdy się do tego nie przyznają. Media zrobiły taką sieczkę mózgu, że tacy faceci zostaliby uznani za fetyszystów i zboków. Facet jak ma wybór między "grubszą" i "chudszą" prawie zawsze wybiera "tę chudszą" z obawy przed wyśmianiem itp. Ile to razy widzę komentarze przy zdjęciach kobiet z normalną wagą "ale tłusta", "co za pasztet" itp. Takie komentarze wynikają często z tego że "tak wypada". Najlepiej niech każda wygląda jak szkieletor to będzie pięknie i beztrosko. I to tyle ode mnie. Jak ktoś się podszyje mam w to w.y.j.e.b.a.n.e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kościotrupom mowimy nie
ale też bez przesady, laska musi miec apetyczne cialo, ale nie jakies gory tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -...-...-...-
dobre... wiecie jakies 2 lata temu nikt na mnie nie patrzył...miałam kompleksy... byłam zła na wszystko... dzisiaj jestem pewna siebie (mimo że wyglądam tak samo), uważam że jestem bardzo ładna i figure mam świetną... i mój chłopak czasami szału dostaje że się wszyscy na mnie patrzą:-) a przecież jestem normalną kobietą... tak naprawdę waga nie ma nic do rzeczy, trzeba siebie zaakceptować... Dbać o siebie żeby nie chodzić w jakiś dresach z nieumytymi włosami czy coś tam... A jak ktoś mi kiedyś powie że jestem grubas to mu poprostu pokaże moją koleżanke... chciała być "szczupła" wg mnie raczej chuda... pół roku spędziła w szpitalu, jest zamknięta w sobie, ma tone makijażu bo skóra nie ma koloru i oczy wiecznie podkrązone... poza tym ten smutek na jej twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epepeppepepe
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuwarek12
mnie tez kreca ale tylko proporcjonalne, tzn. buis talia i dupka zgrabna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka___
Ja niby nosze 38-40 i słysze czasem od koleżanek że mogłabym schiudnąć... ale podobam isę wielu facetą bo mam spore piersi, płaski brzuch i dużą pupe i szerokie biodra, no i dlugie, zadbane włosy. Sama w sumie chciałabym schudnąć do rozmiaru 'S'... ale coraz częściej zastanawiam się nad tym czy mi to naprawde potrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaił
Brzmisz jak marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu topik
o zazdrości - grubaski na diecie zazdroszczą szczupłym, które nie muszą liczyć kalorii w tiktakach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka___
możliwe xP ale czasem mi z tym źle że ide do sklepu a na wyprzedażach masa zajebistych ciuchów tylko że wszystkie w rozmiarze S i XS albo XXL - jak wiecie większość kobiet kocha piękne ciuchy za które zapłaciły mneij niż ich kolezanki xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuwarek12
Nie chudnij, dbaj o ciało i tyle. kobieta z ladnymi proporcjami, ale apetyczna jest piekna. ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaił
Z Twoją figurą i tak we wszystkim wyglądasz sexy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, ja tez mam taki rozmiar i sie sobie nawet podobam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka___
niby nie jest źle ale że tak to ujme 'ogłupiałam' przez to że wszyscy i wszystko musi być chude xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobnie, i chociaż wiem, że mogę sie podobac, cos mi mowi, że powinnam zrzucic pare kg. A dbam o ciało, pływam codzinnie, cwicze, nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×