Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skladka

Przyłącz się do walki z ZUSem

Polecane posty

Gość aż sie boje
Mam zawieszoną dzialalnosc juz przeszlo 3 lata! tak czytam i czytam i nie wyobrazam sobie ze musialabym zusowi wrócić zalegle skladki... Ludzie czy cos sie zmienilo?? chcialabym wyrejestrowac dzialalnosc ale boje sie ruszać gówna ze zacznie śmierdzieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś
zamknąl dzialalność po wcześniejszym zawieszeniu i teraz ma z tym problemy? jak zamknąć dzialanosc bez skutkow ubocznych:(???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co jest
Już nikt sie nie boi? jakie teraz są przepisy w zusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieniomar
Od 2000 roku mam ciągle zawieszoną działalność. Kilka lat temu ZUS wezwał mnie w celu złożenia wyjaśnień. Przyjęli do wiadomości, że moja działalność jest zawieszona. Jestem w tym czasie na stałe zatrudniony na pełny etat. Otrzymałem wezwanie do ZUS w celu złożenia wyjaśnień nieskładania jakichś tam druków. Jestem przerażony po lekturze z internetu. Czy mogą się ode mnie domagać składek na ubezpieczenie zdrowotne za ten okres? Jutro tam jadę, poinformuję Was tutaj jakie są efekty "przesłuchania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OW
Jakie były efekty? Czy da się to załatwić jakoś? Jestem w podobnej sytuacji, zawieszona dzialalność, tylko składki zdrowotne (jestem rencistą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stasiek123
18 grudnia 2008 na TVN 24 był przekaz z konferencji w sejmie, na której młode matki przekazały informację że również od nich ZUS usiłuje wyciagnąć pieniądze metoda identycznymi jak od osób zawieszających działalnośc (podobnie nie istniejąca instytucja w latach 1999-2004 - czemu przeczą dokumenty, ZUSowskie również). Metoda prosta. Matkę przebywającą w poprzednich latach na urlopie macierzyńskim i prowadzącą działalność, a podlegającą jedynie częsci skałek - wg. ustaleń ZUSu w latach do 2008, obecnie obciąża się pełnymi składkami wraz odsetkami i karami a w dodatku usiłuje się namówić na złożenie \"korekty\". Jedna z występujących mówiła o szantażu jakim ją poddawano przez kilka osób z ZUSu z działu egezkucji - wypowiedź dostępna w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOT
Prosze o kontakt z grupą samoobrony....bo wiem ,że takie istnieją......Wczoraj przegrałem /ja i moja żona/ sprawę w pierwszej instancji sądu w Opolu. Zróbmy coś w końcu z ta kurewska pijawka ZUS.....i sędziami na garnuszku ZUS-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOT
Prosze o kontakt z grupą samoobrony....bo wiem ,że takie istnieją......Wczoraj przegrałem /ja i moja żona/ sprawę w pierwszej instancji sądu w Opolu. Zróbmy coś w końcu z ta kurewska pijawka ZUS.....i sędziami na garnuszku ZUS-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-agnes
pomocy, najpierw pip zniszcył mi firmę teraz zus oskarża mnie o wyłudzenie chorobowego na l4. Pomocy! Już nie wiem co robić. Proszę napiszcie a-agnes@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prześladowany
Kochani! Wy dopiero zaczynacie walkę z tą plagą wrogości przeciw uczciwym ludziom.Ja walczę już kilka lat i odnoszę wrażenie, że może z nimi poradzić sobie jedynie armagedon. To są wyselekcjonowani specjaliści fałszu, obłudy,złodziejstwa i utajonego gangsterstwa, którzy ukończyli specjalne doktoraty w tej dziedzinie. Za częste pisanie wniosków o przeliczenie emerytury potrafią się mścić i znęcać się nad petentem za upominanie się o należne mu prawnie przysługujące mu świadczenia. Niebawem będą zmuszać emerytów do podpisywania lojalki i pisania przeprosin że odważył się żyć po ukończeniu 65 lat w zamian za naliczenie 30% należnego mu świadczenia emerytalnego. nie ma żadnej władzy nad nimi. Pamiętajcie;-jaka władza,taki ZUS..Nauka idzie od góry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×